Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Pridem v imenu enih par - ne mi vujt!!!

Tisti pa, ki danes ne boste mogli prit pravi cajt in "sodelovat" - v naslednjih dneh bom itak šla v Lj, pa jima lahko naknadno dostavim.

Se vidjamo pr Lipi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

veseli me, da smo se zbrali in nekaj zbrali.. :OK:

in spoznali, seveda.. bo še treba kaj pridet..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, baje da smo se kar izkazali. Koolio. :OK: smo prejeli že tudi pohvale od žabarjev :oops: :lol: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda, da smo morali imeti ne preveč vesel razlog, da smo se dobili... zelo fajn pa je bilo spoznati nekaj novih obrazov... in imen... (ref. to: t-rulz, pit-ex... :) )

Feedback na akcijo je bil menda zelo ok (več bodo sigurno napisali akterji, ki so sinoči šli v LJ).

LP

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsi ste legende, še posebej pa the man Elbarto ki je včeraj z dizelico pripilotiral v epicenter :) - in smo ga ob tej priložnosti vpeljali tudi v skrivnosti Horseburgerjev v Tivoliju! :) ... škoda, da ga nismo mogli peljat na pogorišče.. no, fotke bom pa objavil v oni temi o TAvčarjevi 4....

Hvala!!!!

PS: v petek ali najpozneje v soboto grem v lenart, v soboto najavljam svoj prihod v Maribor... bi blo fajn, če se lahko zmenimo kaj enkrat popoldan ali zvečer nekje, da malo pomodrujemo, kako tekočo zadevo dorečemo ;) da se zahvalim še v živo !

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: kaj mi lahko kdo razloži, kaj je to zaena zadeva "naravna višnjevina, sladko, letnik 2003"? :D šluk šluk šluk :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: kaj mi lahko kdo razloži, kaj je to zaena zadeva "naravna višnjevina, sladko, letnik 2003"? :D šluk šluk šluk :)

lahko ti razložim.. ena fajn zadevšna, ki jo dela Gorjak iz Ivanjkovcev.. nula dva je bila še boljša letina..

če hočeš, bom še priskrbel kakšno :yea2:

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kolko vas je te blo, da ste tak navdušeni nad številom? A Alka je uspela prikopicljat do vas? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prvo vprašanje ti ne morem podat kompetentnega odgovora, ker obiska iz objektivnih razlogov ne morem primerjati s prejšnjim. :hmm:

Na drugo vprašanje pa se odgovor glasi: da. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašanje: kdaj boste spet potovali proti Ljubljani (še ena sodelavec je dostavil nekaj XXXXL zadevc za SymRuja? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špil, kaj te maš ti same debele sodelavce al kaj? :lol:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega ne bom komentiral, imaš pa ti preklemano srečo, da ni nobeden motorist in ne bere tega foruma :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

pozdravi od ta novega, ki sem bil vceraj prvic, na "sestanku" tako da ne vem koliko vas je ponavadi. Je pa bilo lepo poklepetat, nekja spit nekateri celo pojest... Se definitivno še vidimo.

Naslednji teden je sicer nogomet se pa seveda beremo na forumu ali pa ce kdo smuca na mariborskem Pohorju - Nocna naj javi. Nam bo hitreje minil cas zasneženih cest!!!

LP Milko :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: v petek ali najpozneje v soboto grem v lenart, v soboto najavljam svoj prihod v Maribor... bi blo fajn, če se lahko zmenimo kaj enkrat popoldan ali zvečer nekje, da malo pomodrujemo, kako tekočo zadevo dorečemo ;)  da se zahvalim še v živo !

:OK:

bajsterca itak veš ki je, tak da se javi te kelnarce pogrešajo :devil: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bajsterca itak veš ki je, tak da se javi te kelnarce pogrešajo  :devil:  :grim

ja dobor bom proileto samo mogoče bom kako prenočišče rabo :D (Homeless in Bajstrca PRESS)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simće, a si probal če lahko kaj nase potegneš, brez da poči po šivih??

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simće, a si probal če lahko kaj nase potegneš, brez da poči po šivih??

LP, El B.

Mislim,da se je odloču,da se s pospešeno telesno vadbo spravi v prav VSE cote!!!!!!!.....in to naenkrat!!!! :D :D :D :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat hvala vsem, ki so bili udeleženi pri pomoči meni in Simonu.

Ni besed, s katerimi bi lahko opisala, kaj pomeni, ko človek vidi, da ni sam in da ga obkrožajo prijatelji, ki mu bodo vedno priskočili na pomoč.

HVALA!

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se potapkam v krožku. Toplice sem preživel, kot običajno mi tudi tokrat ni bilo lahko. Na žalost sem v torek zamudil Krožek Aid Ekspidicijo v Ljubljani. Se pa zna zgodit, da se z Ervino v soboto pridruživa gasilni :beer2: akciji v Mariboru.

lp DTW :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dobor bom proileto samo mogoče bom kako prenočišče rabo :D (Homeless in Bajstrca PRESS)

Rače veljajo???

(mojenipabilahkokakorekli)

LP

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rače veljajo???

(mojenipabilahkokakorekli)

LP

Marko

PERVYINN v petek nudi homeless personam zastonj prenočišče z jacuzzijem, da sperejo saje, družbo v jacuzziju si morajo osebe zagotoviti same da nebo pomote. NE-homeless persone imajo popust, tako da nočitev stane par pirov.

Za ŽENSKE KOT VEDNO GRATIS PRENOČIŠČE V PREDSEDNIŠKEM APARTMAJU :devil: :grim

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!