Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Misliš ali veš?

D.

whistle.gifwhistle.gifwhistle.giftrance_32_shutup.gif

Vem, da mislimtrance_19_hmm.gif ! Če bi bla lepota nalezljiva....tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....bi ze umrl zaradi zastrupitve z njo. trance_14_devil2.gif mlad, a lep. tongue.gif

Čuj ti! Še nisi ču, da se lepota sama hvalieek.gif . Ja kaj te naj pol rečem, če pa je takslap.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj ti! Še nisi ču, da se lepota sama hvalieek.gif . Ja kaj te naj pol rečem, če pa je takslap.gif .

Serbus Lepi! Zadnje čase si še samo na relaciji Hoče Bajsterca. Če imaš gor čelado se ni treba bati, da te vkradejo in lahko greš še kam dalje! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus Lepi! Zadnje čase si še samo na relaciji Hoče Bajsterca. Če imaš gor čelado se ni treba bati, da te vkradejo in lahko greš še kam dalje! whistle.gif

Gnes? Dopoldan zaseden do 12 ure, pol bi pa blo dobro malo pretegnit kole za kaki 2 urciwhistle.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gnes? Dopoldan zaseden do 12 ure, pol bi pa blo dobro malo pretegnit kole za kaki 2 urciwhistle.gif .

2 urici??? za to še včasih kluča nebi iskal ;D Pesi so te čist z*ebali :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 urici??? za to še včasih kluča nebi iskal ;D Pesi so te čist z*ebali biggrin.gif

Maš praftrance_13_cry.gif . Če so pa taki cukerčki. Čez teden že počasi trance_43_wavetowel2.gif k novim gospodarjem sad.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se ve, če sta ta dva že prišla iz Bosne? Da nista ki zalutala evilgrin.gif ....

post-17531-1273403959_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš praftrance_13_cry.gif . Če so pa taki cukerčki. Čez teden že počasi trance_43_wavetowel2.gif k novim gospodarjem sad.gif .

Jaz jih ne bi dal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš praftrance_13_cry.gif . Če so pa taki cukerčki. Čez teden že počasi trance_43_wavetowel2.gif k novim gospodarjem sad.gif .

Bo pomaaj....pa bo krusni ocka oddal svoje malcke.....

bo pa vec cajta za :naughty: :whistle: O:-) , hihihihi...JOKE... Prevod- da skrajsam....: srecno furco an.....:whistle::yea1::yea1::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se ve, če sta ta dva že prišla iz Bosne? Da nista ki zalutala evilgrin.gif ....

Pivo in boobies.gif , vsa je tak poceni, da se najbrž vrnema konec maja, ča bo pa vmes še regres, pa konec leta !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za drugo polovico avgusta, tuhtam eno tako, 4-5 dnevno, lahko varianto, nadvse primerno tudi za sopotnice:

MB-Varaždin-Virovitica-narodni park PAPUK-Osijek-Narodni park KOPAČKI RIT-Sombor-Bačka Palanka-Narodni park FRUŠKA GORA-Sremska Mitrovica-Brčko-Slavonski Brod-Banja Luka-Narodni park KOZARA-Prijedor-Petrinja-Zagreb-MB.

Točnega datuma odhoda še nimam, prav tako še nimam konkretnih dnevnih relacij in prenočišč. Torej, zaenkrat samo še ideja.

Če koga zanima, naj napiše na forum ali pošlje PM, pa se uskladimo in skupaj naredimo (=priredimo) detaljni načrt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pivo in boobies.gif , vsa je tak poceni, da se najbrž vrnema konec maja, ča bo pa vmes še regres, pa konec leta !

Kolko te so 2 x boobies.gif v lepinji? trance_11_confused.gifwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se ve, če sta ta dva že prišla iz Bosne? Da nista ki zalutala evilgrin.gif ....

Nista zalutala :) S Sandijem sem se v soboto srečal v Lojzu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se ve, če sta ta dva že prišla iz Bosne? Da nista ki zalutala evilgrin.gif ....

kakor je spodaj napisal Mohorko - konec maja 1x se vrneva, če pade regres pa... za božič :yea2:

Pivo in boobies.gif , vsa je tak poceni, da se najbrž vrnema konec maja, ča bo pa vmes še regres, pa konec leta !

Nista zalutala :) S Sandijem sem se v soboto srečal v Lojzu.

to sem samo vmes skocil po cistilo za verigo in zlozljivi stolcek (, ki pa so ga umaknili iz prodaje :angry: ), potem pa sem se vrnil, da ne bi bil sotrpin predolgo sam :OK:

Popravljeno . Popravil rookie81
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogrešam Vapotka :cry: ... hočm ga nazaj :cry: ... prznau bom, da sem prlek ... VAPOTEEEEEEK VRNI SE :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to sem samo vmes skocil po cistilo za verigo in zlozljivi stolcek (, ki pa so ga umaknili iz prodaje :angry: ), potem pa sem se vrnil, da ne bi bil sotrpin predolgo sam :OK:

Bogi revež, zdaj boš pa moral še do konca maja stat :surrender: Jaz ti lahko ribiškega posodim, samo boš moral še enkrat iz Bosne prit. Sej vem, da ti bi, samo potem bo sotrpin spet osamljen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko te so 2 x boobies.gif v lepinji? trance_11_confused.gifwhistle.gif

Hm, bom danes vprašal, koliko stane, če jih konzumiraš v lepinji.

Načelno je pa tak, da so tiste ta večje cenejše od ta malih ....

Tiste ta pobožne, ki padeja na kolena ko odpreš modrc, so pa čisto zastojn ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, bom danes vprašal, koliko stane, če jih konzumiraš v lepinji.

Načelno je pa tak, da so tiste ta večje cenejše od ta malih ....

Tiste ta pobožne, ki padeja na kolena ko odpreš modrc, so pa čisto zastojn ...

Super itak mam večje boobies.gif rajši. Samo jaz sem mislil da boš reko pridi enkrat zraven, pa se sam prepričaj. Te pa nič!!! trance_13_cry.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!