Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Res smo Toteki malo bolj zaspane sorte ta konec tedna. Na srečo nas rešujejo gastarbajterji, sicer bi naša tema padla na tretjo stran.

Pišam pa zato, ker sem nekje bral, da bo konec naslednjega meseca motoristični velesljalom in bi morali braniti naše drugo mesto (smo pa res na vice - še v smučanju smo vice prvaki).

Velesljalom ? Jaz se bom kar prijavil .. Tak da nobenega ne rabi bit več strah, da bo zadnji, ker je zadnje mesto že zasedeno ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js se ga pa spomnim, da se ga je napil, pol pa zganjal kurvarijo...

trance_21_laughing1.gif

AMATER, toti Francelj !

Če bi zamenjal: najprej kurvarija, potem pa pijača, bi se ga mnogi še rajši spominjali (babnce, gostilničarji in otroci v šolah ..)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toteki, jutri pa pičim v Padovo, da vam povem kaj bo novega ;D

Boljš da produžiš v Verono ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_21_laughing1.gif

AMATER, toti Francelj !

Če bi zamenjal: najprej kurvarija, potem pa pijača, bi se ga mnogi še rajši spominjali (babnce, gostilničarji in otroci v šolah ..)

Še en Franci:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grem se malo vozit... :naughty:

Ja, saj pa je ata IBA napisal, da se na pumpi dobimo. :blink: Jaz se tudi že oblačim. :naughty: :blink::blink:

Dobro jutro družba evilgrin.gif

Dobro jutro nula trijeki, in seveda naši Toteki, ki se bodo zbudili čez kakšno urco ali dve,

ja saj je sobota, Vanga je v dnevni tako, da ni panike. Ostanite raje pod kojtrom ker ceste so v kurcu. :lol1:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak... smile.gif

V MB tud sonce sije?

Danes v Sl. Bistrici nežno naletava. Kak je fajn, če te pesi vržejo iz pojstle ob 7 h, da lahko narediš krog po Bistrici so Baldota. Aja, Baldo je odštekan kafič z dobro travarico. Danes sem imel zraven še wub.gif ! Padle dve rundi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Sl. Bistrici nežno naletava. Kak je fajn, če te pesi vržejo iz pojstle ob 7 h, da lahko narediš krog po Bistrici so Baldota. Aja, Baldo je odštekan kafič z dobro travarico. Danes sem imel zraven še wub.gif ! Padle dve rundi.

Dobro si ti to dan začel! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa je že konec ...

Odvisno s katerega zornega kota gledaš. Vsaki konec, je nov začetek. :P;)

Lep začetek delovnega tedna vsem skupaj. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam dezinfekcijo, travarička, ne po novem je figarička. :lol1:

Nič ne štekam, ampak ziher je 'kul'! :unsure:

Kaj zaj, jutri je torek, se dobimo na kakem pivu, da naredimo strategijo za veleslalom!?

Pa prosim če pride še kakšen kadilec, da se neom smilil sam sebi! :worship:

Pa seveda lanska vicezmagovalna ekipa in baje se nam bo na veleslalomu pridružila še "mala mutika", skoraj profesionalaka! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem in prinesem nekaj kil Lojzovih katalogov...

D.

Fajn, jaz bi jih imel kilo dvajset.

Glede na to, da bo moja motorka letela ko pes ( šraufam jo že nekaj vikendov ), bom rabil nekaj cenenih plastičnih zaščit. :naughty:

Ne glede na to, da je že v letih, sem ji zamenjal vse žive gumice, obročke in podobno. Preventiva je še zmeraj najboljša. :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da bo moja motorka letela ko pes ( šraufam jo že nekaj vikendov ), bom rabil nekaj cenenih plastičnih zaščit. trance_25_naughty.gif

Pa moja "stara oranžna rajngla" tudi leti ko pes..........pa kaj si nor dva leteča pesa!!!trance_25_naughty.gif

flying_dog.jpg

Plastične zaščite rabiš za motor al za sebe???whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa moja "stara oranžna rajngla" tudi leti ko pes..........pa kaj si nor dva leteča pesa!!!trance_25_naughty.gif

flying_dog.jpg

Lej, lej, lejeek.gif . Kak me to spominja na 2 x KTM!!! Spredaj oranžni IBA, zadaj črni ataIBAtrance_17_emot-angel.gif .

Danes sem na praznovanju roj. dneva, tako da moja lepota nebo danes svetla pri Alijutrance_13_cry.gif .

post-17531-126391153834_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa moja "stara oranžna rajngla" tudi leti ko pes..........pa kaj si nor dva leteča pesa!!!trance_25_naughty.gif

flying_dog.jpg

Plastične zaščite rabiš za motor al za sebe???whistle.gif

Mislil sem tako:

To pomeni da rabim za sebe še nakaj airbagov, ker ta moj en bo premalo. :krneki:

post-15044-126391674431_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!