Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

ker me je crash ta lepo povabil, se v torek verjetno nalimam pri ML.... upam, da ne bom pozabla 

... a te spotoma poberem v SB? Pridem iz Konjic... nazaj pa grem tako ali tako spet preko SB... do žabarije...

ETA Bistrca: 20:00 (mogoče malo prej, odvisno od testov)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi z veseljem, lani je bilo zelo dobro, ampak.... mam poroko.... :doze: pol pa še seveda :beer2: :music3: :yea1: :beer2: :drunk: :drunk: :SS ... pa ni več sobote...

Priporočam pa seveda vsem.

LP; El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo kdo narobe razumel, ni barto tisti, ki bo reke usodni "da" ampak nekdo drug...... :P :P

LP D

Popravljeno . Popravil dašenka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo kdo narobe razumel, ni barto tisti, ki bo reke usodni "da" ampak nekdo drug...... :P  :P

LP D

Dašenka, to pa ne bi pričakoval od tebe. Jaz sem pa mislil, da je ElBarto izbranec tvojega srca! Zdaj pa vem zakaj bo pol :beer2: :music3: :yea1: :beer2: :drunk: :drunk: :SS ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno da je...... :wub: , mogoče pa bo tudi on kdaj rekel..."da"... :P

on bo reko "ja valda, ka pa te naj" ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taki revček poleg mene pa spet ni... :P

saj mu včasih vsi malo zavidamo :P

(pa ne okoli govorit) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

taki revček poleg mene pa spet ni... :P

Ne, zares nisem, še huje je kot izgleda navzven :blush: :blush: ( ampak sem hraber in tega ne pokažem :evilgrin: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:friend1: moški ste pa res pravi boščki

Huuuuu, ko bi ti vedela....ženske nas vedno matrate....tak in drugače..sama si zadnjič videla, ... ( FUJ TO !!!!! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: )

El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razsvetlite me!

Hja, Vojko me je maaaaalo prehitel...

Lani sem sam dosti odnesel, pa je bil samo teoretični del ( ali pa je bilo še kaj več, samo sem moral iti..) pa sem kar nekaj odnesel, splača se vseeno it pogledat, če ti ni zanimivo, lahko nadaljuješ proti soncu

LP, El B-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huuuuu, ko bi ti vedela....ženske nas vedno matrate....tak in drugače..sama si zadnjič videla, ... ( FUJ TO !!!!!  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1: )

El B.

nič ne vem :chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... a te spotoma poberem v SB? Pridem iz Konjic... nazaj pa grem tako ali tako spet preko SB... do žabarije...

ETA Bistrca: 20:00 (mogoče malo prej, odvisno od testov)

se čujema! :D

lp alena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, zares nisem, še huje je kot izgleda navzven :blush:  :blush:  ( ampak sem hraber in tega ne pokažem  :evilgrin:  )

DRžI SE ElBarto! Mi smo s tabo! :OK: :OK: :OK:

lp

gec

P.S: Dašenka bodi no malo prizanseljiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, Vojko me je maaaaalo prehitel...

Lani sem sam dosti odnesel, pa je bil samo teoretični del ( ali pa je bilo še kaj več, samo sem moral iti..) pa sem kar nekaj odnesel, splača se vseeno it pogledat, če ti ni zanimivo, lahko nadaljuješ proti soncu

LP, El B-

Mi lahko kdo pove kaj več o tem. Ker ne vem za kaj se gre, kje in kdaj? Sliši se pa zanimivo!!!!! :kva2:

V naprej HVALA!

gec

P.S.: Lahko tudi na PM!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtošola Fortuna je imela lani pred začetkom sezone zanimivo predavanje v svojih prostorih na Pariške komune. Predavatelja sta bila inštruktor varne vožnje Brane Legan in reševalec na motorju Quota, tudi aktivni član tega foruma.

Legan je povedal marsikaj zanimivega - sicer nič novega, ampak stvari, ki ti jih mora nekdo povedat, da se jih spet spomniš. Ponovili smo zavorne poti, obdelali odzivne čase, osvežili izvedbo zavojev itd. Med sezono sem večkrat opazil, da sem se podzavestno držal stvari, o katerih smo se pogovarjali na predavanju.

Quota je prikazal nekaj utrinkov s svojega delovnega mesta, predvsem je bil poudarek na hitrem odzivnem času reševalcev na motorju ter kratek tečaj prve pomoči ponesrečenemu motoristu (za kar smo se vsi strinjali, da ne želimo uporabiti v praksi). Pokazal je tudi posledice bližnjega srečanja z oviro med intervencijo pri visoki hitrosti, vse je podkrepil s slikovnim materialom in zelo učinkovitim prikazom, kako pomembna je kvalitetna oprema...

Teoteričnemu delu je sledil še praktični, ki pa je bil zaradi slabega vremena slabše obiskan in predvsem demonstrativnega značaja. Legan ter policisti na motorjih so prikazali svoje veščine na improviziranem poligonu pri ledni dvorani Tabor.

Sicer to predavanje v primerjavi z Maksijevimi delavnicami ni tako praktično usmerjeno (tam se največ dela predvsem na obvladovanju /lastnega/ motorja), vsekakor je obisk tega predavanja priporočljiv, saj je predvsem iz teoretičnega, a tudi praktičnega vidika zelo učinkovit uvod v novo sezono.

LP

Marko

Popravljeno . Popravil Windsurf
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, zato se želimo letos približati Maksijevim delavnicam ravno na tem področju tako, da bo povdarek na obvladovanju lastnega motorja (tako smo dorekli z policijskimi inštruktorji in Leganom), saj bomo skupaj z policijo postavili velik poligon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam, zato se želimo letos približati Maksijevim delavnicam ravno na tem področju tako, da bo povdarek na obvladovanju lastnega motorja (tako smo dorekli z policijskimi inštruktorji in Leganom), saj bomo skupaj z policijo postavili velik poligon.

Predlagam, da se tozadevno poskusite povezati z Maksijem, ki je že prejšnjo sezono planiral razširiti svojo dejavnost na področje Maribora... Sicer pa teoretični del ni bil napak... praksa je eno, teorija pa je pravtako pomembna...

LP

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da se tozadevno poskusite povezati z Maksijem, ki je že prejšnjo sezono planiral razširiti svojo dejavnost na področje Maribora... Sicer pa teoretični del ni bil napak... praksa je eno, teorija pa je pravtako pomembna...

... se dela na tem... :grim .. recimo...

.... samo entuziastov primanjkuje... vzhodno od Trojan... :blush: :whistle: :yea2: O:-)

.... pa državo, po domače rečeno, boli k**ec za motoriste... :nono: ... in primanjkuje sredstev za boljše in večkratne in večlokacijsko izvedene projekte...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se vidimo v soboto na delavnicah na Fortuni ?  Mislim, da bo glede na program zelo zanimivo.

Nič mi ni več jasno. :oops: A je to danes? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda, jutri pride žabar s srebrno puščico in CE registracijo... :devil:

BEWARE!!! Te so najhujši... :P :yea2: :OK:

ETA: 20:00-20:30 cca.

Zame eno malo pico, prosim... S šunko, salamo, kislo smetano in koruzo... kera je že to?! :hmm: :yea1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda, jutri pride žabar s srebrno puščico in CE registracijo...  :devil:

BEWARE!!!  Te so najhujši... :P  :yea2:  :OK:

Zame eno malo pico, prosim... S šunko, salamo, kislo smetano in koruzo... kera je že to?!  :hmm:  :yea1:  :yea2:

ee

to je p.PLUS! .)

Kaj si srebrno TC nabavil? Če ja potem pridem gledat.

Pa lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!