Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

prekleti celjanski policisti

trdijo da sem 186km/h po avtocesti vozil headbang.gif

aja zanima me ali je toleranca 5km/h ali 5%

ker 3 oz 5 pik je velika razlikatrance_33_sleep.gif

aja ve kdo kje lahko preveriš kazenske točketrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se dobro da malo guuglam headbang.gif

kazenska odločba zvcp se glasi 32/10/d prekoračitev na ac in crzmv nad 40 do vključno 50km/h plačilni nalog na kraju prekrška 166.92€ in 3 kazenske točke

meni pisal 200€ in 5 kazenskih

http://www.ponudba-obrti.com/upload/files/Novi_ZCP_kazni.doc

mater mu jebem policaju po domače me je hoto nategnit......glare.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prekleti celjanski policisti

trdijo da sem 186km/h po avtocesti vozil headbang.gif

aja zanima me ali je toleranca 5km/h ali 5%

ker 3 oz 5 pik je velika razlikatrance_33_sleep.gif

aja ve kdo kje lahko preveriš kazenske točketrance_25_naughty.gif

Hilton ! Po domače povedano, si ga žgal orng čez dopustno mejo in sedaj iščeš varianto, da plačaš čim manj ...

Če ti povem, me taki post sili na ... SS.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hilton ! Po domače povedano, si ga žgal orng čez dopustno mejo in sedaj iščeš varianto, da plačaš čim manj ...

Če ti povem, me taki post sili na ... SS.gif

in ti po domače povedano nikoli ne voziš čez dopustno mejotrance_33_sleep.gif

glede na to da sem vceraj naredil 600km se iskal najhitrejšo varjanto da pridem domov( ker z razliko od nekaterih ne presedim večino svojega delovnega časa v kaksni udobni pisarni.....)

povsem se zavedam svojega dejanja( ker sem od 21 zvecer na prazni ac resnično grozal nesteto zivljen ker sem vozil 180km/h......

ne izkoriščam napako policista ki me je obravnaval( če ne zna prepisat iz njegove magične knjigice 6 stevilk in ene črke)......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hilton, pri tvoji hitrosti si v celem dnevu "prišparal" dobro uro, brez, da te je "copper" zaustavil. Zdaj se itak ni splačalo, a drugače se? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hilton, pri tvoji hitrosti si v celem dnevu "prišparal" dobro uro, brez, da te je "copper" zaustavil. Zdaj se itak ni splačalo, a drugače se? :?

180 km/h na (dovolj prazni) avtocesti se tudi meni ne zdi nič 'strašnega' in to bi že zdavnaj morali dovoliti. Se pa strinjam, da je dovolj prazna avtocesta dandanes že prava redkost in da vsi vozniki nimajo razčiščenih pojmov o 'dovolj prazni'.

Prišparat eno uro na dan se mi zdi kar fajn. Nenazadnje si s tem eno uro manj na cestah, na katerih te mimogrede skensla kak pijan policaj. :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

ne izkoriščam napako policista ki me je obravnaval( če ne zna prepisat iz njegove magične knjigice 6 stevilk in ene črke)......

130+50=180 ti si vozil 186 tako da bodi še srečen v novem ZCP piše in to najmanj... je pa res da je od policista odvisno kakšno kazen ti bo dal (upošteval toleranco)... sam sem imel primer ko mi je prvo rekel 250€ in tri pike pa mi potem napisal samo 80€- verjetno pomagalo to da se nisem razburjal in pametoval...

prekoračitev na AC in CRMV za več kot 50 km/h

najmanj 250,38 € najmanj 5 točk prepoved vožnje motornega vozila 32/4 32/10/e

Popravljeno . Popravil Jozee
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

180 km/h na (dovolj prazni) avtocesti se tudi meni ne zdi nič 'strašnega' in to bi že zdavnaj morali dovoliti. Se pa strinjam, da je dovolj prazna avtocesta dandanes že prava redkost in da vsi vozniki nimajo razčiščenih pojmov o 'dovolj prazni'.

Prišparat eno uro na dan se mi zdi kar fajn. Nenazadnje si s tem eno uro manj na cestah, na katerih te mimogrede skensla kak pijan policaj. :whistle:

D.

Da hitrost 180 ni nič strašnega, se seveda strinjam, vendar pri nas ni dovoljena. Na cesti je skoraj vedno toliko prometa, da je za doseganje takšnih hitrosti potrebno dokaj dinamično vozit (pospeševat, zavirat,... ), kar se mi ob daljših relacijah še posebej ne ljubi. Tudi poraba ob takšni vožnji skokovito naraste. Se pač raje peljem bolj umirjeno in tudi težave z radarji gladko odmislim. ;)

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da hitrost 180 ni nič strašnega, se seveda strinjam, vendar pri nas ni dovoljena. Na cesti je skoraj vedno toliko prometa, da je za doseganje takšnih hitrosti potrebno dokaj dinamično vozit (pospeševat, zavirat,... ), kar se mi ob daljših relacijah še posebej ne ljubi. Tudi poraba ob takšni vožnji skokovito naraste. Se pač raje peljem bolj umirjeno in tudi težave z radarji gladko odmislim. ;)

Jaz zadnje čase po AC vozim na tempomat + GPS točno 130 (+- 0,5). Mi pa gre na živce, da dosti folka vozi 115-120 (kar je verjetno 130 po njihovem števcu) in se ne umakne s prehitevalnega pasu, dokler mu ne prideš na 5m (ali pa še takrat ne) - kar pa je, seveda, spet lahko drago...

D:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da dosti folka vozi 115-120

Če se ne umakne, oziroma igra tošota, ga pač prehitiš po desni, boli te kurac. Pri meni dokaj redno na programu, pa dosedaj kaj hujšega, razen seveda telečjih pogledov sopotnic novodobnih "kolinmekrejev", še nisem doživel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se dobro da malo guuglam headbang.gif

kazenska odločba zvcp se glasi 32/10/d prekoračitev na ac in crzmv nad 40 do vključno 50km/h plačilni nalog na kraju prekrška 166.92€ in 3 kazenske točke

meni pisal 200€ in 5 kazenskih

http://www.ponudba-obrti.com/upload/files/Novi_ZCP_kazni.doc

mater mu jebem policaju po domače me je hoto nategnit......glare.gif

ZAKON O VARNOSTI CESTNEGA PROMETA

URADNO PREČIŠČENO BESEDILO

(ZVCP-1-NPB6)

32.člen pravi:

(10) Voznik, ki preseže s prometnim pravilom, ali prometnim znakom omejeno hitrost na avtocesti ali cesti, rezervirani za motorna vozila, ki ima fizično ločeni smerni vozišči z najmanj po dvema prometnima pasovoma in odstavnim pasom ali odstavnimi nišami, se kaznuje za prekršek z globo:

a ) če prekorači hitrost do vključno 20 km/h, s 50 eurov;

B ) če prekorači hitrost nad 20 do vključno 30 km/h, s 100 eurov;

c ) če prekorači hitrost nad 30 do vključno 40 km/h, s 150 eurov. Vozniku motornega vozila se izreče tudi 3 kazenske točke;

d) če prekorači hitrost nad 40 km/h do vključno 50 km/h, z 200 eurov. Vozniku motornega vozila se izreče tudi 5 kazenskih točk;e) če prekorači hitrost za več kot 50 km/h, z najmanj 300 eurov. Vozniku motornega vozila se izreče tudi 9 kazenskih točk in prepoved vožnje motornega vozila.

....

toleranca: do 100km /h: je 5 km

nad 100 km /h : je 7 km

torej od tvojih 186 odštej 7km in dobiš: prekoračitev 49 km ...kar je 5 pik in 200 eur...

taplav se ni zmotu.... na žalost ....

(mene je tole pršlo 1000 kun pa 0 pik :P ..... jasno pr sosedih ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hilton, pri tvoji hitrosti si v celem dnevu "prišparal" dobro uro, brez, da te je "copper" zaustavil. Zdaj se itak ni splačalo, a drugače se? :?

Fury, to je za tebe že svetlobna hitrost. :blink:

Sicer pa bo tudi Hiltonu z leti vseeno, samo da se iz točke A v B pripelje najbolj varno in z najmanj napora :yawn: (govorim o avtu, sicer pa jaz tudi na mopedu nisem kaj drugačen :ninja: )

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

130+50=180 ti si vozil 186 tako da bodi še srečen v novem ZCP piše in to najmanj... je pa res da je od policista odvisno kakšno kazen ti bo dal (upošteval toleranco)... sam sem imel primer ko mi je prvo rekel 250€ in tri pike pa mi potem napisal samo 80€- verjetno pomagalo to da se nisem razburjal in pametoval...

prekoračitev na AC in CRMV za več kot 50 km/h

najmanj 250,38 € najmanj 5 točk prepoved vožnje motornega vozila 32/4 32/10/e

joze glede da je na zapisniku 32/10 /d sem padel v 166,€ in 3 kazenske

toleranca ni 5 km/h ampak 5% ......

nisem se pritozeval, ker stojim za svojim dejanjem... kaj se mas za razburjat če si skoraj 50km prehiterunsure.gif

samo pač preverjam ali se da samo 3 pike skasirat, ker do sedaaj imajo 3 policisti različna menja oz obrazlozitveworship.gif

nisem nikogar ogrožal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Divjak whistle.gif

D.

jebenti pa sezona motociklizma se še ni začela.

aja ponudba je sledeča

kupim motor jaz sem pa sovoznik trance_33_sleep.gif

da bom vsaj mel nekaj od tegatrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joze glede da je na zapisniku 32/10 /d sem padel v 166,€ in 3 kazenske

toleranca ni 5 km/h ampak 5% ......

nisem se pritozeval, ker stojim za svojim dejanjem... kaj se mas za razburjat če si skoraj 50km prehiterunsure.gif

samo pač preverjam ali se da samo 3 pike skasirat, ker do sedaaj imajo 3 policisti različna menja oz obrazlozitveworship.gif

nisem nikogar ogrožal....

Kaj ne štima?

d) če prekorači hitrost nad 40 km/h do vključno 50 km/h, z 200 eurov. Vozniku motornega vozila se izreče tudi 5 kazenskih točk;

Fasal si 200 EUR in 5 pik, v skladu z zakonom.

Iz 186 ti je spustil na do 180, tako da bodi vesel.

Če bi res vozil 186 in ti policaj ne bi spustil bi še več fasal.

e) če prekorači hitrost za več kot 50 km/h, z najmanj 300 eurov. Vozniku motornega vozila se izreče tudi 9 kazenskih točk in prepoved vožnje motornega vozila

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ste že pri policajih, še en "policijski vic" :

Iz beležke ameriškega biznismena:

"Včeraj sem pil z Rusi, skoraj bi umrl.

Danes sem pil s Štajerci, boljše bi bilo, da bi včeraj umrl."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še o "toleranci".

Naprava je pokazala 186 praviš. Policaj je ravnal pravilno in upošteval "napako" meritve ter:

Pri izmerjenem rezultatu hitrosti se upoštevajo naslednje varnostne razlike:

– 5 km/h pri merilnem rezultatu do vključno 100 km/h;

– 7 km/h pri merilnem rezultatu od 100 km/h do vključno 200 km/h;

– 11 km/h pri merilnem rezultatu nad 200 km/h;

znižal izmerjeno brzino na 179 km/h in pravilno določil po veljavnem ZVCP-1 kazen.

http://zakonodaja.gov.si/rpsi/r02/predpis_ZAKO3622.html

Skratka bodi vesel, da ni 9 pik in najmanj 300 EUR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joze glede da je na zapisniku 32/10 /d sem padel v 166,€ in 3 kazenske

toleranca ni 5 km/h ampak 5% ......

nisem se pritozeval, ker stojim za svojim dejanjem... kaj se mas za razburjat če si skoraj 50km prehiterunsure.gif

samo pač preverjam ali se da samo 3 pike skasirat, ker do sedaaj imajo 3 policisti različna menja oz obrazlozitveworship.gif

nisem nikogar ogrožal....

Hilton, plačaj pa bodi tiho. Pike ne bolijo, če boš mel 2 leti mir in vozil 135 km/h po GPS-u.

Sicer pa pridi malo med starije i ozbilnije ljudi v ponedeljek. Bomo našli način, kako kuriti adrenalin. :whistle: (zastonj)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh nasel staro sodbo ki bo rok trajanja kmalu potekel( 3 leta( tak da se brise 5 pik worship.gif

marvin prijem z emparami jagerteja trance_25_naughty.gif

aja taksi me pripelje, da me nebo kaki sosed od vange ustavo pa ga bom moral pol se premlatit trance_33_sleep.gif

Hilton, plačaj pa bodi tiho. Pike ne bolijo, če boš mel 2 leti mir in vozil 135 km/h po GPS-u.

Sicer pa pridi malo med starije i ozbilnije ljudi v ponedeljek. Bomo našli način, kako kuriti adrenalin. whistle.gif (zastonj)

pa saj 100€ me ne boliunsure.gif

pike( saj ves sluzbeno odvisen od tegaheadbang.gif )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!