Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Vreme bo in to celo dobro: Klik Vreme

Prinesite zraven kopalke in brisače za kakšen beach volley. (brez brisače se tako ali tako ne smete odpravljati od doma!)

Jaz pokrivam ono blontno, pa full kontakt se špila!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, he, ... če si mislo to, kar jaz mislim, da si mislo, pol si prav mislo! :rolleyes::whistle::D

Mislil sem na ugled v profilu :whistle:

( v višini pa ga sigurno ne bom dohitel )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he, malo za rajcanje. Masa zmešana s specialnim dodatkomtrance_17_emot-angel.gif . Po tem receptu so čevapi izredno sitostni trance_19_hmm.gif , saj nihče ne poje več ko enegahooray.gif.

trance_18_groupwave.gif

Nagradno vprašanje: "Kaj je dodatek?"

Pa da neoš res dal sardine za dodatek :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pokrivam ono blontno, pa full kontakt se špila!!!

OK! Prinesem zraven en surov stejk, ker na plavo oko dobro denetrance_16_dozingoff.gif .

(fullkontaktodBaracudike presssss)

Marvin, maso sn testiro in je trance_32_shutup.gif.... nekaj sn zajebal. Misliš, da je slivova marmelada viška? Čez noč se bo vležala, zjutraj pa bom za razblažitev dodal malo praška za puding z okusom vaniletrance_40_thumbup.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da boste uživali in se lepo imeli itak ni dvoma, pa vseeno vam želim maksimalno odličen, superski, tanartaboljši žmržjeni piknik :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK! Prinesem zraven en surov stejk, ker na plavo oko dobro denetrance_16_dozingoff.gif .

(fullkontaktodBaracudike presssss)

Marvin, maso sn testiro in je trance_32_shutup.gif.... nekaj sn zajebal. Misliš, da je slivova marmelada viška? Čez noč se bo vležala, zjutraj pa bom za razblažitev dodal malo praška za puding z okusom vaniletrance_40_thumbup.gif .

Predlagam, da močno popraš, soliš pa dosti česna, pol je vseeno kaj daš notri, še stare zokne lahko! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bo to tako:

Tako pa Tavče Gravče hehe

Popravljeno . Popravil Marvin2
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bo to tako:

Tako pa Tavče Gravče hehe

Grem preventivno na travaričko k Baldotu, da se pripravim na dobrotewacko.gif . Aja, dobro jutro zaspanci!!!! Pri meni doma je ko v sanatoriju. Še vedno vse v komi. Grem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh, čisto sem v ku*cu. V grlu mi gori, pa pod lopatico me je tak štihnlo, da se niti premikat ne morem. Pride kdo po mene? :unsure:

Popravljeno . Popravil Furioso
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh, čisto sem v ku*cu. V grlu mi gori, pa pod lopatico me je tak štihnlo, da se niti premikat ne morem. Pride kdo po mene? unsure.gif

reci kam pa kdaj? pridem komottrance_33_sleep.gif

u mam pravo vino za vastrance_25_naughty.giftrance_25_naughty.gif

bomo vidli kdo je jači whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, banda šalabajzerska!

Danes pa je dan D! Gremo, banda totekovska! Nič nas ne ustavi, niti marmelada in sardine v masi za čevape nam ne morejo do živega!

ataIBA, kuj + sn ti stisnla! Marvin, tebi pa tudi, ... če že zaradi drugega ne zato, ker se ti ljubi tolko kuhat, hehe!

:D:OK::yea1:

To, da boste uživali in se lepo imeli itak ni dvoma, pa vseeno vam želim maksimalno odličen, superski, tanartaboljši žmržjeni piknik :worship:

Ooo, ja, Lenči, brez skrbi!

Še dobro, da je Prešeren na ta dan umrl, saj Slovenci lahko praznujemo smrt našega najboljšega poeta, kar se odlično ujema z našo vsesplošno svetoboljno in morbidno naturo (no ja, glede na tole ugotovitev smo Toteki vse prej, kot tipični Slovenci!:worship:)!

Ampak, praznujemo pa še s toliko večjim veseljem, ker je dela prost daaaan!

Živeli pikniki!

Sploh Kulturni(o) zmržjeni pikniki!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak, praznujemo pa še s toliko večjim veseljem, ker je dela prost daaaan!

Živeli pikniki!

Sploh Kulturni(o) zmržjeni pikniki!

... Bog živi vas Slovenke, prelepe žlahtne rožice ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislil sem na ugled v profilu :whistle:

( v višini pa ga sigurno ne bom dohitel )

Hehehe, ostane ti še ŠIRINA ... :whistle::naughty::P

Hoj!

Da bodo tudi tisti, ki še prej nikoli niso našli do Vanga family, klikni tukaj :).

Sicer pa, ko enkrat najdeš v Dobrovce, slediš glavni cesti, dokler na levi strani ne vidiš ogledala in table za staro Vieno. Tam zaviješ desno potem pa naslednjo spet desno (pred bajto od Viene). 100m naprej pa se bomo itak že videli :).

D.

Bravo, Dejv!

Pohvale vredno.

:OK:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ooo, ja, Lenči, brez skrbi!

..............................................no ja, glede na tole ugotovitev smo Toteki vse prej, kot tipični Slovenci!worship.gif)!

Ampak, praznujemo pa še s toliko večjim veseljem, ker je dela prost daaaan!

Živeli pikniki!

Sploh Kulturni(o) zmržjeni pikniki!

Dobro kažeš! Idem ja sada da još jednom smesim sjebane čevape i dodam još koju sitnicu:

post-17531-126562143547_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro kažeš! Idem ja sada da još jednom smesim sjebane čevape i dodam još koju sitnicu:

AtaIBA, da neoš pozabu parklov pa čekanov bek dat.

Nas je kar nekaj, ki mamo že stalne zobe!

:rolleyes::evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da močno popraš, soliš pa dosti česna, pol je vseeno kaj daš notri, še stare zokne lahko! rolleyes.gif

Ubogljivo poslušal, sedaj pa skapiralheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gif . Zoknof nisem narezalheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gif .

Ok! Finiš je narejen, sedaj se vržemo v nobl cote in gasa. Edina rešitev mi je, da se ga ornk napijem trance_16_dozingoff.gif preden postrežemo čevapetrance_13_cry.gif .

Naredo sem jih približno 36, tak da bo še repete za koga whistle.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubogljivo poslušal, sedaj pa skapiralheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gif . Zoknof nisem narezalheadbang.gifheadbang.gifheadbang.gif .

Ok! Finiš je narejen, sedaj se vržemo v nobl cote in gasa. Edina rešitev mi je, da se ga ornk napijem trance_16_dozingoff.gif preden postrežemo čevapetrance_13_cry.gif .

Naredo sem jih približno 36, tak da bo še repete za koga whistle.gif .

Te pa vrži gor še tote..........za Kamikazico, ki je "vegeterjanka" whistle.gif

post-21375-126562621883_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AtaIba in Marvin pazita pri roštilju; baje je v Dobrofcah puno takih agresivnih zverin.............evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

baje je v Dobrofcah puno takih agresivnih zverin.............evilgrin.gif

To pa lahko jas potrdim :D Vsakič ko grem skozi Dobrovce na treningu se vse za mano zapodi :D Od štirinožnih ki bi me radi zgrabli na neprijetn način, do dvonožnih ki bi pa me rade zgrable na prijetn način :D .) Skratka, prebivalci/ke Dobrovc so nevarni. Me pa zanima zakaj majo že nekaj let neke kepe gline al česa na prometnem znaku za kraj, iz smeri Marjete?

Popravljeno . Popravil GixxerPilot
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AtaIba in Marvin pazita pri roštilju; baje je v Dobrofcah puno takih agresivnih zverin.............evilgrin.gif

Priponka pa doma ostala.....evo je zdaj headbang.gif

Lepo se imejte!

Marder im Grill.MPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!