Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

worship.gif

Smo se samo hecali.

Verjetno pa bi bilo najbolje, da vsi ki kaj vemo o mopedih, naredimo diagnostični sestanek in ogled pri legendi, ter predebatiramo situacijo in pripravimo celovito izhodno strategijo iz nastale zagatne situacije. trance_25_naughty.gif

Gut. Jaz prinesem pivo in bencin.....?trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gut. Jaz prinesem pivo in bencin.....?trance_40_thumbup.gif

Prinesi še dva cigla, da če motor ne spravimo k sebi, lahko vsaj voznika spravimo v dir. :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK ! Prinesi pivo in kurilno olje. Bencina imam dovolj, samo rad bi ga navadil na kurilno olje !

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiheadbang.gif in še enkrat iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii headbang.gif .

Šel v klet kontrolirat kolko ga je še na zalogi in trance_13_cry.gif . Mamicu mu potrošniško mad.gif in požrešnotrance_16_dozingoff.gif . Od predlani jeseni mi je šlo 1.300 l v segrevanje slap.gif .

Jutri ga dobim in lahko priletim s kakim litrom, saj ga boš navado nanj. Če ne pa na solato namesto bučnega (za taščoevilgrin.gif ,whistle.gif ). Garantirano ne pride na obisk 6 mescoftrance_21_laughing1.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... Če ne pa na solato namesto bučnega (za taščoevilgrin.gif ,whistle.gif ). Garantirano ne pride na obisk 6 mescoftrance_21_laughing1.gif .

.. vse drugo se da kupiti ... Prijateljski nasvet pa: NEPRECENLJIVO !

Kaj si nor ? 1300 litrov si pokuro od predlani ? Kaj nimate kakih pulovrov, pa zimskih nogavic, pa travarice, pa kvinte ... ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. vse drugo se da kupiti ... Prijateljski nasvet pa: NEPRECENLJIVO !

Kaj si nor ? 1300 litrov si pokuro od predlani ? Kaj nimate kakih pulovrov, pa zimskih nogavic, pa travarice, pa kvinte ... ?

grim.gifgrim.gifgrim.gif , čeprav je bil pri meni zadnjič Vanga junior in mi je travarico zaradi namočenih fig ko iz topa in v trenutku krstil za figovicotrance_21_laughing1.gif ...

Vidi se, pravi atejev sin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se bo danes kdo prisvetil k Aliju? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se bo danes kdo prisvetil k Aliju? unsure.gif

Jaz ne morem ker delam snežaka!!! P... ko je pa mrzlo, sem malo motore kurblo pa je zunaj termometer že zdaj kazal -12°C!!!! trance_32_shutup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne morem ker delam snežaka!!! P... ko je pa mrzlo, sem malo motore kurblo pa je zunaj termometer že zdaj kazal -12°C!!!! trance_32_shutup.gif

Čemu se zadj reče, da delaš snežaka !? :unsure:

Bo ...

Vredi, pol pa jaz tudi pridem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čemu se zadj reče, da delaš snežaka !? unsure.gif

Temu!!!!!!!!!! whistle.gif In kaj je zdaj tu čudnega??? trance_11_confused.gif

post-21375-126453097763_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temu!!!!!!!!!! whistle.gif In kaj je zdaj tu čudnega??? trance_11_confused.gif

Pa ravno na Triumfa si ga posadil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ravno na Triumfa si ga posadil?

Tega pač ni škoda!!!whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, banda moja šalabajzerska!

winkiss.gif

Kaj si ti ja nor, redko se mi zgodi, da zgubim stik z vsemi bedarijami, ki jih tukaj producirate, ampak zdaj pa res več ne vem, kje sem ... torej, na hitro,

vem, da bomo menda spet ustvarili totek smučarsko ekipo, pa da jih letos vse nabrišemo, pa da imamo 8. februarja Kulturno žmržjen piknik in da moram priskrbeti kišto vina več, če ga bo res Šokac kuhal in da se mi že fudla od te j...... službe!!! headbang.gifmad.gifslap.giftrance_16_dozingoff.gif

Pa še popotnico za en lep, hladen zimski dan:

Ker svetloba potuje hitreje od zvoka,

nekateri ljudje zgledajo pametni,

prede odprejo gobec!

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, banda moja šalabajzerska!

winkiss.gif

Kaj si ti ja nor, redko se mi zgodi, da zgubim stik z vsemi bedarijami, ki jih tukaj producirate, ampak zdaj pa res več ne vem, kje sem ... torej, na hitro,

vem, da bomo menda spet ustvarili totek smučarsko ekipo, pa da jih letos vse nabrišemo, pa da imamo 8. februarja Kulturno žmržjen piknik in da moram priskrbeti kišto vina več, če ga bo res Šokac kuhal in da se mi že fudla od te j...... službe!!! headbang.gifmad.gifslap.giftrance_16_dozingoff.gif

Pa še popotnico za en lep, hladen zimski dan:

Ker svetloba potuje hitreje od zvoka,

nekateri ljudje zgledajo pametni,

prede odprejo gobec!

Bravo Mutika..............za tako "popotnico" ti moram takoj en plus stisnit!!!worship.gif Pa še kako prekleto res je!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello, banda, za mene je dobro jutro, lepo naspan spočit :yawn:

lahko spet čakam na naslednji val snega :OK:. Ja, ni kaj borimo se! :whistle:

Kaj pa letos ko je toliko snega ni nobenega zanimanja za KLIKNI TUKAJ

Bremz Penzl, Matjuška?:hmm:

Lepo nedeljsko popoldne vsem! :P

Kaj letos ne bomo nič?

http://www.gradovikraljamatjaza.com/

Glede na to, da sem to dal gor že 10. januarja, lih ni neke panike, ali pač? :hmm:

Lep dan! :smoke:

Na zgornjem linku je celoten program prireditve na spodnjem pa predstavitveni spot. :winkiss:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj letos ne bomo nič?

http://www.gradovikraljamatjaza.com/

Saj tudi lani in predlani nismo, pa je bil Bremzl hudo navdušen in nas je teral ... zdaj ga pa itak nikjer ni, da bi nas za uhe, saj samo še gara!

Kot je Vangec povedal, očitno ni nekega zanimanja, žal.

unsure.gif

Bomo meli pa še en Žmržjen piknik, yeeeee! trance_40_thumbup.gif

Toliko cajta še mam, da prodam tale štos (hehe, dober je):

Dobio Haso blizance, odnese ih kući, a komšija pita: - Jesu jednojajčani ili dvojajčani? - Ovaj je dvojajčani, a ovo je cura, kaže Haso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_18_groupwave.giftrance_41_w00t2.giftrance_38_surprise.giftrance_41_w00t2.giftrance_38_surprise.giftrance_41_w00t2.giftrance_38_surprise.giftrance_41_w00t2.gif

eek.gif .....pa spet mamo dobre idejetrance_40_thumbup.gif ....

Malo me je sram povedat, ampak včeraj sem imel tak dober namen prit k Aliju. Na poti iz prekmurja sem tam kupil dve družinski pici, pol sem pa nažrt in napit legel na kavč in koma. Oke sem odprl pooooznoo in prepoznooo. trance_13_cry.gif

Kmali bo toplotrance_16_dozingoff.gif , ha?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!