Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

če jutri mofo nabavim ga že čez vikend žgemo po dežu :D

Kupi mofo brez hamra!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jutri mofo nabavim ga že čez vikend žgemo po dežu :D

Hehe, očitno bomo res mogli :)

Ko sem dopoldan gledal, je še bilo suho napovedano za jutri.. Sedaj pa že klejem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jutri mofo nabavim ga že čez vikend žgemo po dežu :D

Hehe, a bova šla s tvojim al z mojim kombijem? :D

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, banda!

:winkiss:

Vikend bo deloven.

Mogoče pa v nedeljo kakšen obisk Maxi delavnice. Bomo videli ... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprašanje za vse starešine.. Cesta Brežice - Bregana - Novo Selo Žumberačko - Karlovac je prilično neugodna (link). Ne rečem, narava je fajn pa vse, samo ni pa niti približno ok cesta. Je pa zgledala edina dobra cesta razen avtoceste na poti do Plitvičkih. Tam se ne bi več peljal :krneki:

Kje se vi vozite, ko greste čez Velebit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprašanje za vse starešine.. Cesta Brežice - Bregana - Novo Selo Žumberačko - Karlovac je prilično neugodna (link). Ne rečem, narava je fajn pa vse, samo ni pa niti približno ok cesta. Je pa zgledala edina dobra cesta razen avtoceste na poti do Plitvičkih. Tam se ne bi več peljal :krneki:

Kje se vi vozite, ko greste čez Velebit?

Na približno tak način se pojejo lignji pri Dinkotu : :-)

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ko se pelaš moped gledat v brege nad Ajdovščino!!! :SSEnih 6 krat sem ga vprašal če je z mopedom kaj narobe, da se nebom đabe vozo. On meni sam kiler je mal poflikan ker mi je na padel na mestu. Pridema z Dančijem dol, geštel poptasken in udarjen, predna felna zvita, pa še marsikaj druga... Jaz mu rečem da ni fer da je to zamolčal, on pa eh to je že mel ko ga je kupo!!! JA IN ŠE ZMERAJ MAAA!!!!

V glavnem pado mu je pomoje iz enega drugega štoka če je to res da mu je pado na mestu :P

Še zmer vozim sam tomosa :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na približno tak način se pojejo lignji pri Dinkotu : :-)

Aaa.. Hvala :)

Za teh 100km več bom pa rabil malo več sonca.. Bo treba počakat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam eno vprašanje za vse starešine.. Cesta Brežice - Bregana - Novo Selo Žumberačko - Karlovac je prilično neugodna (link). Ne rečem, narava je fajn pa vse, samo ni pa niti približno ok cesta. Je pa zgledala edina dobra cesta razen avtoceste na poti do Plitvičkih. Tam se ne bi več peljal ph34r.gif

Kje se vi vozite, ko greste čez Velebit?

He-he. Malo si sicer zaokrožil mojo stalno turo čez Plešivico. Jaz grem v glavnem čez Rude za Jastrebarsko in potem stara cesta za Karlovac - Slunj - Gračac - Obrovac - Starigrad Paklenica (Dinko!!!!!trance_06_beer2.gif ) in proti Karlobagu - Senju - Crikvenica - Delnice - Kočevje ..... Levo in desno mnogo variant (čez Otočac za Senj dol ali nazaj....).

Komaj čakam prvi lepi dan, samo da prej Morano iz pluč naženemdrinka.gif .

Grem za Maribor (z avtomheadbang.gifwallbash.gif ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo gre danes na Maksi delavnico v Ljubljano ?

Od 14h-18h na Letališki v Ljubljani čakajo stožci in krožci :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo gre danes na Maksi delavnico v Ljubljano ?

Od 14h-18h na Letališki v Ljubljani čakajo stožci in krožci smile.gif

lp

trance_13_cry.gif ...ni šanse...trance_13_cry.gif

Sem pa imel včeraj obisk pasjih pestovalcevtrance_40_thumbup.gif :

post-17531-126977111417_thumb.jpg

post-17531-126977113946_thumb.jpg

post-17531-126977117836_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem pado mu je pomoje iz enega drugega štoka če je to res da mu je pado na mestu :P

Še zmer vozim sam tomosa :010

:lol1:

Joooj, Barracudek, kake maš! :trance_27_notworthy:

Kdo gre danes na Maksi delavnico v Ljubljano ?

Od 14h-18h na Letališki v Ljubljani čakajo stožci in krožci :)

lp

... trebuhobol! :headbang:

trance_13_cry.gif ...ni šanse...trance_13_cry.gif

Sem pa imel včeraj obisk pasjih pestovalcev:OK: :

:trance_27_notworthy::yea2::OK:

Pridemo takoj, ko ozdravim!

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi mofo brez hamra!!!

kake maš... Cele dneve tam v tisti kleti na moj hamer misliš ha? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa imel včeraj obisk pasjih pestovalcevtrance_40_thumbup.gif :

Oni bi še. Hvala, family IBA!!trance_27_notworthy.gif Najedla pa sem se tudi za dva dni. Tako, da danes na furi nisem bila nič lačna.

Gody, kako je bilo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gody, kako je bilo???

Osmičasto :)

A medvedek je prišel s podaljšanih počitnic ?

Je blo še zasneženo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo gre danes na Maksi delavnico v Ljubljano ?

Od 14h-18h na Letališki v Ljubljani čakajo stožci in krožci :)

lp

tako je bilo...

vaja pred pannonio :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he. Malo si sicer zaokrožil mojo stalno turo čez Plešivico. Jaz grem v glavnem čez Rude za Jastrebarsko in potem stara cesta za Karlovac - Slunj - Gračac - Obrovac - Starigrad Paklenica (Dinko!!!!!trance_06_beer2.gif ) in proti Karlobagu - Senju - Crikvenica - Delnice - Kočevje ..... Levo in desno mnogo variant (čez Otočac za Senj dol ali nazaj....).

Komaj čakam prvi lepi dan, samo da prej Morano iz pluč naženemdrinka.gif .

Grem za Maribor (z avtomheadbang.gifwallbash.gif ).

Rude - Jastrebarsko.. Te bele ceste so me malo prestrašile.. Samo NOBENA ta cesta ne more biti slabše od moje izbire.. Tako da treba poskusit naslednjič enkrat čez Metliko in enkrat čez Rude :)

trance_13_cry.gif ...ni šanse...trance_13_cry.gif

Sem pa imel včeraj obisk pasjih pestovalcevtrance_40_thumbup.gif :

Te male cofke se da v živo videt? :wub::blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te male cofke se da v živo videt? wub.gifblush.gif

Da se jih videt. Čez teden bodo že spregledli in bo veselje.

Sem pa danes hudo žalosten. Popoldan sem imel obisk prvih kupcev enega mladiča. Na obisk so prišli že drugič, kar imam zelo rad, saj mladička potem oddaš v roke, ki jih že pozna. Priški so mama, sinko in njegova simpatična punca. Za ateja so rekli, da bo prišel naslednjič, da nebo prevelike gužve. Izbrali so samčka Apačija, kakšna urca je minila ko keks. Uživali smo, ko smo videli kam bo šel mali mamalmute.

Ateja žal ne bo naslednjič, ker je bil pri Šikolah snet v ovinku. Šel sem gledat prizorišče nesreče. Ovinek, če prehitevaš celo kolono postane popolnoma nepregleden, saj ti pogled ovirajo vozila na desni....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se jih videt. Čez teden bodo že spregledli in bo veselje.

Sem pa danes hudo žalosten. Popoldan sem imel obisk prvih kupcev enega mladiča. Na obisk so prišli že drugič, kar imam zelo rad, saj mladička potem oddaš v roke, ki jih že pozna. Priški so mama, sinko in njegova simpatična punca. Za ateja so rekli, da bo prišel naslednjič, da nebo prevelike gužve. Izbrali so samčka Apačija, kakšna urca je minila ko keks. Uživali smo, ko smo videli kam bo šel mali mamalmute.

Ateja žal ne bo naslednjič, ker je bil pri Šikolah snet v ovinku. Šel sem gledat prizorišče nesreče. Ovinek, če prehitevaš celo kolono postane popolnoma nepregleden, saj ti pogled ovirajo vozila na desni....

:cry:

Že ko sem slišala oz. prebrala, kaj se je zgodilo, me je kar stisnilo. Zdaj pa še toliko bolj.

Res, ataIBA, zelo žalostno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ateja žal ne bo naslednjič, ker je bil pri Šikolah snet v ovinku. Šel sem gledat prizorišče nesreče. Ovinek, če prehitevaš celo kolono postane popolnoma nepregleden, saj ti pogled ovirajo vozila na desni....

Nič ne pomaga, da si varen voznik, če se na cesti najde nedeljski penzionist, kateri kljub svojim fizičnim sposobnostim in nepreglednosti zdivja, ko vidi pred seboj kolono.....

http://www.pohorski-abohi.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osmičasto smile.gif

A medvedek je prišel s podaljšanih počitnic ?

Je blo še zasneženo ?

Medvedek je imel dovolj počitnic, kravica si jih je zaželela.

Ob cesti si lahko še tu pa tam videl čisto malo snega, bilo je pa nenormalno mrzlo, tako, da sem si morala kosti pogreti v savni whistle.gif.

Maksi delavnica je bila zastonj? wallbash.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!