Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Če pa D.M. pride, pa pridem tudi jaz!

Mutika, Mala Mutika

Vanga, gospa Varadero,

davidg, Lady Marmelade,

Gody,

Vapo,

ataIBA, mamaIBA (+2x4tace), IBA, IBICA, IBAjunior,

Beco (x2),

Furioso,

Marvin, Kamikazica,

mopek(x2),

Hilton( 1 x),

2 x Krovec iz Benedikta,

Baraccudeka 2x

Danci 1,5x (+2x 4tace)

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pa D.M. pride, pa pridem tudi jaz!

Mutika, Mala Mutika

Vanga, gospa Varadero,

davidg, Lady Marmelade,

Gody,

Vapo,

ataIBA, mamaIBA (+2x4tace), IBA, IBICA, IBAjunior,

Beco (x2),

Furioso,

Marvin, Kamikazica,

mopek(x2),

Hilton( 1 x),

2 x Krovec iz Benedikta,

Baraccudeka 2x

Danci 1,5x (+2x 4tace)

Tooooootrance_25_naughty.gif!!

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojlalaaa, šalabajzeri!

:winkiss:

@ataIBA: :worship: seznam par excellence ... ampak, Murka si nekam vtakno! Ki si ga te pozabo?

Evo, saj sn vedla, toteki in dolgo, dolgo nič!

Kulturno zmržjeni piknik bo takšen, kot se spodobi ... zastopano bo vse, jasno, naša odpiljena banda, pa vse od naših najmanjših in najmlajših potomcev, preko najstnikov, do najbolj kosmatih prjatlčkov s štirimi tacami (hehe, bo zanimivo videt 4 x 4 tace, kak se bodo zabavali) pa vse do Damijana Murka ... toteki smo carji, vam rečem!

:OK::010

Gixxerček, čakam, da se vpišeš na seznam, pa svojo drago hcoj prpeli, če jo maš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, je malo bolj pregledno:

Mutika, Mala Mutika

Vanga, gospa Varadero,

davidg, Lady Marmelade,

Gody,

Vapo,

ataIBA, mamaIBA (+2x4tace), IBA, IBICA, IBAjunior,

Beco (x2),

Furioso,

Marvin, Kamikazica,

mopek(x2),

Hilton( 1 x),

2 x Krovec iz Benedikta,

Baraccudeka 2x

P.S.: ki je Danči? Se šverca kot Mala Mutikaevilgrin.gif ?

OK, moja prijave je zavrnjena.

Sem tako ali tako mislil popraviti na "Damijan Murko 1x", ker mama nima časa, Fredy je pa tudi že zaseden ...

Lahko zrolate rdeči tepih, tangice so pa tako vse razprodane.

Pa TOPLO se mejte !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tooooootrance_25_naughty.gif!!

Kaj zaj, je že MamaIBA zbrala tam nekje 4 kg kajmaka!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mohorkotov pa v ponedeljek ne bo, ker je "kulturni" dan ..

Frau wub.gif Mohorko je članica nekega "združenja slovenskih muzejev in ostalih kulturnih p__ ", pa bomo vandrali po Sloveniji in obiskovali neke muzeje ... Vsako pomilovanje je zelo dobrodošlo !

Madonca, bi zamenjal vse slovenske kulturne ustanove za ena sam, na ražnju pečen kotlet in kaki deci kuhanega vina!

Vanga, ti še enkrat čestitam, da si pogoltnil "cel krompir" in maš "jaj___" za piknik sredi februarja !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

Mohorkotov pa v ponedeljek ne bo, ker je "kulturni" dan ..

Frau wub.gif Mohorko je članica nekega "združenja slovenskih muzejev in ostalih kulturnih p__ ", pa bomo vandrali po Sloveniji in obiskovali neke muzeje ... Vsako pomilovanje je zelo dobrodošlo !

Madonca, bi zamenjal vse slovenske kulturne ustanove za ena sam, na ražnju pečen kotlet in kaki deci kuhanega vina!

Vanga, ti še enkrat čestitam, da si pogoltnil "cel krompir" in maš "jaj___" za piknik sredi februarja !

Zakaj bi te pomilovali, muzeji so ja fajn. lol, še zavidam ti :)

Popravljeno . Popravil GixxerPilot
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vanga, ti še enkrat čestitam, da si pogoltnil "cel krompir" in maš "jaj___" za piknik sredi februarja !

Si štejem v čast, da lahko kaj takšnega naredim (oziroma se bom maximalno potrudil) za fantastično ekipo ljudi.

Je pa res, da vseh za katere bi si želel nebodo mogli biti prisotni, iz takšnih in drugačnih razlogov. Bomo pa na njihovo zdravje

spili kakšen špricar ali dva. :beer2:

Zakaj bi te pomilovali, muzeji so ja fajn. lol, še zavidam ti :)

Kaj zaj mali te lahko pričakujemo al ja? :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

Kaj zaj mali te lahko pričakujemo al ja? :P .)

Zdaj sem pa naenkrat kar mali, kaj? :cry::P

Na žalost ne bom mogu prit zaradi družinskih obveznosti. Vseeno pa hvala za povabilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika, Mala Mutika

Vanga, gospa Varadero,

davidg, Lady Marmelade,

Gody,

Vapo,

ataIBA, mamaIBA (+2x4tace), IBA, IBICA, IBAjunior,

Beco (x2),

Furioso,

Marvin, Kamikazica,

mopek(x2),

Hilton( 1 x),

2 x Krovec iz Benedikta,

Baraccudeka 2x

Danci 1,5x (+2x 4tace)

ON (1x4 tace)evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_33_sleep.gif

zanimiva simulacija z posebnimi očali katerimi naj bi 2promila mel....

čudil se je policaj da znam tak nažgan po ravni črti hodit

post-16508-126546953159_thumb.jpg

post-16508-126546957298_thumb.jpg

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiva simulacija z posebnimi očali katerimi naj bi 2promila mel....

čudil se je policaj da znam tak nažgan po ravni črti hodit

vaja dela mojstra ali mojster vajo? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jupi!!!worship.gif

Kaj se tiče robčka pa sem napisal kaj se vse znajde na ježevkah, tak da, nekaj od tega pa te verjetno maš. whistle.gifwinkiss.gif

ja veš da mam.......upam, da taki komplet tudi velja trance_19_hmm.gif

Underware.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko pijem ne vozimglare.gif

Jaz pa ne pijem ko vozim. Sem se enkrat polil s sokom in so se vse ose in čebele na mene zaluble. Grem pa zaj peš na jutranjo coffee.gif z "veseščim" k Baldotu. Lepinje za jutri sem že včeraj plačal, tak da nebi kdo kaj rekel. Aja, dobro jutro zaspanke ino zaspanci.

post-17531-126552790034_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil ataIBA
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja veš da mam.......upam, da taki komplet tudi velja trance_19_hmm.gif

Underware.jpg

Seveda velja, samo da bomo kuhali rdečko, ostalo pa se boš ti sama z njimi zmenla. :evilgrin: :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme bo in to celo dobro: Klik Vreme

Prinesite zraven kopalke in brisače za kakšen beach volley. (brez brisače se tako ali tako ne smete odpravljati od doma!)

post-15044-126553788982_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, banda!

Jutri pa bo, ha?

:yea1:

Jaz pa ne pijem ko vozim. Sem se enkrat polil s sokom in so se vse ose in čebele na mene zaluble. Grem pa zaj peš na jutranjo coffee.gif z "veseščim" k Baldotu. Lepinje za jutri sem že včeraj plačal, tak da nebi kdo kaj rekel. Aja, dobro jutro zaspanke ino zaspanci.

Iiijojojojoj, kaki cukr!

Pa ne ti, ataIBA. Ti si tudi en cukr, ampak taki malo bolj stari ... hehe. Rjavi sladkor.

V mislih imam tisti zehajoči knedl na slikici.

Ziher bo najmlajši udeleženec piknika, hehe!

:rolleyes:

Popravljeno . Popravil Mutika
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEj, vi sploh ne veste, s kom imate opravka. Midva z Dančijem sva "res fejst človeka!" :naughty:

Jaz ga sicer lovim v vseh pogledih. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEj, vi sploh ne veste, s kom imate opravka. Midva z Dančijem sva "res fejst človeka!" trance_25_naughty.gif

Jaz ga sicer evilgrin.giflovim v vseh pogledih. whistle.gif

Bo držalo, ker se stalno nekaj praši "za mano"evilgrin.gif !

Danes sem nabavil maso za čevape po receptu:

......možeš misliti da su ćevapi nojbolji u Bosni i hercegovini.Imi u Hrvatskoj znamo što su pravi ćevapi. U njima su barem 2-3 vrste mesa(junetina,janjetina i svinjetina).Dodaje se i malo češnjaka,papra.Čevap od čiste junetine je suh, a ako se dodaje goveđi loj zapaliti će se na roštilju,a i okus im nije bogzna što.Više vrsta mesa daju mu punoću ,a ako oko njih omotate pancetu ili špek mogu biti odlični.Kajmak, luk srebrenac,rajčicu,vrhnje poslužite uz njih.Meni su najbolji sa pečenom paprikom.#12

11.04.2007., TouchSun Gledan ja neki dan na you tube.-u neka plavuša je izjavila da je vegetarijanka ali jede piletinu jer kako ona kaže to nije životinja nego ptica. Bože, svašta #49

27.12.2007., joe7007 U Bascarsijske cevape se ne stavlja crni luk ili loj. Loj ovciji (ili govedji) se koristi samo da se premazuje resetka rostilja. Za pravi sarajevski ćevap prvenstveno treba odabrati kvalitetno meso u pravom omjeru i od istog dijela.Vrat i plecka su najbolji jer su tvrdi a i malo masniji.Glavni fol je lukova voda kao i to da meso odstoji preko noci tako da mlijecna kiselina u mesu dovede do fermentacije ( varenja ili razgradnje) mesa, tako da se meso smeksa i dobije onu specificnu “Bascarsijsku” aromu i miris kad se jede i pece. 1,5 kg junetine od vrata ( ili plecke)

0,5 kg krte ovčetine (bravetine) od vrata ( ili plecke).

Meso izreži na kocke i posoli.

Prokuhaj 3-4 zgnjecena cena bijelog luka u vrlo malo vode (otprilike 100 ml) i ostavi da se ohladi.

Meso pusti da odstoji preko noći u frizideru a zatim ga zajedno sa bijelim lukom i ostatkom lukove vode samelji dva puta na srednju veličinu (broj 3) mašine za mljevenje. Dobro izmjesaj rukama ili masinom za tijesto ako imas. Ovu smjesu mozes drzati u frizideru 2 dana.

Prije samog pecenja dodaj po zelji malo sode bikarbone( ili malo kisele vode)u smjesu da bi cevapi bili vazdusasti i da odskacu kad se peku.

Ćevape oblikuj i peci na rostilju na jakoj vatri( po mogucnosti na drvenom uglju – charcoal).Stalno premazuj resetku rostilja sa ovcijim (govedjim) lojem dok peces.

Rasijeci samune na pola pa ih napari na rostilju preko cevapa.

Serviraj cevape sa crnim lukom isjeckanim na kockice i soljom hladnog jogurta.

Jarane moj ko sto vidis i nije to ba neka nauka napravit cevap.

No, moj recept je eden od gornjih, v ponedeljek ugotavljamo, kaj jim je dalo tisti specifični okustrance_14_devil2.gif . Ono o blondinki je vmes kar taktrance_21_laughing1.gif .

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HEj, vi sploh ne veste, s kom imate opravka. Midva z Dančijem sva "res fejst človeka!" :naughty:

Jaz ga sicer lovim v vseh pogledih. :whistle:

He, he, he, ... če si mislo to, kar jaz mislim, da si mislo, pol si prav mislo! :rolleyes::whistle::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, moj recept je eden od gornjih, v ponedeljek ugotavljamo, kaj jim je dalo tisti specifični okustrance_14_devil2.gif .

He-he, malo za rajcanje. Masa zmešana s specialnim dodatkomtrance_17_emot-angel.gif . Po tem receptu so čevapi izredno sitostni trance_19_hmm.gif , saj nihče ne poje več ko enegahooray.gif.

trance_18_groupwave.gif

Nagradno vprašanje: "Kaj je dodatek?"

post-17531-126555033703_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj!

Da bodo tudi tisti, ki še prej nikoli niso našli do Vanga family, klikni tukaj :).

Sicer pa, ko enkrat najdeš v Dobrovce, slediš glavni cesti, dokler na levi strani ne vidiš ogledala in table za staro Vieno. Tam zaviješ desno potem pa naslednjo spet desno (pred bajto od Viene). 100m naprej pa se bomo itak že videli :).

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!