Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Cestarji delajo s polno paro. :beer1: :smoke:

AC so bolj kritične. :whistle:

Benti, celi teden bo padalo to belo sranje. Vangec, dela boš mel čez glavo, jaz pa se moram zavlečt v kaki brlog. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Benti, celi teden bo padalo to belo sranje. Vangec, dela boš mel čez glavo, jaz pa se moram zavlečt v kaki brlog. :wacko:

Služimo narodu! :worship:

Jutri pridem k Aliju (sicer malo bolj pozno, ker sem do 20.00h na Ptuju), mi lahko vsak en pir plača pa bo, Mohorko pa itak poskrbi za hrano,

tak da, naj pada saj ma plac, tak kot to reče moj sosed.

Lep večer še naprej vsem skupaj! :winkiss:

P.S.,

Mutika, najlepša hvala za čudovit nedeljski večer. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja? Jaz pa naj pol zelje pa refo fteplem do drugiga fureža ? Aja ? trance_11_confused.gif

Ne ni treba; tukaj maš "mrežno pečenko" whistle.gif

post-21375-126082142709_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

biggrin.gif

Vsak, ki se prijavi pred novim letom, bo dobil posebno nagrado in sicer en davka prost pir pri Aliju v Mariboru, v srcu Totekbezirka, katerikoli totek torek v letu 2010!

Jaz bi pir zamenjal za kaj drugega tekocega. :grim :whistle: Je mozno?? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ni treba; tukaj maš "mrežno pečenko" whistle.gif

Fakin, a mu ne bi ene takšne privoščil? ;)

2006_nina_osenar_show.jpg

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika, najlepša hvala za čudovit nedeljski večer. 004.gif

Pa veeeejš da! Z največjim veselom ... sicer pa, repriza nas še čaka! trance_25_naughty.gifworship.gifwinkiss.gif

Jaz bi pir zamenjal za kaj drugega tekocega. grim.gifwhistle.gif Je mozno?? trance_19_hmm.gif

Vuk, ti dobiš dva črna čaja! Ne, tri!

Saj si med prvimi uredil vse formalnosti. worship.gif

Jaz vam pa pridem pokazat novi gips biggrin.gif

Gips ???? !!!! ????

Kaj je bil beton pretrdi?

eek.gifslap.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vam pa pridem pokazat novi gips :D

V nedeljo je bil 13! :krneki:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo je bil 13! ph34r.gif

.. in še petektrance_03_alien.gif . Baracudek, pridem po tebe in gips usput? Te se pa danes nisi heco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. in še petektrance_03_alien.gif . Baracudek, pridem po tebe in gips usput? Te se pa danes nisi heco.

Kaj si je pubec res spet kaj naredo!?

Jaz bi mu dal gor še malo armature pa malo cementa, saj veš kak je gips krhek, da si ga ne zlomi! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa danes ne bo na toti-torek: me je dobla viroza z vsemi stranskimi učinki.

Bomo "adventni koledar" probali naslednji torek - pa glejte, da bo "mrežna pečenka" tudi na voljo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa danes ne bo na toti-torek: me je dobla viroza z vsemi stranskimi učinki.

Bomo "adventni koledar" probali naslednji torek - pa glejte, da bo "mrežna pečenka" tudi na voljo !

Bogiiiiiunsure.gif

Pozdravi se! Mene je zgrabil leninitis in sem pred 5 minutami odprl okeyawn.gif ! Zaj grem iskat mojowub.gif , da vidim, če se ji da it na mraztrance_34_sleepy.gif ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bogiiiiiunsure.gif

Pozdravi se! Mene je zgrabil leninitis in sem pred 5 minutami odprl okeyawn.gif ! Zaj grem iskat mojowub.gif , da vidim, če se ji da it na mraztrance_34_sleepy.gif ..

Obljubil Mutiki da pridem............vendar je služba zmagala. Po 13 urah mi bilo več ven iz bajte...........čeprav ste tak fajni!!!!worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram iti v Madrid, da se lahko javim na forum (k Aliju tak nemrem).

Torej, sem šel na toplo (+1), tu bom do petka, namesto pri Aliju sem se tiščal v najbolj tesnem avionu A320 s tako nabitimi sedeži, da sem imel kolena skoraj za vratom. Polet traja skoraj 3 ure (z Dunaja), hrano prodajajo (sendvič 8,5€ - se mi vsaj Ali zdi poceni), zravem pa mamica z dojenčkom, ki joka (sem pomislil, da ga bolijo ušesa zaradi spremembe pritiska) - skratka skoraj tako fajn kot pri Aliju.

Upam, da ste se imeli lepo, jaz grem spat jutri pa sestanek, pa večerja, pa sestanek, pa večerja - prava muka.

Fakin: tiste gate so mi skoraj prav (malce komot v pasu - nič takega, kar se ne bi dalo popraviti z dobrotami čez praznike).

Hasta la vista

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, banda šalabajzerska, a je vse vrei?

winkiss.gif

@Darko3q - mater, kak ti trpiš! Daj, trpi še malo za nas.

@Mohorko - kaki pa so vsi stranski učinki gripe?

@Fakin - ja, ja, sami izgovori. tongue.gif

Jaoooj, Furi! Tega Ratzeputza se te neomo nikol losali ???

slap.gif

@Vangec, ponoči ga bo sipalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram iti v Madrid, da se lahko javim na forum (k Aliju tak nemrem).

Torej, sem šel na toplo (+1), tu bom do petka, namesto pri Aliju sem se tiščal v najbolj tesnem avionu A320 s tako nabitimi sedeži, da sem imel kolena skoraj za vratom. Polet traja skoraj 3 ure (z Dunaja), hrano prodajajo (sendvič 8,5€ - se mi vsaj Ali zdi poceni), zravem pa mamica z dojenčkom, ki joka (sem pomislil, da ga bolijo ušesa zaradi spremembe pritiska) - skratka skoraj tako fajn kot pri Aliju.

Upam, da ste se imeli lepo, jaz grem spat jutri pa sestanek, pa večerja, pa sestanek, pa večerja - prava muka.

Fakin: tiste gate so mi skoraj prav (malce komot v pasu - nič takega, kar se ne bi dalo popraviti z dobrotami čez praznike).

Hasta la vista

Lepo da se javljaš, kaj moramo narediti, da še te kaj vidimo?

Kaj so ti vsi sestanki v zvezi z barvami? :krneki: Če so, pol mi ni jasno v kakšnem neznanju živimo mi uporabniki barv. :headbang:

Sicer se pa imej fajn predvsem na večerjah, da ti zapašejo fakinove gate! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punce, spremenite vaš dom v kafič, pa boste presenečene, kako vesel in zabaven človek je vaš moški!

S tvojim podpisom me pa prav izzivaš.

Jaz predlagam da dom spremenimo v trgovino s šuhami in torbicami, pa da vidiš kako se bo popravil družinski proračun! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!