Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Pohvalno da se tudi v mb trenira.

Upam, da še imate kaj veselja za kak trening, mutika lahko pridem na inštruklcije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo da si spet v stari formi, so zgleda maksijeve delavnice pomagale!!! Drgač pa sem se tudi jaz čudil, običajno če kolk tolk sledim dančiju je vzratno ogledalo prazo, po tuhinjski sem pa skoz gledal tvojga Kwaka...

Pa še pol pri Gamsu z Dančijem nima mela časa niti čelade snet :D SUPER

Jaz še pa sam upam da nebo kake pošte od kake PP med MB in Dravogradom :ninja:

Ja res je, Muti ftrga ;) Tako dela z onim bogim Kawlom, da se mi motor smili :xx: Sicer pa si se ti tudi fajn peljal glede na to, koliko časa imaš Esveeeja :OK:

Ja, po Tuhinjski sva midva z Godyem tudi malo pretiravala. Vmes sva še onega z Imprezo prehitela, ko je zgleda že na vas tudi obupal. Proti koncu Tuhinjske pa vidim zadnji luči dveh motorjev. Eden je bil Sontag Fahrer na čoperju, v prehitevalnem manevru le-tega pa "Rossi" na ER-6 s kufrom B)

Jaz tudi upam, da ne dobim, kake pošte, drugače bom moral pošiljati povratnico :unsure: Sicer pa sploh ne vem, če jim fleš tak hitro vdari... :photo:

Tomozuki, ti si z ono svojo kravo od Honde (mimogrede, lep moped) poligon preživel, svaka čast...

Kaj si hecna. Zdaj lahko grem delat izpit za C pa D kategorijo :lol:

P.S.: Se pa strinjam, da lepše zadnje luči, kot jo ima SV, ni :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa barakudek grema k lojzu če kdo kaj rabi al pa bi rad kdo šel hcoj( odhod v roku halbe štunde oz 45 akademskih minut closedeyes.gif)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ni danes toti torek? Pravkar sem prišel iz MB, kjer je edini moj pes, ki sem ga moral dat svaku v rejo, eno prisrčno malamutko l_01.gif.......trance_40_thumbup.giftrance_40_thumbup.gif . Madona, sem enkrat jaz zaslužo v 2 minutah 1000 € na pos.gif . Aja, Snežka je od wub.gif(...trance_14_devil2.gif ..wink.gif ), Delta pa od trance_30_punk.gif (IBE-ka), jaz sem samo kerovođaevilgrin.gif .

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, pa je bil še en Toti torek, fajn je bilo. :kva2:

MATjuška še enkrat, hvala lepa za pijačo. :trance_27_notworthy:

Lahko noč! :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matjuška, hvala za drink, pa še enkrat vse najboljše, pa Penzla pozdravi!

Darko, ni me zeblo, pravzaprav, če bi na spodnji strani hlačnice imel gumico, me ne bi čisto nič zeblo, sedaj pa je malo vleklo do malo pod kolenom. :whistle:

Pa leiko nouč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona, sem enkrat jaz zaslužo v 2 minutah 1000 € na pos.gif .

Pa ja, to sem jaz z našim tudi hoto, pa me je ded pusto na cedilu :whistle: Pa ne enkrat. A ko pa vidi neko glupo mešanco med štrasnpotpurijem pa janževcem bi jo pa takoj :l_01: Skratka, moram prit kaj pogledat. Če mi letos ne uspe vsaj enega videt pred prodajo, pridem pa ob naslednji žetvi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ja, to sem jaz z našim tudi hoto, pa me je ded pusto na cedilu whistle.gif Pa ne enkrat. A ko pa vidi neko glupo mešanco med štrasnpotpurijem pa janževcem bi jo pa takoj l_01.gif Skratka, moram prit kaj pogledat. Če mi letos ne uspe vsaj enega videt pred prodajo, pridem pa ob naslednji žetvi.

Pri Snežki je žetev bila pred 4 leti, pri Delti bo tudi samo ta, saj se držim pravila, da mora samička enkrat kotit. Imaš cca 2 meseca časa do planiranega odhoda mladičev iz legla.

Zgleda pa tak:

Fw_ tak.zip

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Snežki je žetev bila pred 4 leti, pri Delti bo tudi samo ta, saj se držim pravila, da mora samička enkrat kotit. Imaš cca 2 meseca časa do planiranega odhoda mladičev iz legla.

Zgleda pa tak:

Aja, ok, sem mislil, da se mi minute iztekajo :) Potem pa sigurno pridem še pred odhodom ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Snežki je žetev bila pred 4 leti, pri Delti bo tudi samo ta, saj se držim pravila, da mora samička enkrat kotit. Imaš cca 2 meseca časa do planiranega odhoda mladičev iz legla.

Zgleda pa tak:

To si hotel pokazati!? :l_01:

post-15044-12706409968_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvalno da se tudi v mb trenira.

Upam, da še imate kaj veselja za kak trening, mutika lahko pridem na inštruklcije?

Ej, pa seveda, saj bomo takle TUš poligon ziher ponovili. Dobrodošel!

Hehe, Tomozuki, zdaj sn vsaj Muti, ne več teta na ER6 ... :P !

AtaIBA, priemo gledat, ko bojo mali knedli postali mali medvedki. MamaIBA nas je že povabila! :whistle:

MATjuškaaaaa, :winkiss: mene pa včeraj ni moglo bit!

Gody mi sploh ni povedal, da si bla tam! Mala Mutika je zbolela, pa sem bila z njo, drugače bi itak prišla!

No, te pa upam, da se kmalu kaj vidimo ... pa Bremzla tudi jaz pozdravljam!

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne me basat, toteki - ki te vsi ste?:eek:

:slap:

Niti edn ni gnes nič napisal, kaj šele pametnega?

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne me basat, toteki - ki te vsi ste?:eek:

:slap:

Niti edn ni gnes nič napisal, kaj šele pametnega?

:P

Teta mutika saj veš kak je toto, prvo na moped kr je lepo vreme, te pa če si že zunaj, veš da ne gre mimo gostilne, bo treba še malo počakat :)

Hvala na povabilu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne me basat, toteki - ki te vsi ste?:eek:

:slap:

Niti edn ni gnes nič napisal, kaj šele pametnega?

:P

:boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne me basat, toteki - ki te vsi ste?:eek:

:slap:

Niti edn ni gnes nič napisal, kaj šele pametnega?

:P

Učiti se, učiti se, učiti se... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak se mi nea da it spat :zzz: :yawn: :wallbash: Problem je potem, ko zaspim, te pa se mi fstat ne da. -_- :glare: :headbang::kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O kaj delte? Dans so ga mopedisti neke srali trance_32_shutup.gif

Nič pametnega - same službene stvari. Na Bledu so imeli otvoritev veslaškega centra in sem moral po službeni dolžnosti tja. Krasna prilika da se navadim na TDM. Tja sem treniral skoral tri ure, nazaj pa tudi skoraj toliko. Sem preveril cesto čez Gornji grad (zadnji del proti Kamniku je res nov, ostalo pa bolj tako). Nazaj čez Begunje, Tržič, Ljubelj, Borovlje in Velikovec. Slabih 400 km. Sem se je skoraj navadil.

Saj TDM ni slaba, drek pumpa pa vseeno ni. Bom pač malo potrpel, pa se vsake toliko peljal s čoperjem, da si pozdravim dušo.

Upam, da bo vikend uporaben.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič pametnega - same službene stvari. Na Bledu so imeli otvoritev veslaškega centra in sem moral po službeni dolžnosti tja. Krasna prilika da se navadim na TDM. Tja sem treniral skoral tri ure, nazaj pa tudi skoraj toliko. Sem preveril cesto čez Gornji grad (zadnji del proti Kamniku je res nov, ostalo pa bolj tako). Nazaj čez Begunje, Tržič, Ljubelj, Borovlje in Velikovec. Slabih 400 km. Sem se je skoraj navadil.

Saj TDM ni slaba, drek pumpa pa vseeno ni. Bom pač malo potrpel, pa se vsake toliko peljal s čoperjem, da si pozdravim dušo.

Upam, da bo vikend uporaben.

hehehe. čakaj kaj je že en zadnjič izjavil closedeyes.gif spomnite me

no jaz danes tudi odprl uradno sezono po 1 letu pavziranja

občutki fenomenalni( trd sem ko fosn) ampak bo počasi- baracudek bo ju3 pošraufal, pa pelje se tudi lahko...

pol pa brum brumwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe. čakaj kaj je že en zadnjič izjavil closedeyes.gif spomnite me

no jaz danes tudi odprl uradno sezono po 1 letu pavziranja

občutki fenomenalni( trd sem ko fosn) ampak bo počasi- baracudek bo ju3 pošraufal, pa pelje se tudi lahko...

pol pa brum brumwhistle.gif

OK gre kdo jutri okoli Velebita, moped zgleda mam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si hotel pokazati!? l_01.gif

Točno to! Sem pa malo skril, da neujo rekli, da sn komu ali kiri podobnevilgrin.gif . Vidiš ob kiri uri se javlam? Ob polnoči hranjenje + pucanje, zaj sn jih nahrano + spucaltrance_16_dozingoff.gif , fsi moji trance_34_sleepy.gif . Pogledal vreme, da vidim kak bo čez dan in yawn.gif ... grem za dve uri spat. Pol pa jovo na novo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič pametnega - same službene stvari. Na Bledu so imeli otvoritev veslaškega centra in sem moral po službeni dolžnosti tja. Krasna prilika da se navadim na TDM. Tja sem treniral skoral tri ure, nazaj pa tudi skoraj toliko. Sem preveril cesto čez Gornji grad (zadnji del proti Kamniku je res nov, ostalo pa bolj tako). Nazaj čez Begunje, Tržič, Ljubelj, Borovlje in Velikovec. Slabih 400 km. Sem se je skoraj navadil.

Saj TDM ni slaba, drek pumpa pa vseeno ni. Bom pač malo potrpel, pa se vsake toliko peljal s čoperjem, da si pozdravim dušo.

Upam, da bo vikend uporaben.

Kdaj greš po lepega v Nemčijo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!