Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

a se vidimo danes?

grim.gif!!! Danes pa brez pardonatrance_26_nono.gif . Moja je tudi rekla, da gre z manotrance_40_thumbup.gif tja, vračam pa se jaz z njo drunk.gif .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beco, Fakin, alo gremo k Aliju , jaz sem že na poti. Ura je 8.00!!!

Kamikazica hvala za povabilo, ampak do teme sem zunaj luknje kopal in drevice sadil, ki mi jih je moja boobies.gif danes doma "nastavla". Pa kak ji naj rečem ne??? Taktrance_26_nono.gif ? Nebi razumelaslap.gif .

Tak pa nekak nimam srca twak.gif !!!

Obljubim, da pridem drugi teden!!!

Lepo se imejte!drinka.gifcoffee.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda - pozdravljeni!

Tudi čudeži se še dogajajo in včasih kdo od mrtvih vstane ... trance_17_emot-angel.gif Po nekajmesečni odstonosti sem morala prav konkretno napeti sive celice, da sem se spomnila gesla in passworda za MS forum (pa še to mi je ratalo šele v 3. poskusu slap.gif ).

Letos sem skoraj pozabila na rojstni dan - kak psihoanalitik bi verjetno iz tega razvil kako teorijo o zavedno/nezavednem "pozabljanju" (40+2 ... itd unsure.gif ). Ampak na srečo me je Mutika tisti dan spomnila na to evilgrin.gif ... Mutika - hvala! winkiss.gif I owe you one! tongue.gif

Vsem hvala za čestitke (bolje pozno kot nikoli whistle.gif ). Pijača na moj račun pa bo pri Aliju (ali pač kjerkoli drugje kjer se sedaj zbirate) prvi torek po 31.3. (po bilancah SS.gif )

Popravljeno . Popravil MATjuska
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamikazica hvala za povabilo, ampak do teme sem zunaj luknje kopal in drevice sadil, ki mi jih je moja boobies.gif danes doma "nastavla". Pa kak ji naj rečem ne??? Taktrance_26_nono.gif ? Nebi razumelaslap.gif .

Tak pa nekak nimam srca twak.gif !!!

Obljubim, da pridem drugi teden!!!

Lepo se imejte!drinka.gifcoffee.gif

Zdaj boš pa še bolj široki v ramenih kot si že...trance_25_naughty.gif

Kot si obljubil, vidimo se v torek.

Mutika, včeraj sem te pogrešala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda - pozdravljeni!

Tudi čudeži se še dogajajo in včasih kdo od mrtvih vstane ... trance_17_emot-angel.gif Po nekajmesečni odstonosti sem morala prav konkretno napeti sive celice, da sem se spomnila gesla in passworda za MS forum (pa še to mi je ratalo šele v 3. poskusu slap.gif ).

Letos sem skoraj pozabila na rojstni dan - kak psihoanalitik bi verjetno iz tega razvil kako teorijo o zavedno/nezavednem "pozabljanju" (40+2 ... itd unsure.gif ). Ampak na srečo me je Mutika tisti dan spomnila na to evilgrin.gif ... Mutika - hvala! winkiss.gif I owe you one! tongue.gif

Vsem hvala za čestitke (bolje pozno kot nikoli whistle.gif ). Pijača na moj račun pa bo pri Aliju (ali pač kjerkoli drugje kjer se sedaj zbirate) prvi torek po 31.3. (po bilancah SS.gif )

Eeeeeej, MATjuška!

Vsekakor si bomo zabeležili, prvi torek v aprilu!

trance_27_notworthy.gif

Zdaj boš pa še bolj široki v ramenih kot si že...trance_25_naughty.gif

Kot si obljubil, vidimo se v torek.

Mutika, včeraj sem te pogrešala.

Široki, da bo?

Ekasti ... whistle.gifwinkiss.gif

Tudi jaz tebe, Kamikazica! Kaj češ, obveznosti.

Drug teden bo bolje - UPAM!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj boš pa še bolj široki v ramenih kot si že...trance_25_naughty.gif

Kot si obljubil, vidimo se v torek.

Kamikazica tebi se vidi da se zdravo prehranjuješ.............presno, dosti oreščkov, sadja, zelenjave in zato ti daje korenje izostren vid!!!worship.gif Res znaš pravilno ocenit človeka!!!! whistle.gifyes.gif

Kot sem obljubil, se vidimo v torek!winkiss.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Široki, da bo?

Ekasti ... whistle.gifwinkiss.gif

Mutika, ti pa preveč delaš!!!sad.gif Očke trpijo, vid peša eek.gif. Kot vse kaže se boš morala začeti prehranjevati kot Kamikazica (predvsem tisto s korenjem je aktualnoyes.gif ), al pa bo treba k okulistu, da ti tote tvoje "ekaste" okice naštima nazaj na "široke" trance_21_laughing1.gif

ps: pridi v torek na "korenje"trance_05_banana.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SE VOZITE KAJ? :cry:

Vedno ko čujem kaki moped, mi gre kr na :SS

upam da se to kmalu spremeni :ninja:

Zdaj pa se grem z tomosakijem po zadni vozit :boobies:!!!

Še dobro, da nimaš Tomozukija, ker je tak težki, da sploh ne gre na zadnjo :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos lenuhi,

končno je na hitro padla prva fura,

Lenart, zagreb, banja luka, skender vakuf, sneg, travnik, sarajevo, papica, pivo, pivo, priča, počitek, kafa, zenica, doboj, derventa, slavonski brod, zagreb i kuči!

1044 km

PINOKIO...

post-9142-126952345216_thumb.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Bom malo izrabil tole temo, namreč zanima me, kje na območju Maribora oz. Celja bi lahko kupil drsne vijake za stopalke(fustraserje), niti ne vem kako se pravilno reče tej zadevi, ki se privije na stopalke.

Hvala vnaprej za odgovore.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika, ti pa preveč delaš!!!sad.gif Očke trpijo, vid peša eek.gif. Kot vse kaže se boš morala začeti prehranjevati kot Kamikazica (predvsem tisto s korenjem je aktualnoyes.gif ), al pa bo treba k okulistu, da ti tote tvoje "ekaste" okice naštima nazaj na "široke" trance_21_laughing1.gif

ps: pridi v torek na "korenje"trance_05_banana.gif

smile.gifyes.gif

Točno. Preveč delam.

Tu si trofo.

Z vsem ostalim pa si hoto rečt, kaka stara baba sn, ne? whistle.gifrolleyes.gifevilgrin.gif

Še dobro, da nimaš Tomozukija, ker je tak težki, da sploh ne gre na zadnjo trance_32_shutup.gif

Hehe, Tomozuki, tista tvoja krava je res tak ogromnaaaa ... !

Pozdravljeni

Bom malo izrabil tole temo, namreč zanima me, kje na območju Maribora oz. Celja bi lahko kupil drsne vijake za stopalke(fustraserje), niti ne vem kako se pravilno reče tej zadevi, ki se privije na stopalke.

Hvala vnaprej za odgovore.

Lp

Dančiiii !!! Si tole prebral?

exe FZS, tvoj pravi naslov je danci1973. On vé vse. No, skoraj vse. rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Bom malo izrabil tole temo, namreč zanima me, kje na območju Maribora oz. Celja bi lahko kupil drsne vijake za stopalke(fustraserje), niti ne vem kako se pravilno reče tej zadevi, ki se privije na stopalke.

Hvala vnaprej za odgovore.

Lp

A misliš na to?

post-2208-126954800015_thumb.jpg

Za tole kaj druga kot 'original' verjetno ne bo... Lahko pa, seveda, uporabiš kakršen koli vijak z ustreznim navojem in željeno dolžino...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa dogaja? boobies.gif

Ti bi..., tvoja pa spi!?

A si zato ob takšni uri yawn.gif pri računalniku, da se komu zasmiliš?

Petek je, pa še naspana sem.trance_41_w00t2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smile.gifyes.gif

Točno. Preveč delam.

Tu si trofo.

Z vsem ostalim pa si hoto rečt, kaka stara baba sn, ne? whistle.gifrolleyes.gifevilgrin.gif

Tega jaz nisem napisal!!! evilgrin.gif Al si narobe prebrala,al pa nočeš razumet!!! surrender.gif

Kaj je korenje dobro tudi za spomin????whistle.giftrance_19_hmm.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš na to?

Ja to sem imel v mislih, no saj tudi če je original ni nič narobe. :)

Sem našel na netu, da obstaja Suzuki Siler, v bližini(v Peklu :evilgrin: ) , pa bom kar sem skočil.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to sem imel v mislih, no saj tudi če je original ni nič narobe. :)

Sem našel na netu, da obstaja Suzuki Siler, v bližini(v Peklu :evilgrin: ) , pa bom kar sem skočil.

lp

Malo sem v dvomih, da bo to imel kar 'na zalogi'... Razen, seveda, če bo pobral s katerega drugega. :D

Poskusiš lahko še pri MotorJet-u - čeprav tudi oni nimajo prav veliko na zalogi.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A misliš na to?

post-2208-126954800015_thumb.jpg

Za tole kaj druga kot 'original' verjetno ne bo... Lahko pa, seveda, uporabiš kakršen koli vijak z ustreznim navojem in željeno dolžino...

D.

To resiš čisto preprosto. V Merkurju kupiš dve taki matici (ki sta na koncu polni), stojna vijaka in nadomestiš sedane nastavke. To sem jaz že večkrat naredil, seveda na Hondi. Mogoče pa je suzuki toliko bolj sofisticiran... :evilgrin:

Popravljeno . Popravil marko55
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa je suzuki toliko bolj sofisticiran... :evilgrin:

Itaq. Za hondo je karkoli dovolj dobro. :P

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro!

Gre kdo jutri na kako furo? Po dolgem času prosti vikend, pa je treba izkoristit trance_43_wavetowel2.gif

trance_13_cry.gif Če to moji omenim, grem lahko kar v klet s spalkotwak.gif . Kreham, ko stari Đemsheadbang.gif . Si bom moral do konca pozdravit toti prehlad ali kaj že jetrance_06_beer2.gif.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_13_cry.gif Če to moji omenim, grem lahko kar v klet s spalkotwak.gif . Kreham, ko stari Đemsheadbang.gif . Si bom moral do konca pozdravit toti prehlad ali kaj že jetrance_06_beer2.gif.

En čajček pa bo :kava:

Čim prej se pozdravi. :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!