Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Dobro jutro, Muti! Kdaj smo že rekli da bo tale zmržjeni, kulturni piknik? 8.2.?

Dober dan, Gixxerček!

Ja, ponedeljek, 8.2.! Piknik za kulturne toteke, ali pa kulturni piknik za zmržjene toteke, ... bla,bla. Ure še pa nismo dorekli, to ponavadi pride čisto tik pred čisto zdajci!

biggrin.gif

Naj ti bo. Pridem jutri mimo na "Esmeraldo"... trance_44_wink5.gif

Furi, srce, sva zmenjena. Sproti usklajujeva.

uspešno prestali poskusno kuhanje jagerteja trance_25_naughty.gif

aja pridem na zmržjenega trance_33_sleep.gif z konglco okusnega zvarka whistle.gif

mija z mojo tui prijema

Ja, mularija, te se pa vpišite, če prijete!

JAz sem absolutno za "kulturni" piknik (saj sem ga tudi kulturno poimenoval, povedal nekaj o Franceju, itd..wink.gif samo sem bil za drugi termin izključno zaradi tega ker sem sebičem - 8. februarja pač ne utegnem. Boli me k.... če je mrzlo; smo pingvini al nismo??? trance_32_shutup.gif

061115-penguin-shoes_big.jpg

Iiii, super slikica, hehe! Samo moped mu še fali, pa bi bil ko zmržjeni totek!

Bemtigate, Fakin (če povem po Furijevo), saj sn napisala ... ti nea prideš zato, ker nimaš cajta! Škoda sicer, ampak, ... tako je te to naše živleje.

cool.gif

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika - saj veš kak sem jaz. Bol leva. In še bol blont. A mi lahk na ZS sporočiš okol pičnika, ko bo kaj več vedeno. VPisala pa se še ne bom, ker še ne vem, če mi rata prit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika - saj veš kak sem jaz. Bol leva. In še bol blont. A mi lahk na ZS sporočiš okol pičnika, ko bo kaj več vedeno. VPisala pa se še ne bom, ker še ne vem, če mi rata prit.

mutika, mutika, samo mutika...da bi pa mene vprašala, to pač ne... :( Jaz bi ti vse ful nazorno razložil in prikazal in... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemtigate, Fakin (če povem po Furijevo), saj sn napisala ... ti nea prideš zato, ker nimaš cajta! Škoda sicer, ampak, ... tako je te to naše živleje.

cool.gif

Gate mi pa pri miru pustievilgrin.gif . Ja pozabil sem povdarit, da mene niso dala na "pussy" listo, hvala!!!!worship.gif

Tu maš knjigo za zahvalo; itak ti bo na "zmržnjencu" prav prišla!!!! whistle.gif

post-21375-12650348875_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlalaaaa, šalabajzerčki totekasti!

winkiss.gif

Ja, Furi, ziher se ga boš fsipal, ampak, najprej moraš prit! whistle.gif

Sicer pa ... trance_18_groupwave.gif

VAPO, VSE NAJNAJNAJTABOOOOLJŠEEEEJŠEEEE!

004.gif

Ne bi mogel met rojstnega dne na boljši dan - danes je totek torek !!! Pri Aliju bo tisti naš pajzl spet pokal po šivih ... aja, še to. Danes častiš, a ne, Vapilajn? Imam prošnjo - kaj lahko tiste silne litre pira, ki jih sicer spijem, zamenjam za eno belo vešalico pa eno šopsko saljad? evilgrin.gif Te bo itak manj stalo.

Se vidimo danes zvečer, banda!trance_30_punk.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo the legenda prihodnosti, vse najboljše, še na mnoga leta in veliko varno prevoženih km.

Danes me žal ne bo (al pa na srečo), imam obveznosti do sponzorja, sem pa za, za bilokaj se zmenite glede piknika.

Dobili pa bi se okoli 13.00h, pri nas.

Lep dan vsem in lepo praznovanje danes zvečer. Vapo midva pa v ponedeljek noter spravima, oziroma jaz. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda, hvala za lepe želje. :D Upam, da mi danes rata prit, ker mam...pač nekaj mam nooo...in ne vem če mi bo ratalo pravi cajt nazaj prit. Če, potem vam obrnem rundo, če ne, si jo pa sami in ob tem mislite name. :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda, hvala za lepe želje. biggrin.gif Upam, da mi danes rata prit, ker mam...pač nekaj mam nooo...in ne vem če mi bo ratalo pravi cajt nazaj prit. Če, potem vam obrnem rundo, če ne, si jo pa sami in ob tem mislite name. tongue.gif

Ni panike, stari, saj ti ni treba prit, itak bomo vse vkup, kar bomo spili in požrli, dali na tvoj račun pri Aliju!

trance_25_naughty.gif

Popravljeno . Popravil Mutika
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda, hvala za lepe želje. biggrin.gif Upam, da mi danes rata prit, ker mam...pač nekaj mam nooo...in ne vem če mi bo ratalo pravi cajt nazaj prit. Če, potem vam obrnem rundo, če ne, si jo pa sami in ob tem mislite name. tongue.gif

Ni panike, stari, saj ti ni treba prit, itak bomo vse vkup, kar bomo spili in požrli, dali na tvoj račun pri Aliju!

trance_25_naughty.gif

VAAAAPOOOOO, saj veš, da ti od srca želimo fsi fse najlepše in najboljše. He-he, Mutiki sem pa en + stisno, lubča pa dobi spet ona namesto tebe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo fse naj naj.... pa saj jaz mislim, da ti bo "žena" dans podaljšala ketno do Alija :naughty: :naughty: :naughty: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse naj!

(Lahko pa preprosto vtrgaš ketno) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vapo, želim ti naj...zanimivejše, naj...pogumnejše, naj...hitrejše in naj...varnejše premike po tem svetu.

Pridem k Aliju, da bo račun večji in da mi vsaj nekdo vrne lupčka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne bo nevarnosti da me preženete bi se celo oglasu :D

Noben te nebo nagnal. Mene tud niso, pa jim je zdaj žal :D

Načeloma vsak torek po 20:00 :).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!