Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

eek.gif .....pa spet mamo dobre idejetrance_40_thumbup.gif ....

Malo me je sram povedat, ampak včeraj sem imel tak dober namen prit k Aliju. Na poti iz prekmurja sem tam kupil dve družinski pici, pol sem pa nažrt in napit legel na kavč in koma. Oke sem odprl pooooznoo in prepoznooo. trance_13_cry.gif

Kmali bo toplotrance_16_dozingoff.gif , ha?

Jebemti, čuj ti, si že ko dete, vsakič drugič se napapaš, napiješ, podereš kupček, pol pa čoriš ko hrček na kauču. :glare:

MamaIba te mora enkrat slikat, pa da spravimo s tvojo sliko Črnogorce v zadrego. (Snemat te je brezveze, ker si tak ali tak na miru).

Pa še popotnico za en lep, hladen zimski dan:

Ker svetloba potuje hitreje od zvoka,

nekateri ljudje zgledajo pametni,

prede odprejo gobec!

Prisežem, da sem čisto tiho, ko to pišem! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega pač ni škoda!!!whistle.gif

Zakaj škoda?

Saj se ne bo nikamor odpeljal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm če ne boš rešo povej pa bomo probali kaj pomagat

izmeri najprej kompresijo, pol pa bomo vidli naprej

D.

worship.gif

Smo se samo hecali.

Verjetno pa bi bilo najbolje, da vsi ki kaj vemo o mopedih, naredimo diagnostični sestanek in ogled pri legendi, ter predebatiramo situacijo in pripravimo celovito izhodno strategijo iz nastale zagatne situacije. trance_25_naughty.gif

Gut. Jaz prinesem pivo in bencin.....?trance_40_thumbup.gif

Svečano objavljam, da se je švaba vdal trance_41_w00t2.gif ! (Pa ne pod mojo prisilo, ampak ga je foter trance_40_thumbup.gif spravil v pogon !).

Problem je bil zgolj v nastavitvi fergazerjev. Malo jih bo še treba nastavit, pol pa sva štart-bereit !

Zagatna situacija je rešena, pivo pa bencin pa kar prinesite ! yes.gif Pa ne šparat !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še en skromen predlog: kaj če bi "kulturni piknik" vseeno premaknili bolj proti koncu meseca marca.

Prešerenu bi bilo prav, saj ga je itak pil skozi celo leto ...

Nam vsem pa bi bilo morda malo bolj prijetno čvekati in žvekati ob par stopinj višji temperaturi.

Pa še tisti, ta bolj korajžni, takrat že lahko zajahajo mopede ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svečano objavljam, da se je švaba vdal trance_41_w00t2.gif ! (Pa ne pod mojo prisilo, ampak ga je foter trance_40_thumbup.gif spravil v pogon !).

Problem je bil zgolj v nastavitvi fergazerjev. Malo jih bo še treba nastavit, pol pa sva štart-bereit !

Zagatna situacija je rešena, pivo pa bencin pa kar prinesite ! yes.gif Pa ne šparat !

Pa saj ni važno kak, samo da se je vdal (vžgal) whistle.gif

glad_0227_naxal4.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še en skromen predlog: kaj če bi "kulturni piknik" vseeno premaknili bolj proti koncu meseca marca.

Prešerenu bi bilo prav, saj ga je itak pil skozi celo leto ...

Nam vsem pa bi bilo morda malo bolj prijetno čvekati in žvekati ob par stopinj višji temperaturi.

Pa še tisti, ta bolj korajžni, takrat že lahko zajahajo mopede ...

Ja tukaj pa se pokaže tvoj "ignorantski" in prezirljiv odnos do kulturetrance_39_thumbdown.gif

Za pokoro zrecitiraj tri Zdravice, dva Krsta pri Savici in en Sonetni venec!!!!trance_21_laughing1.gif

Sicer pa je Prešeren napisal tudi te verze; zdaj pa se jih nauči na pamet, ker jih boš moral na "Vanga kulturno-zmržjenem pikniku" deklamirat:

1.

"Na maram za Kranjca,

je hladne krvi!

Imam rajši Taljana,

ker bolj mu stoji." "Le pojd tja v Italjo,

v mesto Torin!

Prinesla boš mucko

nazaj brez kocin."

2.

Lenora ima dva rora,

iz enga šči, iz druzga pa prdi.

3.

Lička bledijo,

joški visijo,

luknja velika

Prešerna ne mika.

trance_41_w00t2.giftrance_41_w00t2.giftrance_41_w00t2.giftrance_41_w00t2.giftrance_41_w00t2.giftrance_41_w00t2.gif

ps: sicer pa bi meni spremenjen termin tudi pasal, ker me takrat namreč ni!!!!trance_26_nono.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še en skromen predlog: kaj če bi "kulturni piknik" vseeno premaknili bolj proti koncu meseca marca.

Prešerenu bi bilo prav, saj ga je itak pil skozi celo leto ...

Nam vsem pa bi bilo morda malo bolj prijetno čvekati in žvekati ob par stopinj višji temperaturi.

Pa še tisti, ta bolj korajžni, takrat že lahko zajahajo mopede ...

Ker so me pravkar obvestili, da moram 09.02 motor registrirat n še prej prvič pelat na tehnični, sem se za 8 februarja ali kak dan prej odločil za resno odjugo in nekajdnevno toplo vreme.

Tak da za piknik ni vremenskih ovir :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še en skromen predlog: kaj če bi "kulturni piknik" vseeno premaknili bolj proti koncu meseca marca.

Prešerenu bi bilo prav, saj ga je itak pil skozi celo leto ...

Nam vsem pa bi bilo morda malo bolj prijetno čvekati in žvekati ob par stopinj višji temperaturi.

Pa še tisti, ta bolj korajžni, takrat že lahko zajahajo mopede ...

Se strinjam! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlala, toteki!

Mali petek je, hehe!

Jutri pa čaga ... osnovnošolski sotrpini (nekaj nas je še živih, hehe) se spet malo vkup dobimo. Upam, da neom v službi ... eek.gif ... tongue.gif !

Pa še en skromen predlog: kaj če bi "kulturni piknik" vseeno premaknili bolj proti koncu meseca marca.

Prešerenu bi bilo prav, saj ga je itak pil skozi celo leto ...

Nam vsem pa bi bilo morda malo bolj prijetno čvekati in žvekati ob par stopinj višji temperaturi.

Pa še tisti, ta bolj korajžni, takrat že lahko zajahajo mopede ...

trance_19_hmm.gif

Hm, koliko sem lahko na hitro zasledila, Mohorko, Fakin in Star navijajo za kasnejše kulturniško-gurmansko-družabno udejstvovanje.

Godyju je itak vseeno, saj si bo vreme sam narihtal.

Meni je, po pravici povedano, tudi čisto vseeno.

Tam, kjer bo večina totekov, tam bom jaz. In vino tudi, pa najsi bo surovo ali kuhano. biggrin.gif

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

Dober poldan, kolegi someščani O:-) Če lahko dam svoja 2 centa, glede na vreme, je res boljše če se kakršnekoli zunanje aktivnosti preložijo na poznejši čas, ker drugače boste na pikniku vsi zmrznili :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober poldan, kolegi someščani O:-) Če lahko dam svoja 2 centa, glede na vreme, je res boljše če se kakršnekoli zunanje aktivnosti preložijo na poznejši čas, ker drugače boste na pikniku vsi zmrznili :)

Ti sploh ne veš, kaj smo mi sposobni :naughty:

Ni pri nas tak mrzlo, da bi nas lahko zeblo! Pa tak ali tudi je! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

Ti sploh ne veš, kaj smo mi sposobni :naughty:

Ni pri nas tak mrzlo, da bi nas lahko zeblo! Pa tak ali tudi je! :krneki:

Hehe, če bo spet -13 zjutraj, čez dan pa -6 bo že malo neprijetno, al ne?

Če pa se piknik prestavi na kakšn bol topl čas, te pa prinesem meso za čevapčiče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa se piknik prestavi na kakšn bol topl čas, te pa prinesem meso za čevapčiče.

Okej! Piknik je uradno prestavljen na toplejši čas, zdaj bomo pa imeli enega drugega... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej! Piknik je uradno prestavljen na toplejši čas, zdaj bomo pa imeli enega drugega... tongue.gif

A misliš, če je Toti zmržjeni piknik prestavljen na toplejši čas pa bi zaj meli eni Toti topli piknik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

A misliš, če je Toti zmržjeni piknik prestavljen na toplejši čas pa bi zaj meli eni Toti topli piknik?

Hehe. Btw., kje bi se pa naj ta piknik zgodil? Že določena lokacija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sosedi, maus vam želi lep vikend :worship: ... a štajerci bomo tud na piknik povabljeni :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe. Btw., kje bi se pa naj ta piknik zgodil? Že določena lokacija?

Pri meni :smoke:

Kaj te ste res zato da se prestavi, kaj je premrzlo al kaj? :hmm:

No, upam da nam rata določit nov termin za piknik. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sosedi, maus vam želi lep vikend :worship: ... a štajerci bomo tud na piknik povabljeni :P

Ja, seveda! Kak pa si mislil?

Bom ti vse razložil kako pa kaj do mene, ko pa boš tukaj te pa s komolcom pozvoni. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, seveda! Kak pa si mislil?

Bom ti vse razložil kako pa kaj do mene, ko pa boš tukaj te pa s komolcom pozvoni. :P

ko si napisal, da je pri tebi, si ratu takoj moj t'najbulš prijatu :kva2:

ko me zebe in imam roke v žepu.. ponavad čelno pozvonim :lol1: ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

Pri meni :smoke:

Kaj te ste res zato da se prestavi, kaj je premrzlo al kaj? :hmm:

No, upam da nam rata določit nov termin za piknik. :kva2:

No ja, vsaj moje mnenje je da piknik na katerem človeka ves čas zebe, pa moraš po nekem snegu gazit, pa zaradi mraza namesto ajvarja svoje šmrkle ješ z mesom :ninja: , ni najbolj zabavn. Oz., vsaj meni osebno, kaj pa vem kaj je drugim fajn. FAjn bi blo da bi blo vsaj tolko toplo da bi lahko z motori prišli, da bi bil pravi motoristični piknik :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, vsaj moje mnenje je da piknik na katerem človeka ves čas zebe, pa moraš po nekem snegu gazit, pa zaradi mraza namesto ajvarja svoje šmrkle ješ z mesom :ninja: , ni najbolj zabavn. Oz., vsaj meni osebno, kaj pa vem kaj je drugim fajn. FAjn bi blo da bi blo vsaj tolko toplo da bi lahko z motori prišli, da bi bil pravi motoristični piknik :)

Pol pa to ne bo zmržjeni piknik.

Takih navadnih motorističnih je tak cel kup.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

Pol pa to ne bo zmržjeni piknik.

Takih navadnih motorističnih je tak cel kup.

Aja, če pa je poanta na tem da je zmržjen, ne pa na tem da se pač piknik zgodi, te pa najboljše da je jutri al pa v nedeljo zvečer, takrat bi naj blo najbolj mrzlo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!