Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Seos divjaki!

Vidim, da je bilo lepo vreme, pa je tu mrtvilo.

Jaz sem celo popoldan v garaži, končno sem zaključil podvig in uspel urediti ves 'štrom'.

:boobies:

Opazil sem, da italijani raje sploh ne dajo notri varovalke, pa je še bolj ziher. :wallbash:

O, Norge! Lepo, lepo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ideja ni slabawhistle.gif . Moglo biclosedeyes.gif . Tuš pumpa ob 9 h?

Tak smo zmenjeni. Marvin2 bo še kavo spil, preden krenemo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, da ti naplahtani obiskovalci ne bodo (nehote) tudi malo prstov v primež stiskali? Kje in kdaj dobimo povrnjen denar? Na mestu kjer smo kupili karte zaenkrat o tem ne želijo niti slišati. Kljub odpovedi prireditve, pa so danes dopoldan še na vseh Petrolovih črpalkah v MB in njegovi okolici še vedno prodajali karte za nekaj kar je bilo odpovedano že včeraj.

Res sem jezen. In to povsem upravičeno.

http://www.eventim.s..._fest_2010.html

ODPOVED - SPRING FEST 2010!!!

Petek, Apr 30 2010

*

* Prireditev SPRING FEST je ODPOVEDANA!

*

* Vse kupce naprošamo, da se čimprej zglasijo na prodajnih mestih kjer so bile vstopnice kupljene. Povrnili vam bomo denar.

*

* Hvala za razumevanje!

Bla,bla, bla...

Ja, kje pa so zapisana takšna pravila?

Hilton, če bi organizator prireditve vabil potencialne obiskovalce preko PM, potem bi zadeve tudi reševal preko PM.

Kot drugo gre za moj denar, moje stroške, moje nepotrebne poti in za moj čas, da moram sedaj prosjačiti za svoj denar, s katerim sedaj razpolaga nekdo drug.

Skratka, gre za mojo načelnost in mojo pravico. Kam pa bi prišli, če bi bil tiho samo zaradi ljubega miru in zato, da se ne bi komu zameril.

Tole potrebuje razlago - jaz, Mutika, sem kot producentka z dolgoletnimi izkušnjami organizatorjem Springfesta prostovoljno pomagala, pa še to le proti koncu. Namesto, da bi šla na dopust sem kakšnih deset dni garala z njimi vred cele dneve in noči. Jasno, brez kakršnegakoli plačila.

Dogodek je obetal. Zato sem ga ponosno posredovala na forumu. A se je zalomilo tik pred zdajci in to hudo. O posledicah za organizatorja ne bom govorila, kajti sploh si jih ne moremo predstavljat in bolje, da si jih ne.

Zato ne razumem ljudi, ki morajo potem še dodatno stopit na že tako čisto obupane ljudi iz organizacijskega odbora in jih vedno znova zabijat v tla. Šokac, sploh nisem dojela, da si ti sposoben česa takega.

Nikogar ni treba prosjačiti za lasten denar. Pri Eventimu denar vračajo, vendar je treba pač malo strpnosti, da se tako velik sistem povsod zalaufa.

Organizator (mogoče si mislil celo mene?) pa ne razpolaga s tvojim denarjem, kajti Eventim nakaže sredstva šele po zaključku prodaje vstopnic.

Malo pomisli - organizacija tako ogromne prireditve je kolesje, ki ga je težko ustaviti v nekaj urah. Zato je tudi vračanje denarja za že kupljene vstopnice postopek, ki zahteva pač svoj čas.

Tisto malo, kar bi lahko pokazal, bi bilo le nekaj potrpljenja in strpnosti. Jasno, nihče ne oporeka pravice obiskovalcem, da so jezni, vendar bi lahko ti vsaj omilil vso to jezo, ki si jo stresel name po forumu, javno in žaljivo, pa še to prej, preden si se prepričal, koliko imam prste vmes. Kar nekaj starih mačkov nas je skušalo maksimalno pomagat ... pa vendar odpoved. Vsem nam je žal! Vsi smo iskreno želeli, da bi res dobro zastavljen dogodek uspel!

Kot je rekel Hilton - preko PM bi bilo bolje. Manj napadalno je, bolj osebno - predvsem pa s "šlifom".

Bila bi mnogo manj razočarana in na glas priznam, da me je tvoje pisanje globoko prizadelo.

Namen dosežen, Šokac. Lahko si ponosen nase.

Če ti na Eventimu ne bodo vrnili denarja do torka, pridi k Aliju, dobiš denar za vstopnice, le prinesi mi jih, pa bom jaz počakala, da bo sistem na Eventimu začel delovat - in potne stroške si obračunaj.

Gody, Danči, Hilton ... hvala, da razumete in da ste reagirali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, Norge! Lepo, lepo. :OK:

Končno nekdo z okusom. :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole potrebuje razlago - jaz, Mutika, sem kot producentka z dolgoletnimi izkušnjami organizatorjem Springfesta prostovoljno pomagala, pa še to le proti koncu. Namesto, da bi šla na dopust sem kakšnih deset dni garala z njimi vred cele dneve in noči. Jasno, brez kakršnegakoli plačila.

Dogodek je obetal. Zato sem ga ponosno posredovala na forumu. A se je zalomilo tik pred zdajci in to hudo. O posledicah za organizatorja ne bom govorila, kajti sploh si jih ne moremo predstavljat in bolje, da si jih ne.

Zato ne razumem ljudi, ki morajo potem še dodatno stopit na že tako čisto obupane ljudi iz organizacijskega odbora in jih vedno znova zabijat v tla. Šokac, sploh nisem dojela, da si ti sposoben česa takega.

Nikogar ni treba prosjačiti za lasten denar. Pri Eventimu denar vračajo, vendar je treba pač malo strpnosti, da se tako velik sistem povsod zalaufa.

Organizator (mogoče si mislil celo mene?) pa ne razpolaga s tvojim denarjem, kajti Eventim nakaže sredstva šele po zaključku prodaje vstopnic.

Malo pomisli - organizacija tako ogromne prireditve je kolesje, ki ga je težko ustaviti v nekaj urah. Zato je tudi vračanje denarja za že kupljene vstopnice postopek, ki zahteva pač svoj čas.

Tisto malo, kar bi lahko pokazal, bi bilo le nekaj potrpljenja in strpnosti. Jasno, nihče ne oporeka pravice obiskovalcem, da so jezni, vendar bi lahko ti vsaj omilil vso to jezo, ki si jo stresel name po forumu, javno in žaljivo, pa še to prej, preden si se prepričal, koliko imam prste vmes. Kar nekaj starih mačkov nas je skušalo maksimalno pomagat ... pa vendar odpoved. Vsem nam je žal! Vsi smo iskreno želeli, da bi res dobro zastavljen dogodek uspel!

Kot je rekel Hilton - preko PM bi bilo bolje. Manj napadalno je, bolj osebno - predvsem pa s "šlifom".

Bila bi mnogo manj razočarana in na glas priznam, da me je tvoje pisanje globoko prizadelo.

Namen dosežen, Šokac. Lahko si ponosen nase.

Če ti na Eventimu ne bodo vrnili denarja do torka, pridi k Aliju, dobiš denar za vstopnice, le prinesi mi jih, pa bom jaz počakala, da bo sistem na Eventimu začel delovat - in potne stroške si obračunaj.

Gody, Danči, Hilton ... hvala, da razumete in da ste reagirali.

Jaz, Šokac, dolgoletni neprofesionalni motorist z dolgoletnimi neprofesionalnimi motorističnimi izkušnjami, nisem nikoli organiziral takšnih projektov, ker nimam takšnih producentskih izkušenj.

Imam pa v svojem življenju vse preveč izkušenj s takšnimi in drugačnimi ljudmi in poslovnimi projekti okoli mene, ki se pripravljajo, najavljajo,ti vzamejo kar precej energije, da stroškov niti ne omenjam, a se potem zaradi neresnosti nekoga drugega ne realizirajo in nato gredo v mojo osebno škodo in škodo vseh davkoplačevalcev. In to mi gre v tej državi že hudo, hudo na živce. Potem pa nekdo od mene pričakuje še strpnost in razumevanje. V svojem odgovoru si napisala, da sploh nisi dojela, da sem sposoben česa takega. In kaj sem tako groznega storil? Napisal sem samo tisto kar me je žulilo. Kot drugo mi nisi žena, hčera, sestra in ne mama. Zato ne vidim nobenega razloga, zakaj bi te šparal in te zavijal v vato. To že itak tako osladno, sprenevedajoće in hinavsko počnejo nekateri drugi na MB Motosvet. Jaz takšen enostavno nisem.

Če se ne bi na forumu, ki je javni medij, javno pohvalila, da si tudi ti imela malo prste vmes in vabila na prireditev, ne bi tega javno omenil niti z besedo. Zaradi koga si se odpovedala dopustu in prebedela toliko noči pa tudi vemo. Toda to je tvoj problem, ki se mene in ostalih ne tiče.

Kapljica čez rob je enostavno šla zaradi 36x4 €, kar znese natančno 144 ojrov. "Žal" si bila ti tista, ki je naletela na "mino". Potem pa mi na prodajnem mestu rečejo, denar dobite čez en ali dva meseca, ko bo zadeva prišla naokoli ali se obrnite na podjetje Eventim. Halooooo! :eek: Nekateri so se obrnili na naslov Eventim v MB, pa na Klinetovi 4, razen priimkov stanovalcev ni nič. O kakšnem podjetju Eventim na Klinetovi 4, ni ne duha in ne sluha. Zelo resna firma, oz. sp.

Tudi jaz hodim vsak dan na šiht, pa na forumu nenehno ne jamram kako fejst moram delati, ter kako stresno službo imam, ali da sem sem zaradi službe in svojega ožjega sorodnika moral prebediti toliko noči. To je moj problem, ki se tiče samo mene in mojih bližnjih in ni predmet razprave javnega medija.

Če prevzameš neko odgovornost in greš s pohvalo v javnost, potem moraš biti odgovoren tudi, če ti projekt ne rata. Če želiš javno jamrati in se smiliti samemu sebi in pričakovati, da te bodo nato vsi ujčkali, razumeli in tolažili in povrhu še pričakovati strpnost, se moraš prijaviti na frustriran ženski forum, Planet lepote, ne pa na motoristični forum.

Na forumih, ki so povezani s to propadlo prireditvijo, pa so bendi sami napisali. Citiram: Zaradi neresnosti organizatorja, odpovedujemo svoj nastop.

Denar, bom že dobil nazaj, ti pa mi lahko en torek za pomiritev plačaš pir. Seveda, če me ne bodo nekateri "člani" MB Motosvet" s teboj na čelu prej namlatili, ali me izločili iz svoje sredine. Javno, pa nimam več namena razpravljati o tem.

Lp, Šokac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno nekdo z okusom. :trance_27_notworthy:

Opa, nov moped! Lep je, lep. Prosim javi, če boš v bližini Kamnika, da si ga ogledam od blizu. Seveda pade odškodnina (pir, limonada, čik....).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: OMG

Čez prvomajske sva se z barracudiko malo ganjala okoli

1. Dan

2. Dan

4.Dan (solo)

6. Dan

Vreme kr držalo, le danes zjutraj so bile ceste na HR strani do Delnic še precej mokre, zato tudi nekaj AC...

Lep dan še naprej in se vidimo v torek ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: OMG

Čez prvomajske sva se z barracudiko malo ganjala okoli

1. Dan

2. Dan

4.Dan (solo)

6. Dan

Vreme kr držalo, le danes zjutraj so bile ceste na HR strani do Delnic še precej mokre, zato tudi nekaj AC...

Lep dan še naprej in se vidimo v torek ;)

ps: Po števcu mi je pokazalo 1144km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: OMG

Čez prvomajske sva se z barracudiko malo ganjala okoli

1. Dan

2. Dan

4.Dan (solo)

6. Dan

Vreme kr držalo, le danes zjutraj so bile ceste na HR strani do Delnic še precej mokre, zato tudi nekaj AC...

Lep dan še naprej in se vidimo v torek ;)

post-22789-127280980156_thumb.jpg

post-22789-127280993089_thumb.jpg

post-22789-127281010136_thumb.jpg

post-22789-127281032114_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz, Šokac, dolgoletni neprofesionalni motorist z dolgoletnimi neprofesionalnimi motorističnimi izkušnjami, nisem nikoli organiziral takšnih projektov, ker nimam takšnih producentskih izkušenj.

Imam pa v svojem življenju vse preveč izkušenj s takšnimi in drugačnimi ljudmi in poslovnimi projekti okoli mene, ki se pripravljajo, najavljajo,ti vzamejo kar precej energije, da stroškov niti ne omenjam, a se potem zaradi neresnosti nekoga drugega ne realizirajo in nato gredo v mojo osebno škodo in škodo vseh davkoplačevalcev. In to mi gre v tej državi že hudo, hudo na živce. Potem pa nekdo od mene pričakuje še strpnost in razumevanje. V svojem odgovoru si napisala, da sploh nisi dojela, da sem sposoben česa takega. In kaj sem tako groznega storil? Napisal sem samo tisto kar me je žulilo. Kot drugo mi nisi žena, hčera, sestra in ne mama. Zato ne vidim nobenega razloga, zakaj bi te šparal in te zavijal v vato. To že itak tako osladno, sprenevedajoće in hinavsko počnejo nekateri drugi na MB Motosvet. Jaz takšen enostavno nisem.

Če se ne bi na forumu, ki je javni medij, javno pohvalila, da si tudi ti imela malo prste vmes in vabila na prireditev, ne bi tega javno omenil niti z besedo. Zaradi koga si se odpovedala dopustu in prebedela toliko noči pa tudi vemo. Toda to je tvoj problem, ki se mene in ostalih ne tiče.

Kapljica čez rob je enostavno šla zaradi 36x4 €, kar znese natančno 144 ojrov. "Žal" si bila ti tista, ki je naletela na "mino". Potem pa mi na prodajnem mestu rečejo, denar dobite čez en ali dva meseca, ko bo zadeva prišla naokoli ali se obrnite na podjetje Eventim. Halooooo! :eek: Nekateri so se obrnili na naslov Eventim v MB, pa na Klinetovi 4, razen priimkov stanovalcev ni nič. O kakšnem podjetju Eventim na Klinetovi 4, ni ne duha in ne sluha. Zelo resna firma, oz. sp.

Tudi jaz hodim vsak dan na šiht, pa na forumu nenehno ne jamram kako fejst moram delati, ter kako stresno službo imam, ali da sem sem zaradi službe in svojega ožjega sorodnika moral prebediti toliko noči. To je moj problem, ki se tiče samo mene in mojih bližnjih in ni predmet razprave javnega medija.

Če prevzameš neko odgovornost in greš s pohvalo v javnost, potem moraš biti odgovoren tudi, če ti projekt ne rata. Če želiš javno jamrati in se smiliti samemu sebi in pričakovati, da te bodo nato vsi ujčkali, razumeli in tolažili in povrhu še pričakovati strpnost, se moraš prijaviti na frustriran ženski forum, Planet lepote, ne pa na motoristični forum.

Na forumih, ki so povezani s to propadlo prireditvijo, pa so bendi sami napisali. Citiram: Zaradi neresnosti organizatorja, odpovedujemo svoj nastop.

Denar, bom že dobil nazaj, ti pa mi lahko en torek za pomiritev plačaš pir. Seveda, če me ne bodo nekateri "člani" MB Motosvet" s teboj na čelu prej namlatili, ali me izločili iz svoje sredine. Javno, pa nimam več namena razpravljati o tem.

Lp, Šokac

Vse skupaj je nepoterbno :surrender:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse skupaj je nepoterbno :surrender:

Kljub temu, da si presedlal na Italijana, te razum ni zapustil .... inšalah.

Pozdrav iz Marrakecha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno nekdo z okusom. trance_27_notworthy.gif

Čestitam za novi moped ! Sem si pred kakim mesecem pri Autocommercu pasel oči po njem - definitivno HUDO lep!

Pa veliko sreče in varnih kilometrov !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz, Šokac, dolgoletni neprofesionalni motorist z dolgoletnimi neprofesionalnimi motorističnimi izkušnjami, nisem nikoli organiziral takšnih projektov, ker nimam takšnih producentskih izkušenj.

Imam pa v svojem življenju vse preveč izkušenj s takšnimi in drugačnimi ljudmi in poslovnimi projekti okoli mene, ki se pripravljajo, najavljajo,ti vzamejo kar precej energije, da stroškov niti ne omenjam, a se potem zaradi neresnosti nekoga drugega ne realizirajo in nato gredo v mojo osebno škodo in škodo vseh davkoplačevalcev. In to mi gre v tej državi že hudo, hudo na živce. Potem pa nekdo od mene pričakuje še strpnost in razumevanje. V svojem odgovoru si napisala, da sploh nisi dojela, da sem sposoben česa takega. In kaj sem tako groznega storil? Napisal sem samo tisto kar me je žulilo. Kot drugo mi nisi žena, hčera, sestra in ne mama. Zato ne vidim nobenega razloga, zakaj bi te šparal in te zavijal v vato. To že itak tako osladno, sprenevedajoće in hinavsko počnejo nekateri drugi na MB Motosvet. Jaz takšen enostavno nisem.

Če se ne bi na forumu, ki je javni medij, javno pohvalila, da si tudi ti imela malo prste vmes in vabila na prireditev, ne bi tega javno omenil niti z besedo. Zaradi koga si se odpovedala dopustu in prebedela toliko noči pa tudi vemo. Toda to je tvoj problem, ki se mene in ostalih ne tiče.

Kapljica čez rob je enostavno šla zaradi 36x4 €, kar znese natančno 144 ojrov. "Žal" si bila ti tista, ki je naletela na "mino". Potem pa mi na prodajnem mestu rečejo, denar dobite čez en ali dva meseca, ko bo zadeva prišla naokoli ali se obrnite na podjetje Eventim. Halooooo! eek.gif Nekateri so se obrnili na naslov Eventim v MB, pa na Klinetovi 4, razen priimkov stanovalcev ni nič. O kakšnem podjetju Eventim na Klinetovi 4, ni ne duha in ne sluha. Zelo resna firma, oz. sp.

Tudi jaz hodim vsak dan na šiht, pa na forumu nenehno ne jamram kako fejst moram delati, ter kako stresno službo imam, ali da sem sem zaradi službe in svojega ožjega sorodnika moral prebediti toliko noči. To je moj problem, ki se tiče samo mene in mojih bližnjih in ni predmet razprave javnega medija.

Če prevzameš neko odgovornost in greš s pohvalo v javnost, potem moraš biti odgovoren tudi, če ti projekt ne rata. Če želiš javno jamrati in se smiliti samemu sebi in pričakovati, da te bodo nato vsi ujčkali, razumeli in tolažili in povrhu še pričakovati strpnost, se moraš prijaviti na frustriran ženski forum, Planet lepote, ne pa na motoristični forum.

Na forumih, ki so povezani s to propadlo prireditvijo, pa so bendi sami napisali. Citiram: Zaradi neresnosti organizatorja, odpovedujemo svoj nastop.

Denar, bom že dobil nazaj, ti pa mi lahko en torek za pomiritev plačaš pir. Seveda, če me ne bodo nekateri "člani" MB Motosvet" s teboj na čelu prej namlatili, ali me izločili iz svoje sredine. Javno, pa nimam več namena razpravljati o tem.

Lp, Šokac

Hvala za odgovor.

Upam, da boš kmalu dobil povrnjen denar, se popolnoma strinjam, da je znesek vse prej kot mali, pri Eventimu pa pravijo (www.eventim.si), da stornacija že poteka, denar pa dobiš v celoti povrnjen tam, kjer si vstopnice kupil in sicer takoj od prvega ponedeljka po datumu odpovedi prireditve.

Za strpnost in razumevanje sem te prosila zgolj zaradi povračila denarja, kajti res ga ni bilo mogoče dobiti nazaj že takoj naslednji dan.

Ne bi se strinjala, da te bi kdorkoli 'namlatil' ali 'izločil', zato boš najbrž na tisti pir brez problema tudi šel.

Sem pa v celoti zelo dobro prebrala, kar si napisal, kajti to ti dolgujem glede na to, da imaš vso pravico do svojega mnenja.

Vse sem vzela na znanje, še posebej trditve, ki s samim dogodkom nimajo popolnoma nobene zveze.

Zato se bom še danes prijavila na kakšen zafrustriran ženski forum, pa bo mir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blush.gif jutri je torek... pivo sem morala doma spiti.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blush.gif jutri je torek... pivo sem morala doma spiti.

Predno si pir spila, je bil že torek; zdaj ko si ga spila pa je verjetno že četrtek. trance_21_laughing1.gif Še jutri v službo, pa je spet vikendtrance_30_punk.gif .

Probaj samo s "penami"............manj "trofi". drinka.gif

ps: ti še maš isti motor trance_11_confused.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predno si pir spila, je bil že torek; zdaj ko si ga spila pa je verjetno že četrtek. trance_21_laughing1.gif Še jutri v službo, pa je spet vikendtrance_30_punk.gif .

Probaj samo s "penami"............manj "trofi". drinka.gif

ps: ti še maš isti motor trance_11_confused.gif

Moj bo za vedno... ne dam garolleyes.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesreča na Grobniku...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj bo za vedno... ne dam garolleyes.gif .

To je moja mama tui rekla za Rovera pa sem ji ga v robnike sparkiral O:-) Ni blo sreče kaj češ :?

Popravljeno . Popravil Barracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz, Šokac, dolgoletni neprofesionalni motorist z dolgoletnimi neprofesionalnimi motorističnimi izkušnjami, nisem nikoli organiziral takšnih projektov, ker nimam takšnih producentskih izkušenj.

Imam pa v svojem življenju vse preveč izkušenj s takšnimi in drugačnimi ljudmi in poslovnimi projekti okoli mene, ki se pripravljajo, najavljajo,ti vzamejo kar precej energije, da stroškov niti ne omenjam, a se potem zaradi neresnosti nekoga drugega ne realizirajo in nato gredo v mojo osebno škodo in škodo vseh davkoplačevalcev. In to mi gre v tej državi že hudo, hudo na živce. Potem pa nekdo od mene pričakuje še strpnost in razumevanje. V svojem odgovoru si napisala, da sploh nisi dojela, da sem sposoben česa takega. In kaj sem tako groznega storil? Napisal sem samo tisto kar me je žulilo. Kot drugo mi nisi žena, hčera, sestra in ne mama. Zato ne vidim nobenega razloga, zakaj bi te šparal in te zavijal v vato. To že itak tako osladno, sprenevedajoće in hinavsko počnejo nekateri drugi na MB Motosvet. Jaz takšen enostavno nisem.

Če se ne bi na forumu, ki je javni medij, javno pohvalila, da si tudi ti imela malo prste vmes in vabila na prireditev, ne bi tega javno omenil niti z besedo. Zaradi koga si se odpovedala dopustu in prebedela toliko noči pa tudi vemo. Toda to je tvoj problem, ki se mene in ostalih ne tiče.

Kapljica čez rob je enostavno šla zaradi 36x4 €, kar znese natančno 144 ojrov. "Žal" si bila ti tista, ki je naletela na "mino". Potem pa mi na prodajnem mestu rečejo, denar dobite čez en ali dva meseca, ko bo zadeva prišla naokoli ali se obrnite na podjetje Eventim. Halooooo! eek.gif Nekateri so se obrnili na naslov Eventim v MB, pa na Klinetovi 4, razen priimkov stanovalcev ni nič. O kakšnem podjetju Eventim na Klinetovi 4, ni ne duha in ne sluha. Zelo resna firma, oz. sp.

Tudi jaz hodim vsak dan na šiht, pa na forumu nenehno ne jamram kako fejst moram delati, ter kako stresno službo imam, ali da sem sem zaradi službe in svojega ožjega sorodnika moral prebediti toliko noči. To je moj problem, ki se tiče samo mene in mojih bližnjih in ni predmet razprave javnega medija.

Če prevzameš neko odgovornost in greš s pohvalo v javnost, potem moraš biti odgovoren tudi, če ti projekt ne rata. Če želiš javno jamrati in se smiliti samemu sebi in pričakovati, da te bodo nato vsi ujčkali, razumeli in tolažili in povrhu še pričakovati strpnost, se moraš prijaviti na frustriran ženski forum, Planet lepote, ne pa na motoristični forum.

Na forumih, ki so povezani s to propadlo prireditvijo, pa so bendi sami napisali. Citiram: Zaradi neresnosti organizatorja, odpovedujemo svoj nastop.

Denar, bom že dobil nazaj, ti pa mi lahko en torek za pomiritev plačaš pir. Seveda, če me ne bodo nekateri "člani" MB Motosvet" s teboj na čelu prej namlatili, ali me izločili iz svoje sredine. Javno, pa nimam več namena razpravljati o tem.

Lp, Šokac

No končno se nekaj dogaja worship.gif

Upam da bo na koncu fajt, tak kak v dobrih starih motorističnih cajtih, ko so prvo hantli ratali, pol smo se steplitrance_09_box.gif , na koncu pa šli skup na pirtrance_06_beer2.gif , ter na kraji pa fsi fkup zopet eniga narejzali ki itak ni mel pri tem nič poleg.

Šokac če daš za pir s tabo potegnem, se ko ga malo mam sn korajžntrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!