Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Čisto sem se zgubla, ... kaj se dogaja?

MOHORKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ... razloži, pliiiz!

Marsikaj oz. vse, kar je primerno za javnost, ti je že Marvin namignil.

Ker bo naraščaj bojda plod izvenzakonske skupnosti, pa nima smisla preveč vrtati z vprašanji ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. Gody, bravo, samo povej, da jim ne sme priti v navado, sicer si boš še ti omislil klet. :headbang:

Je dovolj kilometrov in visoki zidovi vmes, tak da kleti ne rabim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marsikaj oz. vse, kar je primerno za javnost, ti je že Marvin namignil.

Ker bo naraščaj bojda plod izvenzakonske skupnosti , pa nima smisla preveč vrtati z vprašanji ...

Daj ne reči!!!

Sem slišo da so imeli z enim takim psom probleme v Bistrici pred dobrima dvema mesecema!!! Na vsak način je htel pos.gif

Te pa kot vse kaže, mu je ratalo trance_11_confused.giftrance_40_thumbup.gif

dog.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo najboljša država na svetu:

- moški so pri šankih

- ženske na telefonih

- otroci so na ekstaziju in ganđi

- umetniki na ganđi in koki

- zgube na koki in heroinu

- duhovniki na otrocih

- politiki na psih

- hrvati na naši zemji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest VisualID

Mi smo najboljša država na svetu:

- moški so pri šankih

- ženske na telefonih

- otroci so na ekstaziju in ganđi

- umetniki na ganđi in koki

- zgube na koki in heroinu

- duhovniki na otrocih

- politiki na psih

- hrvati na naši zemji

In potem nas še Evropa lepo na spisku slabih lastnosti držav označi, da smo država ki je najbolj nestrpna do ciganov (kljub temu da imajo predstavnika v parlamentu - v tem smo EDINA DRŽAVA V EVROPI, če ne na svetu - da majo cigani pri nas 1300 EUR socialne podpore medtem ko Slovenci samo 226 EUR; vozijo brez vozniških, z neregistriranimi avtomobili, povzročajo prometne nesreče in nisto čisto nikoli kaznovani - znan primer Ciganke, ki je imela že 450 prometnih nesreč pa niti izpita nima..., jim država ponuja najbolše parcele, imajo froci njihovi subvencionirano čisto VSE od oblačil, učbenikov; so edini na socialni podpori, ki se okoli vozijo z največjimi in najdražjimi Mercedesi S - preverjeno, osebno sem jih vidu v Mercedesih AMG, F1, Brabus, S500, itd.,...), kljub temu, da so Francozi pred leti z bagri šli razrušit celotno cigansko naselje z nekaj sto (al tisoč? sem pozabu) prebivalci. Ker so Francozi pač Francozi si pač take lahko dovolijo brez, da bi kaj takega delali in nihče jih ne bi postrani gledal. Ne, ampak mi, kjer ciganom gre najlepše v Evropi, imamo "issues" glede jih... :headbang:

Okay, dovolj.

Lep večer še! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spregledal. sad.gif

Jas tut! Sicer pa sva bila z IBO v Celju na pijači s starim prijateljem - Zdene-tom. Kot po navadi v 03 je bilo za 10+trance_06_beer2.gif ....

Z Delto nič novega. Me pa zanima, kdo je slikal njenega jebača na telegrafštangi trance_21_laughing1.gif ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Delto nič novega. Me pa zanima, kdo je slikal njenega jebača na telegrafštangi trance_21_laughing1.gif ....

Eh, saj te veš, da ima samo Fakin tolko cajta, da zalezuje vse živo !evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to pomeni, da ti je moped postal kul? :kva2:

Te pa še jaz par zizik prilepim :)

:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Hheheh :)

D.

Če bi mi postal kul, ga ne bi okoli ponujal. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas tut! Sicer pa sva bila z IBO v Celju na pijači s starim prijateljem - Zdene-tom. Kot po navadi v 03 je bilo za 10+trance_06_beer2.gif ....

Z Delto nič novega. Me pa zanima, kdo je slikal njenega jebača na telegrafštangi trance_21_laughing1.gif ....

itwasntme1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sfalilo?!? :cry:

Da, na zalost sfalilo tudi te....ampak je ze nova flasa na vrsti. Vodka test woche oz. dvoboj Slovenija vs. Avstrija ;)

Do zdaj favorit Staraya Moskva.

post-5882-126867771387_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, saj te veš, da ima samo Fakin tolko cajta, da zalezuje vse živo !evilgrin.gif

Mohorko pazi.........eek.gif

im-watching-you.jpg

Pazi da te ne bom razkrinkal, kaj imaš na dilah!!!trance_11_confused.gif Tvoja boobies.gif ne bo niti najmanj vesela!!!evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mohorko pazi.........eek.gif

im-watching-you.jpg

Pazi da te ne bom razkrinkal, kaj imaš na dilah!!!trance_11_confused.gif Tvoja boobies.gif ne bo niti najmanj vesela!!!evilgrin.gif

Ha Ha

Ajm vačing ju! Hou jes nou!? :boobies:

Ajm vačing tu jour vaif tu! :boobies:

Nemoj ti mene da zajebaješ pi... ti m... :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi mi postal kul, ga ne bi okoli ponujal. :P

Za tebe, najmlajša legenda, je lahko samo to kul! ( To govori najhitrejšejši kletnimopedist z naših koncev ) :boobies: :boobies: :boobies:

post-15044-1268686143_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dober dan vsem skupaj! B)

Toti torek :beer1:

Zdravo Vangec, si zaključil z zimskim spanjem? :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep dober dan vsem skupaj! cool.gif

Toti torek trance_06_beer2.gif

Seos Vangec! Na Ptuju pa ga je vrglo par metrov ne? Pa nikak da skopni!!!!whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos Vangec! Na Ptuju pa ga je vrglo par metrov ne? Pa nikak da skopni!!!!whistle.gif

Koga je vrglo na Ptuju par metrof??

Totiiii toreeek!!! Danes pa ni boga, da ne pridem! Edino če me bo Delta zaj....lalalatrance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koga je vrglo na Ptuju par metrof??

Totiiii toreeek!!! Danes pa ni boga, da ne pridem! Edino če me bo Delta zaj....lalalatrance_40_thumbup.gif

Saj ti bo pa menda malo prej povedala, da ji je voda odtekla! :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ti bo pa menda malo prej povedala, da ji je voda odtekla! glare.gif

Včeraj nervoza, nabiranje noči za nočno dežurstvo, sedaj smo vsi doma in Delta delaaaaa.... Tretji je že nahranjen, kje se bo končalo na vsakih 30 min, bomo videli....

Navijajteboobies.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj nervoza, nabiranje noči za nočno dežurstvo, sedaj smo vsi doma in Delta delaaaaa.... Tretji je že nahranjen, kje se bo končalo na vsakih 30 min, bomo videli....

Navijajteboobies.gif

Jupi, navijamo!!! :010 :010 :010 :010

:beer2: :beer1: :beer2: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!