Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Pa nena se mi s kavo oglašaj, ker itak nimaš nikol cajta! :P;)

:blush:

Maš prav ... če pa me vedno natrofiš, ko mam kup sestankov in dela!

Naslednji teden pa ziher ... se zmeniva v ponedeljek "uživo". :)

uh nasel staro sodbo ki bo rok trajanja kmalu potekel( 3 leta( tak da se brise 5 pik worship.gif

marvin prijem z emparami jagerteja trance_25_naughty.gif

Hilton, očitno bo najbolje, da čim prej sprejmeš dejstvo, da ti bo vsak policaj drugače naračunal, tako, kot imajo aparature +- odstopanja, jih imajo tudi policaji.

Veliko si na cesti in očitno se ti zmeraj mudi, se pravi, da boš vedno potencialni kandidat za pike in kazni.

Pravzaprav se ti ni treba posebej razburjat, saj če zavestno voziš 50 km/h več na že dovoljenih 130 km/h podlage in praviš, da se zavedaš svojega dejanja, potem se zavedaj tudi tega, da ti bi lahko nekega lepega dne zaradi tega tudi vozniško spipali in boš spet stal v vrsti pred kako avtošolo ter obujal spomine za nazaj, ker boš ponovno izpit delal.

Sicer zaradi mene voziš tudi 280 km/h, pa je to čisto tvoja stvar, upam le, da ne bom takrat slučajno kje na isti avtocesti. Sem imela dobrega prijatelja, ki se je večno vsajal nad policaji in se mu 180 ali pa celo 200 km/h na avtocesti ni zdelo nič takega ... potem pa so ga s špahtlom dol s ceste strgali, najbolj žalostno pa je bilo to, da hkrati z njim tudi 3 sopotnike, med njimi dvanajstletnega otroka ... mogoče pa raje usmeri energijo v razmišljanje, ZAKAJ te je policaj oglobil, ne pa KAKO te je oglobil.

Pa se v ponedeljek vidimo! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, skoraj sem pozabla ... NOVA LISTA Kulturno zmržjenega piknika v ponedeljek, 8. 2. 2010, ob 13h pri Vangecih:

Mutika, Vanga, gospa Varadero, davidg, Lady Marmelade, Gody, Vapo, ataIBA, mamaIBA (+2x4tace), Beco (x2), Furioso, Marvin, Kamikazica, Mala Mutika.

Še kdo? Nekam malo nas je ... :whistle:.

Pa lahko noč, banda!

:rolleyes::PB):winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. NOVA LISTA Kulturno zmržjenega piknika v ponedeljek, 8. 2. 2010, ob 13h pri Vangecih:

Mutika, Vanga, gospa Varadero, davidg, Lady Marmelade, Gody, Vapo, ataIBA, mamaIBA (+2x4tace), Beco (x2), Furioso, Marvin, Kamikazica, Mala Mutika,mopek(x2)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zaj banda??trance_25_naughty.gif Trenirate kaj za 27.2.2010, al nej?? trance_25_naughty.gif Veleslalom se bliža, tak da ne bo pol kakih izgovorov...evilgrin.gif Ker mi pridemo....in to direktno iz treninga v Italijiwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto da se jaz zaj potrditev naredim

Mutika, Vanga, gospa Varadero, davidg, Lady Marmelade, Gody, Vapo, ataIBA, mamaIBA (+2x4tace), Beco (x2), Furioso, Marvin, Kamikazica, Mala Mutika,mopek(x2), Hilton( 1 x)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eto, še jaz dodam:

Mutika, Vanga, gospa Varadero, davidg, Lady Marmelade, Gody, Vapo, ataIBA, mamaIBA (+2x4tace), Beco (x2), Furioso, Marvin, Kamikazica, Mala Mutika,mopek(x2), Hilton( 1 x), 2 x Krovec iz Benedikta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

count me out :whistle: . smučal nisem od osnovne šole odkar sem se na partizanki skoraj ubil. me je takrat za vekomaj minlo smučanje. kar pomeni da niti opreme nimam. lahko pa ob progi stojim pa navijam za ta team. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

count me out :whistle: . smučal nisem od osnovne šole odkar sem se na partizanki skoraj ubil. me je takrat za vekomaj minlo smučanje. kar pomeni da niti opreme nimam. lahko pa ob progi stojim pa navijam za ta team. :yea2:

Ne pozabit, da je še pred smučanjem piknik, ki se približuje z meteorno hitrostjo, vreme baje bo. B)

Pa verjamem, da tudi zeblo nebo nobenega, ženski del bi prosil, da ima zraven kakšen robček iz blaga, ker

obstaja velika možnost da nas pridejo obiskati odganjalci zime in če ne dobijo robčka so zelo slabe volje, zato se na njihovih ježevkah nemalokdaj znajdejo tudi tangice, modrci,itd.,itd. :yea1:

Aha, ja pa vinčeka bomo tudi kuhali, eni so mi sicer tudi obljubljali ''rdečko'', zdaj pa nevem če bo kaj s tega, pa novo leto je tudi že davno mimo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pozabit, da je še pred smučanjem piknik, ki se približuje z meteorno hitrostjo, vreme baje bo. cool.gif

Pa verjamem, da tudi zeblo nebo nobenega, ženski del bi prosil, da ima zraven kakšen robček iz blaga, ker

obstaja velika možnost da nas pridejo obiskati odganjalci zime in če ne dobijo robčka so zelo slabe volje, zato se na njihovih ježevkah nemalokdaj znajdejo tudi tangice, modrci,itd.,itd. trance_43_wavetowel2.gif

Aha, ja pa vinčeka bomo tudi kuhali, eni so mi sicer tudi obljubljali ''rdečko'', zdaj pa nevem če bo kaj s tega, pa novo leto je tudi že davno mimo. whistle.gif

blush.gif ........ kak pa cajt leti.......slap.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blush.gif ........ kak pa cajt leti.......slap.gif

Torej to pomeni, da jo bomo vseeno kuhali, ''rdečko'' mislim?

:010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010

Moja gsm cifra je v profilu, pa te usmerimo na pravi naslov. :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej to pomeni, da jo bomo vseeno kuhali, ''rdečko'' mislim?

trance_05_banana.giftrance_05_banana.giftrance_05_banana.giftrance_05_banana.giftrance_05_banana.giftrance_05_banana.giftrance_05_banana.giftrance_05_banana.giftrance_05_banana.giftrance_05_banana.gif

Moja gsm cifra je v profilu, pa te usmerimo na pravi naslov. tongue.gifwink.gif

bomo probali natankat kanistro trance_25_naughty.gif ........robčeka pa nimam whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo probali natankat kanistro trance_25_naughty.gif ........robčeka pa nimam :whistle:

Jupi!!!:worship:

Kaj se tiče robčka pa sem napisal kaj se vse znajde na ježevkah, tak da, nekaj od tega pa te verjetno maš. :whistle::winkiss:

Kakšen fantastičen dan je pa danes, ko da bi nekdo vedel(oni stric tam gori) da grem v nočno. :SS

V ponedeljek pa že napovedujejo. :smoke::OK::grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mija z mojo tui prijema

Kaj pa midva??? a nesmema prit, ker mama premalo kvoto postov?

lep zasnežen pozdrav iz Hoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa midva??? a nesmema prit, ker mama premalo kvoto postov?

lep zasnežen pozdrav iz Hoč

skopiraj 1 povst na tej strani pa sebe pa tvojo polek napisi trance_33_sleep.gif

saj bo mlad si šewhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika, Vanga, gospa Varadero, davidg, Lady Marmelade, Gody, Vapo, ataIBA, mamaIBA (+2x4tace), Beco (x2), Furioso, Marvin, Kamikazica, Mala Mutika,mopek(x2), Hilton( 1 x), 2 x Krovec iz Benedikta, Baraccudeka 2x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika, Vanga, gospa Varadero, davidg, Lady Marmelade, Gody, Vapo, ataIBA, mamaIBA (+2x4tace), Beco (x2), Furioso, Marvin, Kamikazica, Mala Mutika,mopek(x2), Hilton( 1 x), 2 x Krovec iz Benedikta, Baraccudeka 2x, Damijan Murko 2x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaaaaaaaaaaaaa, to mi delaj. Damjan pride!!!! :kva1::kva2::kva1::kva2::kva1::kva2::kva1::kva2::kva1::kva2:

:010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010

Ajde ludeki prijavite se na piknik, sam Damjan nas pride pozdravit, kakšna čast. Vapo prinesi kamero,

moramo filmsko zabeležit, davidg prosim za profesionalne fotografije s tvoje strani. Ajdijo pepa, kr tremo sem dobil.

Grem v trgovino, pa hitro na eno travaričko, da pridem k sebi. :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaaaaaaaaaaaaa, to mi delaj. Damjan pride!!!! :kva1::kva2::kva1::kva2::kva1::kva2::kva1::kva2::kva1::kva2:

:010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010 :010

Ajde ludeki prijavite se na piknik, sam Damjan nas pride pozdravit, kakšna čast. Vapo prinesi kamero,

moramo filmsko zabeležit, davidg prosim za profesionalne fotografije s tvoje strani. Ajdijo pepa, kr tremo sem dobil.

Grem v trgovino, pa hitro na eno travaričko, da pridem k sebi. :P .)

Sem prav vesel, da ste me takoj tako TOPLO sprejeli. Bi takoj rad pozdravil svoje starše, še posebej mamo in očeta.

Sicer pa, ne komplicirajte preveč, za dobrodošlico bosta dovolj rdeča preproga in šampanjec z jagodami.

Za kurente bom pa prinesel robce in tangice... VELIKO tangic !

Popravljeno . Popravil DamijanMurko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prav vesel, da ste me takoj tako TOPLO sprejeli. Bi takoj rad pozdravil svoje starše, še posebej mamo in očeta.

Sicer pa, ne komplicirajte preveč, za dobrodošlico bosta dovolj rdeča preproga in šampanjec z jagodami.

Za kurente bom pa prinesel robce in tangice... VELIKO tangic !

Pozdrav v 02

worship.gif

Vidim, da je pri vas kr pestro trance_25_naughty.gif

Sam Murko je aktiven

http://www.youtube.com/watch?v=KvE_GUTnkWs

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prav vesel, da ste me takoj tako TOPLO sprejeli. Bi takoj rad pozdravil svoje starše, še posebej mamo in očeta.

Sicer pa, ne komplicirajte preveč, za dobrodošlico bosta dovolj rdeča preproga in šampanjec z jagodami.

Za kurente bom pa prinesel robce in tangice... VELIKO tangic !

Adijo, kaki car si!!!! :worship: :worship:

Vse te bo čakalo, že delam vse perajt. :kva2::kva1::kva2::kva1:

P.S.,

Ja, grem še vun malo šauflat,ja.

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, je malo bolj pregledno:

Mutika, Mala Mutika

Vanga, gospa Varadero,

davidg, Lady Marmelade,

Gody,

Vapo,

ataIBA, mamaIBA (+2x4tace), IBA, IBICA, IBAjunior,

Beco (x2),

Furioso,

Marvin, Kamikazica,

mopek(x2),

Hilton( 1 x),

2 x Krovec iz Benedikta,

Baraccudeka 2x

P.S.: ki je Danči? Se šverca kot Mala Mutikaevilgrin.gif ?

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!