Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Lep dan!

Če pa današnji dan ne izkoristite za krajši motoristični izlet, pol pa ne vem, zakaj ste sploh poimenovani motoristi. :glare:

Nimamo vsi radi decemberskega dežja :whistle:

Sicer je bla weekend furica v planu, ampak...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.............

Vse mačke so mutne (tak černe, tak ali pa tudi blontne), to bi pa lahko že vedel otaIBA. ph34r.gif

Vem, doooooooobro vemtrance_16_dozingoff.gif. No, včasih se tudi malo delamwacko.gif , da ne razumemblush.gif .

Pa nobene še nisem rabo vžgat na oko whistle.gif ...

Dugi čas jeyawn.gif . Zdaj bomo nekaj vrgli v kljun, pol pa greva z mojo trance_14_devil2.gif , pardon, z mojowub.gif gledat enega pesa v MB.

trance_14_devil2.gif = mačka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tooo,

jaz sem se samo hecal, pa ne grem nikam. whistle.gif

Jaz sem se pa vrnil iz šume...................cagavo, blatno, mokro, spolzko, vsrano, polno listja in gnilih drv na tleh...............ampam "MEGA DOBRO". Zašvical sem ko sredi poletja!!!cool.gif

Ni ovir za KTM........za Huso bi se pa našla kaka!!!whistle.gif

post-21375-126062703602_thumb.jpg

post-21375-126062706378_thumb.jpg

post-21375-126062708388_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se pa vrnil iz šume...................cagavo, blatno, mokro, spolzko, vsrano, polno listja in gnilih drv na tleh...............ampam "MEGA DOBRO". Zašvical sem ko sredi poletja!!!cool.gif

Ni ovir za KTM........za Huso bi se pa našla kaka!!!whistle.gif

Tak zeleno imate še v vaših šuman? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak zeleno imate še v vaših šuman? unsure.gif

Ker ne verjameš,kaj je zmožen KTM ti bom na mail poslal film, ki sem ga posnel (sem testiral "heml kamero"). Toti s Husami ste isti "šalabajzeri" ko oni s Alfami!!!! trance_21_laughing1.gif

Kot bi reko Kangler: "Sevejda je zeeleeno".........fse je zeeleejno še vedno!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ne verjameš,kaj je zmožen KTM ti bom na mail poslal film, ki sem ga posnel (sem testiral "heml kamero"). Toti s Husami ste isti "šalabajzeri" ko oni s Alfami!!!! trance_21_laughing1.gif

Kot bi reko Kangler: "Sevejda je zeeleeno".........fse je zeeleejno še vedno!!!

Odpičen režiser filma!

Moj moped je preobut v plesne šuhe! Je v bistvu urbanizirani seljačino. (Saj ti tudi že enega takega omenjaš :whistle: )

Po takem blatu bi se samo slino! :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpičen režiser filma!

Moj moped je preobut v plesne šuhe! Je v bistvu urbanizirani seljačino. (Saj ti tudi že enega takega omenjaš whistle.gif )

Po takem blatu bi se samo slino! blush.gif

Čakaj jutri grem spet; samo bom pogled malo "dvignil". Upam da bo režija jutri še bolj "odpičena"? Pa še baterije so mi danes crknile, tako da "smetane" ni bilo posnetetrance_25_naughty.gif .

Lahko pa ti tvojo "urbanizirano seljačino" preobuješ v kramparce in dobiš "prvinski" motor............pa še paše k tebi in v okolje!!!!whistle.gif

V blatu (takem tapravem cagavem) pa imam tudi jaz s kramparcami probleme..............ampak dosti manjše!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak, dans pa sem prvič betoniral po snegu :) 1,5 kubika, me je kr utrudlo, zato grem počivat, se vidimo v torek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, nekaj je pri vas narobe s koledarjem ... Pri nas je napočil čas kolin in pretakanja vina ! Mopede smo pa dali do pomladi malo na stran !

Kakšen koledar maš to, adventni? :krneki:

Saj ti pravim, da RKC ni za hedonizem. Oni še imajo na koledarju 'tepežkanje' ipd. ne ne! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen koledar maš to, adventni? ph34r.gif

Saj ti pravim, da RKC ni za hedonizem. Oni še imajo na koledarju 'tepežkanje' ipd. ne ne! whistle.gif

Evo ti ga na............adventni koledar za (od) Mohorkota! trance_21_laughing1.gif

advent_calendar.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za dva, najbolj neresna daleč naokoli: približno tak zgleda advent na Skokah ... (pa nea hodita gleat !)

JA seveda..............približno tak pa zgleda čivava (V Skokah da ne bo pomote) whistle.gif

22227.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za dva, najbolj neresna daleč naokoli: približno tak zgleda advent na Skokah ... (pa nea hodita gleat !)

predlagam, da se dobimo na flugplaci, no, tam blizu! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri prestavimo srečanje na 14:00 in se z mopedi dobimo pred hotelom Areh. Tam spijemo 5-10 l kuhanega, da se mlalo pogrejoemo, nato se razdelimo v dve skupini, offroad in onroad. Eni se spustijo po brezpotjih, drugi pa po cesti! Drugih pravil ni!!! Tisti ki je prvi pri Aliju da za rundo.

Minimalno število udeležencev je 10, navzgor ni omejeno.

Vozi se lahko z vsemi vrstamo dvoklolesnikov (lahko tudi s stransko prikolico)

Vsak udeleženec mora nositi zaščitno opremo: Čelado, zaščitne rokavice, motoristične čevlje in motoristični kombinizon.

Prijave oddajte na bilokateri št. 090

(ali na moj mobitel, kdor ga ima)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, toteki, šalabajzeri!

winkiss.gif

Ste kaj pridni in zakaj nič?

V soboto smo se podili po Dunaju, mati mila, res je lepo!!!

Tokrat pa slikic neo, ker nismo meli fotoaparata s seboj, sicer pa jih iz prejšnjega tedna še tudi ni ... whistle.gifblush.giftongue.gif !

Hm, nekaj je pri vas narobe s koledarjem ... Pri nas je napočil čas kolin in pretakanja vina ! Mopede smo pa dali do pomladi malo na stran !

Mohorko, še kako leto se boš družo s toteki, pa tud za tebe neo več koledara.

biggrin.gif

Vozi se lahko z vsemi vrstamo dvoklolesnikov (lahko tudi s stransko prikolico)

Pomožne kolice tud velajo?

Te tudi jaz lahko grem (prosto po Dančiju).

evilgrin.gif

Pa še nekaj ... POZOR!

Do novega leta imate možnost, da se po najnižji možni ceni prijavite na

Dey-Zi Days na Pannonia Ringu v maju 2010!

Dey-Zi Days Pannonia 2010

POHITITE, nikar ne čakajte, zgrabite prenovoletno šanso, potem bo cena sicer še vedno prijazna, a ne tako, kot je zdaj! Če te možnosti ne boste izkoristili, bo v začetku januarja sonce vzhajalo vsak dan skoraj ob istem času, a zahajalo vedno kasneje!

biggrin.gif

Vsak, ki se prijavi pred novim letom, bo dobil posebno nagrado in sicer en davka prost pir pri Aliju v Mariboru, v srcu Totekbezirka, katerikoli totek torek v letu 2010!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro toteki... vas je zamedlo :P ... cestarje sneg presenetil :naughty:

uspešen pričetek tedna :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro jutro toteki... vas je zamedlo :P ... cestarje sneg presenetil :naughty:

uspešen pričetek tedna :beer2:

Cestarji delajo s polno paro. :beer1: :smoke:

AC so bolj kritične. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cestarji delajo s polno paro. trance_06_beer2.giftrance_35_smoke.gif

AC so bolj kritične. whistle.gif

Vangec, ti imaš tako lepo službo! Prvi si, ki vidiš tisti beli, nedotaknjeni, kristalni sneg.

Pol pa ga čisto vserete ...whistle.giftongue.gif

Pa še 1x:

Pa še nekaj ... POZOR!

Do novega leta imate možnost, da se po najnižji možni ceni prijavite na

Dey-Zi Days na Pannonia Ringu v maju 2010!

Dey-Zi Days Pannonia 2010

POHITITE, nikar ne čakajte, zgrabite prenovoletno šanso, potem bo cena sicer še vedno prijazna, a ne tako, kot je zdaj! Če te možnosti ne boste izkoristili, bo v začetku januarja sonce vzhajalo vsak dan skoraj ob istem času, a zahajalo vedno kasneje!

biggrin.gif

Vsak, ki se prijavi pred novim letom, bo dobil posebno nagrado in sicer en davka prost pir pri Aliju v Mariboru, v srcu Totekbezirka, katerikoli totek torek v letu 2010!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom jutri sunil kaki dan iz moje adventne kolendre, pa prinesem malo za probat ! Povdarek je na "MALO ZA PROBAT" !

Par po osebi ja ni neka taka količinaevilgrin.gif ... aja pride nas 45 - 48 parof whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja? Jaz pa naj pol zelje pa refo fteplem do drugiga fureža ? Aja ? trance_11_confused.gif

kaj si reko si reko! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!