Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

... se na njega fsedeševilgrin.gif , spredaj je tank,... kristus mladina, ki je fantazijawhistle.gif ?????

Aja, tak je to. Jaz sem si pa čisto drugače predstavljal :unsure: Verjetno odvisno od tipa motorja in partnerja, ki se ti vozi zraven. Razen onih hard-enduro za po blatu... niso tisti so za toplovodare? :l_01:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, tak je to. Jaz sem si pa čisto drugače predstavljal :unsure: Verjetno odvisno od tipa motorja in partnerja, ki se ti vozi zraven. Razen onih hard-enduro za po blatu... niso tisti so za toplovodare? :l_01:

S to izjavo si pa dobil Fakina za vrat! Ne piše se ti dobro. (To je ona zelo na kratko postrižena omara. Če imaš srečo te bo imel za zajtrk) :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, tak je to. Jaz sem si pa čisto drugače predstavljal unsure.gif Verjetno odvisno od tipa motorja in partnerja, ki se ti vozi zraven. Razen onih hard-enduro za po blatu... niso tisti so za toplovodare? l_01.gif

Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.............................

BrunoWrestler.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne kupla, naredila ti jo bom (ker bo boljša in večja), če se boš pa spotikal ob moja leta in norce bril, ti jo lahko nekam vrž...

Kak spotikal? Zdaj mora že z lojto čez plezat :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S to izjavo si pa dobil Fakina za vrat! Ne piše se ti dobro. (To je ona zelo na kratko postrižena omara. Če imaš srečo te bo imel za zajtrk) slap.gif

Moji zajtrki so zelo obilni, zato ne bo nič z zajtrkom!!! trance_39_thumbdown.gif

Bo že Tomozuki v torek pri Aliju pojasnil to meni zelo tujo besedo............res ni našel pravega!!!!evilgrin.gif

tc21-cage.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S to izjavo si pa dobil Fakina za vrat! Ne piše se ti dobro. (To je ona zelo na kratko postrižena omara. Če imaš srečo te bo imel za zajtrk) :slap:

Tomozuki ne obstoja več. Zaprl se je sam vase in jezdi v neznano.

snail3free_450x300.jpg

P.S.: Sej sem samo vprašal, če je pa splošno znano kdo rad po dreku kopa... :l_01:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SkySam, sem ti kar en plus stisnila, ker si mi zaželel željene želje in spomnil na mojga vse naj....

Sem pa ti hvaležna, da tega nisi prej napisal, ker bi jih bilo danes pri Aliju preveč in bi pili kot žolne na moj račun... na koncu bi pa morala še kakšnega nacukanega domov vozit...

.......................

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, spet je nekaj šlo mimo meneheadbang.gifwallbash.gif .

Bolje pozno kot nikoli.

Te bom pa zaj takoj spil eno travaričko na tvoje zdravje, 004.gif pa pade takoj ko prideva fkup004.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomozuki ne obstoja več. Zaprl se je sam vase in jezdi v neznano.

snail3free_450x300.jpg

P.S.: Sej sem samo vprašal, če je pa splošno znano kdo rad po dreku kopa... l_01.gif

evilgrin.gif

cupid_card_run.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počasi se končuje delovni teden, delovni mesec za nekatere in tudi mesec s črko R, kar pomeni toplejše in daljše dni => več km na motorju.

Še en mednacionalni:

Hrvaški, Srbski in Bosanski predsednik, se odločijo, da bodo posadili skupno drevo v znamenje miru. Zatake se pri izbiri drevesa.

Hrvat predlaga: Ajmo posadit kajsiju (marelica za Davidag). Srbin pravi: E, nemože "kaj" je hrvatska riječ. Šta onda. Ajmo breskvu (breskev za Davidag). E, nemože, počinje sa "bre", a to je srbska riječ.

Bosanac: Ajmo posadit lozu (trta za Davidag). Dobro, nema nijedne riječi na bosanskom, ajd može.

Drugi dan Srb kliče Hrvata: E ovaj nas je prešao.

Kako?

Em je zelena ko njihova zastava, em se obrezuje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri se gre kam?

Sicer bo kar fajn oblačno, ma kak malo večji krogec bi vseeno šel skozi trance_19_hmm.gif

Gre, gre! V Hoče delateek.gif . Pol pa odvisno od wub.gif in pesof.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre, gre! V Hoče delateek.gif . Pol pa odvisno od wub.gif in pesof.

:hmm:Kaj neveš koga bi vzel polek al kje je dilema?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre, gre! V Hoče delateek.gif . Pol pa odvisno od wub.gif in pesof.

Te pridem pogledat! Mogoče boš za kakšno vejevje :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te pridem pogledat! Mogoče boš za kakšno vejevje :boobies:

Kaj te nista viadva v ČG ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te nista viadva v ČG ?

Jutri zjutraj greva.

Danes pa še mora nekomu povedat o motorju, ki si ga je nagledal... jaz več nočem poslušat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri zjutraj greva.

Danes pa še mora nekomu povedat o motorju, ki si ga je nagledal... jaz več nočem poslušat.

Vse vemwhistle.gif . Dobra in pametna odločitevevilgrin.gif . Je mnogo boljši za l_01.gif (sej ta dva se vozita na motoru ne?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri zjutraj greva.

Danes pa še mora nekomu povedat o motorju, ki si ga je nagledal... jaz več nočem poslušat.

Kaj :eek: , jaz sem že čisto :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse vemwhistle.gif . Dobra in pametna odločitevevilgrin.gif . Je mnogo boljši za l_01.gif (sej ta dva se vozita na motoru ne?)

He he, bila pa je dobra situacijska komika, ki bi si jo še angleži šteli v čast :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravček na kratko ... ko bo Lent mimo, se vidimo! :evilgrin::rolleyes::P

Ne vem pa nič, kaj se dogaja, nihče mi nič ne pove, zato Kamikazica, oprosti, da ti sploh nisem čestitala! :blush:

Želim ti res same lepe in dobre stvari! Vse najboljše! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, toteki!

Tule imam (nehote) tudi malo prste vmes ... :yes:

SPRING FEST No. 1, FAROVEC 2010

Prvi tovrstni festival v Sloveniji v času spomladanskih počitnic!

Slovenski Spring break!

Jezero Farovec pri Slovenski Bistrici

30.april – 2.maj 2010

Odlična priložnost kje preživeti praznični vikend – na festivalu glasbe, veselja in druženja, v prelepem okolju jezera Farovec!

V treh dneh festivala bo nastopilo 36 skupin:

Laibach, Psihomodo pop, Niet, Murat & Jose Band, Hladno pivo, Mi 2, Zablujena generacija, Leaf fat, The drinkers, Katalena, Drumatical Theatre, Superbutt, Siti hlapci, Jerry & Blueberry, IRIE FM, Muškat hamburg, Kud idijoti, Suasages, Toxic Heart, Iron median in še in še...) ter mnogo še neuveljavljenih skupin - Cabbage, Infidia, Ashton's Kitchen ...

http://www.springfest.si/index.html

Vabljeni !

post-16688-127212093962_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, toteki!

Tule imam (nehote) tudi malo prste vmes ... yes.gif

SPRING FEST No. 1, FAROVEC 2010

Prvi tovrstni festival v Sloveniji v času spomladanskih počitnic!

Slovenski Spring break!

Jezero Farovec pri Slovenski Bistrici

30.april – 2.maj 2010

Odlična priložnost kje preživeti praznični vikend – na festivalu glasbe, veselja in druženja, v prelepem okolju jezera Farovec!

V treh dneh festivala bo nastopilo 36 skupin:

Laibach, Psihomodo pop, Niet, Murat & Jose Band, Hladno pivo, Mi 2, Zablujena generacija, Leaf fat, The drinkers, Katalena, Drumatical Theatre, Superbutt, Siti hlapci, Jerry & Blueberry, IRIE FM, Muškat hamburg, Kud idijoti, Suasages, Toxic Heart, Iron median in še in še..wink.gif ter mnogo še neuveljavljenih skupin - Cabbage, Infidia, Ashton's Kitchen ...

http://www.springfest.si/index.html

Vabljeni !

post-16688-127212093962_thumb.jpg

trance_30_punk.gif Bravo Mutika trance_30_punk.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravček na kratko ... ko bo Lent mimo, se vidimo! evilgrin.gifrolleyes.giftongue.gif

Ne vem pa nič, kaj se dogaja, nihče mi nič ne pove, zato Kamikazica, oprosti, da ti sploh nisem čestitala! blush.gif

Želim ti res same lepe in dobre stvari! Vse najboljše! winkiss.gif

Se vidimo , ko bo Lent mimo... veš, kje je še to???trance_16_dozingoff.gif

Hvala pa za voščilo in ni blema, saj vem, da si "not padla", drugače napisano, tebi je vse oproščeno, ker poskrbiš, da so festivali najboljši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!