Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Vanga? Jas sem pa mislu da nas ma Papež rad... whistle.gifevilgrin.gif

Vanga al pa Papež to ti je isto. trance_17_emot-angel.gif

Sem se malo zadržal ampak mi je ratalo naložit trance_29_photo.gifToti 2. zmržjen piknik

Hihihi, Gixxerček, ti je že Vangec sam odgovoril ...

U, super slikice!!! Zdaj še samo Dejvove čakam. trance_40_thumbup.gif

Hehehe, sodelavka in njen mož sta na Mauriciusu. Tole slikico mi je s komentarjem poslal po FB:

evo najbolj pogosto vozilo na Mauriciusu.....Nissan March...ali po domače FUGLY

post-16688-126581465747_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

Vanga al pa Papež to ti je isto. O:-)

Sem se malo zadržal ampak mi je ratalo naložit :photo:Toti 2. zmržjen piknik

Grrr. meni pa vedno reče "You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1" ko hočem kak album odpret

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest GixxerPilot

Hehehe, sodelavka in njen mož sta na Mauriciusu. Tole slikico mi je s komentarjem poslal po FB:

Srečne barabe :naughty: kaj bi dal da bi bil tam... Nissan March? Ni to Nissan MICRA? Fugly pa je res, ja, že dolgo govorim da je Nissanu s to serijo uspelo nemogoče: čisto vsak update je še grši, nikoli še ni bla kaka Micra lepa. Pa ne zamerit, morebiten Micra lastnik/-ca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grrr. meni pa vedno reče "You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1" ko hočem kak album odpret

Ko ti to napiše klikni gumb osveži, potem pa ponavadi gre. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ti to napiše klikni gumb osveži, potem pa ponavadi gre. :naughty:

E, glej, pa dela. Hvala, Vanga! Hm, zdaj pa kdo je kdo na tej skupni sliki... Za vango lahko uganem ker ma predpasnik...

Popravljeno . Popravil VisualID
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, ker je ta znak na splošno skrajno nesimpatičen!

evilgrin.gifheadbang.gif

In zato, ker Vanga ma nas rad!

trance_40_thumbup.gifbiggrin.gif

zalozba-kres---mi-se-imamo-radi.jpgwhistle.gifeek.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vanga al pa Papež to ti je isto. trance_17_emot-angel.gif

Sem se malo zadržal ampak mi je ratalo naložit trance_29_photo.gifToti 2. zmržjen piknik

Papež Vanga Kurent XIV. za fotke, kurente, organizacijo, dobro voljo in ker si "ded beseda" ti stisnem en plus!!!worship.gif

Kušno pa te nebom, pa naj Mutika reče kaj če!!!!!trance_26_nono.gif

Pope_Joseph_Ratzinger_warns_hell_exists.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Papež Vanga Kurent XIV. za fotke, kurente, organizacijo, dobro voljo in ker si "ded beseda" ti stisnem en plus!!!

lol, kurenti so se pa kr v kripi tovornjaka pripeljali, hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E, glej, pa dela. Hvala, Vanga! Hm, zdaj pa kdo je kdo na tej skupni sliki... Za vango lahko uganem ker ma predpasnik...

Napača, vangec nima predpasnika, to je AtaIBA!

Kdo je kdo, ti v bistvu nemremo tak razložiti. K vsaki faci na sliki, spada njegov nick, kar pa je najpomembneje, pa seveda njegov karakter. En od vseh pa je žabar, ki si zasluži vso štajersko spoštovanje. Bravo Maus!

V prvi vrsti pa so na štirih tacah Delta, Snežka in Žuža, ki niso motoristi, na riti pa je sam gazda. :worship:, ki mirno prenaša Vangecove 'cele krompirje' :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napača, vangec nima predpasnika, to je AtaIBA!

Kdo je kdo, ti v bistvu nemremo tak razložiti. K vsaki faci na sliki, spada njegov nick, kar pa je najpomembneje, pa seveda njegov karakter. En od vseh pa je žabar, ki si zasluži vso štajersko spoštovanje. Bravo Maus!

V prvi vrsti pa so na štirih tacah Delta, Snežka in Žuža, ki niso motoristi, na riti pa je sam gazda. :worship:, ki mirno prenaša Vangecove 'cele krompirje' :photo:

Okay, hvala, Marvin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečne barabe :naughty: kaj bi dal da bi bil tam... Nissan March? Ni to Nissan MICRA? Fugly pa je res, ja, že dolgo govorim da je Nissanu s to serijo uspelo nemogoče: čisto vsak update je še grši, nikoli še ni bla kaka Micra lepa. Pa ne zamerit, morebiten Micra lastnik/-ca.

Čuj, keri šalabajzer ti je te plus stisno za tole objavo ?!!?? #%&$#/$%$%&/

:P

No, jaz sem lastnica Fuglyja, če te že zanima ... in to prelestno zelenega! A neeeee, Dančiiii? :whistle:

Kušno pa te nebom, pa naj Mutika reče kaj če!!!!!trance_26_nono.gif

Fakin, ti si en bimbo.

Kaj pa, če je Vangec s tistim poljubčkom mislo na koga drugega, ne na tebe? Saj tvoje žene tud ni blo na pikniku! :whistle::xx:O:-):P

Lahkooooooooooooooo noooooooooooooooooč, knedli!

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, keri šalabajzer ti je te plus stisno za tole objavo ?!!?? #%&$#/$%$%&/

tongue.gif

No, jaz sem lastnica Fuglyja, če te že zanima ... in to prelestno zelenega! A neeeee, Dančiiii? whistle.gif

Fakin, ti si en bimbo.

Kaj pa, če je Vangec s tistim poljubčkom mislo na koga drugega, ne na tebe? Saj tvoje žene tud ni blo na pikniku! whistle.gif:xx:trance_17_emot-angel.giftongue.gif

Lahkooooooooooooooo noooooooooooooooooč, knedli!

winkiss.gif

Boljše njo 100x, kot mene 1x!!!!! whistle.giftrance_41_w00t2.gifbiggrin.giftongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, keri šalabajzer ti je te plus stisno za tole objavo ?!!?? #%&$#/$%$%&/

Kot kaže nekdo, ki ima okus za avtomobile. :D

No, jaz sem lastnica Fuglyja, če te že zanima ... in to prelestno zelenega!

Moje sožalje. :P :naughty: Samo, saj veš kaj pravijo: nekoga pač mora zadeti. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je banda, ki smo ta vikend? Gremo skijat?

A nebi pasali kaki lignjievilgrin.gif pri Dinkotu?

Grem nacoffee.gif z .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nebi pasali kaki lignjievilgrin.gif pri Dinkotu?

Grem nacoffee.gif z .....

Zdaj sem lih celo dvorišče skidal, doma, pa še pr babici, kjer se je kidalo prvič letos, pa je enih 200m2, skupaj torej 400m2 tak da veš kak sem se nametal...

Trenutno razstavljam kuhno, režem na kose dnevno sobo, in zazidavam vrata... ČIST SE MI JE ZMEŠALO!!!

Lahko prideš na pivo, drugo je že sfalilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot kaže nekdo, ki ima okus za avtomobile. biggrin.gif

Moje sožalje. tongue.giftrance_25_naughty.gif Samo, saj veš kaj pravijo: nekoga pač mora zadeti. tongue.gif

Nea se špilaj, froc ...evilgrin.gifwhistle.giftongue.gif

Zdaj sem lih celo dvorišče skidal, doma, pa še pr babici, kjer se je kidalo prvič letos, pa je enih 200m2, skupaj torej 400m2 tak da veš kak sem se nametal...

Trenutno razstavljam kuhno, režem na kose dnevno sobo, in zazidavam vrata... ČIST SE MI JE ZMEŠALO!!!

Lahko prideš na pivo, drugo je že sfalilo...

yes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos Toteki!!

Mi smo odrezani od sveta..........snega je tolko da danes nisem mogel z brega, kidal sem tako da mi je hrbtenica umrla in od sile si je še pes začel iglu delat!!!!eek.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos Toteki!!

Mi smo odrezani od sveta..........snega je tolko da danes nisem mogel z brega, kidal sem tako da mi je hrbtenica umrla in od sile si je še pes začel iglu delat!!!!eek.gif

Evo dokaz trance_25_naughty.gif

post-21375-126590217102_thumb.jpg

post-21375-126590230042_thumb.jpg

post-21375-126590241322_thumb.jpg

post-21375-126590249976_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!