Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Nam ni blo danes do smeha...je bla cela pizdarija v Moskvi. Vceraj smo glih bli na tej postaji.

Aja, pardon.

Sem mislila, da si nas hotel pozdravit.

Sem slišala, ja. Hudo. No, na srečo nisi bil na postaji ob nepravem trenutku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj sem ti poslal cel kup svojih fotk, kaj bi še rad!!!

gledu bi te, kako žlukneš cel pir naenkrat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torek je! trance_43_wavetowel2.gif Se vidimo!trance_05_banana.gif

Moja trance_14_devil2.gif , eh vedno se zmotimevilgrin.gif ...., moja boobies.gif je na bolniški. Če bo me spustila fkraj, pridem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe, Tomozuki, tista tvoja krava je res tak ogromnaaaa ... !

Kaj boš ti čez vikend kaj lačna, če bo sonce sijalo in toploto dajalo? Na Trojanah so baje novo olje nalili... :naughty: Nazajgrede pa bi lahko Bistriškega ateja vprašala, če bo kaj žejn :beer1:

P.S.: Ima mogoče kdo doma kako klamfmašino, ker bi si rad sedež preoblekel :closedeyes: Ali pa če ima kdo od kakega tapetarja telefjon. Nazadnje sem bil pri enemu v Dupleku pa je kar fajn zrihtal. Samo je telefon cifro pozabil...

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, se vidima... :004

:eek:

:evilgrin::devil::BUA::bum:

Kaj pa sn jaz???

Moja :devil: , eh vedno se zmotim:evilgrin: ...., moja boobies.gif je na bolniški. Če bo me spustila fkraj, pridem.

Oooh, uboga mamaIBA!

Saj sn jaz tud ... če bom iz plazečega se položaja dosegla vsaj sedeč položaj (mater, me želodec boli!), te mogoče pridem.

Ni pa ziher.

Ampak, Kamikazice že tak dooolgooo nisn vidla! :winkiss:

Kaj boš ti čez vikend kaj lačna, če bo sonce sijalo in toploto dajalo? Na Trojanah so baje novo olje nalili... :naughty: Nazajgrede pa bi lahko Bistriškega ateja vprašala, če bo kaj žejn :beer1:

P.S.: Ima mogoče kdo doma kako klamfmašino, ker bi si rad sedež preoblekel :closedeyes: Ali pa če ima kdo od kakega tapetarja telefjon. Nazadnje sem bil pri enemu v Dupleku pa je kar fajn zrihtal. Samo je telefon cifro pozabil...

Za tapetarja ti razložim, keri je blizu tebe, cifre ne priimka pa nea vem! Lahko grema skupaj preverit, kdaj prideš domov, v petek?

Pa mislim, da poznam enega, ki ma klamfmašino, samo ne vem, če bi jo posodo. Spomni me.

Glede vikenda pa ... če bo lepo vreme, te grema z Godyjem na kako daljšo, dvodnevno furco. Tak, da še nič ne vem.

Če bo pa slabo vreme, pa lahko kako peš kavo častiš, ni blema, saj sva tak blizu vkup doma. :naughty::OK:

Takoj naslednji vikend pa ziher novo olje na Trojanah izkoristiva ... menda drži dalje ko dva tedna, ha? :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj boš ti čez vikend kaj lačna, če bo sonce sijalo in toploto dajalo? Na Trojanah so baje novo olje nalili... :naughty: Nazajgrede pa bi lahko Bistriškega ateja vprašala, če bo kaj žejn :beer1:

P.S.: Ima mogoče kdo doma kako klamfmašino, ker bi si rad sedež preoblekel :closedeyes: Ali pa če ima kdo od kakega tapetarja telefjon. Nazadnje sem bil pri enemu v Dupleku pa je kar fajn zrihtal. Samo je telefon cifro pozabil...

Poglej na PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko noč, toteki!

:winkiss:

Se bom odvlekla spat.

Furi, so jajca OK?

:naughty:

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furi, so jajca OK?

:naughty:

Sem jih že včeraj spraznil skozi zelo malo luknjico, ampak še danes zgledajo kot nove, čeprav so malo lažje! :yea2: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede vikenda pa ... če bo lepo vreme, te grema z Godyjem na kako daljšo, dvodnevno furco. Tak, da še nič ne vem.

Če bo pa slabo vreme, pa lahko kako peš kavo častiš, ni blema, saj sva tak blizu vkup doma. :naughty::OK:

Takoj naslednji vikend pa ziher novo olje na Trojanah izkoristiva ... menda drži dalje ko dva tedna, ha? :P:D

Upam, da sonce posije :) Sicer bojo čez vikend verjetno selitve narodov, ampak, če mi bo centrifuga (beri: želodec) začela v prazno metat, grem vseeno pogledat na Trojane, da se prepričam o neoporečnosti olja. Če bosta vidva odjahala ob kakšni primerni uri (torej, ne preveč zgodaj), vama en del poti lahko nudim spremstvo. Razen, če bi raje bila sama :naughty:

Ja, zdaj uporabljajo kokosovega. Toto drži nekaj mescev. Samo, da ti zdaj ne bo to izgovor :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gre keri do LOUISA v Graz bi ga fehtal , da mi nekaj preveri oz. vpraša!?trance_43_wavetowel2.gifyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gre keri do LOUISA v Graz bi ga fehtal , da mi nekaj preveri oz. vpraša!?trance_43_wavetowel2.gifyes.gif

Mogoče jaz grem ;) Sicer ni ziher, ampak kupil sem eno čelado od Morskega pesa, pa mi je plastika na spodnji stran čelade odstopla :rolleyes: Grem verjetno reklamirat. Sej te ne morejo takih helm prodajat, da ti razpade, še predno jo sploh daš na glavo :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!