Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Fury, ti si zakon !

@Marvin: kaj ne bi mogoče jedilnika sestavil malo bolj slavnostno ? yawn.gif

Po vzoru sestre Vandeline: goveja juhca z jetrnimi žličniki, pa kuhana govedina s hrenom, potem pa gos s kruhovimi cmoki in sladkim zeljem, za poobedek pa kaka lahka sladica ? trance_41_w00t2.gif

@AtaIBA & Co. : kdaj štartamo z enolončnico ? Ob devetih razkužimo grla z žganico, potem pa bo, kar pač bo ....

@Jozee: pridi lačen in z dobro voljo, pa je namen dosežen !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_41_w00t2.gif

@AtaIBA & Co. : kdaj štartamo z enolončnico ? Ob devetih razkužimo grla z žganico, potem pa bo, kar pač bo ....

Roger!trance_40_thumbup.gif Brez Federerawink.gif . Žhanico prinesem coj. Prišo s čage, grem trance_34_sleepy.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej, bom poklical upravnika na flugplac in rezerviral prostor...

Piknik plac ima celo nadstrešek, roštilj, hladilnik, klopi... :worship: :naughty:

Bravo furiso.

Ne pozabi ga spomniti, da zjutraj zalaufa hladilnik. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo 27.12 sem v dnevni :cry: , mogoče pa pristanem na flugplatzu z službenim jumbo jetom.

Furi uredi vse formalnosti za pristanek, pa to. Se vidimo v torek pri Aliju in se dogovorimo kako pa kaj.

Roštilj, gobica za gretje, dobra volja, ........ vse je na razpolago. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa res kdaj najdem do Alija (vem kje je to) pa se spoznamo... sam predlagani jedilnik pa je res :OK: vedno prebiram to temo ste ta prava klapa vsaj po postih sodeč... le tako naprej pa na pikniku maksimalno uživajte, kar pa sploh ne dvomim :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ni bilo nobenega ob dogovorjenem času na dogovorjenem mestu.........sem pa se šel sam peljat!!! Sploh me ni zeblo headbang.gif

post-21375-126134727165_thumb.jpg

post-21375-126134728744_thumb.jpg

post-21375-126134729913_thumb.jpg

post-21375-12613473127_thumb.jpg

post-21375-12613473286_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ni bilo nobenega ob dogovorjenem času na dogovorjenem mestu.........sem pa se šel sam peljat!!! Sploh me ni zeblo headbang.gif

Končno en z zimskimi gumami! Pa bolj mrzlega dne si nisi mogel najti. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fredyjecar.gif Rezervirano. trance_03_alien.gif

Prvi začuden pogled smo že pokasirali. ninja.giftrance_29_photo.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_21_laughing1.gif

Odlično, Furi!

Hehehe, kak bojo šele gledali, ko bomo res prišli, pa četudi bo scalo!

trance_43_wavetowel2.gif

To je že res, ampak brajdošnica je pa le brajdošnica rolleyes.gif

Kaj to pomeni, da jo boš ti prinesel? trance_25_naughty.gifwhistle.gif

Mogoče pa res kdaj najdem do Alija (vem kje je to) pa se spoznamo... sam predlagani jedilnik pa je res trance_40_thumbup.gif vedno prebiram to temo ste ta prava klapa vsaj po postih sodeč... le tako naprej pa na pikniku maksimalno uživajte, kar pa sploh ne dvomim rolleyes.gif

Nič mogoče! Pridi, pa pika.

Klapa smo s posti ali brez, prepričaj se. worship.gif

In zakaj tudi ti ne bi užival na pikniku?

Aja, pozabla sn - dober dan, banda šalabajzerska!

winkiss.gifwinkiss.gifwinkiss.gif

Pa še nekaj sn pozabla - Fakin, ti si ubrisan 300 / h !!! slap.gifworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj sn pozabla - Fakin, ti si ubrisan 300 / h !!! slap.gifworship.gif

evilgrin.gifevilgrin.gifevilgrin.gifevilgrin.gifevilgrin.gifevilgrin.gifevilgrin.gifevilgrin.gifevilgrin.gifevilgrin.gifevilgrin.gifevilgrin.gifevilgrin.gif

Pa ni šlo 300/h, če je blo ledeno!!!!!!

post-21375-126140364626_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos šalabajzeri.

Dnevi so pa občutno prekratki. Živim še samo v temi, po svetlem delam, pa tak hitro mine. Po svetlem še živim samo za donos na kapital.

Takav je život nas proletera. Treba bo zopet prečitat kakšen manifest, da bomo gledali v svetlo prihodnost z idejo.

Lastnike kapitala bo treba prepričati, da je najvišji donos na gnar na Betelgezi, pa jih pošljemo tja, tukaj pa se bomo potem lahko vozili z motorji po mili volji.

Lejko noč! :krneki:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos šalabajzeri.

Dnevi so pa občutno prekratki. Živim še samo v temi, po svetlem delam, pa tak hitro mine. Po svetlem še živim samo za donos na kapital.

Takav je život nas proletera. Treba bo zopet prečitat kakšen manifest, da bomo gledali v svetlo prihodnost z idejo.

Lastnike kapitala bo treba prepričati, da je najvišji donos na gnar na Betelgezi, pa jih pošljemo tja, tukaj pa se bomo potem lahko vozili z motorji po mili volji.

Lejko noč! ph34r.gif

Marvi2, včeraj je bla najdaljša noč in najkrajši dan. od včeraj naprej pa se dan daljša in noč krajša!!!trance_43_wavetowel2.gif Da boš mel razlog za veselje!trance_41_w00t2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, toteki!

winkiss.gif

Datum je špica!!!! Marvin, razturaš!

Torej, imamo datum in sicer: "Totek Frozen Picnic" bo v nedeljo, 27. 12. 2009.

Še naš španski potepuh, tokrat brez drekpumpe, se nam bo lahko pridružil ... se je ketna malo natrgala?

Nimamo pa še lokacije in ure. Flugplatz se mi ne zdi primerna lokacija, razen, če se ne bo kdo, recimo IBA, tam res zmenil, kje smo lahko in da nam ne bo kdo kaj jamral, kaj smemo in česa ne smemo zraven prinest ... ataIBA je dal super ideje, worship.gif lahko pa tudi nevtralno področje najdemo, vendar brez nevarnosti, da neo keri tam preveč pameten in nam po glavi skakal (slabe izkušnje, evilgrin.gif saj se spomnite!)

Predlagam, da lokacijo dorečemo v živo v torek pri Aliju - brez veze, da pisarimo tukaj, vsak bo neki drugi predlog dal, te pa bomo samo za lokacijo natiplali več strani, kot jih Štamprli ob jutranjem pozdravljanju! whistle.giftongue.gifwinkiss.gif

Jaz prinesem VINO - dobro, vrhunsko, domače, belo in rdeče, kolikor želite. Torej, ta probljem je rješen! trance_40_thumbup.gif

Yes!

worship.gifMarvina za župana! worship.gif

JAZ PA PREDLAGAM SREČANJE PRI MLADI LIPI! cool.giftrance_25_naughty.gifwhistle.giftongue.gifevilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan worship.gif

Dober večer, zlati!

rolleyes.giftrance_40_thumbup.gif

Marvi2, včeraj je bla najdaljša noč in najkrajši dan. od včeraj naprej pa se dan daljša in noč krajša!!!trance_43_wavetowel2.gif Da boš mel razlog za veselje!trance_41_w00t2.gif

yes.gif Zimski sončev obrat ali zimski solsticij.

Marvin, v nedeljo boš lahko obrate delal po mili volji - obračal meso na roštilju! Ali pa s kuhlo po kotlu, whatever.

JAZ PA PREDLAGAM SREČANJE PRI MLADI LIPI! cool.giftrance_25_naughty.gifwhistle.giftongue.gifevilgrin.gif

Hehehe ... evilgrin.gif ... dobra ideja! Si kuj predstavljam, kak bi nam sredi terase pustili roštilj sukat! whistle.gifbiggrin.giftrance_25_naughty.gif

Če bom pravi cajt iz službe vujšla, pridem danes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober večer, zlati!

rolleyes.giftrance_40_thumbup.gif

yes.gif Zimski sončev obrat ali zimski solsticij.

Marvin, v nedeljo boš lahko obrate delal po mili volji - obračal meso na roštilju! Ali pa s kuhlo po kotlu, whatever.

Hehehe ... evilgrin.gif ... dobra ideja! Si kuj predstavljam, kak bi nam sredi terase pustili roštilj sukat! whistle.gifbiggrin.giftrance_25_naughty.gif

Če bom pravi cajt iz službe vujšla, pridem danes.

Ti kar lepo pridi, drugače ne boš mogla na frozen picnic!

Pa še najhuje, ne bomo vedli koliko hektolitrov vina boš 'špendirala', (pravzaprav tvoj brat). :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar lepo pridi, drugače ne boš mogla na frozen picnic!

Pa še najhuje, ne bomo vedli koliko hektolitrov vina boš 'špendirala', (pravzaprav tvoj brat). unsure.gif

He, he! Danes bo gužvaeek.gif ......slap.gif .

trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar lepo pridi, drugače ne boš mogla na frozen picnic!

Pa še najhuje, ne bomo vedli koliko hektolitrov vina boš 'špendirala', (pravzaprav tvoj brat). unsure.gif

Sem še v službi.

slap.giftrance_14_devil2.gifmad.gif

Ja, saj pridem.

Ne moj brat, bratranec.

He, he! Danes bo gužvaeek.gif ......slap.gif .

trance_40_thumbup.gif

Aha ... trance_25_naughty.giftrance_40_thumbup.gifbiggrin.gif !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!