Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

@Mohorko - kaki pa so vsi stranski učinki gripe?

Hm, ni gripa ampak viroza in učinki niso stranski, ampak delujejo predvsem bolj zadaj in spredaj ...

Sicer mi je pa danes pismonoša prnesu DVD (direkcion s Kalifornije) "twist of the wrist II" in mi malo popestril dan. Če je kdo potrebuje na ogled, mu posodim.

Aja, Marvin, pa na spisek dodaj še galanterijo, drogerijo, frizeraj, kofetarijo, ... pa še kaj bi se našlo ....

Popravljeno . Popravil Mohorko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, Marvin, pa na spisek dodaj še galanterijo, drogerijo, frizeraj, kofetarijo, ... pa še kaj bi se našlo ....

......veš da bi se še kaj našlo......npr. delikateso.......whistle.gif

post-21375-126099569846_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, ni gripa ampak viroza in učinki niso stranski, ampak delujejo predvsem bolj zadaj in spredaj ...

Sicer mi je pa danes pismonoša prnesu DVD (direkcion s Kalifornije) "twist of the wrist II" in mi malo popestril dan. Če je kdo potrebuje na ogled, mu posodim.

Aja, Marvin, pa na spisek dodaj še galanterijo, drogerijo, frizeraj, kofetarijo, ... pa še kaj bi se našlo ....

Ti si pa dosti upaš! Tvoja ziher ne čita foruma, jaz pa sem v čisto drugačni poziciji (handicapirani poziciji - to pomeni, da kapiram roko, ki bo nasilno segla v mojo integriteto in mi prizadejala bolečine :whistle: )

Sicer pa, zakaj nisi rekel, jaz imam film in bi ti ga lahko dal. Seveda se ti ne bi spomnil, da mi za to plačal pivo, ter tako prišparaš razliko. :glare:

Prav ti je, ker te ni na sestanek s tvojim visečim adventnim koledarjem, ki bi ga mi, ostali zvesti udeleženci prostovoljnih srečanj, z veseljem okušali.

(benti milu mater, pa smo ostali brez klobase :headbang: )

Ne glede na zimo predlagam, da naredimo pred božičem ali pa med božičem in novim leto, ko je že malo bolj na 'loker' s cajtom 'frozen picnic', kjerkoli že pač. Pečemo na malo večjem ogni vse, kar bo komu padlo na pamet, kuhamo kuhano vino, da nam bo toplo in rečemo še kako tapametno pred koncem tega lepega leta! V tem trenutku se mi to zdi dobra ideja. Kaj menite? Če se "čebulno" oblečemo, gor pa še mopedistični anzug, ziher ne bo nobenega zeblo. Jaz ( pa sigurno še Mohorko in AtaIBA) se javim/o, da spečem/o vse, kar se bo na "frozen picnic" prineslo. Ni je jedi, ki je ne bi znali tako obdelati, da bo na koncu topla in predvsem slastna. ( seveda razen karfijole, cvetače in ostalih neokusnih zadev že po naravi)

'frozen picnic' pa takoj preimenujem v 'totek frozen picnic'!

ps. če me boste popljuvali, obljubim, da si to naredim sam, pa nobenemu ne povem kje v prostoru in času! ( vem za nekoga ki me bo vsaj v času sfalil :lol1: )

pa lepo noč! :devil:

Popravljeno . Popravil Marvin2
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......veš da bi se še kaj našlo......npr. delikateso.......whistle.gif

Ta šunka pa mora biti draga :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si pa dosti upaš! Tvoja ziher ne čita foruma, jaz pa sem v čisto drugačni poziciji (handicapirani poziciji - to pomeni, da kapiram roko, ki bo nasilno segla v mojo integriteto in mi prizadejala bolečine :whistle: )

Sicer pa, zakaj nisi rekel, jaz imam film in bi ti ga lahko dal. Seveda se ti ne bi spomnil, da mi za to plačal pivo, ter tako prišparaš razliko. :glare:

Prav ti je, ker te ni na sestanek s tvojim visečim adventnim koledarjem, ki bi ga mi, ostali zvesti udeleženci prostovoljnih srečanj, z veseljem okušali.

(benti milu mater, pa smo ostali brez klobase :headbang: )

Ne glede na zimo predlagam, da naredimo pred božičem ali pa med božičem in novim leto, ko je že malo bolj na 'loker' s cajtom 'frozen picnic', kjerkoli že pač. Pečemo na malo večjem ogni vse, kar bo komu padlo na pamet, kuhamo kuhano vino, da nam bo toplo in rečemo še kako tapametno pred koncem tega lepega leta! V tem trenutku se mi to zdi dobra ideja. Kaj menite? Če se "čebulno" oblečemo, gor pa še mopedistični anzug, ziher ne bo nobenega zeblo. Jaz ( pa sigurno še Mohorko in AtaIBA) se javim/o, da spečem/o vse, kar se bo na "frozen picnic" prineslo. Ni je jedi, ki je ne bi znali tako obdelati, da bo na koncu topla in predvsem slastna. ( seveda razen karfijole, cvetače in ostalih neokusnih zadev že po naravi)

'frozen picnic' pa takoj preimenujem v 'totek frozen picnic'!

ps. če me boste popljuvali, obljubim, da si to naredim sam, pa nobenemu ne povem kje v prostoru in času! ( vem za nekoga ki me bo vsaj v času sfalil :lol1: )

pa lepo noč! :devil:

Jaz te podpiram in potrjujem svojo udeležbo!:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem trenutku se mi to zdi dobra ideja. Kaj menite? Če se "čebulno" oblečemo, gor pa še mopedistični anzug, ziher ne bo nobenega zeblo.

Če ne bom v službi, pridem na TOTI ZIMSKI PIKNIK.

Pa kje ti jemlješ take genijalne ideje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fakin, pa ne pozabi na mrežno pečenko po receptu "Fury"...

Mrežna po receptu Fury je za urbano okolje; tam kjer pa ti živiš bo pa morala obveljat "moja" mrežna!!! Sorry!!! trance_17_emot-angel.gif

V tolažbo...vzorca mrež sta si zelo podobna!!!! trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta šunka pa mora biti draga trance_19_hmm.gif

Srečen bodi da maš ženo "vegetarijanko" - se ti niti sanja ne.........trance_26_nono.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tvojim podpisom me pa prav izzivaš.

Jaz predlagam da dom spremenimo v trgovino s šuhami in torbicami, pa da vidiš kako se bo popravil družinski proračun! whistle.gif

Ne kliči vraga, Marvin ... whistle.gif

Ti si pa dosti upaš! Tvoja ziher ne čita foruma, jaz pa sem v čisto drugačni poziciji (handicapirani poziciji - to pomeni, da kapiram roko, ki bo nasilno segla v mojo integriteto in mi prizadejala bolečine whistle.gif )

Sicer pa, zakaj nisi rekel, jaz imam film in bi ti ga lahko dal. Seveda se ti ne bi spomnil, da mi za to plačal pivo, ter tako prišparaš razliko. glare.gif

Prav ti je, ker te ni na sestanek s tvojim visečim adventnim koledarjem, ki bi ga mi, ostali zvesti udeleženci prostovoljnih srečanj, z veseljem okušali.

(benti milu mater, pa smo ostali brez klobase headbang.gif )

Ne glede na zimo predlagam, da naredimo pred božičem ali pa med božičem in novim leto, ko je že malo bolj na 'loker' s cajtom 'frozen picnic', kjerkoli že pač. Pečemo na malo večjem ogni vse, kar bo komu padlo na pamet, kuhamo kuhano vino, da nam bo toplo in rečemo še kako tapametno pred koncem tega lepega leta! V tem trenutku se mi to zdi dobra ideja. Kaj menite? Če se "čebulno" oblečemo, gor pa še mopedistični anzug, ziher ne bo nobenega zeblo. Jaz ( pa sigurno še Mohorko in AtaIBA) se javim/o, da spečem/o vse, kar se bo na "frozen picnic" prineslo. Ni je jedi, ki je ne bi znali tako obdelati, da bo na koncu topla in predvsem slastna. ( seveda razen karfijole, cvetače in ostalih neokusnih zadev že po naravi)

'frozen picnic' pa takoj preimenujem v 'totek frozen picnic'!

ps. če me boste popljuvali, obljubim, da si to naredim sam, pa nobenemu ne povem kje v prostoru in času! ( vem za nekoga ki me bo vsaj v času sfalil trance_21_laughing1.gif )

pa lepo noč! trance_14_devil2.gif

TI SI CAR!

Točno, se strinjam s Starom - ideja je genialna!!! worship.gifworship.gifworship.gif

Jaz sem po vsej dolžini in širini ZA!

Berjuter, banda! ph34r.gif

Mali petek je danes! trance_41_w00t2.gif

Ja, pa še res je ... zato so nam ga v službi zasrali s sestankom za Festival Lent 2010! evilgrin.gifmad.gif

Sicer pa, zdravo, šalabajzeri!

winkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

whistle.gifwhistle.gif Če že rečeš zdravo, te vsaj reči ZDRAVO, TOVARIŠI šalabajzeri!!!trance_21_laughing1.gifgrim.gif

Zdravo, gnada šalabajzerska in moj poklon, cenjena zbornaja!

whistle.giftongue.gifbiggrin.gif

Ej, Marvin, kot idejni vodja najbolj odpičenega piknika daleč naokoli, torej dogodka, ki je tudi uradno postal "Totek Frozen Picnic" by Marvin, določi datum!

Čim prej.

Če potrebuješ kakšno organizacijsko pomoč, povej.

Jupiii, picnic bomo meli!

trance_05_banana.gif

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Marvin, kot idejni vodja najbolj odpičenega piknika daleč naokoli, torej dogodka, ki je tudi uradno postal "Totek Frozen Picnic" by Marvin, določi datum!

Čim prej.

Če potrebuješ kakšno organizacijsko pomoč, povej.

Jupiii, picnic bomo meli!

trance_05_banana.gif

Sem evilgrin.gifZA! Bravo Marvin!!!!!!!!!

Glede lokacije ni blema. Tu pri meni so klopi, park plac, drve, mačka, pesi, pijača,.. če ni kje boljša lokacija evilgrin.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem evilgrin.gifZA! Bravo Marvin!!!!!!!!!

Glede lokacije ni blema. Tu pri meni so klopi, park plac, drve, mačka, pesi, pijača,.. če ni kje boljša lokacija evilgrin.gif .

Ki mamo "Totek Frozen Picnic"???

svPOLAR_narrowweb__300x447,0.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ki mamo "Totek Frozen Picnic"???

svPOLAR_narrowweb__300x447,0.jpg

Me zelo veseli da ste za! :worship:

Lahko začnemo pri prvem glasovanju, torej datum.

Predlagam nedelja 27.12.2009 AD. Sredi dneva, ko je še najbolj toplo, pa dokler ne bo začelo še najbolj vztrajne mraziti.

Ko bomo to določili, bom spisal predlagane mmenuje, pol pa se bomo zagrebli, keri bo kaj od menujev prinesel.

Sicer pa je za predlagano totek frozen picnic nedeljo napovedanih 10 stopinj C in verjetno ne bo problema.

Zaključne korake lahko pa dorečemo na totek torku pri Aliju. :worship:

Superrrrrrrrr!

Popravljeno . Popravil Marvin2
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zelo veseli da ste za! worship.gif

Lahko začnemo pri prvem glasovanju, torej datum.

Predlagam nedelja 27.12.2009 AD. Sredi dneva, ko je še najbolj toplo, pa dokler ne bo začelo še najbolj vztrajne mraziti.

Ko bomo to določili, bom spisal predlagane mmenuje, pol pa se bomo zagrebli, keri bo kaj od menujev prinesel.

Sicer pa je za predlagano totek frozen picnic nedeljo napovedanih 10 stopinj C in verjetno ne bo problema.

Zaključne korake lahko pa dorečemo na totek torku pri Aliju. worship.gif

Superrrrrrrrr!

Datum je OK!!

Jaz prinesem fotoaparat!!!!whistle.gif

Pa avatar bom prilagodil "Frozen Picnicu" trance_21_laughing1.gif

ps: Marvin tebe pa do piknika preimenujem v " Mr. Freeze"

mr-freeze.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj sedaj sem prišel v hotel in prebral, kar ste našauflali v dveh dneh. Toti Španci grejo na večerjo komaj ob devetih kar niti ni tako pozno, če računamo, da so uro in pol za nami po soncu (ob šestih je bilo še svetlo). Ta Madrid mi je španska vas.

Sestanek ni bil o barvah ampak o odpadni vodi - kar se pa barve tiče pa sem še jaz v precejšnji nevednosti - toliko se je spremenilo odkar ne spremljam več tako natančno.

Glede piknika - morda je nedelja celo čas, ko bi lahko imel celo čas - in če bo res +10 lahko pridemo z mopedi, spotoma kaj povozimo in prinesemo zravem. Ideja je super - Marvin sedi, 5.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zelo veseli da ste za! worship.gif

Lahko začnemo pri prvem glasovanju, torej datum.

Predlagam nedelja 27.12.2009 AD. Sredi dneva, ko je še najbolj toplo, pa dokler ne bo začelo še najbolj vztrajne mraziti.

Zaključne korake lahko pa dorečemo na totek torku pri Aliju. worship.gif

Superrrrrrrrr!

Nedelja OKworship.gif ! Začetek okrog 12 h? Da je papica okrog 13 h ...... kavicacoffee.gif ob 16h, ..... po 20. uri winkiss.gif + whistle.gifwhistle.gifwhistle.gif = wacko.gif

KJE? Lokacija - kjer je zunaj dovolj placa:

- ataIBA Slov. Bistrica (prednost - deca se igra s pesi = 2 x 4 tace in mačko) ali

- Vanga (lahko se igramo s sosedo evilgrin.gif ..wink.gif )ali

- Mohorko (lahko se igramo s klobasamitrance_21_laughing1.gif ) ali

- ...

Lahko pa začnemo pri prvemu, gremo k drugemu in tretjega ne spustimo vun....eek.gif , saj bo že zdrav.coffee.gif

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedelja OKworship.gif ! Začetek okrog 12 h? Da je papica okrog 13 h ...... kavicacoffee.gif ob 16h, ..... po 20. uri :winkiss: + :whistle: :whistle: :whistle: = wacko.gif

KJE? Lokacija - kjer je zunaj dovolj placa:

- ataIBA Slov. Bistrica (prednost - deca se igra s pesi = 2 x 4 tace in mačko) ali

- Vanga (lahko se igramo s sosedo evilgrin.gif ..wink.gif )ali

- Mohorko (lahko se igramo s klobasamitrance_21_laughing1.gif ) ali

- ...

Lahko pa začnemo pri prvemu, gremo k drugemu in tretjega ne spustimo vun....eek.gif , saj bo že zdrav.coffee.gif

Ni problema!:whistle:

Najboljše da si omislimo kakšen kotel poln golaža in kuhano vino.

Lep dan še naprej vsem v vse regije! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!