Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Navajena sta še iz cajtoveek.gif , ko sta vozla Triumfaevilgrin.gif ....Nihče jima ni reko, da ne rabita vsakih 5000 km motora razšraufatwhistle.gif ...

Grem na kavo... coffee.gif

Pa še potrditev izjave : potrditev

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi kdaj vozla Triumfa, pol bi še zmeraj vozla Triumfa. Tak to je, torej nista nikoli vozla Triumfa. glare.gif

Seveda, saj s Trabanti je istowhistle.gif ..., ko ga enkrat maš, se ga ne moreš rešit.trance_17_emot-angel.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, saj s Trabanti je istowhistle.gif ..., ko ga enkrat maš, se ga ne moreš rešit.trance_17_emot-angel.gif

:headbang: enega takega, ko ima zmeraj zadnjo imam doma! :headbang:

Pa sem navajen, da neham. :whistle: (moram :ninja: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navajena sta še iz cajtoveek.gif , ko sta vozla Triumfaevilgrin.gif ....Nihče jima ni reko, da ne rabita vsakih 5000 km motora razšraufatwhistle.gif ...

Grem na kavo... coffee.gif

Ja pa še nekaj si pozabo............toti ko majo KTM in BMW se znajo pelat za razliko od onih s Husami!!!whistle.gif

Dokaz spodaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa še nekaj si pozabo............toti ko majo KTM in BMW se znajo pelat za razliko od onih s Husami!!!whistle.gif

Dokaz spodaj:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kaj se drkate nekaj v glavo z temi znamkami, itak vsak otrok ve da sam JAPONCI naredijo motor, ki si sploh zasluži naziv motor, vse drugo so pa kulnkište na dveh kolah.

Brezveze :slap:

Majo pa KTM, BMW pa TRIUMPH velike probleme s servisi pri nas, saj jih noben noče šraufat, ker tisti ki jih, nima niti minute prostega časa, ker pr teh rajnglah skoz nekaj crkuje!!!

Rossi pa Spies že veta zakaj vozita Yamahe

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj me prevžema občutek, da motori so vredu, edino šoferi za trance_32_shutup.gif ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kaj se drkate nekaj v glavo z temi znamkami, itak vsak otrok ve da sam JAPONCI naredijo motor, ki si sploh zasluži naziv motor, vse drugo so pa kulnkište na dveh kolah.

Brezveze :slap:

Majo pa KTM, BMW pa TRIUMPH velike probleme s servisi pri nas, saj jih noben noče šraufat, ker tisti ki jih, nima niti minute prostega časa, ker pr teh rajnglah skoz nekaj crkuje!!!

Rossi pa Spies že veta zakaj vozita Yamahe

:yea1:

Če ni druge bolj pametne teme, je tota kar dobra. :winkiss:

Sicer pa, Jerman je šraufal Triumfe, pa ni mel kaj za delat, sedaj pa še mora honde, da lahko končno dobro živi :whistle:

Baracudec, pazi prste, že dolgo si celi :naughty:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj me prevžema občutek, da motori so vredu, edino šoferi za trance_32_shutup.gif ......

Jaz bi se, tak kot si reko, z obema kotalil, če bi poskusil po zadnji. To se mi zgodi samo po nesreči. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kaj se drkate nekaj v glavo z temi znamkami, itak vsak otrok ve da sam JAPONCI naredijo motor, ki si sploh zasluži naziv motor, vse drugo so pa kulnkište na dveh kolah.

Brezveze slap.gif

Majo pa KTM, BMW pa TRIUMPH velike probleme s servisi pri nas, saj jih noben noče šraufat, ker tisti ki jih, nima niti minute prostega časa, ker pr teh rajnglah skoz nekaj crkuje!!!

Rossi pa Spies že veta zakaj vozita Yamahe

trance_43_wavetowel2.gif

baracudek da te popravim

tvojega sintisajzerja popravlja mogoče sv prvaktrance_33_sleep.gif

no mojega triumfa šraufa sv prvak , pa športnik leta itn.......

aja tak da ne vem od kot ti info da mamo probleme z trumfami( aja ves mamo intervale na 10.000 tak da pozabimo nazadnje kdaj smo bli na servisuwhistle.gif )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baracudek da te popravim

tvojega sintisajzerja popravlja mogoče sv prvaktrance_33_sleep.gif

no mojega triumfa šraufa sv prvak , pa športnik leta itn.......

aja tak da ne vem od kot ti info da mamo probleme z trumfami( aja ves mamo intervale na 10.000 tak da pozabimo nazadnje kdaj smo bli na servisuwhistle.gif )

Tud moj sintersajzer ma na 10000, tak da...

Sam mojga med intervali ni treba šraufat, tak ko druge :D

Pa lepo da se kaj javiš, sej po mojem provokativnem postu, sem tak prčakoval vse trompetare, ki hvalite svoj trompetn gold :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gody me ma že pun kufer, ker sn non stop sitna, ampak, saj bo s pomladjo boljše, upam.

..zakaj neki le so babnce po petdesetem sitne evilgrin.gif , le kdo bi vedel whistle.gif ?

Muti pridi na pir h Gojzeri pa neoš sitna trance_06_beer2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud moj sintersajzer ma na 10000, tak da...

Sam mojga med intervali ni treba šraufat, tak ko druge biggrin.gif

Pa lepo da se kaj javiš, sej po mojem provokativnem postu, sem tak prčakoval vse trompetare, ki hvalite svoj trompetn gold biggrin.gif

ves mores probat trumpetara da sploh vidis kaj je pravi motor....

aja ves zakaj ne vozita rossi pa benđi boy trumfa..... ker ne delamo se 1000 ccm ss petard, ker bi bli predobri trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šauflari, kaj pa picnic!?

Vinski menu smo že napisali, kaj pa ostalo? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majstori ! Pa da vas vidim pri delu, ne samo pri goflanju, he he ...

V hiši je japonec - dela kot švicarska urica - ne rabi serviserja...

Pa še en italijan - tudi dela kot švicarska urica - ne rabi serviserja ...

Švaba pa .. rabi pomoč. Oziroma jaz rabim pomoč...

Na R45 (letnik '80) sem menjal obročke in dal porihtati sedeže ventilov na glavi, zaj ga pa nemrem vužgati ...

Mislim, da imam problem z dotokom goriva, ker sta svečki suhi oz ne-mastni ..

Majstori, na dan s predlogi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šauflari, kaj pa picnic!?

Vinski menu smo že napisali, kaj pa ostalo? unsure.gif

Kar se mene tiče, ni problema...

Itak vsaki teden kuham kaki pisker "na veliko", pa mi ni neki problem to dostavit na picnic-plac.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šauflari, kaj pa picnic!?

Vinski menu smo že napisali, kaj pa ostalo? :unsure:

Kar se mene tiče, ni problema...

Itak vsaki teden kuham kaki pisker "na veliko", pa mi ni neki problem to dostavit na picnic-plac.

Ostalo bo tudi , malo roštiljade, in pa seveda, ker sem jaz dobil celi krompir, bi se spodobilo, da

pripravim golaž, seveda s pomočjo izkušenih mačkov. Je pa res tako kot je dejal že ata IBA, da moramo

imet najmanj en sestanek organizacijskega odbora. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majstori ! Pa da vas vidim pri delu, ne samo pri goflanju, he he ...

V hiši je japonec - dela kot švicarska urica - ne rabi serviserja...

Pa še en italijan - tudi dela kot švicarska urica - ne rabi serviserja ...

Švaba pa .. rabi pomoč. Oziroma jaz rabim pomoč...

Na R45 (letnik '80) sem menjal obročke in dal porihtati sedeže ventilov na glavi, zaj ga pa nemrem vužgati ...

Mislim, da imam problem z dotokom goriva, ker sta svečki suhi oz ne-mastni ..

Majstori, na dan s predlogi !

Hm če ne boš rešo povej pa bomo probali kaj pomagat

izmeri najprej kompresijo, pol pa bomo vidli naprej

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majstori ! Pa da vas vidim pri delu, ne samo pri goflanju, he he ...

V hiši je japonec - dela kot švicarska urica - ne rabi serviserja...

Pa še en italijan - tudi dela kot švicarska urica - ne rabi serviserja ...

Švaba pa .. rabi pomoč. Oziroma jaz rabim pomoč...

Na R45 (letnik '80) sem menjal obročke in dal porihtati sedeže ventilov na glavi, zaj ga pa nemrem vužgati ...

Mislim, da imam problem z dotokom goriva, ker sta svečki suhi oz ne-mastni ..

Majstori, na dan s predlogi !

Nikakor ne, sedaj moraš namestiti ventile v glavo motorja ( še vzmeti in odmično gred ), poskusiš če vredu tesnijo, tako da naliješ malo bencina v sesalni in izpušni kanal, potem namestiš ventildekle, pa gor fergazere, pa tank ... pol pa ga komaj kresneš! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikakor ne, sedaj moraš namestiti ventile v glavo motorja ( še vzmeti in odmično gred ), poskusiš če vredu tesnijo, tako da naliješ malo bencina v sesalni in izpušni kanal, potem namestiš ventildekle, pa gor fergazere, pa tank ... pol pa ga komaj kresneš! unsure.gif

Sn vedel, da se na tebe lahko zanesem ...slap.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sn vedel, da se na tebe lahko zanesem ...slap.gif

:worship:

Smo se samo hecali.

Verjetno pa bi bilo najbolje, da vsi ki kaj vemo o mopedih, naredimo diagnostični sestanek in ogled pri legendi, ter predebatiramo situacijo in pripravimo celovito izhodno strategijo iz nastale zagatne situacije. :naughty:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikakor ne, sedaj moraš namestiti ventile v glavo motorja ( še vzmeti in odmično gred ), poskusiš če vredu tesnijo, tako da naliješ malo bencina v sesalni in izpušni kanal, potem namestiš ventildekle, pa gor fergazere, pa tank ... pol pa ga komaj kresneš! unsure.gif

Vidi ti "predigro"evilgrin.gif po lenarško!

In ko ti kresne moraš met v bližini wub.gif !!!... če bo treba porivattrance_17_emot-angel.gif

Kak postane človek z leti poroke verziraneek.gif ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!