Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

.......

lepe kepice so pa res, škoda, da sem v bloku doma trance_13_cry.gif

Ni blema... Registriral sem Rent a dog, po naše Rentam pesewhistle.gif . To je on obratno od Dog walkerja ali Sprehajalca pesof. Vedno pač nekdo zasluži, medtem ko drugi plača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni blema... Registriral sem Rent a dog, po naše Rentam pesewhistle.gif . To je on obratno od Dog walkerja ali Sprehajalca pesof. Vedno pač nekdo zasluži, medtem ko drugi plača.

trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

samo ne se pol bunit, če bo peso prišo malo zmantrani nazaj whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AtaIba vsaj koliko se spomnim tvojih dveh babnc na 4 tacah da nebo pomote, nisem mogel verjet, da je to dejansko aljaški malamut, vedno brez lajne pa ubogljivo.

Zdaj me pa zanima ali so psičke bolj pridne od samcev, ali je to samo karakter lastnika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AtaIba vsaj koliko se spomnim tvojih dveh babnc na 4 tacah da nebo pomote, nisem mogel verjet, da je to dejansko aljaški malamut, vedno brez lajne pa ubogljivo.

Zdaj me pa zanima ali so psičke bolj pridne od samcev, ali je to samo karakter lastnika?

:lol1: :lol1: :lol1:

Lastnik bi še zmeraj moral biti na lajni, tak da to ni ta karakter. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AtaIba vsaj koliko se spomnim tvojih dveh babnc na 4 tacah da nebo pomote, nisem mogel verjet, da je to dejansko aljaški malamut, vedno brez lajne pa ubogljivo.

Zdaj me pa zanima ali so psičke bolj pridne od samcev, ali je to samo karakter lastnika?

Pri vzgoji moraš biti dosleden in dajati nedvoumne komandeevilgrin.gif . Pol pa je samo odvisno od tega, koliko časa pesu posvetiš. Naši sta skoz z nami, saj si jih vozimo dopoldan na firmo (en izgovor več za sprehod k Bokijuwhistle.gif ).

Razlika med samcem in samičko je v spolnem nagonu. Samec bo stalno vohal, če je kira za "hec", samička pa bo koncentrirala željo po "hecu" l_01.gif 2 x letno za cca 10 dni. Takrat pač vrvica... Saj veš, če "baba ni na štriku"...pos.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

samo ne se pol bunit, če bo peso prišo malo zmantrani nazaj whistle.gif

Nena ga serievilgrin.gif . Če boš tak delala, ti bo moja dala še mene zraven, da mi uplahne lampek...eek.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nena ga serievilgrin.gif . Če boš tak delala, ti bo moja dala še mene zraven, da mi uplahne lampek...eek.gif

Samo pazi da te ne bo v garažo zaprla!!!! evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nena ga serievilgrin.gif . Če boš tak delala, ti bo moja dala še mene zraven, da mi uplahne lampek...eek.gif

uhuhuuuuu, to pa bi bil dragi Rent a ......tolko dnara pa nimam trance_16_dozingoff.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo pazi da te ne bo v garažo zaprla!!!! evilgrin.gif

ja čuj, saj ni panike, garaža je zraven bolnice, tak da če panika rata .......trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem Motocvetkam fsenajboljše ob njihovem prazniku 004.gif ,

in oblio srečnih in veselih kilometrovworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

Lastnik bi še zmeraj moral biti na lajni, tak da to ni ta karakter. whistle.gif

worship.gif

Marvin, eeej, pa ti take strelaš, da se vedno znova na glas krohotam, te pa iz vseh pisarn hodijo gledat, čemu se tak režim!

Bravo ... hihihihihihihihihi!

Pri vzgoji moraš biti dosleden in dajati nedvoumne komandeevilgrin.gif . Pol pa je samo odvisno od tega, koliko časa pesu posvetiš. Naši sta skoz z nami, saj si jih vozimo dopoldan na firmo (en izgovor več za sprehod k Bokijuwhistle.gif ).

Razlika med samcem in samičko je v spolnem nagonu. Samec bo stalno vohal, če je kira za "hec", samička pa bo koncentrirala željo po "hecu" l_01.gif 2 x letno za cca 10 dni. Takrat pač vrvica... Saj veš, če "baba ni na štriku"...pos.gif

AtaIBA, kak dobro, da mamo te nove smeške oziroma "porivače", a ne? rolleyes.gifbiggrin.gif Lahko toliko več okoli njih pišeš ... whistle.gifwinkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem Motocvetkam fsenajboljše ob njihovem prazniku 004.gif ,

in oblio srečnih in veselih kilometrovworship.gif

Bremzl, BRAVOOO! Po stotih letih se tu pojaviš in takoj veš, kaj se šika na 8. marec, a ne?

whistle.gif

No, pa še kdo - Gody, hvala za lepe želje 004.gif in Vapo, hvala za pijačko. 004.gif

Zdaj pa še jaz:

VSE babuške totike, pa tudi ostale, ki nas berete … winkiss.gif !

EN TAKI NAJLEPŠEJŠI DAN NAJ BO DANES!!!

Če drugega ne, nam je Clara Zetkin vsaj en dan moške pozornosti (ali slabe vesti?) zrihtala!

rolleyes.gifworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če drugega ne, nam je Clara Zetkin vsaj en dan moške pozornosti (ali slabe vesti?) zrihtala!

PPPPPFFFFFFFFFFFFFFTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!

Vsaj _EN_ dan??!?!? KAJ PA VALENTINOVO?! Pa vse nepomembne obletnice, ki si jih moramo zapomnit? DANES JE ČIST NORMALEN DAN!

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PPPPPFFFFFFFFFFFFFFTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!

Vsaj _EN_ dan??!?!? KAJ PA VALENTINOVO?! Pa vse nepomembne obletnice, ki si jih moramo zapomnit? DANES JE ČIST NORMALEN DAN!

D.

you are my man :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PPPPPFFFFFFFFFFFFFFTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!

Vsaj _EN_ dan??!?!? KAJ PA VALENTINOVO?! Pa vse nepomembne obletnice, ki si jih moramo zapomnit? DANES JE ČIST NORMALEN DAN!

D.

:trance_27_notworthy:

Gremo nekaj spit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PPPPPFFFFFFFFFFFFFFTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!

Vsaj _EN_ dan??!?!? KAJ PA VALENTINOVO?! Pa vse nepomembne obletnice, ki si jih moramo zapomnit? DANES JE ČIST NORMALEN DAN!

D.

Jap, jap.. Mi imamo samo en dan, pa še tega se nihče ne spomne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sad.gif Pa ne ga srat, toteki !

Spet moram totega lublanskega mausa skenslat, ker že ma cel dan zadnji post v naši kategotiji, ha ha ...

Maus, ti si zakon ! Ko se vidima, ti plačam trance_06_beer2.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PPPPPFFFFFFFFFFFFFFTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!

Vsaj _EN_ dan??!?!? KAJ PA VALENTINOVO?! Pa vse nepomembne obletnice, ki si jih moramo zapomnit? DANES JE ČIST NORMALEN DAN!

D.

eek.gif

Pa kakšno vezo ima Clara Zetkin z Valentinovim, ki je itak spakedranščina novejše potrošniške dobe in z vsemi ostalimi nepomembnimi obletniicami? Če so zate nepomembne, morda za koga drugega niso.

Pa kaj bi ti dopovedovala ... slap.gif!

Ojalla, toteki!

Včeraj je blo spet fajn.

worship.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eek.gif

....................

Ojalla, toteki!

Včeraj je blo spet fajn.

worship.gif

Ni blo, ker sem zaspal na kavču ko top. Delta je nekaj bluzla, žena mi ni dala večerje, IBA nekaj marod,... Te pa se grem kepat.

Danes je vsaj Baracudek popravil doplodan s povabilim natrance_06_beer2.gif.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni blo, ker sem zaspal na kavču ko top. Delta je nekaj bluzla, žena mi ni dala večerje, IBA nekaj marod,... Te pa se grem kepat.

Danes je vsaj Baracudek popravil doplodan s povabilim natrance_06_beer2.gif.

Seos,

vidi se, da si še ta pravi! Očitno si praznoval 8. marec kot se spodobi, pa te je malo doblo! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!