Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Mogoče jaz grem ;) Sicer ni ziher, ampak kupil sem eno čelado od Morskega pesa, pa mi je plastika na spodnji stran čelade odstopla :rolleyes: Grem verjetno reklamirat. Sej te ne morejo takih helm prodajat, da ti razpade, še predno jo sploh daš na glavo :krneki:

Kaj šele da bi jo moral uporabiti :surrender:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furi, so jajca OK?

:naughty:

:blink:

Njegova smo včeraj probali z dvema cigloma, pa nikamor ni zbežal, tako da dvomim. Njegova so ziher zanič, tvoje štiri pa ne vem kam si bo dal!? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj šele da bi jo moral uporabiti :surrender:

Kaj šele to, da sem jo :krneki: Samo na puncino glavo, na svojo nebi tega sranja tišal :004

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče jaz grem ;) Sicer ni ziher, ampak kupil sem eno čelado od Morskega pesa, pa mi je plastika na spodnji stran čelade odstopla :rolleyes: Grem verjetno reklamirat. Sej te ne morejo takih helm prodajat, da ti razpade, še predno jo sploh daš na glavo :krneki:

če greš res gor, bi mel še jaz eno prošnjo... 040/329-208 je moja cifra, pa lahk grem mogoče s tabo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furi, so jajca OK?

trance_25_naughty.gif

Kaj šele to, da sem jo pos.gif Samo na puncino glavo, na svojo nebi tega sranja tišal 004.gif

če greš res gor, bi mel še jaz eno l_01.gif

Zdaj pa bo.............boobies.gif

pas mater...sama kurvarija vas je ite se rajši vozitevilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem jih že včeraj spraznil skozi zelo malo luknjico, ampak še danes zgledajo kot nove, čeprav so malo lažje! :yea2: :evilgrin:

Marvin je o nekih ciglih govoro ... :eek:

Upam, da sonce posije :) Sicer bojo čez vikend verjetno selitve narodov, ampak, če mi bo centrifuga (beri: želodec) začela v prazno metat, grem vseeno pogledat na Trojane, da se prepričam o neoporečnosti olja. Če bosta vidva odjahala ob kakšni primerni uri (torej, ne preveč zgodaj), vama en del poti lahko nudim spremstvo. Razen, če bi raje bila sama :naughty:

Ja, zdaj uporabljajo kokosovega. Toto drži nekaj mescev. Samo, da ti zdaj ne bo to izgovor :rolleyes:

Če bo lepo, kar naj bi v soboto edini dan tudi blo (upam, da bodo napovedi spet mimo fsekale), te se zmenimo.

Šla bova ziher nekam. Ni problema, če se boš hcoj pelo.

pas mater...sama kurvarija vas je ite se rajši vozitevilgrin.gif

Ajaaaa, Bremzl, te pa si se ti zato predlansko zimo nazadnje vozo ... :whistle::naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajaaaa, Bremzl, te pa si se ti zato predlansko zimo nazadnje vozo ... whistle.giftrance_25_naughty.gif

ja.. ja.. pozimi je bolj ziher, statistika zadnjih nekaj let ne beleži poškodovanega motorista med novembrom in februarjem,

razn kakega zlamanega zoba in plave ouke na kakem winter trefnu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z dančijem sma našelala mojega bombnika, jaz sem pa že dopoldan popravil zadnjo zavoro ki ni delovala. Zdaj pa še sam en lepi dan da ga z mojo :wub: sprobama, pa ne ( :l_01: ) tak ko gre komu po glavi ampak v mislih imam enodnevno furo!!!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če greš res gor, bi mel še jaz eno prošnjo... 040/329-208 je moja cifra, pa lahk grem mogoče s tabo?

Vse se da zmenit, če bom le vstal iz postle dovolj zgodaj :yawn: Sicer bom verjetno mamo s sabo vzel, ker rabim primer volumna specifične ženske glave za drugo čelado, če te Morskepasje slučajno več ne bojo meli. Sploh ne vem, kak sta lahko vzeli tako čelado, da maš zračnike skoz ofnane. Te pa malo dež pade, pa maš akvarij za vezirjem :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pas mater...sama kurvarija vas je ite se rajši vozitevilgrin.gif

Lej ti njega :) Da nebom pokazal, kaj si si vgradil pod belanco (simbolična slika iz Louis kataloga):

post-1649-127007434508_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo lepo, kar naj bi v soboto edini dan tudi blo (upam, da bodo napovedi spet mimo fsekale), te se zmenimo.

Šla bova ziher nekam. Ni problema, če se boš hcoj pelo.

Kak fajn :) Že tehtam toto Avstrijo pa eno furo okoli bloka. Problem je samo, da mam ob 13:21 kosilo pa sem mami obljubo, da bom doma do takrat :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marvin je o nekih ciglih govoro ... :eek:

A ne poznaš one zgodbe o moški kameli in dveh ciglih :surrender:

V torek ti AtaIBA raloži! :worship::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest VisualID

A ne poznaš one zgodbe o moški kameli in dveh ciglih :surrender:

V torek ti AtaIBA raloži! :worship::kva2:

Tisto ko je Arabec pripeljal kamelo k mehaniku ker je bla počasna, mehanik pa jo je dal nad kanal pa kameleku z dvema cigloma jajca speštal da je potem letela ko raketa? Uh, to je pa star vic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve mogoče keri/a, kdo je ta čudn folk, ki zadnje cajte zahaja v naše trgovske centre? Načeloma pridejo s starimi BMW-ji ali MB-ji z nemškimi tablicami, oblečeni so kot Romuni začasa Čavšeska... Dedi imajo načeloma brke (mala deca tudi, od 5-ega leta naprej) in čudn mašni gvant podoben tistemu iz Prekmurja sredi 50-ih let prejšnjega stoletja :fredy: Babe so pa oblečene ko kirsbaum (reklc iz darilnega papirja, kikla na zaveso, po možnosti čimbolj šareno) in 10 let za modnim cajtom cigank iz Lenta :boobies: Še najbolj se mi zdijo Romunom podobni, čeprav dvomim, da so padli v tako časovno luknjo odkar je razpado Varšavski pakt :surrender: Najbolj smešno je, ko se začnejo iz avta basat pa jih ni ne konca ne kraja. Froci so 3 mesce narazen, čeprav ne vem, kak jim to uspeva. Celična delitev? :grupni:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre kdo danes hcoj v avstrojo k lojzu???

oz grem do klinike se zmenit za servis pol pa tak se tistih par km ni sile.....

aja pa se do aunera morem nekaj skočit... tak da pm al pa gnjavite po telefonu............whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre kdo danes hcoj v avstrojo k lojzu???

oz grem do klinike se zmenit za servis pol pa tak se tistih par km ni sile.....

aja pa se do aunera morem nekaj skočit... tak da pm al pa gnjavite po telefonu............whistle.gif

Jaz bi šel pa nimam tvoje cifre da bi te gnjavo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve mogoče keri/a, kdo je ta čudn folk, ki zadnje cajte zahaja v naše trgovske centre? Načeloma pridejo s starimi BMW-ji ali MB-ji z nemškimi tablicami, oblečeni so kot Romuni začasa Čavšeska... Dedi imajo načeloma brke (mala deca tudi, od 5-ega leta naprej) in čudn mašni gvant podoben tistemu iz Prekmurja sredi 50-ih let prejšnjega stoletja :fredy: Babe so pa oblečene ko kirsbaum (reklc iz darilnega papirja, kikla na zaveso, po možnosti čimbolj šareno) in 10 let za modnim cajtom cigank iz Lenta :boobies: Še najbolj se mi zdijo Romunom podobni, čeprav dvomim, da so padli v tako časovno luknjo odkar je razpado Varšavski pakt :surrender: Najbolj smešno je, ko se začnejo iz avta basat pa jih ni ne konca ne kraja. Froci so 3 mesce narazen, čeprav ne vem, kak jim to uspeva. Celična delitev? :grupni:

Kot si ugotovil majo 'gvant podoben tistemu iz Prekmurja sredi 50-ih let'... to so magyari ali po naše mađari. Brke majo vsi ker se z njimi tak rodijo. Ženske majo pa oblečene zavese, ker so jim ostale obleke niso prav :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločo sem se, da ne grem k Lojzetu. Mogoče naslednji vikend. Čelada ma itak eno leto garancije (lahko bi je mel več, samo nisem izpolno obrazca v enem tednu). Skratka, ne grem, bom raje :zzz:

Mađari so to, praviš? :fredy: Kaj so se 30 let vozli do Slovenije? :bounce:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest VisualID

Ve mogoče keri/a, kdo je ta čudn folk, ki zadnje cajte zahaja v naše trgovske centre? Načeloma pridejo s starimi BMW-ji ali MB-ji z nemškimi tablicami, oblečeni so kot Romuni začasa Čavšeska... Dedi imajo načeloma brke (mala deca tudi, od 5-ega leta naprej) in čudn mašni gvant podoben tistemu iz Prekmurja sredi 50-ih let prejšnjega stoletja :fredy: Babe so pa oblečene ko kirsbaum (reklc iz darilnega papirja, kikla na zaveso, po možnosti čimbolj šareno) in 10 let za modnim cajtom cigank iz Lenta :boobies: Še najbolj se mi zdijo Romunom podobni, čeprav dvomim, da so padli v tako časovno luknjo odkar je razpado Varšavski pakt :surrender: Najbolj smešno je, ko se začnejo iz avta basat pa jih ni ne konca ne kraja. Froci so 3 mesce narazen, čeprav ne vem, kak jim to uspeva. Celična delitev? :grupni:

Hehe, te sem tudi jaz pred dnevi videl pred Hoferjem v Hočah. Za trenutek sem pomislil, da so Amiši. :D Moški črne obleke, z belimi srajcami in črnimi kravatami, črni široki klobuki, dolge brade,... Ženske pa tudi zelo staromodno. Stil oblačil je pa starejši kot 30 let, prej iz zadnje polovice 19. st. in začetka 20. stoletja.

Me prav zanima katera verska ločina je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve mogoče keri/a, kdo je ta čudn folk, ki zadnje cajte zahaja v naše trgovske centre? Načeloma pridejo s starimi BMW-ji ali MB-ji z nemškimi tablicami, oblečeni so kot Romuni začasa Čavšeska... Dedi imajo načeloma brke (mala deca tudi, od 5-ega leta naprej) in čudn mašni gvant podoben tistemu iz Prekmurja sredi 50-ih let prejšnjega stoletja :fredy: Babe so pa oblečene ko kirsbaum (reklc iz darilnega papirja, kikla na zaveso, po možnosti čimbolj šareno) in 10 let za modnim cajtom cigank iz Lenta :boobies: Še najbolj se mi zdijo Romunom podobni, čeprav dvomim, da so padli v tako časovno luknjo odkar je razpado Varšavski pakt :surrender: Najbolj smešno je, ko se začnejo iz avta basat pa jih ni ne konca ne kraja. Froci so 3 mesce narazen, čeprav ne vem, kak jim to uspeva. Celična delitev? :grupni:

To si sebe pa svojo mamo v ogledalu videl ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si sebe pa svojo mamo v ogledalu videl ...

Tekmuješ spet za zlati motoristični globus motosveta v nabijanju postov ali mene zasleduješ na vsakem koraku (pardon postu) ali oboje? :hooray:

Sosed ima enega malega psa, belega kodrastega bišona. Taki je kot eno omelo. In ta cucek skoz bevska. Nonstop. Gre mimo večji pes, pa bevska v njega, gre mimo človek pa dela isto, se listki kotalijo po cesti in bevska na njih... skratka, na dan bevskne vsaj 3000-4000 krat, potem ga pa dajo polnit na štekdozo. Sicer pa to njegovo bevskanje nima nobene posebne vrednosti. V bajto so jim že vlomili, poštarja ne gane, sosedi ga že skoraj ignoriramo itd. Verjetno mi ni treba vleči analogije z motosvetom, ker je vsem jasno, kaj mislim :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tekmuješ spet za zlati motoristični globus motosveta v nabijanju postov ali mene zasleduješ na vsakem koraku (pardon postu) ali oboje? hooray.gif

Sosed ima enega malega psa, belega kodrastega bišona. Taki je kot eno omelo. In ta cucek skoz bevska. Nonstop. Gre mimo večji pes, pa bevska v njega, gre mimo človek pa dela isto, se listki kotalijo po cesti in bevska na njih... skratka, na dan bevskne vsaj 3000-4000 krat, potem ga pa dajo polnit na štekdozo. Sicer pa to njegovo bevskanje nima nobene posebne vrednosti. V bajto so jim že vlomili, poštarja ne gane, sosedi ga že skoraj ignoriramo itd. Verjetno mi ni treba vleči analogije z motosvetom, ker je vsem jasno, kaj mislim trance_29_photo.gif

ej kaj pa če je pes velik pa to pa ful laja??? grize pa ne trance_19_hmm.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!