Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Vsem totkicam in totekom želim, veliko lepih, varnih, prijetnih in zabavnih kilometrov.

maus fas ma rat :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda, pa to je za zgodovino!

Naj še keri reče, da se nea znamo zabavat - vsaka malenkost pride prav, da naredimo čago!

To, kar ste glavni organizatorji včeraj naredili, pa sploh ni malenkost!

Zato se derem na ves glas:

MARVIN, DEDAIBA, MOHORKO, Fury in vsi tisti, ki ste pomagali prej, vmes in potem ... moj velik POKLON !!!

worship.gifworship.gifworship.gif

"TOTI ZMRŽJENI PIKNIK"je bil en sam velik uspeh, poln smeha in zadovoljnih ksihtov, da o želodčkih ne govorimo!

MamaIBA, hudo mi je bilo zate, pa res srčno upam, da si boljše! winkiss.gif

Si štejem v veliko čast, da me je kaj takega doletelo, zmenimo se za datum in ni problema.

Seveda brez pomoči, izkušenih kuharjev ne bo šlo, ampak sprejmem izziv.

Lep dan vsem in uživajte!

Vanga, ti si pravi dec! trance_40_thumbup.gif To so besede ... sicer pa, kot je menda Barracudek rekel - smo med zadnjimi, ki imamo piknik, zakaj ne bi bili tudi med prvimi? Januar? trance_25_naughty.gif

.... kar pa Vanga naredi z levo roko. Še sneg bi zrihtoworship.gif !!!

He-he!!! Vidim, da nam ni problem organizirat bilo kaj in bilo kje. Užival sem ko mali pes ob pogledu na zadovoljne ksihte polne smeha in veselja. Je lepo nekje naša Mutika zapisala o Predinovem najnovejšem štiklu, kjer omenja nas štajerce... Taki smo in prav je tak.

Moja wub.gif je morala predčasno domov zaradi tatarskega biftekamad.gif ...., ki sta ga s sinom maznila za zajtrk. Dobro, da so nama ostale tablete iz Egipta, ki so jima uredile inštalacijotrance_16_dozingoff.gif .

E, točno to. Ko mali pesi smo uživali fsi!

Mi smo pa meli sneg. Ga še dans nekaj leži naokoli. Tak da naslednjič naredimo pičnik pri meni.

Ane Vapo?! trance_44_wink5.gif

Oj, Alka!

Ki si te bla?

Za pik(č)nik pa sva eno pravo besedo že zastavili, torej? Vapo bo bolj za imidž; Vapo bo "teaser", kot se temu v modernem svetu po marketinško bojda reče. tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj res ! Vapo je falil ! Najbrž so zato ostale tri kište pira ... whistle.gif

Šokac, kaj se ti je te tak zasralo, da si popljuval Becota in Stara ... Kuhano vino je blo čisto OK !

Ka te ti jamraš, Vapo ni htel prit zato ker bi ga zopet popluvali da je fse pir spil trance_06_beer2.gif

Ki se pa te ti kuhano vino vido, jaz sn samo neki čaj pil coffee.gif

Župa je bla pa dobra trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res sta falota prava. :angry:

Ta dva pač nista niti malo primerna za kuhanje vina. Le kdo ju je določil, da sta "kuhala vino" na zimskem pikniku na prostem? Mogoče sta primerna za kuhanje vina v Ormožu na oddelku za zdravljenje alkoholikov :drunk:,ne pa na zimskem pikniku?

Sem ju podrobno :eek: opazoval in nato okušal njuno stvaritev. Sta kuhala bolj navadno "cukrano" mlačno vodo kot kuhano vroče vino, ki bi mi moralo pogreti roke in telo. Vse mi je šlo samo v mehur in v nepotrebni holesterol.

Staru, se vidi, da službuje v GRS - MB. Tam pa gostinci v dogovoru z GRS - MB, že od nekdaj pozimi na smučanju, smučarjem prodajajo sladko kuhano vodno brozgo, za ceno kuhanega vina. :P

Drugače je bilo vse OK.

Jbemti, če si s Cukeršpica, pa nimaš nekih normalnih navad. Kuhano je blo od začetka bolj blago, pol pa zmeraj bolj ta pravo. Samo si prehitro bobegnil!

Če bi bilo kotntra, potem ne bi nič spekli. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda, pa to je za zgodovino!

Naj še keri reče, da se nea znamo zabavat - vsaka malenkost pride prav, da naredimo čago!

To, kar ste glavni organizatorji včeraj naredili, pa sploh ni malenkost!

Zato se derem na ves glas:

MARVIN, DEDAIBA, MOHORKO, Fury in vsi tisti, ki ste pomagali prej, vmes in potem ... moj velik POKLON !!!

worship.gifworship.gifworship.gif

"TOTI ZMRŽJENI PIKNIK"je bil en sam velik uspeh, poln smeha in zadovoljnih ksihtov, da o želodčkih ne govorimo!

MamaIBA, hudo mi je bilo zate, pa res srčno upam, da si boljše! winkiss.gif

Vanga, ti si pravi dec! trance_40_thumbup.gif To so besede ... sicer pa, kot je menda Barracudek rekel - smo med zadnjimi, ki imamo piknik, zakaj ne bi bili tudi med prvimi? Januar? trance_25_naughty.gif

Med prvimi? :eek:

Lahko prvi, mogoče me bodo moji doma kar 1.1.2010 razjezili, pa bom dobo kako idejo :kva2:

Mene samo zanima, od kod smo se vzeli hempeži s skupnim imenovalcem :blink:

Žal mi je Darkota3g z njegovo najdražjo plesalko, da sta morala pobegniti v terme, preden smo jim kaj spekli :headbang:

Darko3g, na prvem picnicu v naslednjem letu gospodovem, si častni gost, seveda s tvojo :wub: plesalko. (Samo če boš razložil, kaj vaju je tako na hitro gnalo v terme, seveda razen tople vode :whistle: )

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jbemti, če si s Cukeršpica, pa nimaš nekih normalnih navad. Kuhano je blo od začetka bolj blago, pol pa zmeraj bolj ta pravo. Samo si prehitro bobegnil!

Če bi bilo kotntra, potem ne bi nič spekli. blush.gif

HA, HA, HA ! Prvo mišungo za kuhano vino sma delala Star in jaz in je blo 4 litre vina in 2 litra vode + gevirce !

Za drugo mišungo ne vem (sta mela vmes prste dva falota ..), tretjo sta pa naredla Beko & Bekica - pa je blo v glavnem samo vino !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, res je bilo super. Kaj se tiče celega kropmpirja sem ga imel jaz v krožniku, ampak sem mislil, da tako mora biti. trance_11_confused.gif

Hrana, družba, plac vse čudovito! trance_40_thumbup.gif

Vanga če pa si še v kuhanem vinu dobil celo limono, pol si ga pa res naj....!!!whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa bilo kuhano vino SUPER!!! Pohvale tudi kuharjem, ki so vrteli kuhlo po tem poncu.

Mogoče je bilo malo prvroče, pa nisem mogo eksat :krneki:

Se vidimo jutri

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res sta falota prava. :angry:

Ta dva pač nista niti malo primerna za kuhanje vina. Le kdo ju je določil, da sta "kuhala vino" na zimskem pikniku na prostem?

Drugače je bilo vse OK.

Mislim, da vem, kdo bo na naslednjem TOTEM ZIMSKEM PIKNIKU pil kuhano vino iz SVOJE termovke!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HA, HA, HA ! Prvo mišungo za kuhano vino sma delala Star in jaz in je blo 4 litre vina in 2 litra vode + gevirce !

Za drugo mišungo ne vem (sta mela vmes prste dva falota .wink.gif, tretjo sta pa naredla Beko & Bekica - pa je blo v glavnem samo vino !

Pubeci, mislim da ne razumete Šokacawacko.gif . Najprej poklicna deformacija dobrega sindikalista, saj ne sme bit takoj zadovoljen. Dalje, on je ja navajen na kuhan šnopsslap.gif . Po eni šalci si že kar vrediiiiitrance_16_dozingoff.gif . To, da alkohol izhlapeva prej kot vreje voda (76 stopinj?) in so bolj glavni minerali, kisline in toplina, pa pride z leti trance_17_emot-angel.gif . Zato ga ja nemo tepli trance_26_nono.gif . Sem ga pa pogruntal takojevilgrin.gif . Na naslednjem pikniku hoče kuhat vino trance_40_thumbup.gif ! Mislim, da je zmenjeno hooray.gif.

Po novem letu? Danes se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac, kaj se ti je te tak zasralo, da si popljuval Becota in Stara ... Kuhano vino je blo čisto OK !

Ma nič se mi ni zasralo.:grrr

In na koncu je ob tebi Staru in Becotu, vino postalo mlačna voda. :grim :P

Jbemti, če si s Cukeršpica, pa nimaš nekih normalnih navad. Kuhano je blo od začetka bolj blago, pol pa zmeraj bolj ta pravo. Samo si prehitro bobegnil!

Če bi bilo kotntra, potem ne bi nič spekli. :blush:

Naša normalna navada je, da pred konkretno pijačo nekaj normalno pojemo. Ne pa da pridem na piknik in skoraj nič ne vidim in nič ne voham. Praviš, da ste pekli? Ja kdaj ste pa kaj konkretno pekli in kaj ste pekli? Nič ne vem o tem, da bi kaj pekli. :P Vem samo to, da je izvenzakonski vnuk od Borisa Cavazze od mene zahteval denarni prispevek, da se mi je Danči za drvarnico ves cmerav pritoževal, da je fejst lačen in da ga zebe v roke, da se je Godi za šankom flugplaca skoraj stepel z enim domačinom zaradi kelnerce, videl sem kako sta dva prisotna volka skoraj napadla enega mladega svetlolasega kodrastega fanta, medtem ko se je njegova mama nacejala z borovničkami in videl sem kako je Ata Iba s svojo ženo v njun avto nosil nepečene čevapčiče. No in sedaj se vprašajte zakaj sta njegova doma imela prebavne težave, oz. zakaj je njegova tako ingoknito zapustila piknik? O tem kako so vse prisotne ženske poželjivo gledale pilota omladinca Furija, pa raje sploh ne bom govoril. Verjetno so si ga predstavljale v F14 Tomcat. :D

Mislim, da vem, kdo bo na naslednjem TOTEM ZIMSKEM PIKNIKU pil kuhano vino iz SVOJE termovke!

Želiš mogoče narediti prepir med prisotno MB sekcijo? Da se boste nato vsi prisotni drenjali ob moji termovki?

Pubeci, mislim da ne razumete Šokacawacko.gif . Najprej poklicna deformacija dobrega sindikalista, saj ne sme bit takoj zadovoljen. Dalje, on je ja navajen na kuhan šnopsslap.gif . Po eni šalci si že kar vrediiiiitrance_16_dozingoff.gif . To, da alkohol izhlapeva prej kot vreje voda (76 stopinj?) in so bolj glavni minerali, kisline in toplina, pa pride z leti trance_17_emot-angel.gif . Zato ga ja nemo tepli trance_26_nono.gif . Sem ga pa pogruntal takojevilgrin.gif . Na naslednjem pikniku hoče kuhat vino trance_40_thumbup.gif ! Mislim, da je zmenjeno hooray.gif.

Po novem letu? Danes se vidimo.

[/quote

Vsaj eden, ki me še poleg B. Penzla razume. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je pa bilo kuhano vino SUPER!!!

Mogoče je bilo malo prvroče, pa nisem mogo eksat :krneki:

Meni tudi.

:hmm: Zakaj pa toliko razpravljate o tem kuhanem vinu? Je bilo kaj narobe? Meni je bilo vse OK.

Na trače, ki ji naokoli širijo nekateri ljudje, v tem primeru Godi, da je Mutika zrihtala neko zluftano staro vino, ki jim je ostalo še od festivala Lent 2006, pa nikoli nisem nič dal. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni tudi.

trance_19_hmm.gif Zakaj pa toliko razpravljate o tem kuhanem vinu? Je bilo kaj narobe? Meni je bilo vse OK.

Na trače, ki ji naokoli širijo nekateri ljudje, v tem primeru Godi, da je Mutika zrihtala neko zluftano staro vino, ki jim je ostalo še od festivala Lent 2006, pa nikoli nisem nič dal. grrr.gif

grrr.gif

A-a, stari, neo ti ratalo.

Si pa pravi provokator, hehe.

biggrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo pa meli sneg. Ga še dans nekaj leži naokoli. Tak da naslednjič naredimo pičnik pri meni.

A ne Maus?! ;)

... pridem .... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je banda motoristična?

A niste zmrznili ?

post-8122-126217221984_thumb.jpg

No ta ni zmrzno torej je še upanje za nas

Hm ideja se mi porodila da bi 1.1 šli gledat Avatar?

Kaj menite o tem ?

Lep pozdrav

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je banda motoristična?

A niste zmrznili ?

post-8122-126217221984_thumb.jpg

No ta ni zmrzno torej je še upanje za nas

Hm ideja se mi porodila da bi 1.1 šli gledat Avatar?

Kaj menite o tem ?

Lep pozdrav

D.

To z Avatarjem je zanimiva ideja! Če bomo preživeli staro, pripeljem še Urbana.

Sem pa nekaj novega pogruntal, namreč sedaj mi je jasno, zakaj nič ne uporabljam Garmina po Sloveniji. (Vse je jasno :lol1: )

post-15044-126217275069_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je banda motoristična?

Hm ideja se mi porodila da bi 1.1 šli gledat Avatar?

Kaj menite o tem ?

če že sprašuješ ti lahko povem, da si na ta dan ne boste mogli ogledati nobenega filma.

Vzgojiteljice začnejo s službo komaj 4. 1. 2010. Žal!

Lahko pa si brez spremstva ogledate Jelenček Niko.:P

Popravljeno . Popravil šokac
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grrr.gif

A-a, stari, neo ti ratalo.

Si pa pravi provokator, hehe.

biggrin.gif

Jazzzz?

Jaz vem samo to, da se pri A...u, v posebni sobi ob pečki na drva dogajajo čudne zadeve. Zadeve, ki so celo z zakonom prepovedane. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jazzzz?

Jaz vem samo to, da se pri A...u, v posebni sobi ob pečki na drva dogajajo čudne zadeve. Zadeve, ki so celo z zakonom prepovedane. :closedeyes:

Hehehehe ;), tam niso :). Ker je 'posebna' soba :D .

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To z Avatarjem je zanimiva ideja! Če bomo preživeli staro, pripeljem še Urbana.

Sem pa nekaj novega pogruntal, namreč sedaj mi je jasno, zakaj nič ne uporabljam Garmina po Sloveniji. (Vse je jasno :lol1: )

Na tej cesti ste nabavili vino za zimski piknik? Ne provociram. Samo sprašujem.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če že sprašuješ ti lahko povem, da si na ta dan ne boste mogli ogledati nobenega filma.

Vzgojiteljice začnejo s službo komaj 4. 1. 2010. Žal!

Lahko pa si brez spremstva ogledate Jelenček Niko.:P

Sedaj pa mi jasno zakaj ti nebi prišo :)

pravijo da je 3D zakon

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj pa mi jasno zakaj ti nebi prišo :)

pravijo da je 3D zakon

D.

Jaz sem si ga že ogledal. Zakon je risar Bojan v 3D.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!