Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Pazite nase, toplo bo.

Kamikazica, a ni že čas, da zamenjaš fusnoto .... bojda Marvin doma kuha kot nor. No, vsaj hvali se, da je durh pred šporhetom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamikazica, a ni že čas, da zamenjaš fusnoto .... bojda Marvin doma kuha kot nor. No, vsaj hvali se, da je durh pred šporhetom :)

Serbus, končno en na moji strani! :trance_27_notworthy:

Daj, pojasni še naši mami, kaj 'fusnota' pomeni, da mi ne bo začela preganjati glivic po stopalih! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako dane snove poškodbe, več ko preberem poškodben list ;D

Kaj so ti dali zopet hamer v roke? :headbang:

Glede na to, da še lahko tipkaš (sicer ti malo spuša črke) si še kar vredi!

Reči Bracudiki da te malo pocarta! :boobies: (Samo da ne dobiš pretres možganov)

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamikazica, a ni že čas, da zamenjaš fusnoto .... bojda Marvin doma kuha kot nor. No, vsaj hvali se, da je durh pred šporhetom smile.gif

Žal, tako še vedno vidijo moje očketrance_29_photo.gif in misli moje srce trance_33_sleep.gif. Fusnota ostane!trance_26_nono.gif

Dobro jutro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus, končno en na moji strani! trance_27_notworthy.gif

Daj, pojasni še naši mami, kaj 'fusnota' pomeni, da mi ne bo začela preganjati glivic po stopalih! trance_21_laughing1.gif

Čuj moj trance_14_devil2.gif, si pozabil, da sem čarovnica. Rama te že dolgo boli, a ne...whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamikazica, a ni že čas, da zamenjaš fusnoto .... bojda Marvin doma kuha kot nor. No, vsaj hvali se, da je durh pred šporhetom smile.gif

Žal, tako še vedno vidijo moje očketrance_29_photo.gif in misli moje srce trance_33_sleep.gif. Fusnota ostane!trance_26_nono.gif

Poznamo kuhanje in kuhanjeevilgrin.gif .

boobies.gif .. l_01.gif ... pos.gif .. yawn.gif - ma ja sam ko Miki Muster trance_21_laughing1.gif ...

Vem pa nekaj! Če med kuhanjem ne mešaš, se lahko prežge trance_19_hmm.gif .

Grem se raje malo pelat....trance_17_emot-angel.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poškodbe le blage...

Danes pa že radosti:

Pa ti si pred firmo!!! IBA mora delatdrinka.gif . Da ga neboš gnal k Bokiju na coffee.gif ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ti si pred firmo!!! IBA mora delatdrinka.gif . Da ga neboš gnal k Bokiju na coffee.gif ....

ne skrbi mam dovol kave za danes, saj sem začel že ob 5:30

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne skrbi mam dovol kave za danes, saj sem začel že ob 5:30

He-he! Danes je bil bogati dan! Prvič sem peljal vozek + IBA juniorja, nato pa še ...zna se.

post-17531-126910510613_thumb.jpg

post-17531-126910518661_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaaa, lepo ste danes frčali po dravskem polju, presneti motoristi - se je na Skoke slišalo brnenje iz Slivnice, Hoč, Rogoze, Miklavža .. !

Jaz pa zjutraj z wub.gif v drevesnico, potem kratek postanek pri fotru na drinka.gif , potem pa domov kopat luknje in sadit drevce ...

In tako bo še tudi jutri, naslednji vikend pa upam, da vsaj enega divjaka v garaži zbudim iz zimskega spanja in da gremo ! ... juhej ! trance_05_banana.gif

Popravljeno . Popravil Mohorko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaaa, lepo ste danes frčali po dravskem polju, presneti motoristi - se je na Skoke slišalo brnenje iz Slivnice, Hoč, Rogoze, Miklavža .. !

Jaz pa zjutraj z wub.gif v drevesnico, potem kratek postanek pri fotru na drinka.gif , potem pa domov kopat luknje in sadit drevce ...

In tako bo še tudi jutri, naslednji vikend pa upam, da vsaj enega divjaka v garaži zbudim iz zimskega spanja in da gremo ! ... juhej ! trance_05_banana.gif

Včeraj popoldan ob pol štirih sem pri Šturmu prehitel eno zelo "luštno" motoristko ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he! Danes je bil bogati dan! Prvič sem peljal vozek + IBA juniorja, nato pa še ...zna se.

Kaj pa te tak rineš tisti KTM vozek, ko da je breg 100 % trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa te tak rineš tisti KTM vozek, ko da je breg 100 % trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

Finta delawhistle.gif ! Naj mladi vidijo kak je težkoblush.gif . Nisem dal gor slike kak je šlo v ovinku po kolenih..slap.gif Saj veš. Jaz konj, babi elegancatrance_32_shutup.gif .

post-17531-126915668833_thumb.jpg

post-17531-126915680801_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Finta delawhistle.gif ! Naj mladi vidijo kak je težkoblush.gif . Nisem dal gor slike kak je šlo v ovinku po kolenih..slap.gif Saj veš. Jaz konj, babi elegancatrance_32_shutup.gif .

.. hm .. lepo, prelepo .. PRELEPO !!!!! trance_29_photo.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. hm .. lepo, prelepo .. PRELEPO !!!!! trance_29_photo.gif

SE VOZITE KAJ? :cry:

Vedno ko čujem kaki moped, mi gre kr na :SS

upam da se to kmalu spremeni :ninja:

Zdaj pa se grem z tomosakijem po zadni vozit :boobies:!!!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa uradno zaključil smučarsko sezono, sem šel karvat na areh z mopedom :010

Pa slika ni iz dolomitov ampak iz pohorja :naughty:

Mopedistov pa polno zunaj mi je prstov zmanjkalo pri štetju, pa na na pohorje je že celo gužva ratala, srečal 3 motosprehajalce ko sem se spuščal.

Uživajte to nedeljo , do aprila baje bolj slabo kaže z vremenom.

post-15287-126918337776_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo toteki

Imam vprašanje za vse iz okolice MB-ja..

Namreč, čez zimo se mi je akumulator (ni še 2 leti star) spraznil, zdaj ga pa z mojim "pametnim" polnilcem, ki naj bi vse sam znal, polnim. Pa je že dva dni na 75% lučka polnilca, ne napolni ga pa na 100%??

Kam bi lahk peljal akumulator pregledat, da mi nekdo, ki se spozna, pove, kaj je z njim?

lp, janez

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo toteki

Imam vprašanje za vse iz okolice MB-ja..

Namreč, čez zimo se mi je akumulator (ni še 2 leti star) spraznil, zdaj ga pa z mojim "pametnim" polnilcem, ki naj bi vse sam znal, polnim. Pa je že dva dni na 75% lučka polnilca, ne napolni ga pa na 100%??

Kam bi lahk peljal akumulator pregledat, da mi nekdo, ki se spozna, pove, kaj je z njim?

lp, janez

Jaz mislim, da ga lahko pelješ na test v TAB na koroško cesto pri strmi ulici. Čeprav, najbolje je, da ga daš v motor in greš na eno daljšo furo... pa se bo že napolnil. :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!