Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

ko si napisal, da je pri tebi, si ratu takoj moj t'najbulš prijatu :kva2:

ko me zebe in imam roke v žepu.. ponavad čelno pozvonim :lol1: ... ;)

Ni panike, ko bo tako daleč smo na liniji. Saj pa te verjetno ne prideš praznih rok, ker te ti bom moral čelno odzdravit. :lol1:

malotehecampress

No ja, vsaj moje mnenje je da piknik na katerem človeka ves čas zebe, pa moraš po nekem snegu gazit, pa zaradi mraza namesto ajvarja svoje šmrkle ješ z mesom :ninja: , ni najbolj zabavn. Oz., vsaj meni osebno, kaj pa vem kaj je drugim fajn. FAjn bi blo da bi blo vsaj tolko toplo da bi lahko z motori prišli, da bi bil pravi motoristični piknik :)

Zdaj, da ti nebomo na dolgo in široko razlagali poante zmržnjenih in ne zmržnjenih piknikov, itd, itd, ti predlagam da si vzameš

čas in prebereš nazaj vsaj kakšnih 50 strani.

Pol pa to ne bo zmržjeni piknik.

Takih navadnih motorističnih je tak cel kup.

:OK: Kaj piješ? :beer2:

jaz mam predlog da jagertee skuhamo trance_25_naughty.gif mam ful dober recept

To stari, dober predlog, prnesi empar jegera pa probamo. :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike, ko bo tako daleč smo na liniji. Saj pa te verjetno ne prideš praznih rok, ker te ti bom moral čelno odzdravit. :lol1:

malotehecampress

Zdaj, da ti nebomo na dolgo in široko razlagali poante zmržnjenih in ne zmržnjenih piknikov, itd, itd, ti predlagam da si vzameš

čas in prebereš nazaj vsaj kakšnih 50 strani.

:OK: Kaj piješ? :beer2:

To stari, dober predlog, prnesi empar jegera pa probamo. :010

Malo sem žalosten. Kaj bomo s toplim piknikom?

Mutika, Gody in Vanga, samo vi ste še tapravi. AtejuIBI je tak ali tak vseeno kdaj je, samo da je fajn, otrokom tudi, sedaj pa nas napada horda baletnikov, ki jih uša.

Porka madona, kakšni te ste motoristi. Samo po sončku, če je temperatura med 18,5 in 21,8 C, pa za 14 dni napovedan azorski anticiklon? Bem vam milu mater. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam predlog da jagertee skuhamo trance_25_naughty.gif mam ful dober recept

ZA vse kar se kuha se posvetuj s Šokacom!!!!whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš, če je Toti zmržjeni piknik prestavljen na toplejši čas pa bi zaj meli eni Toti topli piknik?

Neee.... Toti zmržjeni piknik je prestavljen v toplejše dni, obdrži ime in za čevape je že poskrbljeno. Zdaj bi se pa kulturno nažrli in napili... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neee.... Toti zmržjeni piknik je prestavljen v toplejše dni, obdrži ime in za čevape je že poskrbljeno. Zdaj bi se pa kulturno nažrli in napili... :naughty:

A namesto v TOREK bi se ga v PONEDELJEK?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej! Piknik je uradno prestavljen na toplejši čas, zdaj bomo pa imeli enega drugega... :P

KDO pa je sploh rekel, da je kakršenkoli piknik prestavljen? :eek:

Furi, samo drek mešaš ... nič še nismo določili, da bi piknik prestavili, le Mohorko, Star in Fakin (pa še to le zato, ker ga takrat ni, je napisal) so izrazili mnenje, da bi bilo bolje počakat na višje temperature, to je vse.

GixxerPilot, ti pa nas očitno še nisi navajen - odličen piknik se pri nas zgodi kadarkoli, pa če klade dol letijo, važna je dobra družba! :worship:

Samo, čevape pa boš enkrat res prneso, ampak šele na kaki vroči piknik, da neoš zmrzno.

Pri meni :smoke:

Kaj te ste res zato da se prestavi, kaj je premrzlo al kaj? :hmm:

No, upam da nam rata določit nov termin za piknik. :kva2:

Ne, Vangec, nihče ni rekel, da bi karkoli prestavljali. Vse je še stvar debate.

Malo sem žalosten. Kaj bomo s toplim piknikom?

Mutika, Gody in Vanga, samo vi ste še tapravi. AtejuIBI je tak ali tak vseeno kdaj je, samo da je fajn, otrokom tudi, sedaj pa nas napada horda baletnikov, ki jih uša.

Porka madona, kakšni te ste motoristi. Samo po sončku, če je temperatura med 18,5 in 21,8 C, pa za 14 dni napovedan azorski anticiklon? Bem vam milu mater. :slap:

Točno tako, Marvin!

Peščici mimozic se zdi, da morajo biti pikniki zgolj na vročini +30 in navzgor, te pa naj bi bil zato žmržjen piknik že kuj prestavljen?

Kdo je rekel, da je prestavljen? Furi? Furi je poklicni šalabajzer! :evilgrin:

Imam občutek, da bo najboljše glasovanje.

Večina zmaga, yeeeee.

Jaz sem vsekakor ZA!

Še kdo?

Pa lahko noč ... :P:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravilno Mutika,tak se govori. :worship:

Torej se pravi ZA piknik: Mutika ,Vanga, davidg, LadyMarmelade

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno zmržejn! :) Samo Šokac ma vino prek :D.

D.

Hehe, vse za močno kuhano vino! Pa magari ga Šokac kuha. :D

Pravilno Mutika,tak se govori. :worship:

Torej se pravi ZA piknik: Mutika ,Vanga, davidg, LadyMarmelade

Lep snežen sobotek želim, dragi moji toteki!

:winkiss:

Jasno, Vangec!

Plac pri tebi je idealen za takšne podvige - ne vidim razloga, zakaj ne. Pa tisti tvoj roštilj, ej, boljšega ni! :worship:

Imam pooblastilo še od dveh, ki sta ZA (Gody in Vapo), pa ziher sem je Gospa Varadero tudi ZA, pa ataIBA in mamaIBA, pa Marvin in Kamikazica, pa Barracudek in Barracudika, pa jasno tudi Furi, če ne bo mel spet verige naštelane na 3 člene, pa Darko3Q - če le ne bo imel kakega plesnega tečaja, mogoče se končno res kaki Maus pritrese mimo, za Dančija sem ziher, da bo zraven, T-boy mogoče tudi, Beco, Bremzl s familjo, pa kaki stari borec a la Lobo mogoče tudi, pa .... pa še kar nekaj ostalih, tako, da za Kulturno zmržjen piknik 8. februarja pri Vangecih sploh ni bojazni!

Za tiste, ki pa jim ni do še enega zmržjenega piknika, pa bodo itak še na programu novi, nezmržjeni. Pomlad bo kmalu ... Imam pa občutek, da nas bo tudi GixxerPilot prišel pogledat, le prej povej, če boš čevape prneso! :)

:yes:

Torej, vpišite se tisti, ki ste ZA! Tukaj je lista tistih, ki smo se že vpisali:

Mutika, Vanga, davidg, Lady Marmelade, Gody, Vapo, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, vse za močno kuhano vino! Pa magari ga Šokac kuha. biggrin.gif

Lep snežen sobotek želim, dragi moji toteki!

winkiss.gif

smile.gif

yes.gif

Torej, vpišite se tisti, ki ste ZA! Tukaj je lista tistih, ki smo se že vpisali:

Mutika, Vanga, davidg, Lady Marmelade, Gody, Vapo, ataIBA, mamaIBA (+2x4tace), ...

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA vse kar se kuha se posvetuj s Šokacom!!!!whistle.gif

nene to pa ne

jaz bom doma lepo alfo postavo 1 dan prej lepo brenat začel, degustacije bodo tujitrance_25_naughty.gif

pol pa lepo samo prneso, pa se bo pogrelo... da nebo kaki nesoglasjitrance_33_sleep.gif premalo močno, to manjka itn....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, taki pasulj, kot sem ga zdaj skuhal, je za bogovewacko.gif . Cel piskereek.gif . Iz belega fižola sem kapsle vun pobral, ampak kljub temutrance_17_emot-angel.gif bomo videli (ali slišali?), kaj bo. Pa saj ne moreš fulat, če daš zraven dovolj "hrenovk"trance_25_naughty.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, taki pasulj, kot sem ga zdaj skuhal, je za bogovewacko.gif . Cel piskereek.gif . Iz belega fižola sem kapsle vun pobral, ampak kljub temutrance_17_emot-angel.gif bomo videli (ali slišali?), kaj bo. Pa saj ne moreš fulat, če daš zraven dovolj "hrenovk"trance_25_naughty.gif .

Friško meso dober pasulj worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V koledarju zapisano že več kot en tedn...

seveda ZA! :worship::rolleyes::worship:

Torej, vpišite se tisti, ki ste ZA! Tukaj je lista tistih, ki smo se že vpisali:

Mutika, Vanga, davidg, Lady Marmelade, Gody, Vapo, ataIBA, mamaIBA (+2x4tace), Beco (x2)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, taki pasulj, kot sem ga zdaj skuhal, je za bogovewacko.gif . Cel piskereek.gif . Iz belega fižola sem kapsle vun pobral, ampak kljub temutrance_17_emot-angel.gif bomo videli (ali slišali?), kaj bo. Pa saj ne moreš fulat, če daš zraven dovolj "hrenovk"trance_25_naughty.gif .

Hmm, si predstavljam!Veš kak pravijo, odličen pasulj se daleč sliši. :yea1:

g. Varadero je na šihtu, midva z Vanga juniorjem pa grema v Planet Tuš 17.05h. Če je kdo za kakšno risanko. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

Btw., če koga zanimajo rezultati crash testov čelad, si naj pogleda ta moj post:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=5405&view=findpost&p=1717888

To je kratka obnova originalnega testa, v kateri sem podal tudi podatke, originaln članek pa se najde tu:

http://www.motorcyclistonline.com/gearbox/motorcycle_helmet_review/index.html

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V koledarju zapisano že več kot en tedn...

seveda ZA! :worship::rolleyes::worship:

Torej, vpišite se tisti, ki ste ZA! Tukaj je lista tistih, ki smo se že vpisali:

Mutika, Vanga, davidg, Lady Marmelade, Gody, Vapo, ataIBA, mamaIBA (+2x4tace), Beco (x2)

:worship::worship::worship:

Saj sem vedela!

Hmm, si predstavljam!Veš kak pravijo, odličen pasulj se daleč sliši. :yea1:

g. Varadero je na šihtu, midva z Vanga juniorjem pa grema v Planet Tuš 17.05h. Če je kdo za kakšno risanko. :winkiss:

Sem govorila z go. Varadero :friend2:, ona je tudi ZA! :whistle::D Uživajta v kinu, otroka!

Super ste toteki, tale ŽMRŽNJENI piknik vam je odlična ideja, uživajte in lep pozdravček iz belega Laškega :worship:

Lenči, pa saj od Žalca do Maribora sploh ni daleč ... hm? :rolleyes::OK:

@ataIBA, mogoče bi tvoj legendarni pasulj skuhal tudi za Zmržjeni piknik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, taki pasulj, kot sem ga zdaj skuhal, je za bogovewacko.gif . Cel piskereek.gif . Iz belega fižola sem kapsle vun pobral, ampak kljub temutrance_17_emot-angel.gif bomo videli (ali slišali?), kaj bo. Pa saj ne moreš fulat, če daš zraven dovolj "hrenovk"trance_25_naughty.gif .

Ne moreš, da verjameš. Vina "ne znajo kuhati", pa pasulja tudi ne. Ma,"ki se ti vido" srbski pasulj s hrenovkami?:P

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lenči, pa saj od Žalca do Maribora sploh ni daleč ... hm? :rolleyes::OK:

Muti...kak lahko Žalec zamenjaš za Laško...me je kr pr srcu štihnalo...:cry::D

To je od preveč dela....:huh:ziher...:friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KDO pa je sploh rekel, da je kakršenkoli piknik prestavljen? :eek:

Furi, samo drek mešaš ... nič še nismo določili, da bi piknik prestavili,....

Bemtigate, Mutika, RTFT! (Read The F**king Thread) Gixxer pilot je rekel, da če termin prestavimo, prinese čevape. Torej termin tega piknika prestavimo (in dobimo čevape), zdaj, ob istem terminu, pa imamo drugi piknik... :P :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, vpišite se tisti, ki ste ZA! Tukaj je lista tistih, ki smo se že vpisali:

Mutika, Vanga, davidg, Lady Marmelade, Gody, Vapo, ataIBA, mamaIBA (+2x4tace), Beco (x2), Furioso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Muti...kak lahko Žalec zamenjaš za Laško...me je kr pr srcu štihnalo...:cry::D

To je od preveč dela....:huh:ziher...:friend1:

Eh, to je zaradi tega, ker nas nič ne pridete pogledat... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

Bemtigate, Mutika, RTFT! (Read The F**king Thread) Gixxer pilot je rekel, da če termin prestavimo, prinese čevape.

Tako je, vkolikor bo kakšen piknik ob toplem času jaz poskrbim za čevape. No ja, če pomaga kaj pri glasovanju za dosego enoglasnosti te jaz tudi glasujem za zdajšni piknik (torej JA), pridem pa samo če bo kres :) al pa vsaj kakšn vlki ogn da se bo človek lahko pogrel (jaz pa mraz se namreč ne razumema dobro, me preveč prezebe na peciklu vsako leto - na treningih pa na poti na fax). :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!