Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Glede na katastrofo včeraj na Grobniku in na poti tja sploh nevem če bi danes spet šel tja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al sma se srečala, jaz na rdeči Panki... si me prehitel za Šikerom... avto blendal sem mislil da je policija nato sem zavil prek Malečnika ti pa si šel ravno

Pomoje nisem bil jaz. Moja fura je šla do Lenarta (okoli 18:00 sem bil nekje pri Šikeru), potem sem šel pa na Ptuj in od tam domov pa še punco sem mel naloženo :boobies: v zeleno-vijolčnem kombinezonu. Je pa možno, da si videl kakega črnega Tiča, ker enega ima celo od fotra sodelavec (isti letnik, ista barva - fotrov bivši) :ninja: Tisti dan sem prehitel samo enega Kawla VN-800 s torbami pa ene 10 krat istega rdečega Hyundai Accidenta. 11-tič sem mu pustil veselje, da gre naprej, ker je vozil res fukjeno (izven naselja 160, v naselju pa nič kaj manj). Neki vaški posebnež skratka... Sicer pa v moji smeri nisem videl nobenega motorista (razen onega omenjenega).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bremz Penzl!

Vse najboljše. trance_07_beerchug.gif

Hvala lejpa!

Ležim v toti naftasti vodi, pa pijem pir, tak da mi trenutno nič nea majnka....

Ko priem nazaj pa dam za pijačo, samo glejte da vas bo zadosti, ker nea mislim zastojn 500€ mejat trance_07_beerchug.giftrance_07_beerchug.giftrance_07_beerchug.giftrance_07_beerchug.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pride komu prav!!!evilgrin.gif

To je itak "šala", saj je naredil izpit in ve kaj pomeni znak...

Če pa ne ve, mu ga pa naj odvzamejo in bo še enkrat vzel znake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je itak "šala", saj je naredil izpit in ve kaj pomeni znak...

Če pa ne ve, mu ga pa naj odvzamejo in bo še enkrat vzel znake.

Čisto možno je, da je to ded res uporabil v zagovor :slap: Sej veš, da teličkov pri nas ne primanjkuje, čeprav ti pri CPP-ju razložijo, kaj kaj pomeni, da potem ne bi mogel pisat točno takih sestavkov :book: Čudno, da ni napisal, da je pred semaforjem stopil iz avta in začel plesat disko icon2.gif:010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, toteki!

Tule imam (nehote) tudi malo prste vmes ... :yes:

SPRING FEST No. 1, FAROVEC 2010

Prvi tovrstni festival v Sloveniji v času spomladanskih počitnic!

Slovenski Spring break!

Jezero Farovec pri Slovenski Bistrici

30.april – 2.maj 2010

Odlična priložnost kje preživeti praznični vikend – na festivalu glasbe, veselja in druženja, v prelepem okolju jezera Farovec!

V treh dneh festivala bo nastopilo 36 skupin:

Laibach, Psihomodo pop, Niet, Murat & Jose Band, Hladno pivo, Mi 2, Zablujena generacija, Leaf fat, The drinkers, Katalena, Drumatical Theatre, Superbutt, Siti hlapci, Jerry & Blueberry, IRIE FM, Muškat hamburg, Kud idijoti, Suasages, Toxic Heart, Iron median in še in še...) ter mnogo še neuveljavljenih skupin - Cabbage, Infidia, Ashton's Kitchen ...

http://www.springfest.si/index.html

Vabljeni !

post-16688-127212093962_thumb.jpg

Glej, da ti naplahtani obiskovalci ne bodo (nehote) tudi malo prstov v primež stiskali? Kje in kdaj dobimo povrnjen denar? Na mestu kjer smo kupili karte zaenkrat o tem ne želijo niti slišati. Kljub odpovedi prireditve, pa so danes dopoldan še na vseh Petrolovih črpalkah v MB in njegovi okolici še vedno prodajali karte za nekaj kar je bilo odpovedano že včeraj.

Res sem jezen. In to povsem upravičeno.

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.eventim.si/portal/si/novice/novice/zadnje_novice/632732/odpoved_spring_fest_2010.html

ODPOVED - SPRING FEST 2010!!!

Petek, Apr 30 2010

*

* Prireditev SPRING FEST je ODPOVEDANA!

*

* Vse kupce naprošamo, da se čimprej zglasijo na prodajnih mestih kjer so bile vstopnice kupljene. Povrnili vam bomo denar.

*

* Hvala za razumevanje!

Bla,bla, bla...

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.eventim.s..._fest_2010.html

ODPOVED - SPRING FEST 2010!!!

Petek, Apr 30 2010

*

* Prireditev SPRING FEST je ODPOVEDANA!

*

* Vse kupce naprošamo, da se čimprej zglasijo na prodajnih mestih kjer so bile vstopnice kupljene. Povrnili vam bomo denar.

*

* Hvala za razumevanje!

Bla,bla, bla...

Šokac take stvari se na pm rešujejoclosedeyes.gif

in kolikor poznaš določene ljudi na katere ta trenutek ciljaš mislim da se glede tega ne rabiš bat.closedeyes.gif

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šokac take stvari se na pm rešujejoclosedeyes.gif

in kolikor poznaš določene ljudi na katere ta trenutek ciljaš mislim da se glede tega ne rabiš bat.closedeyes.gif

Ja, kje pa so zapisana takšna pravila?

Hilton, če bi organizator prireditve vabil potencialne obiskovalce preko PM, potem bi zadeve tudi reševal preko PM.

Kot drugo gre za moj denar, moje stroške, moje nepotrebne poti in za moj čas, da moram sedaj prosjačiti za svoj denar, s katerim sedaj razpolaga nekdo drug.

Skratka, gre za mojo načelnost in mojo pravico. Kam pa bi prišli, če bi bil tiho samo zaradi ljubega miru in zato, da se ne bi komu zameril.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kje pa so zapisana takšna pravila?

Hilton, če bi organizator prireditve vabil potencialne obiskovalce preko PM, potem bi zadeve tudi reševal preko PM.

Ja, potem pa se :fight2: na organizatorja prireditve...

Mutika ima približno toliko prste vmes kot tiskar, ki je natisnil plakate / letake (le plačana najbrž ni bila). Menda ti ne bodo vsi, ki so ti omenili ta dogodek, dolžni povračila? :slap:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, kje pa so zapisana takšna pravila?

Hilton, če bi organizator prireditve vabil potencialne obiskovalce preko PM, potem bi zadeve tudi reševal preko PM.

Kot drugo gre za moj denar, moje stroške, moje nepotrebne poti in za moj čas, da moram sedaj prosjačiti za svoj denar, s katerim sedaj razpolaga nekdo drug.

Skratka, gre za mojo načelnost in mojo pravico. Kam pa bi prišli, če bi bil tiho samo zaradi ljubega miru in zato, da se ne bi komu zameril.

Nekako bi od tebe, kot pripradnika rezervne sestave, pričakoval, da si seznanjen s tem, da so takšne grožnje kaznivo dejanje, medtem ko propad prireditve to samo po sebi še ni.

Če pa že pristanemo na tak način urejanja zadev pa me zanima kako bi se počutil, če bi ti recimo jaz zagrozil, da ti bom kak del v primež stisnil za vsakokrat, ko se mi je določen papir na neprimernem mestu strgal :)

Pa maš verjetno pri vsaki rolici posredno tudi ti kaj zraven :evilgrin:

Jaz pa tudi za te rolice plačam pošten denar pa imam zaradi slabe kvalitete vseeno kdaj ...... prste.

Pa verjetno tudi veš, da distributor oziroma prodajalec kart nima glih tako poštimane interne komunikacije, da bi vsa prodajna mesta o odpovedi in vračilu kupnine lahko obvestil prej kot v 24 urah. Odpoved pa se je zgodila včeraj zvečer!

Popravljeno . Popravil gody01
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gody01 pade v kratkem kaki marof?

aja cbr je žal prodana( oz dal je aro)

bila kupljena v nemčiji že v poliestrih, obstajajo pa tudi orginal plastike itn......

problem je euro2, tako da se da težje homologirat .......

iščemo vstrajno kaj drugaclosedeyes.gif

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gody01 pade v kratkem kaki marof?

aja cbr je žal prodana( oz dal je aro)

bila kupljena v nemčiji že v poliestrih, obstajajo pa tudi orginal plastike itn......

problem je euro2, tako da se da težje homologirat .......

iščemo vstrajno kaj drugaclosedeyes.gif

Marof naslednji vikend, če ne bo imel zasedeno. Med tednom je malo težka.

Saj se bo kaj našlo primernega ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekako bi od tebe, kot pripradnika rezervne sestave, pričakoval, da si seznanjen s tem, da so takšne grožnje kaznivo dejanje, medtem ko propad prireditve to samo po sebi še ni.

Če pa že pristanemo na tak način urejanja zadev pa me zanima kako bi se počutil, če bi ti recimo jaz zagrozil, da ti bom kak del v primež stisnil za vsakokrat, ko se mi je določen papir na neprimernem mestu strgal :)

Pa maš verjetno pri vsaki rolici posredno tudi ti kaj zraven :evilgrin:

Jaz pa tudi za te rolice plačam pošten denar pa imam zaradi slabe kvalitete vseeno kdaj ...... prste.

Pa verjetno tudi veš, da distributor oziroma prodajalec kart nima glih tako poštimane interne komunikacije, da bi vsa prodajna mesta o odpovedi in vračilu kupnine lahko obvestil prej kot v 24 urah. Odpoved pa se je zgodila včeraj zvečer!

To pa je bilo dobro!

Meni se nikoli ne strga na perurfuracija! :nono:

Sicer pa, kalo si preživeel 2x(maraton x 3,5) na KTM-u? :headbang:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa, kalo si preživeel 2x(maraton x 3,5) na KTM-u? :headbang:

A ste že nazaj ?

Je blo pis of kake. Taam zgoraj se spustiš po hribu pol pa do Maribora samo nese (no ja bolj ali manj ... )

Naslednji podvig bo od Siliana po dravski dolini do Maribora :whistle:

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutro!

Midva ga bova "nakurla" za Arboretum v Volčjem potoku. Kaki interesenti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos divjaki!

Vidim, da je bilo lepo vreme, pa je tu mrtvilo.

Jaz sem celo popoldan v garaži, končno sem zaključil podvig in uspel urediti ves 'štrom'.

:boobies:

Opazil sem, da italijani raje sploh ne dajo notri varovalke, pa je še bolj ziher. :wallbash:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aladin kaže, da je jutri treba a severovzhod (NE) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos divjaki!

Vidim, da je bilo lepo vreme, pa je tu mrtvilo.

Jaz sem celo popoldan v garaži, končno sem zaključil podvig in uspel urediti ves 'štrom'.

boobies.gif

Opazil sem, da italijani raje sploh ne dajo notri varovalke, pa je še bolj ziher. wallbash.gif

Veš za kaj so Italijani whistle.gif

ThatsItalianGraphicsClipart.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj takega mogoče ?

Ideja ni slabawhistle.gif . Moglo biclosedeyes.gif . Tuš pumpa ob 9 h?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!