Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

ej kaj pa če je pes velik pa to pa ful laja??? grize pa ne trance_19_hmm.gif

Ja, sem bral, da zna bit problem, če si ujet v napačnem telesu :alien1:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej kaj pa če je pes velik pa to pa ful laja??? grize pa ne trance_19_hmm.gif

Iz dolgoletnih izkušenj ti povem, da "vlki pesi" redko lajajo. Se jih opazi že brez laježaevilgrin.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOTO forum: govara o mađarih, pesih pa sex-u, včasih marvin tudi kako na račuh ''the hamra'', to je pa več al majn tud vse!!!

JUTRI JE LEPO VEREM!!! Kaka fura, kdaj kje kdo??? To mene zanima!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, mel sem planirano furo do Kopra (danes), jutri regato in potem počasi nazaj, pa postanek na buvljaku pri Vaških boysih, pa morda pri Špeglu s Čoperisti Slovenije, zaj pa moram vstati ob pol štirih zjutraj in pelat kombi z veslači.

Sem pa danes zamenjal olje in svečke na Kawasakiju, pa spucal filter, pa registriral Yamaho, jo snel z Avtoneta in postavil Kawasakija naprodaj. V Nemčiji sem namreč našel VN900 v moji barvi za šest jurjev in že cedim sline.

Če bo v nedeljo lepo vreme in če mi bo uspelo zbrisat s kosila, bom probal v LJ na Maksijevo delavnico. (30 posto da grem in 100 posto da ne grem).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, mel sem planirano furo do Kopra (danes), jutri regato in potem počasi nazaj, pa postanek na buvljaku pri Vaških boysih, pa morda pri Špeglu s Čoperisti Slovenije, zaj pa moram vstati ob pol štirih zjutraj in pelat kombi z veslači.

Sem pa danes zamenjal olje in svečke na Kawasakiju, pa spucal filter, pa registriral Yamaho, jo snel z Avtoneta in postavil Kawasakija naprodaj. V Nemčiji sem namreč našel VN900 v moji barvi za šest jurjev in že cedim sline.

Če bo v nedeljo lepo vreme in če mi bo uspelo zbrisat s kosila, bom probal v LJ na Maksijevo delavnico. (30 posto da grem in 100 posto da ne grem).

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_19_hmm.gif

A ne obvladaš procentnega računatrance_41_w00t2.gif ???

8 + 7 = 26 in tri ostane....wacko.gif

Na firmi mir in tišinaaaa... fsi farbajo jajce trance_03_alien.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne obvladaš procentnega računatrance_41_w00t2.gif ???

8 + 7 = 26 in tri ostane....wacko.gif

Na firmi mir in tišinaaaa... fsi farbajo jajce trance_03_alien.gif .

jaz baravam nekaj druga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes obiskal mk Kurent, odpeljal nekaj krogov na varni vožnji,ugotovil da še gre, :whistle:

se peljal malo naokoli in za otvoritev sezone je bilo dovolj. :yea1:

Vesele praznike vsem! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes obiskal mk Kurent, odpeljal nekaj krogov na varni vožnji,ugotovil da še gre, whistle.gif

se peljal malo naokoli in za otvoritev sezone je bilo dovolj. trance_43_wavetowel2.gif

Vesele praznike vsem! wink.gif

Ker nisi poklical, ti je pes zajca scoto.......za kazen!!!! Tak da Vangec za tebe "Vlka noč odpade". evilgrin.giftrance_26_nono.gif

velika-noc-odpade.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker nisi poklical, ti je pes zajca scoto.......za kazen!!!! Tak da Vangec za tebe "Vlka noč odpade". evilgrin.giftrance_26_nono.gif

:wallbash: ok, lepo si me skregal, ampak nisem hotal da bi se mi smejal, pa nisem hotel na veliki zvon obešat. :whistle:

''Vlka noč odpade'' :cry:, pa tak sem se veselil pehtranove potice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wallbash.gif ok, lepo si me skregal, ampak nisem hotal da bi se mi smejal, pa nisem hotel na veliki zvon obešat. whistle.gif

''Vlka noč odpade'' trance_13_cry.gif, pa tak sem se veselil pehtranove potice.

OK ker si se tak lepo skesal in vse priznal trance_40_thumbup.gif ti vračam zajca evilgrin.gif

EasterBunnies-758603.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... , da so Amiši. :D

Marvin, Barracudek, Danči, Gody ... a bomo izglasovali spremembo nicka naše drage Kamikazice? :whistle::naughty::winkiss::D

MOTO forum: govara o mađarih, pesih pa sex-u, včasih marvin tudi kako na račuh ''the hamra'', to je pa več al majn tud vse!!!

JUTRI JE LEPO VEREM!!! Kaka fura, kdaj kje kdo??? To mene zanima!!!

VEREM je postalo VREME in jaaaaa!!! Pelali smo se, jupi! :yea2:

Kak je blo fajn ... pa še bo.

Hehe, Barracudika po novem sedi nadstropje višje od Barracudeka, pa lahko ful veselo maha! Kaki kul moped si kupo, Barracudek! :trance_27_notworthy:

Pa Tomozukija in druščino smo srečali, hehe, še edn, ki je ful veselo mahal. Tomek, ja, se slišiva in zmeniva za jutri.

Mi gremo na Maksi delavnico.

Pa še zaradi nečesa je bil danes en lep dan ... Gody, Danči in jaz smo se spravili male knedle k ataIBI gledat. No, njega ni blo doma, ampak, njega že dolgo gledamo, pa ga še bomo. Zato upam, da si se vsaj fajn navozil, dragi ataIBA!

Je bila pa mamaIBA doma in šest malih knedlov, pa mama in babica. Mama ni preveč z repom mahala, ker je že utrujena, babica pa je taka, kot so pač babice. Ves čas pripravljena pomagat. Ona pa je mahala z repom.

Pridemo spet gledat ... ko bodo mali medvedki!

:winkiss::worship::D

Pa vsem vesele praznike!

Nea se farbajte med seboj, farbajte jajca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamikazica draga naša, hvala za tri litre tople limone in en vrč stisnjene vode iz hladilnika!

:trance_27_notworthy::winkiss::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pivo tudi ni blo slabo hvala :krneki:

Hvala kletnemu marvinu2 in AMIŠkazici :photo:

Barakudiki se moped dopade... tudi sedeš ji je ''OK''!!! Danči navali na eBay :yea1:

Kdaj je jutri štart za LJ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pivo tudi ni blo slabo hvala :krneki:

Hvala kletnemu marvinu2 in AMIŠkazici :photo:

Barakudiki se moped dopade... tudi sedeš ji je ''OK''!!! Danči navali na eBay :yea1:

Kdaj je jutri štart za LJ???

Ob 11h se jata zbere na Tuš pumpi.

Vzletamo pa malo kasneje ... najbrž okoli 11.20 ... saj veš, kak je to ... kavica, pa kedileci čikece, pa ... :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11h se jata zbere na Tuš pumpi.

Vzletamo pa malo kasneje ... najbrž okoli 11.20 ... saj veš, kak je to ... kavica, pa kedileci čikece, pa ... :D.

Ja tako.

Jutri gremo osmice in slalome delat v Ljubljano na Maksi delavnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barakudiki se moped dopade... tudi sedeš ji je ''OK''!!! Danči navali na eBay trance_43_wavetowel2.gif

Kdaj je jutri štart za LJ???

Vidim, da smo pretegnili kolesa in ketne. Jaz sem naredil krog čez dolenjsko, spoznal in spil coffee.gif v Krškem s fajn pubeci iz Rog. slatine. Jutri družinski izlet v Varaždin, tak da motoriranje odpadne.

Od knedlov sta brez lastnikov še dva samčka in ena samičkatrance_13_cry.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 11h se jata zbere na Tuš pumpi.

Vzletamo pa malo kasneje ... najbrž okoli 11.20 ... saj veš, kak je to ... kavica, pa kedileci čikece, pa ... :D.

HOČKI TUŠ pumpi (vizavi LESNINE)? Da se nem rabo v MB vozit, pa še bolšo kavo majo, pa več palaca, pa... Full je v Hočah bolše!!!

edit: pa še bliže mam :boobies:

Popravljeno . Popravil Barracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HOČKI TUŠ pumpi (vizavi LESNINE)? Da se nem rabo v MB vozit, pa še bolšo kavo majo, pa več palaca, pa... Full je v Hočah bolše!!!

edit: pa še bliže mam :boobies:

Zdaj ti hodi 4km viška, potem pa se boš po ovinkih do Lj vozil. :whistle:

Pa ti si ja pravi bolšji sejem, prodajaš vse od igle do lokomotive! :trance_27_notworthy:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj ti hodi 4km viška, potem pa se boš po ovinkih do Lj vozil. :whistle:

Pa ti si ja pravi bolšji sejem, prodajaš vse od igle do lokomotive! :trance_27_notworthy:

Ufff... dve lokomtivi serije 62 sta sicer res bli nekoč pri hiši, ampak ju je udba ateju hitro bek vzela... Eno so razrezali, druga stoji na železniški postaji v Šentjuru še danes!!! Ata se še danes jezi na komuniste :D

Slikca:

post-22789-127036227646_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Barracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj, Barracudek, zmedo delaš?

Kot smo se zmenli, na Tuš pumpi v Radvanju ob 11h, na Streliški, pa pika.

Če hočeš pokliči, pa te / vaju "poberemo" mimogrede.

Ko se bomo kdaj drugič že v štartu zmenli za ono hoško Tuš pumpo, pa bomo vsi tja prišli.

Uhhh, zeblo bo ... mene že!

Bo pa fajn!

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zaj, Barracudek, zmedo delaš?

Kot smo se zmenli, na Tuš pumpi v Radvanju ob 11h, na Streliški, pa pika.

Če hočeš pokliči, pa te / vaju "poberemo" mimogrede.

Ko se bomo kdaj drugič že v štartu zmenli za ono hoško Tuš pumpo, pa bomo vsi tja prišli.

Uhhh, zeblo bo ... mene že!

Bo pa fajn!

:yea1:

Eh malo pa ja lahko provociram :D

Mene bol dež skrbi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh malo pa ja lahko provociram :D

Mene bol dež skrbi

Je bolj neko kislo ja. Sicer kaže, da dežja naj ne bi blo, samo sta dve puščici za veter narisani :surrender: Glej kak mi zastavo piga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!