Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

No tak kratko ni blo pa sploh ni blo iz Lenarta ampak iz Rošpoha. Pri Staru čajček "z rumom ali brez" in komentar mojega novega glazbila. Potem pa tak kot je napisal do Bistrice.

Ampak: Pelo sn se v prvem nadstropju, ko da sn na angleškem busu (sn vido čez avte), veter je pihal, da smo se vozli pod kotom 78,3 stopinje, da smo lahko peljali ravno, nova lejpa bejla draga dobra C3 čelada me je malo tišala v brado (očitno imam prevlki gobec), pod 70 na uro se s to frezo ne moreš peljat v šesti pa je treba skoz neki prestavljat, vozli smo se ko na avtocesti (tudi 130 in več), bograč je enako dober, kot oktobra.

V Bistrici smo jedli babičine dobrote in pili dedijevo travarico, nazaj pa je po AC letelo tudi preko 200. Ko sem bil že v Mariboru sem razmišljal, da bi šel do Pesniškega rondoja in čez Kungoto domov pa sem se spomnil, da brez vinjete ne morem na rondo.

Cesta je bila na Goričkem precej slinava, listnata in iglava, kasneje pa lepo suha. Glazbene vilice so dokaj tihe pa precej hitreje vibrirajo kot drek pumpa. Prehitevanje je užitek, čeprav sem bil le 3 sekunde oddaljen od smrti. (Če ne bi po prehitevanju v teh treh sekundah zavil nazaj na svoj pas, bi bil okrasek na kamionu)

Še nisem čisto prepričan - morda gre v prodajo.

Več jutri - ob kremšnitah - če ne bom imel preveč polnih ust.

eh saj se bos navadotrance_33_sleep.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pod 70 na uro se s to frezo ne moreš peljat v šesti ...

... (tudi 130 in več), ...

... preko 200...

Tista desna priprava nima samo začetne pa končne pozicije. Na tem glasbilu lahko imaš tudi kakšno vmesno :)

... čez Kungoto domov pa sem se spomnil, da brez vinjete ne morem na rondo....

Za čez kungoto nea rabiš prek rondoja. Ampak kaki dobri ovinkeji so tam. Po mojem se moraš samo še čez Kungoto domov vozit.

... le 3 sekunde oddaljen od smrti...

... okrasek na kamionu...

... gre v prodajo....

3s ali slabih (dobrih) 100 metrov. Res bluzu :)

Sicer pa res, boljše da prodaš takole zverino :whistle: (Kolko jo ceniš ?)

Še boljše pa bo, če jo kar pelješ na odpad. (Pa prej povej kdaj pa na keri).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa danes solo-zaključek sezone: iz Marpoka f Piran ..

Ja veš da, oni sladoled PIRAN!!!!!whistle.gif

5.3.12-piran-vanilija-jagoda-2l.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Fakin dobra ideja, jutri to prinesi zraven, saj veš, pa to. :naughty:

Aja, pa boljšo polovico te pripelji zraven, da te bo pozneje odpeljala. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Fakin dobra ideja, jutri to prinesi zraven, saj veš, pa to. trance_25_naughty.gif

Aja, pa boljšo polovico te pripelji zraven, da te bo pozneje odpeljala. whistle.gif

jaz tuji pridem whistle.gif

trance_07_beerchug.giftrance_07_beerchug.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, Fakin dobra ideja, jutri to prinesi zraven, saj veš, pa to. trance_25_naughty.gif

Aja, pa boljšo polovico te pripelji zraven, da te bo pozneje odpeljala. whistle.gif

Tudi ti pripelji to zraven, pa saj veš pa to tudi!!!!trance_21_laughing1.gif

Pride pride, ne skrbi..............nimajo pri Aliju tolko vode kolk je lahko jaz spijem!!! trance_13_cry.gif

Pa pazi da ti ne prideš sam trance_26_nono.gif .

Pirana pa ne bo, ker ga je Mohorko razturo, bo pa kaj drugega..............mogoče.....

3092_MEDIUM.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem bil cel dan pri zdravniku in na raznih testih... Ugotovili so, da ne morem dobiti prašičje gripe...

...ker sem TELE! :blush: O:-)

Popravljeno . Popravil Furioso
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mrs. Vanga.........

happy-birthday-g.gif

Piran, včeraj ob 13. uri.

Mohorko evo ti ga na "en plus" za podvig...........worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

You talkin' to me? You talkin' to me? You talkin' to me? Then who the hell else are you talking... You talking to me?

:P

Ähä! Glei, da neoš dans spet "plavega" dobo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Darko, čestitke za novo pridobitev!

Kakšna lepotica. Zadnje čase ti sploh rožice cvetijo v tej smeri …

worship.gif

Toteki, danes zvečer pa bo, ha?

Bom ubrala kar precej nedemokratično pot, sicer se ne bomo mogli zmenit do konca tega leta … tongue.gif

Obvestilo: danes bom pobirala od vsakega po 10 €, jedli bomo pa pizze.

Tiste dobre, družinske.

Če bo imel kdo kakšen ekstra prehranjevalne želje, si bo plačal pač sam, kar se bom dogovorila s kelnercami pri Aliju.

Pijačo in skupne pizze bom plačala iz pobranega denarja in to takrat, ko bo večina odšla. Vztrajneži, ki bodo uspeli prepričati kelnerce, da še dobijo pijačo po tem, bodo tisto pač poravnali sami.

Motorist76 in njegova draga pa ne plačata ničesar, saj sta nabavila material in vložila delo v kremšnite, ki so vsako leto slastne, da se mi že kuj zdaj sline cedijo.

Tak način se mi zdi najbolj fer.

Mogoče ima kdo pomisleke, ampak … vem, da bodo eni spili več, drugi manj (zato bo dal Vapo 15 € whistle.gif ), ampak vsak euro, ki ga ne bom spila, z veseljem častim komu drugemu.

Upam, da nihče od vas nima s tem težav.

Se veselim našega srečanja … kot vedno bo – hrupno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odločil si se za najboljši motor.grrr.gif ..saj sem ti rekla...upam, da te ne razočara.......

Stvar je sila relativna...grim.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je sila relativna...grim.gif

Ne, niti to ni... Reciva raje...hmmm...zgrešena? :P

Popravljeno . Popravil vapotek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem, da bodo eni spili več, drugi manj (zato bo dal Vapo 15 € whistle.gif )

:eek:

Vapo ne bo dal nič!!! Vapo vas bo počastil s svojo družbo, "ponucal" kar bote zbrali in potem odšel domov. Seveda bote pol vsi veseli in vzhičeni, tak da bom vsakemu pustil listič s št.svojega TRR, da mi nakažete kake prostovoljne prispevke, al pa se bomo zadnjič vidli...in ne, to ni bla obljuba, ampak grožnja!!! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Vapo ne bo dal nič!!! Vapo vas bo počastil s svojo družbo, "ponucal" kar bote zbrali in potem odšel domov. Seveda bote pol vsi veseli in vzhičeni, tak da bom vsakemu pustil listič s št.svojega TRR, da mi nakažete kake prostovoljne prispevke, al pa se bomo zadnjič vidli...in ne, to ni bla obljuba, ampak grožnja!!! B)

Upam, da bo kakšen listič s številko tvojega TRR prišel tudi meni v roke... :evilgrin: :devil: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bo kakšen listič s številko tvojega TRR prišel tudi meni v roke... :evilgrin: :devil: O:-)

Ma lahko ti jih prinesem kolk češ. A zbiraš star papir za pingpong mizo? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, niti to ni... Reciva raje...hmmm...zgrešena? tongue.gif

kot je zgresen nakup onega smešnega malega rumenega avta whistle.gif

in kafe mlinčka ki mo nekateri pravijo aprilijatrance_33_sleep.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot je zgresen nakup onega smešnega malega rumenega avta whistle.gif

Lahko mi žališ familijo, lahko mi žališ prijatelje, lahko žališ mene, ampak ne diraj mi rumene strele!!!!! :angry:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!