Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

V Rušah še Qlandie ni... slap.gif

D.

Kaj češ....pri nas se deca špilajo na sonci....pr vas pa pod florescentkami v Europarki in Qulandiji...trance_25_naughty.gif BTW, a mate ekipo za soboto??trance_25_naughty.gif Pr nas bo še naš ta mali pubec vozo, tak da se pripravite....whistle.gif

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari brez panike, tu smo sami normalni. Si z Rušami nimamo kaj počet... cool.gif

Qurc te gleja...za toto boš v petek glaž vina plačo....trance_06_beer2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Pa obljubim, da se bom v bodoče potrudila zmanjšat interval dobave pingvinov, k 2 leti je pa res dolga :blush:.

Jaaa, moji prvi pingvini. Se je splacalo prit (vecino ostalih Huliganov itak poznam). :whistle: Tnx Sharpi. :trance_27_notworthy: Cez dve leti pa spet... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj češ....pri nas se deca špilajo na sonci.... pr vas pa pod florescentkami v Europarki in Qulandiji...trance_25_naughty.gif BTW, a mate ekipo za soboto??trance_25_naughty.gif Pr nas bo še naš ta mali pubec vozo, tak da se pripravite....whistle.gif

...samo tak, ki si tej ti v Rušah sonce vido...evilgrin.gifph34r.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans pa je blo žw 15 nad nulo!!! Torej do prve fure več ni daleč!!! Čakam da oni pride po moped pa po tihem upam da ga ne bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans pa je blo žw 15 nad nulo!!! Torej do prve fure več ni daleč!!! Čakam da oni pride po moped pa po tihem upam da ga ne bo...

Nekaj bo treba ukrenit! Vreme bo, definitivno. Zaj grem spat, ker že dve noči hodim čorit po polnoči. Pa nem dal kakega novega smajlija..evilgrin.gif

post-17531-126703119373_thumb.jpg

post-17531-126703126029_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap, jap.. Je bilo treba izkoristit tak lep popoldan :naughty:

Edino, mogoče ne bi šel okoli pohorja, če bi vedel da je na koroškem še sredi zime :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Muti, hvala še enkrat za vse lepe želje in objemčke winkiss.gif, ne morš si predstavljat kolk te je blo fajn videt (in duo disaster zraven trance_44_wink5.giftrance_40_thumbup.gif).......aja pa hvala za komplimente, superfinouiberfajn slišat d še žarim, čeprov sm že v letih hihi tongue.gif. Se bova z mojim garminčkom trance_44_wink5.gifwub.gif, še kdj oglasila, zdj k vem kje se vas najde grim.gif.

Eeeej, Sharpi, fajn, da je blo fajn ... winkiss.giftrance_43_wavetowel2.gif ... pa garminčka tudi lepo pozdravi!

biggrin.gif

@Vapo. kofi upam da jutri, danes ni blo cajta, sicer pa ... saj sn še vedno v službi ... wallbash.gifslap.gif

BTW, a mate ekipo za soboto??trance_25_naughty.gif Pr nas bo še naš ta mali pubec vozo, tak da se pripravite....whistle.gif

Kaj zaj, Grunfi?

Ki te ti si? Zgino.

No ja, vi ste tak besno zagriženi, da je boljše kar na drugo mesto pikirat.

Ne vem, ne vem, letos slabo kaže za totek smučarsko ekipo .... Kamikazicaaaa! Kje si???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj bo treba ukrenit! Vreme bo, definitivno. Zaj grem spat, ker že dve noči hodim čorit po polnoči. Pa nem dal kakega novega smajlija..evilgrin.gif

Če noben noče nič reči, pa predlagam sobota ob 10:00 na Tuš pumpi, pa da vidimo kam bo pihalo!

Vreme bo! click

Ob 10:00 je 6, potem pa vse do 9°C

pa smiley :-) :boobies:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak pa sem se nehal :pos: za danes z lamentom... jutri dalje...

sobota, bo deloavno barvana, pridem pa zjurtaj mimo če bo res kdo na TUŠ-u

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem, ki vas danes pri Aliju ni bilo, je lahko žal.

Bil je sladki večer!

Darko 3Q, vse najtaboljšejšeeee! In hvala za tortico! Bila je izvrstna!

Sharpi, tudi tebi vse naaaaajboljšeee, deklica draga! In hvala za pingvinčke! Mljask, njami!

Predvsem pa je zelo lepo od vaju, da sta nas s tvojim dragim prišla pogledat. :trance_27_notworthy: Pa še nekaj moram pripomnit - zgledaš fantastično! Kot sonček si!

Šalabajzerčki, lahko noč!

:winkiss:

Z jezika si mi vzela!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda sončno :boobies:

Zgleda sončno ja, ampak žal samo zgleda me je že zanohtalo na kofe,

sva se našla 2 mopedista ko bi naj kravice na moped peljala :)

Še dobro da je ataiba priložil 2 dobra "smajlija", da me je vsaj malo pogrelo :)

Pa lep pozdrav po dolgem času, berem vas vidim, da vam gre dobro, če ne druga papate ko kralji zadnje čase :)

Upam pa, da se slej ko prej spet kaj vidimo z mopedi, kaj praviš atatiba bomo še naročili kak del, saj veš za kaj mislim :kava:

Uživajte v lepem vremenu, pa čim manj abstinenčne moto krize, jaz pa grem moped fkurblat brez enga rora, da sosede počasi navadim spet nazaj :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En za Vapota!

Sneguljčica, Palčica in Chuck Norris so se pogovarjali.

Sneguljčica je rekla: “Z gotovostjo lahko rečem, da sem najlepša na

svetu.”

Palčica je dejala: “Z gotovostjo lahko rečem, da sem najmanjša na svetu.”

Chuck Norris pa je rekel: “Gotovo sem najbolj pogumen, bojevit in močan

človek na tem svetu.”

Zato so vsi trije šli na urad za Guinnessove rekorde, da bi se prijavili.

Prva je vstopila Sneguljčica, ki se je vrnila vzhičena in

zakričala od veselja: “Zdaj je uradno. JAZ sem najlepša na svetu!”

Druga je iz pisarne prišla Palčica in dejala: “Uradno sem najmanjša na

svetu.”

Nazadnje iz pisarne v solzah pride Chuck Norris in vpraša :''Who the fuck

is Petra Majdič?!?''

Pa zamenjaj si avatar! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En za Vapota!

Sneguljčica, Palčica in Chuck Norris so se pogovarjali.

Sneguljčica je rekla: “Z gotovostjo lahko rečem, da sem najlepša na

svetu.”

Palčica je dejala: “Z gotovostjo lahko rečem, da sem najmanjša na svetu.”

Chuck Norris pa je rekel: “Gotovo sem najbolj pogumen, bojevit in močan

človek na tem svetu.”

Zato so vsi trije šli na urad za Guinnessove rekorde, da bi se prijavili.

Prva je vstopila Sneguljčica, ki se je vrnila vzhičena in

zakričala od veselja: “Zdaj je uradno. JAZ sem najlepša na svetu!”

Druga je iz pisarne prišla Palčica in dejala: “Uradno sem najmanjša na

svetu.”

Nazadnje iz pisarne v solzah pride Chuck Norris in vpraša :''Who the fuck

is Petra Majdič?!?''

hahahahahahhatrance_27_notworthy.giftrance_21_laughing1.gif

Pa zamenjaj si avatar! whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he , he - danes, pozno poldan nadvse sladkih 20 kilometrov na Pohorje, do Veronike in nazaj ...

Kratko, ali sladko !

Se strinjam glede kratko ali sladko, Mohorko. dans mel tehničnega in izkoristu to božansko vreme. Užitek do skrajnosti. Toplo, sonce, le lahn vetrič, noben norc med potjo, samo en radar, itd.. No ja, blo je pa tudi precej peska po cesti. :(

Jutri bi naj fejst deževalo, bo še bolj spralo ceste, v soboto pa spet sonce :yea2: Bom mogoče se kaj z motorom oglasu pod pohorjem predno grem na turo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, ne vem, letos slabo kaže za totek smučarsko ekipo .... Kamikazicaaaa! Kje si???

Žalostna sem, ker ne bo smučanja trance_16_dozingoff.gif. Ker pa, ko sem žalostna vse okrog sebe požrem, sem rajši doma, zavezana na kavč. headbang.gif .

Darko vse najboljše!

Pazite nase, se že vozijo z motorji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri bi naj fejst deževalo, bo še bolj spralo ceste, v soboto pa spet sonce trance_30_punk.gif Bom mogoče se kaj z motorom oglasu pod pohorjem predno grem na turo.

Se strinjam: en orng dež, da malo opere pesek s cest, pol pa ni več zadržkov !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!