Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Kak me je pa danes pralo, pa zeblo... , če Marvin reče, da bo sonce... ostanite doma.headbang.gif

AtaIba, kak so luštni, pa toplo zgledajo...

Rđavemu ku.... svaka dlaka smeta! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ko sem si moped spuco!!! Prvič prav od kar je v garaži...

Komaj čakam torek, pa ne sam zato da vas vidim ampak tudi zato ker dobi Šiler dele zame, in ker ga bom lahko osrečil s tem da bom še več naročil...

Originalizacija mopeda se bliža koncu :boobies:

Danči kak je z tregeri???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema. Če bo kaka fura na vidiku, se bom spomnil nate in ti kaki dan prej javil.

Lahko pa prideš jutri pomahat, pa se mogoče z nami zapelješ kaki kos poti.

Saj tu je problem jutri ful zaseden se nikak ne izide... pa bi rade rade volje... v glavnem fajn furico ti želim, lepljive gume in da max uživaš... se vidima ob drugi priliki .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he! Ni blema. Dva samčka in ena samička so še neoddaniwhistle.gif .

sem napisal bi mel, sam pa ne morem.. :(( ni placa trenutno, pa to še niti ne bi bil tak problem, cajta je bolj malo, da bi se pa tak pes vsaj enkrat na dan ne pošteno razgibal, pa tud ni prav.. tej ga rajši nimam, kot pa da slabo skrbim zanj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem napisal bi mel, sam pa ne morem.. sad.gif( ni placa trenutno, pa to še niti ne bi bil tak problem, cajta je bolj malo, da bi se pa tak pes vsaj enkrat na dan ne pošteno razgibal, pa tud ni prav.. tej ga rajši nimam, kot pa da slabo skrbim zanj

To je beseda!!!!yes.gif

Termite sem nahranil že tretjič to noč. Sedaj bo verjetno mir do 5htrance_34_sleepy.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izjava tedna:

Citat brazilskega onkologa Drauzia Varelle:

"V današnjem času se petkrat več investira v zdravila za moško potenco in silikone za ženske kot za zdravljenje Alzheimerjeve bolezni.

Tako bomo čez nekaj let imeli stare babe z ogromnimi joški in stare dedce s trdimi tiči, ampak nihče od njih se ne bo spomnil,

za kaj je to dobro in čemu služi ..."

:trance_27_notworthy:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izjava tedna:

Citat brazilskega onkologa Drauzia Varelle:

"V današnjem času se petkrat več investira v zdravila za moško potenco in silikone za ženske kot za zdravljenje Alzheimerjeve bolezni.

Tako bomo čez nekaj let imeli stare babe z ogromnimi joški in stare dedce s trdimi tiči, ampak nihče od njih se ne bo spomnil,

za kaj je to dobro in čemu služi ..."

trance_27_notworthy.gif

Kaj si htel z gornjim povedat trance_11_confused.gif Nekaj se mi sveti...., ne morem se spomnitheadbang.gifwallbash.gif ... jebi ga, bom pa mel še dalje vlke zizeboobies.gif

Zjutraj oz. ob 9 h sem pičil do TUŠA Hoče na obljubljeno Mohorkotovo travaricotrance_40_thumbup.gif . Pa tuditrance_43_wavetowel2.gif sem jima na odhodu.....

Doma čakam, da se termiti zbudijo in jih nahraniva z Delto, pol pa yawn.gif popoldanski počitek.

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izjava tedna:

Citat brazilskega onkologa Drauzia Varelle:

"V današnjem času se petkrat več investira v zdravila za moško potenco in silikone za ženske kot za zdravljenje Alzheimerjeve bolezni.

Tako bomo čez nekaj let imeli stare babe z ogromnimi joški in stare dedce s trdimi tiči, ampak nihče od njih se ne bo spomnil,

za kaj je to dobro in čemu služi ..."

:trance_27_notworthy:

ti termit in vsi ostali.....prav en lep pozdravček, da ne boste rekli, da me je pobralo ali da sem zmrznila čez zimo, in da se nič ne spomnim na MB....se velikokrat, samo je tko, ko je čas ki ga sploh ni takrat sem odsotna, drugače pa upam ,da bo kmalu lepše vreme, ker se letošnji kilometrčki neki počasi vrtijo, pač zaradi slabega vremena.... :unsure: :unsure:

vsem želim čim bolj varno sezono in seveda veliko lepih in nepozabnih trenutkov na vaših ljubljenčkih, mogoče se pa kje srečamo, čeprav mene ponavadi nese vedno preko meje proti jugu, kjer so boljše ceste in manjše kazni, tako da.....

srečno vsem.......... :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izjava večera trance_26_nono.gif

Verižna reakcija:

. jabolka dajo vitamine

. vitamini dajo moč

. moč da slavo

. slava prinese denar

. denar pritegne ženske

. ženske prinesejo sex

. sex prinaša AIDS

. AIDS prinaša smrt

PA ZDAJ TI JEJ JABOLKA!!! trance_11_confused.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izjava večera trance_26_nono.gif

Verižna reakcija:

. jabolka dajo vitamine

. vitamini dajo moč

. moč da slavo

. slava prinese denar

. denar pritegne ženske

. ženske prinesejo sex

. sex prinaša AIDS

. AIDS prinaša smrt

PA ZDAJ TI JEJ JABOLKA!!! trance_11_confused.gif

Sem imel občutek, da so jabolka nevarna! :closedeyes:

Union je bolj po meri človeka, saj veš, kaj so vsemogočni naredili, ko je naš alpha samec vtrgal jabolko! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem imel občutek, da so jabolka nevarna! closedeyes.gif

Union je bolj po meri človeka, saj veš, kaj so vsemogočni naredili, ko je naš alpha samec vtrgal jabolko! whistle.gif

Evo za tebe.........UNIONBIKE!!!whistle.gif

post-21375-127170695897_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti termit in vsi ostali.....prav en lep pozdravček, da ne boste rekli, da me je pobralo ali da sem zmrznila čez zimo, in da se nič ne spomnim na MB....se velikokrat, samo je tko, ko je čas ki ga sploh ni takrat sem odsotna, drugače pa upam ,da bo kmalu lepše vreme, ker se letošnji kilometrčki neki počasi vrtijo, pač zaradi slabega vremena.... :unsure: :unsure:

vsem želim čim bolj varno sezono in seveda veliko lepih in nepozabnih trenutkov na vaših ljubljenčkih, mogoče se pa kje srečamo, čeprav mene ponavadi nese vedno preko meje proti jugu, kjer so boljše ceste in manjše kazni, tako da.....

srečno vsem.......... :naughty: :naughty:

Ja, ja, Facebook dela svoje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kaj danes ni nihče tukaj, elektronsko, z biti, z enkami in nulami čestital Kamikazici za rojstni dan??? WTF - po domače: u božjo mater (to po domače ni preveč politično korektno - saj vem)

Torej Kamikazica, vse naj te je že doletelo (če se slučajno ne moreš spomniti, kaj to je - ja ko si spoznala Marvina :trance_27_notworthy: ) tako da mi preostane samo to, da ti želim oooooogromnooooo varnih in ne preveč hladnih kilometrov z enoslednim vozilom.

:OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

SkySam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SkySam, sem ti kar en plus stisnila, ker si mi zaželel željene želje in spomnil na mojga vse naj....

Sem pa ti hvaležna, da tega nisi prej napisal, ker bi jih bilo danes pri Aliju preveč in bi pili kot žolne na moj račun... na koncu bi pa morala še kakšnega nacukanega domov vozit...

Današnjim torkovim Totekom pa hvala za družbo in "vrečko" ... še nekaj minut pa bom lahko vse zmazala, ker bo ...

CMOK in lahko noč yawn.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

girl%20with%20granny-thumb.gif

Kamikazica vse najboljše004.gif................sadno kupo boš mi pa drugič kupla!!!! trance_05_banana.gif

trance_18_groupwave.giftrance_18_groupwave.giftrance_18_groupwave.gif

oldladyrider.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamikazica vse najboljše004.gif................sadno kupo boš mi pa drugič kupla!!!! trance_05_banana.gif

trance_18_groupwave.giftrance_18_groupwave.giftrance_18_groupwave.gif

Ne kupla, naredila ti jo bom (ker bo boljša in večja), če se boš pa spotikal ob moja leta in norce bril, ti jo lahko nekam vrž...

Popravljeno . Popravil Kamikazica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejmite lepe pozdrave iz mercedes benz mesta whistle.gif

saj so asi da majo na avtocesti vozni pas

nur fur mercedes benz mitarbeitere whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kupla, naredila ti jo bom (ker bo boljša in večja), če se boš pa spotikal ob moja leta in norce bril, ti jo lahko nekam vrž...

Kaj agresivnost raste premosorazmerno z leti, al kak???trance_09_box.gif

Mi jo lahko nekam vrž....trance_26_nono.gif Koga ali kaj in kam??? trance_19_hmm.gif Zelo dvoumnotrance_11_confused.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izjava večera trance_26_nono.gif

Verižna reakcija:

. jabolka dajo vitamine

. vitamini dajo moč

. moč da slavo

. slava prinese denar

. denar pritegne ženske

. ženske prinesejo sex

. sex prinaša AIDS

. AIDS prinaša smrt

PA ZDAJ TI JEJ JABOLKA!!! trance_11_confused.gif

Mater, sem vedel. Zdaj je pa samo še vprašanje časa, kdaj se začne tretja stopnja/alineja in vse ostale naprej! :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!