Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

kul, tnx. torej ogledujem za ful vlko skupino ful glasnih? :D

Odvisno kdaj boš prišo.

Našo pa jih boš v skrivni sobici. Če greš proti WCju (ravno mimo šanka) in ko naletiš na stopnice se obrneš 90 stopinj v LEVO :).

D.

EDIT: Mene moja ne pusti :(. Nekdo naj enega union spije v mojem imenu NA VAPOTOV račun :P.

Popravljeno . Popravil davidg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

nič, se bom mogoče nasledni tedn oglasu, so ceste preveč slabe pa ledene dans. uživajte

Popravljeno . Popravil GixxerPilot
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič, se bom mogoče nasledni tedn oglasu, so ceste preveč slabe pa ledene dans. uživajte

Lahko se vidimo v ponedeljek pri meni, ali pa potem v torek pri Aliju, če si bolj zmržjene narave. whistle.gif

vanga, ti nisi šau k aliju?

Ne, danes me ni pri Aliju, skrbim da je na cestah pomlad, tak da nisem več slišal o kakšnih slabih in ledenih cestah. winkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos Banda! :worship:

Za kulturno zmržjeno druženje vse zmenjeno.

- Vanga da prostor (kaj pa je cele krompre)

- Skuha enolončnico po njegovi izbiri

- Zrihta nekaj sokeca za otroke in kakšno radensko za špricere

- Mutika prinese vinčeka, v spomin na našega pesnika

- Jaz prinesem še eno plinsko bombo, da se bo vinček kuhal

- Šokac si prinese vse, kaj misli zmetat v kuhano vino

- AtaIBA in jaz prineseva vse v zvezi s tem, kaj bomo cmarili na mega roštilju in priloge s kajmakom (sprotno se bova koordinirala glede na količino zmržjenopikničarjev)

- Vsak od udeležencev pa prinese svoj krožnik in žlico pa šalco za kuhano

To je to, dobimo pa se pri Vangecih ob 13:00 na praznični dan!

:rolleyes:

pa še dosedanja lista prijavljenih:

Mutika, Vanga, davidg, Lady Marmelade, Gody, Vapo, ataIBA, mamaIBA (+2x4tace), Beco (x2), Furioso, Marvin, Kamikazica ...

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos Banda! worship.gif

Za kulturno zmržjeno druženje vse zmenjeno.

- Vanga da prostor (kaj pa je cele krompre)

- Skuha enolončnico po njegovi izbiri

- Zrihta nekaj sokeca za otroke in kakšno radensko za špricere

- Mutika prinese vinčeka, v spomin na našega pesnika

- Jaz prinesem še eno plinsko bombo, da se bo vinček kuhal

- Šokac si prinese vse, kaj misli zmetat v kuhano vino

- AtaIBA in jaz prineseva vse v zvezi s tem, kaj bomo cmarili na mega roštilju in priloge s kajmakom (sprotno se bova koordinirala glede na količino zmržjenopikničarjev)

- Vsak od udeležencev pa prinese svoj krožnik in žlico pa šalco za kuhano

To je to, dobimo pa se pri Vangecih ob 13:00 na praznični dan!

rolleyes.gif

pa še dosedanja lista prijavljenih:

Mutika, Vanga, davidg, Lady Marmelade, Gody, Vapo, ataIBA, mamaIBA (+2x4tace), Beco (x2), Furioso, Marvin, Kamikazica ...

Zmenjeno worship.giftrance_41_w00t2.giftrance_38_surprise.giftrance_41_w00t2.giftrance_38_surprise.giftrance_41_w00t2.giftrance_38_surprise.gif

Zdaj pa se hitro prijavite, mogoče nas pridejo pozdravit odganjalci zime. trance_43_wavetowel2.giftrance_25_naughty.gifwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko se vidimo v ponedeljek pri meni, ali pa potem v torek pri Aliju, če si bolj zmržjene narave. whistle.gif

Ne, danes me ni pri Aliju, skrbim da je na cestah pomlad, tak da nisem več slišal o kakšnih slabih in ledenih cestah. winkiss.gif

JA zdaj se k....., ko si dobo novo grtalico (al kak se že reče). Lepo so te posnelina pumpi na Ptuju!!!whistle.gif

http://www.kladblog.com/embed_flv.asp?id=media.kladblog.com/media/201001/snow.flv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno mi pride nekaj vmes. Tokrat je to bratova obletnica poroke, kar pomeni kosilo ob enih pri Šikerju. Če bom ob štirih še lačen in žejen, pridem (prideva) pogledat kulturni piknik (če ne bom žejen pa vsaj zdeklamirat kakšno njegovo pesem, npr. Kam ali Oče Jernej.

Se vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toteki, banda, kak ste?

Dober daaaaan!

winkiss.gif

Včeraj je bilo ... njami!

Vapo je rešil svojo čast in sam plačal pijanščino - no ja, vsaj pogledat nas je prišel. Ubogi Vapo - po indijansko bi mu bilo ime "Počenoprstni hmeljasti orel".

Zmenjeno worship.giftrance_41_w00t2.giftrance_38_surprise.giftrance_41_w00t2.giftrance_38_surprise.giftrance_41_w00t2.giftrance_38_surprise.gif

Zdaj pa se hitro prijavite, mogoče nas pridejo pozdravit odganjalci zime. trance_43_wavetowel2.giftrance_25_naughty.gifwhistle.gif

Vangec !!! eek.giftrance_40_thumbup.gif

Če je to res res, potem kampiram pri vas že v nedeljo! Odganjalci zime so moje najljubše živali! trance_43_wavetowel2.gif

Vedno mi pride nekaj vmes. Tokrat je to bratova obletnica poroke, kar pomeni kosilo ob enih pri Šikerju. Če bom ob štirih še lačen in žejen, pridem (prideva) pogledat kulturni piknik (če ne bom žejen pa vsaj zdeklamirat kakšno njegovo pesem, npr. Kam ali Oče Jernej.

Se vidimo

Oh, Darko3Q, zdaj te pa že res pogrešam(o) !

Kar pa se deklamacije tiče ... lahko, ampak le v primeru, če boš Prešernovo "Kam" znal tako dobro zdeklamirat, kot Tomaž Pengov ... trance_25_naughty.gif !

P.S.: kaj zaj, bimboti? Vpišite se na seznam!!! Zaenkrat tak vun zgleda:

Mutika, Vanga, gospa Varadero, davidg, Lady Marmelade, Gody, Vapo, ataIBA, mamaIBA (+2x4tace), Beco (x2), Furioso, Marvin, Kamikazica ... koliko vem, manjkata Barracudek in Barracudika, pa Hilton ... kaj naj vas jaz vpišem, al' kaj? evilgrin.gif

@ Gixxerček, a se boš opogumil? Kaj ti okol letaš samo od +5 dalje? biggrin.gif Še davidag winkiss.gif smo bili veseli, zato nič ne skrbi ... biggrin.giftongue.gif ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

@ Gixxerček, a se boš opogumil? Kaj ti okol letaš samo od +5 dalje?

Saj sem bil tam, samo sem bil kot fantom in me ni noben vidu :kva1:

Btw., tisto ko so naenkrat neke kante zružle zunaj pa se je čulo kletje pa dretje psov vznemirjenih od hrupa, pa sem bil jaz ko sem kot fantom zginu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj sem bil tam, samo sem bil kot fantom in me ni noben vidu trance_38_surprise.gif

Btw., tisto ko so naenkrat neke kante zružle zunaj pa se je čulo kletje pa dretje psov vznemirjenih od hrupa, pa sem bil jaz ko sem kot fantom zginu biggrin.gif

Ti zezaš ... eek.gif ... pa saj je res nekaj zružlo, ampak smo vsi mislili, da je Vapo svojo kanto parkiral.

No, drugič se pokaži, če boš res tam, pa nikar s fantomi nea straši, jaz sn že tak stara, da me lahko še kaka kap rukne! evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj res da si baba, ampak vseeno, ovo može se oprati samo krvlju.... trance_09_box.gif

Ja ... in???

Kaj boš pa zaj naredo?

evilgrin.gif

Namesto, da samo afne guncaš, pridi na kavo, bimbo!

@Furi, ti pa si en pravi weirdoooo! Bljek!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

Ti zezaš ... eek.gif ... pa saj je res nekaj zružlo, ampak smo vsi mislili, da je Vapo svojo kanto parkiral.

No, drugič se pokaži, če boš res tam, pa nikar s fantomi nea straši, jaz sn že tak stara, da me lahko še kaka kap rukne! evilgrin.gif

Hehe, kaj morem če mi je pa slična scena iz one fantastične serije Allo Allo naprej prišla pa si nisem mogu pomagat :D

Lol, malo sem bral stare teme... ojoj kolko je kretenarij na teh forumih... vseeno pa mislim da krono vzame "genij" po vzevku Pivoljub, primer: http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=10133&st=0

Zgleda pa se ni zafrkaval glede somišljenikov, ker sem v MB že kar 3-krat vidu da je kaki genij z motorom šau skozi rdečo pa preko 5 pasov - začuda vedno z KTM-i (in to različnimi). Mislite da še tip živi pa nadaljuje svoje? Čeprav imam močn sum da je bil samo trol/provokator/zajebant.

Popravljeno . Popravil GixxerPilot
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ... in???

Kaj boš pa zaj naredo?

evilgrin.gif

Namesto, da samo afne guncaš, pridi na kavo, bimbo!

@Furi, ti pa si en pravi weirdoooo! Bljek!

Jah, kaj bo naredo... ...mene bo poklical, pa njegovega fotra! Prijatelju v stiski je pa ja treba pomagat! :fredy: :P

Pa nena se mi s kavo oglašaj, ker itak nimaš nikol cajta! :P;)

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!