Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Gre skozi, jaz sem za. trance_41_w00t2.gif

Kaj ti si za........kaj ti nisi v službi??? trance_19_hmm.gif

62198.jpg

Sicer pa se ga je Franca tudi rad nažrl!!! trance_06_beer2.giftrance_07_beerchug.gifdrunk.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti si za........kaj ti nisi v službi??? trance_19_hmm.gif

62198.jpg

Sicer pa se ga je Franca tudi rad nažrl!!! trance_06_beer2.giftrance_07_beerchug.gifdrunk.gif

Seveda sem za, bil sem v službi do 20.00h, jutri mam nočno! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda sem za, bil sem v službi do 20.00h, jutri mam nočno! :whistle:

Da vas ni sram, mi trpimo pri Aliju za vas, vi pa doma počivate :unsure: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vas ni sram, mi trpimo pri Aliju za vas, vi pa doma počivate :unsure: .

Imaš prav, ves dopoldan bom stal v kotu in se sramoval. :huh: Torej se pravi 8. februar it is. :OK:

Drugače pa vsem skupaj želim en zelo lep zimski dan! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_19_hmm.gif Ti in Mohorko pa bosta kuhala "vino"? Pa ne že spet. trance_11_confused.giftrance_13_cry.gif

Ha ! Midva sva se vsaj trudila !

Če bi ga kuhal ti, bi najbrž kuhal vodo in čakal, da jo Jezus spremeni v vino, he he ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ? Franca ga je rad pil ? Jaz se ga bolj spomnim po tem, da je zganjal kurvarijo ...

Vsak ga pozna po tem, kar mu je bližje!!!!trance_21_laughing1.gif Zato pa bosta ataIBA in Marvin "erotikvurste" peklaeek.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, da si dala zadnjega smeškota..... pa dobro je, saj ga boš doblaaaatrance_12_console.gif + 004.gif

He, he, ataIBA, 004.gifme sploh ne skrbi, ti boš vedno zrihtal, da bo prav - 1. člen.

Če pa ne boš zrihtal, pa bo vseeno prav - velja namreč 1. člen!

Hm, sicer pa ... nič gnara ni ostalo za kasico prasico! Žal. evilgrin.gif Zakaj ne? Poglejte spodaj.

Da vas ni sram, mi trpimo pri Aliju za vas, vi pa doma počivate unsure.gif .

Ja, saj je res ... tisti, ki smo bili, smo se namatrali silno! Do konca smo spraznili kasico prasico. trance_25_naughty.giftrance_43_wavetowel2.gif

MamaIBA in ataIBA morata naslednjič dobiti zastonj pijačo, častimo pa Gody, Barracudek, Danči, Fiš, Marvin in moja širokost. Da bo prav, kak je prav!

Ojlala, šalabajzeri! Včeraj nas je bilo bolj malo, a smo se nasmejali za vse nas! Fajn je bilo.

Nema zime za totek eskime!

worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, šalabajzeri! Včeraj nas je bilo bolj malo, a smo se nasmejali za vse nas! Fajn je bilo.

Nema zime za totek eskime!

worship.gif

Ja za vas "Panonske eskime"trance_41_w00t2.gif ; kaj pa za nas "hribovske"??? trance_19_hmm.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, ataIBA, 004.gifme sploh ne skrbi, ti boš vedno zrihtal, da bo prav - 1. člen.

Če pa ne boš zrihtal, pa bo vseeno prav - velja namreč 1. člen!

Hm, sicer pa ... nič gnara ni ostalo za kasico prasico! Žal. evilgrin.gif Zakaj ne? Poglejte spodaj.

Ja, saj je res ... tisti, ki smo bili, smo se namatrali silno! Do konca smo spraznili kasico prasico. trance_25_naughty.giftrance_43_wavetowel2.gif

MamaIBA in ataIBA morata naslednjič dobiti zastonj pijačo, častimo pa Gody, Barracudek, Danči, Fiš, Marvin in moja širokost. Da bo prav, kak je prav!

Ojlala, šalabajzeri! Včeraj nas je bilo bolj malo, a smo se nasmejali za vse nas! Fajn je bilo.

Nema zime za totek eskime!

worship.gif

Ej čuj Muti, zdaj pa bi res že lahko vedela, da 'častimo' pa 'Gody' ne gre fkup :krneki::whistle::blush:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MamaIBA in ataIBA morata naslednjič dobiti zastonj pijačo, častimo pa Gody, Barracudek, Danči, Fiš, Marvin in moja širokost. Da bo prav, kak je prav!

worship.gif

Aha, lepo si me to spregledala ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smile.gif

Maus, pozdravljen ! Lepo, da si se javil !

Sicer te ne poznam in se javljam predvsem zato, ker ne morem verjet, da ima Ljubljančan že cel dan zadnji post v temi "krožek Maribor" ! slap.gif

Pa javi se še kaj, da nam malo razbiješ zaspanost !

LP

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ? Franca ga je rad pil ? Jaz se ga bolj spomnim po tem, da je zganjal kurvarijo ...

Js se ga pa spomnim, da se ga je napil, pol pa zganjal kurvarijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus, pozdravljen ! Lepo, da si se javil !

Sicer te ne poznam in se javljam predvsem zato, ker ne morem verjet, da ima Ljubljančan že cel dan zadnji post v temi "krožek Maribor" ! slap.gif

Pa javi se še kaj, da nam malo razbiješ zaspanost !

LP

Da vas spomnim, on je najtaboljšiši. Je namreč mnenja, da je najboljši moped Triumphova Raketa III. :worship:

Tukaj sva si popolnoma blizu. Če je mož beseda, ga bo vozil še pred penzijo.

Jaz bi ga tudi, mogoče pa ga tudi bom!

Maus, oglasi se kaj, ko boš v kaki kurbariji na štajerskem konci. :krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus, pozdravljen ! Lepo, da si se javil !

..... Ljubljančan ......]

:glare:

Da vas spomnim, on je najtaboljšiši. Je namreč mnenja, da je najboljši moped Triumphova Raketa III. :worship:

Tukaj sva si popolnoma blizu. Če je mož beseda, ga bo vozil še pred penzijo.

Jaz bi ga tudi, mogoče pa ga tudi bom!

Maus, oglasi se kaj, ko boš v kaki kurbariji na štajerskem konci. :krneki:

moja velika želja je, da se v kratkem ponovno oglasim na totem konci :worship: ... še vedno se nagibam na Raketo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vas spomnim, on je najtaboljšiši. Je namreč mnenja, da je najboljši moped Triumphova Raketa III. worship.gif

Ja seveda!!!!trance_26_nono.gif Eno napako ma..........belanco ma na desni strani!!!!trance_14_devil2.giftrance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maus, pozdravljen ! Lepo, da si se javil !

Sicer te ne poznam in se javljam predvsem zato, ker ne morem verjet, da ima Ljubljančan že cel dan zadnji post v temi "krožek Maribor" ! slap.gif

Pa javi se še kaj, da nam malo razbiješ zaspanost !

LP

worship.gifworship.gifworship.gif Bravo Mohorko, za to si zaslužiš en VLKI plus !!! worship.gifworship.gifworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan in lep vikend :yea1:

Kontra v nula tri regijo.

Ki pa te Toteki so kaj, nobenega nikjer na sceni?

Petek je,alo!!! Petek, dan za metek!!!:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res smo Toteki malo bolj zaspane sorte ta konec tedna. Na srečo nas rešujejo gastarbajterji, sicer bi naša tema padla na tretjo stran.

Pišam pa zato, ker sem nekje bral, da bo konec naslednjega meseca motoristični velesljalom in bi morali braniti naše drugo mesto (smo pa res na vice - še v smučanju smo vice prvaki).

Torej imamo več kot mesec dni časa za priprave - Kamikazica nima več smučarksih hlač na V izrez, jaz sem gravitacijsko spet nekaj pridobil, pa še kak nov član bi lahko pomagal (morda IBA junior). Vreme zagotovo ne bo slabše kot lani - razmislite (nagneš glavo malce postrani, da se možgani nakapajo vkup in začneš razmišljat).

BTW: kdo ima največ prispevkov na motosvetu in IQ skoraj 200?

Štajeska Totek sekcija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kontra v nula tri regijo.

Ki pa te Toteki so kaj, nobenega nikjer na sceni?

Petek je,alo!!! Petek, dan za metek!!!trance_41_w00t2.gif

Ja strelamo, strelamoooooevilgrin.gif .....

Kaj zaj? Jutri ob 10 h na pumpiblink.gif ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!