Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Dobro jutro!!!

vidim da se nekaj kibicate za sladkarije ph34r.gif

Saj je bilo dobro, samo mene vseeno zanima, če se gre kdo kam pelat čez nekaj ur!? unsure.gif

Vreme!!!!

headbang.gifheadbang.gifheadbang.gif prekleti prehlad. Upam, da sem se danes vun zlizo, da bom vsaj IBA juniorja vzel malo v naročje. Crko konj! Bi se pa tak rad malo odpelo. Sem naložil še en album slik z Velebita, bom pa pokno gor še eno zimsko furo evilgrin.gif , da neboš mislo, da sem zmrzljivwhistle.gif . V glavo me ne zebe, ker je pokrita z gatami, mi pa svinčniki v nosu grejo malo na živce... Zakaj moram bit takieek.gif ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj deda iba. Tak to je, ko si deda, začneš jamrat, pa še cajta bo zmeraj manj :whistle:

Pravkar sem prišel nazaj iz gričevnate fure s Husko. Saj res ni bilo dosti (100 km), je pa bilo sladko, ker so ceste tak razj.... da sem celi prepajtlan :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAz pa danes v Luisa, zamenjat čelado ki mi jo je kupila moja wub.gif (sploh ne ve da imam večjo bučo kot si ona misli???). Po 1,5 uri natikanja, nošenja, snemanja, tolčenja, vlečenja (čelade da ne bo pomote) sem ugotovil, da moja buča ni za Schubert S1 PRO in sem jo zabrisal na polico (čelado) in se odločil za Schubert C3 preklopno, v kateri sem se pa odlično počutil (vsaj v trgovini); kako pa se bo obnesla na motorju pa bom vedel ko jo sprobam. In ker je S1 dražja od C3 sem imel še nekaj v dobrem zato sem si kupil še "motoristični" komplet za hladne dni - dugo majico in duge gate (blo je znižano iz 25 na 10€ po komadu). In glej ga zlomka ko pridem domov razpakiram škatlo z gatami na škatli L notri pa gate XXL..............bemo milo mater. Če keri rabi take gate jih dam za pico in pir, za rundo, za mali gnar skratka...............moram pa povdarit da so nenošene. Sicer mislim da sem "Jodlare" nagno, ker sem za isti dnar dobo dosti "več gat" trance_19_hmm.giftrance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

----------------------

zato sem si kupil še "motoristični" komplet za hladne dni - dugo majico in duge gate (blo je znižano iz 25 na 10€ po komadu). In glej ga zlomka ko pridem domov razpakiram škatlo z gatami na škatli L notri pa gate XXL..............bemo milo mater.... trance_19_hmm.giftrance_40_thumbup.gif

Pa saj ti si XXLevilgrin.gif . Gate pa tudi bojo, ko jih boš 3 x opralwhistle.gif ... ali pa bojo doble še kaki X zraven....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj ti si XXLevilgrin.gif . Gate pa tudi bojo, ko jih boš 3 x opralwhistle.gif ... ali pa bojo doble še kaki X zraven....

Če Dančija ne boš prepričal, da jih rabi, potem boš moral improvizirati. :glare:

Kaj pa če jih oblečeš ne zunanji strani? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če Dančija ne boš prepričal, da jih rabi, potem boš moral improvizirati. glare.gif

Kaj pa če jih oblečeš ne zunanji strani? trance_41_w00t2.gif

.. lahko pa tudi narediš všitke....trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fakin, če bomo imeli še večkrat toliko dobrot iz domačih pečic na mizi pri Aliju, kot je bilo 1.12. boš lahko te XXL gate meni prodal... Iz čage sem odšla namreč zadnja in si nisem mogla pomagati, da ne bi z miz vse pobrala... pod pretvezo, da bodo otroci poskusili...slap.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fakin, če bomo imeli še večkrat toliko dobrot iz domačih pečic na mizi pri Aliju, kot je bilo 1.12. boš lahko te XXL gate meni prodal... Iz čage sem odšla namreč zadnja in si nisem mogla pomagati, da ne bi z miz vse pobrala... pod pretvezo, da bodo otroci poskusili...slap.gif

Ha ha ha................jaz ti te XXL gate podarim, če si jih boš pri Aliju probala!!!! trance_41_w00t2.giftrance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če Dančija ne boš prepričal, da jih rabi, potem boš moral improvizirati. glare.gif

Kaj pa če jih oblečeš ne zunanji strani? trance_41_w00t2.gif

Čujta vidva dedaIBA in Marvin, kaj te tak ozko gledata..................razmišljajta globalno; te gate bi lahko ponucala kot jadralno padalo, al pa kot šotor za dve osebi, pa tudi kot ponjavo za motor, itd, itd!!!whistle.gif

Uporabita malo domišljijo.................kam pa pridemo brez domišljija???? slap.gif

Če pa rabita take gate, pa vama lahko zrihtam tudi te..........samo ne pozabit številke napisat!!!!!!!!!!!!!whistle.gif

594334-Italian-underwear-0.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, šalabajzeri!

winkiss.gif

Kako ste? Vikend dobro izkoristili? Jasno, za Marvina iz prve roke vem, da je šel v soboto pretresavat svoje kosti po okoliških brezpotjih. Moram pa reči, Marvin, da se na tej Huski super počutim! Pa le sedela sem gor ... boš dal kdaj za kako rundo? cool.gif

predvsem pa Kamikazica ... hvala! trance_12_console.gifwinkiss.gif

Pa nedelja? Mi trije, Danči, Gody in jaz smo se včeraj potrudili in šli na celodnevni izlet. Zraven smo vzeli gospo hčerko, ki je poskrbela za boljše povprečje v letih in predvsem za občutno nižje povprečje v tonaži. tongue.gifrolleyes.gif Kateri od nas štirih je bolj otročji pa mi še ni ratalo pogruntat!

In je bila ena taka nedelja, ki bi jo morali doživeti večkrat ... šli smo na rundo kepanja na Pokljuko (Danči in Janja sta bila glavna akterja, midva z Godyjem sva držala varno razdaljo), potem smo se spustili do bohinjskega jezera - bravo, gorenjski turistični delavci, uspešno imajo vse dol zaprto, še čaja si ne moreš kupit, le pečene marone, za katere ob stojnici ugotoviš, da so zgolj kostanji ... hm, a naj povem? Bi? Namreč, zdaj me roka več ne boli tak fejst, ker sem si pri "vzponu" od jezera do avta razbila koleno. Jasno, padla sem na edini kamen, ki je štrlel iz listja in snega daleč naokoli! Obljubim, do pomladi bom že v redu!

Potem smo šli dalje, v Bohinjski Beli smo imeli njami kosilce v Gostilni Rot, priporočam! Mi smo rekli, da gremo z mopedi obvezno še tja; je pa res, da lokalni dečki pojma nimajo o vaških turističnih znamenitostih in da jim za voglom gostilne dol s skale pada slap Iglica slap.gif , smo morali kar sami po telefonskem internetu pogledat; potem smo šli pa na Bled, na krasen razgled na jezero in grad ob poslavljanju svetlega dne, predvsem pa na njami blejske kremšnite in blejsko grmado - da ne bo pomote, to je sladica - vračali pa smo se po motorističnih poteh skozi Kamnik preko Črnivca domov. Če se z Dančijevim zenfkotom voziš je to po tistih ovinkih skoraj enako, kot z motorjem. Kul dan!

Naslednji vikend pa gremo razgrajat na božični Dunaj ... gre kdo hcoj?

Aja, fotke bodo. Imamo corpus delikates, kako je hotel Danči mojega otroka v jezero vrečt! cool.gif

In glej ga zlomka ko pridem domov razpakiram škatlo z gatami na škatli L notri pa gate XXL..............bemo milo mater. Če keri rabi take gate jih dam za pico in pir, za rundo, za mali gnar skratka...............moram pa povdarit da so nenošene.

Fakin, zakaj pa naj bi bil to tako pomemben podatek?

whistle.gif

Če Dančija ne boš prepričal, da jih rabi, potem boš moral improvizirati. glare.gif

Kaj pa če jih oblečeš ne zunanji strani? trance_41_w00t2.gif

Hehehe, Marvin, ne reči 2x - Fakin jih je menda res sposoben preko zunanjih hlač navlečt - da mi je to videt!

Bi pa tihceno dodala, da še kakšen X zraven za Dančija ne bi bil odveč ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednji vikend pa gremo razgrajat na božični Dunaj ... gre kdo hcoj?

Hmmm, sicer zanekrat kaže, da bo hladno, a jasno vreme... ...mogoče bi ga z letelom "zategnil" na kakšno letališče v okolici Dunaja, če me tam poberete... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm, sicer zanekrat kaže, da bo hladno, a jasno vreme... ...mogoče bi ga z letelom "zategnil" na kakšno letališče v okolici Dunaja, če me tam poberete... trance_25_naughty.gif

Celoveceek.gif ? Solnograd?eek.gif Najboljše, da greš, pristaneš, vprašaš kje si in pokličeševilgrin.gif . Bomo že prišli po tebe...whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, miškeci!

winkiss.gif

Danes je spet torek.

Čakaj ... na kaj me že ta dan spominja? Nekaj se ob torkih dogaja ... trance_19_hmm.gif ... aja! slap.gif Toti torek!

Kul. Danes bom šopsko saljato in 3-5 čajev.

whistle.gif

Hilton, lahko častiš, jasno, ampak ne saherce. Smo bolj za zemln mit wurstle! biggrin.gif

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, miškeci!

winkiss.gif

Danes je spet torek.

Čakaj ... na kaj me že ta dan spominja? Nekaj se ob torkih dogaja ... trance_19_hmm.gif ... aja! slap.gif Toti torek!

Kul. Danes bom šopsko saljato in 3-5 čajev.

whistle.gif

Hilton, lahko častiš, jasno, ampak ne saherce. Smo bolj za zemln mit wurstle! biggrin.gif

Danes je Toti torek!!!:kva2::kva1::kva2::kva1::kva2::kva1::kva2:

Jaz pa v nočni!! :cry:

Uživajte vseeno, bote vsaj ziher spali! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je Toti torek!!!:kva2::kva1::kva2::kva1::kva2::kva1::kva2:

Jaz pa v nočni!! :cry:

Uživajte vseeno, bote vsaj ziher spali! :lol1:

Mogoče boš imel sneg, da te ne bo presenetil! :whistle:

Lahko pa priplužiš mimo Alija. :naughty:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj so zato zaprte ulice okoli Ljudskega vrta? In to že od sedmih vjutro. Vsaj takrat sem šel mimo pa sem moral okoli. Zanima me, če v Madridu tudi zaprejo pol mesta, ko gre 80 tavžent ljudi (ok navijačev) na nogomet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!