Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

:lol1: ja zdaj pa sem se res nasmejal, Šokac pa ti si prava legenda, maš v dobrem :beer1:

Si dobro razmislil in pretehtal tvojo izjavo preden si jo objavil?

Lahko se ti zgodi ne glede na vse pretekle dogodke, da postaneš izobčenec in neki osebek. Tako kot v zgodbi o cesarskem pingvinu, ki živi globoko na antarktiki.

Če kateri član cesarskih pingvinov ne poje tako kot želi glavni Atapingvin, ki se rad javno ponaša s svojimi številnimi in različnimi motornimi sanmi, ali če se zameriš blaženi matikipingvin te lahko na ukaz Atejapingvina in njegovih istomišljenikov, tvoja jata izobči. Potem postaneš Solo Riders cesarski pingvin.

:beer2::yea1:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.................

Če kateri član cesarskih pingvinov ne poje tako kot želi glavni Atapingvin, ki se rad javno ponaša s svojimi številnimi in različnimi motornimi sanmi, ali če se zameriš blaženi matikipingvin te lahko na ukaz Atejapingvina in njegovih istomišljenikov, tvoja jata izobči. Potem postaneš Solo Riders cesarski pingvin.

trance_07_beerchug.giftrance_43_wavetowel2.gif

Bravo Šokac! Vidim, da ti je pranje cot po forumu najmanj en taki dodatni hobimad.gif . Tvoja pripomba o soglasnem petju na mojo željo je butasta. Ali pa sem jaz kreten, ker ne vem, zakaj bi moral nekdo tako pet, kot si jaz želimyawn.gif . Preprosto je pravilo druženja. Fkup smo tisti, ki nam paše biti fkup. Če je kdo moteč element in se ne zna prilagajati, ga izločimo ali se pa sam izloči. Nikogar ne posiljujemo s svojo prisotnostjo in vsak se sam odloči ali se bo udeležil totega torka, fure ali čage. Tvoje pripombe (recimo o kuhanju vina) so morda za koga užitne, za koga pa žaljive. Ampak ti si frajer, ki si pač te stvari lahko privoščiš?!

Zakaj si dodal pripombo o mojem "ponašanju" (saj sem se lahko pingvinsko spoznal?) z mojimi sanmi (upam, da ne pričakuješ "opravičevanja" zakaj jih je tolikoeek.gif )? Še v kombinaciji z blaženo mutikopingvin? Tvoja nadutost nadiranja drage mi Mutike je doseglo svoj namentrance_26_nono.gif . Kdaj je bila zadnjič aktivna na tem forumu? Ceneno pljuvanje po njej in dajanje + ocen "neznanih osebkov" na tvoj post jo je užalilo, prizadelo in povzročilo, da na tem forumu zaenkrat ni več pisno prisotna. Kdo je sedaj koga izobčileek.gif ? Sereš Šokac, sereštrance_26_nono.gif . In kaj je sploh namen tvojih negativnih nakladanj? Razdor?

Motosvet "krožek" Maribor ni neko registrirano društvo. Na tem forumu se pod tem naslovom dobivamo nekateri, ki si s tem krajšamo čas, dogovarjamo za pijačo, toti torek, picnic, skupne fure,.... Tudi ti imaš vso pravico kaj organizirati, povabiti, predlagati, se dogovoriti.... in vsi ostali se bodo odločili o prijetnosti druženja s teboj. Tudi jaz! Probaj nekaj organizirat, daj idejo in po odzivu boš kmalu ugotovil kam pes taco moli.

Na zadnji cik-cak dogovorjeni furi nas je bilo osem. Verjamem, da bomo šli še večkrat skupaj. Pridružil bi se lahko vsak, ki je prebral ruto.

Toliko!

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj toteki...

je kdo mogoče za kakšno furo jutri ali v soboto? mene vleče nekam k severnim sosedom na prelaze se malo ohladit, pa bi mi kakšna družba prav prišla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Šokac! Vidim, da ti je pranje cot po forumu najmanj en taki dodatni hobimad.gif . Tvoja pripomba o soglasnem petju na mojo željo je butasta. Ali pa sem jaz kreten, ker ne vem, zakaj bi moral nekdo tako pet, kot si jaz želimyawn.gif . Preprosto je pravilo druženja. Fkup smo tisti, ki nam paše biti fkup. Če je kdo moteč element in se ne zna prilagajati, ga izločimo ali se pa sam izloči. Nikogar ne posiljujemo s svojo prisotnostjo in vsak se sam odloči ali se bo udeležil totega torka, fure ali čage. Tvoje pripombe (recimo o kuhanju vina) so morda za koga užitne, za koga pa žaljive. Ampak ti si frajer, ki si pač te stvari lahko privoščiš?!

Zakaj si dodal pripombo o mojem "ponašanju" (saj sem se lahko pingvinsko spoznal?) z mojimi sanmi (upam, da ne pričakuješ "opravičevanja" zakaj jih je tolikoeek.gif )? Še v kombinaciji z blaženo mutikopingvin? Tvoja nadutost nadiranja drage mi Mutike je doseglo svoj namentrance_26_nono.gif . Kdaj je bila zadnjič aktivna na tem forumu? Ceneno pljuvanje po njej in dajanje + ocen "neznanih osebkov" na tvoj post jo je užalilo, prizadelo in povzročilo, da na tem forumu zaenkrat ni več pisno prisotna. Kdo je sedaj koga izobčileek.gif ? Sereš Šokac, sereštrance_26_nono.gif . In kaj je sploh namen tvojih negativnih nakladanj? Razdor?

Motosvet "krožek" Maribor ni neko registrirano društvo. Na tem forumu se pod tem naslovom dobivamo nekateri, ki si s tem krajšamo čas, dogovarjamo za pijačo, toti torek, picnic, skupne fure,.... Tudi ti imaš vso pravico kaj organizirati, povabiti, predlagati, se dogovoriti.... in vsi ostali se bodo odločili o prijetnosti druženja s teboj. Tudi jaz! Probaj nekaj organizirat, daj idejo in po odzivu boš kmalu ugotovil kam pes taco moli.

Na zadnji cik-cak dogovorjeni furi nas je bilo osem. Verjamem, da bomo šli še večkrat skupaj. Pridružil bi se lahko vsak, ki je prebral ruto.

Toliko!

MB del Motosveta je postal eksluzivni krozek za samo dolocene osebke;v koliko ne pihas z njimi v en rog pac postanes izobcenec...nekak od dogodkov v Mladi Lipi dalje se je to zacelo dogajat. Z dolocenimi osebki te grupacije se pa da zelo lepo pogovarjati,ko niso v grupi. Ocitno si v grupi ne zelijo pokvariti svojega ranga.

Sicer sem se dokaj mlad, ampak vcasih je bilo res boljse.Casi in osebe se pac zamenjajo....

Glede Sokca in organizacije...tebe se ni bilo na forumu,ko je organiziral zakljucne fure Motosvetovega krozka.Prav tako smo se tudi prej znali organzirat in peljat skupaj.

Ce bi pa zdaj Sokac kaj organiziral pa verjamem,da bi se ziher peljali skoraj sami, saj bi ostali poslusali svoje credne nagone. Pa saj ves kam pes taco moli.

post-5882-127619952298_thumb.jpg

post-5882-127619961462_thumb.jpg

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MB del Motosveta je postal eksluzivni krozek za samo dolocene osebke;v koliko ne pihas z njimi v en rog pac postanes izobcenec...

..................

Zakaj bi postal izobčenec? Lahko se izobčiš samo sam, če ti družba ne paše.

Vidiš, jaz pa gledam to tako, da se nas je nekaj motoristov, ki smo se spoznali preko tega foruma, našlo skupaj, se družimo, prijateljujemo, se kam zapeljemo, si pomagamo, skočimo na kavico, vržemo kaj na žar, .... skratka tako smo se spoznali. Nobenih obveznosti drug do drugega. Prihajamo, odhajamo, ni članarine, obveznosti,... Če ti kdo paše po krvni sliki si z njim, če ne, pač nisi. V Mariboru je mnogo članov Motosveta, ki se verjetno tudi družijo, se pokličejo,... ker so prijatelji. Nihče si zato ne more lastiti nekih pravic in zaslug na osnovi nekega staža ali kilometrov ali celo dajati navodila o obnašanju ali uporabljati ta forum za žaljenje, širjenje negativnih nakladanj in delovati razdiralno trance_26_nono.gif . Takšnim se jaz izognem, nimam nobenega veselja ali želje biti ali iti z njim na furo ali piknik. Prijatelja si vsak izbere sam. "Gliha vkup štriha!"Sedaj nas pač je neka ekipa prijateljev, ki se več družimo in vozimo skupaj ter med seboj javno komuniciramo. In kaj je tu slabega? Če komu taki pašemo, je dobrodošel. Krog prijateljev se pač širi, kar je dobro. Ja, tu pa velja čredni nagon ali sožitje v dosego skupnega cilja, imeti se fajn in uživati. Menda je logično, da ima vsak vso možnost druženja in ustvarjanja svojega kroga v sklopu Motosveta, Face booka ali bilo katerega foruma. Pa bo Toti torek enih, Tota sreda drugih, Toti četrtek tretjih,.... nihče ne more nikomur kratiti pravice kontaktiranja preko MB Motosveta, ker je pač tu (ali v okolici) doma. Pa bo kdo prišel v torek k Aliju, šel v sredo k Lipi, četrtek Bokiju, .. kjer pač bo imel prijatelje.

Negativne valove pa naj pusti doma.

Žalostno pa bi bilo, če bi se nam zaradi nekaj "osebkov", kot jih ti imenuješ, ta forum uprl in bomo začeli med seboj komunicirati samo preko ZS ali GSM - ov.

Mutikaaaa! Mam praf? Daj mi plusekatrance_19_hmm.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vuk76: lahko greš poleg jutri, organiziram izlet na Kolpo in nazaj :)

Samo se je potrebno pri vožnji prilagoditi vodji skupine in organizatorju, ker gre za izlet (tudi kopanje) in ne za dirkanje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Šokac! Vidim, da ti je pranje cot po forumu najmanj en taki dodatni hobimad.gif . Tvoja pripomba o soglasnem petju na mojo željo je butasta. Ali pa sem jaz kreten, ker ne vem, zakaj bi moral nekdo tako pet, kot si jaz želimyawn.gif . Preprosto je pravilo druženja. Fkup smo tisti, ki nam paše biti fkup. Če je kdo moteč element in se ne zna prilagajati, ga izločimo ali se pa sam izloči. Nikogar ne posiljujemo s svojo prisotnostjo in vsak se sam odloči ali se bo udeležil totega torka, fure ali čage. Tvoje pripombe (recimo o kuhanju vina) so morda za koga užitne, za koga pa žaljive. Ampak ti si frajer, ki si pač te stvari lahko privoščiš?!

Zakaj si dodal pripombo o mojem "ponašanju" (saj sem se lahko pingvinsko spoznal?) z mojimi sanmi (upam, da ne pričakuješ "opravičevanja" zakaj jih je tolikoeek.gif )? Še v kombinaciji z blaženo mutikopingvin? Tvoja nadutost nadiranja drage mi Mutike je doseglo svoj namentrance_26_nono.gif . Kdaj je bila zadnjič aktivna na tem forumu? Ceneno pljuvanje po njej in dajanje + ocen "neznanih osebkov" na tvoj post jo je užalilo, prizadelo in povzročilo, da na tem forumu zaenkrat ni več pisno prisotna. Kdo je sedaj koga izobčileek.gif ? Sereš Šokac, sereštrance_26_nono.gif . In kaj je sploh namen tvojih negativnih nakladanj? Razdor?

Motosvet "krožek" Maribor ni neko registrirano društvo. Na tem forumu se pod tem naslovom dobivamo nekateri, ki si s tem krajšamo čas, dogovarjamo za pijačo, toti torek, picnic, skupne fure,.... Tudi ti imaš vso pravico kaj organizirati, povabiti, predlagati, se dogovoriti.... in vsi ostali se bodo odločili o prijetnosti druženja s teboj. Tudi jaz! Probaj nekaj organizirat, daj idejo in po odzivu boš kmalu ugotovil kam pes taco moli.

Na zadnji cik-cak dogovorjeni furi nas je bilo osem. Verjamem, da bomo šli še večkrat skupaj. Pridružil bi se lahko vsak, ki je prebral ruto.

Toliko!

:eek: No Ataiba, kaj pa si se ti tako spravil name?

Veš, odločil sem se, da ti bom odgovor napisal bolj počasi, ker vem, da ti bolj počasi bereš. Bo šlo, ali je še vedno prehitro? OK!

Ne morem ti povedati, kako mi je hudo in kako me je tvoje pisanje presenetilo in prizadelo. :cry: Do sedaj si mi bil takšen jack B) in kar nekaj časa bom potreboval, da se bom pobral. Najbolje bi bilo, da se za nekaj časa tudi jaz umaknem na forum Planeta lepote :wub: in si tam v ženski :wub: družbi zaližem svoje globoke rane, ki si mi jih zadal na takšen način.

Vedi, da si od prvega dne ko sem te srečal postal moj motoristični idol. Ti pa me zaradi napačno razumljenih besed in zgolj zaradi neke slučajne podobnosti mojega posta, ter neke mehke dušice, oz. mariborske matere Tereze, za katero se bolj zavzemaš kot za svojo lastno ženo, prideš tiho, me vržeš "v treske" in vstopiš med večne legende.

Ni fer Ataiba, ni fer. Pa kaj sem ti storil, za božjo voljo, da si izkoristil mojo nesebično naivnost in nepripravljenost na takšen udarec? :hmm:

:hmm: Zato mi je še manj jasno o kakšnem "pranju cot" govoriš in na kakšen način si prišel do takšnih zaključkov, ki mi jih očitaš? Pišeš o nekih motornih saneh. Če te prav razumem, si mi želel povedati, da imaš poleg motorjev tudi nekaj motornih snežnih sank, tako kot cesarski Atapingvin na Antarktiki in da boš pozimi organiziral in povabil svoje kolege na skupno motorno sankanje in nato še na kuhano vino. Mene pa ne boš, ker sem poreden, ker neupravičeno jezim tvojo Mutiko in ker ti očitno nisem simpatičen.

Pomeni, da imata ti in Atapingvin na Antarktiki le nekaj skupnega? Oba imata snežne motorne sanke. In v tem delu si se spoznal? Kako dobro! Ne moreš verjeti,. Pa ti si "ful vredi faca", še bolj kot sem si mislil.

Pozabil sem napisati, da je bila vsaka podobnost mojega prejšnjega posta, ki te je tako razburila in dvignila tlak, zgolj samo slučajnost in nič drugega.

Ataiba, še zadnjič bi ti želel povedati, da sem te na srečanjih vedno pozorno opazoval in še bolj poslušal. Predvsem zaradi tega, ker tako dobro poznaš naš bivši morski jug, njihovo papico kot ji praviš ti, ker skoraj ni stvari, v katero se ti ne bi tak dobro spoznal, ker je videti tako, da imaš samo ti tam doli toliko frendov in ker vse ljudi ob sebi znaš kratek čas zelo pozorno poslušati, predvsem iz razloga, ker si v skrbeh, da si ne bi prisotna družba morala preveč naprezati svojih glasilk. Zato si bil vedno tako prijazen, da si namesto nas, vse povedal kar ti.

Takšna prijazna duša kot si, bi z zagotovostjo rekel, da si vse svoje ženske :pos: zaradi te tvoje nežnosti celo z mehkim, da jih ja ne bi bolelo ali da jih ne bi slučajno prizadel. Da vsega tvojega zanimivega razlaganja in doživetij ob samo tvoji dobri travarici niti ne omenjam. Vedi, da si zame bil glavni, občudoval sem te bolj kot Chuck Norrisa.

Pišeš o cenenem pljuvanju in sprašuješ, če je moj namen, da delam razdor? V tej zadevi sem že vse povedal. Še najmanj, pa da bi po kom ceneno pljuval ali delal razdor.

Vse kaže, da sem se do sedaj motil o tebi in si mislil, da si celo boljši od Chuck Norrisa. Kot vidim, bi ti bilo bolj všeč, če bi se šel hinavščine in preko foruma Mutiki in ostalim pošiljal poljubčke, jo tolažil, ker mora revica samo ona toliko delati cele dneve in noči in seveda razumeti, da se lahko neki projekt enostavno pač zalomi. Zakaj pa se nisi zavzel zame in za moj denar, ki ga določen čas nisem dobil nazaj zaradi nesposobnosti in nekih mučk organizatorja in organizacije v kateri je sodelovala tudi Mutika.? Seveda ne, ker je to pač Mutika in ker ste nekateri »tiči« pač fkup, kot si dobesedno napisal. Gliha vkup štriha. In kdo vam brani, da ste gliha, ki vkup štriha, fkup? Jaz ne.

Kot najvažnejše pri vsem tem pa je naslednje in zadnje.

Zakaj se ti vtikuješ v aprilske dogodke in kdo te je sploh prosil za kakšno mnenje zaradi katerih ste nekateri sedaj tako užaljeni, seveda z Mutiko na čelu? Si mogoče njen odvetnik, zavetnik ali kaj drugega? Pri tvojih letih bi že lahko vedel, da se ljudje ne praskajo tam kjer jih ne srbi! Se ti ne zdi?

S svojim odhodom iz foruma pa je Mutika samo pokazala svojo resnično otročjost in nezrelost za svoja leta. Če je že užaljena in prizadeta bi lahko ignorirala samo mene, ne pa da je sedaj zaradi mene jezna na vse ostale in kot nekakšna najstnica neprijavljena kuka na forum, oz. pošilja samo zasebna sporočila. »Res zelo zrelo in odgovorno za žensko njenih let«.

Kot drugo pa se zamisli in se vprašaj, zakaj se na strani MB krožka več ne pojavljajo ali zelo malo naslednji člani, ki so nekoč krojili to stran? Lindau, Uti, Bauca, Elbarto, Dašenka, Alka Rocky, Ico, Ike, DrBig, Ski fanatic, Pupa, Lobo, Provokator, Stigmata, Mačica, Wind,, Hals, T Boy in mnogi drugi. Nekaj o tem ti je povedal tudi Vuk.

Nekaj je očitno narobe. Ali so se enostavno naveličali in prerasli tale forum, nimajo časa ali pa jim enostavno kaj ni všeč?

Le kdo bi vedel? Od nas verjetno nihče, razen tebe, ki imaš doma toliko pasjih tac in vedno in povsod veš kam pes taco moli.

Po vsem kaj si napisal pa boš seveda v očeh Mutike še večji Jacko. Le kaj počne njen tip, da se ti moraš zavzemati in skrbeti za njo?

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kwa dogaja? :unsure:

Furi, se že dogaja. Bo vsaj malo bolj pestro in zanimivo brati. Nekdo pač mora poskrbeti zato.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ste "sprte" strani za arbitražo? trance_06_beer2.gif

Ha,ha, ha. Ta pa je dobra. Seveda, zakaj pa ne!

Jaz ne nasprotujem, da se Mutika vrne na forum in popestri forum s svojimi prispevki. :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vuk76: lahko greš poleg jutri, organiziram izlet na Kolpo in nazaj :)

Samo se je potrebno pri vožnji prilagoditi vodji skupine in organizatorju, ker gre za izlet (tudi kopanje) in ne za dirkanje.

Hvala lepa za povabilo ;) mogoce kdaj drugic. Glede na to,da mam par km ze za sabo, dobro vem kako se vozi v skupini. Sem mel dobra ucitelja (Danci & Gody). Aja, dirka se pa na dirkaliscu...;

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: No Ataiba, kaj pa si se ti tako spravil name?

Veš, odločil sem se, da ti bom odgovor napisal bolj počasi, ker vem, da ti bolj počasi bereš. Bo šlo, ali je še vedno prehitro? OK!

Ne morem ti povedati, kako mi je hudo in kako me je tvoje pisanje presenetilo in prizadelo. :cry: Do sedaj si mi bil takšen jack B) in kar nekaj časa bom potreboval, da se bom pobral. Najbolje bi bilo, da se za nekaj časa tudi jaz umaknem na forum Planeta lepote :wub: in si tam v ženski :wub: družbi zaližem svoje globoke rane, ki si mi jih zadal na takšen način.

Vedi, da si od prvega dne ko sem te srečal postal moj motoristični idol. Ti pa me zaradi napačno razumljenih besed in zgolj zaradi neke slučajne podobnosti mojega posta, ter neke mehke dušice, oz. mariborske matere Tereze, za katero se bolj zavzemaš kot za svojo lastno ženo, prideš tiho, me vržeš "v treske" in vstopiš med večne legende.

Ni fer Ataiba, ni fer. Pa kaj sem ti storil, za božjo voljo, da si izkoristil mojo nesebično naivnost in nepripravljenost na takšen udarec? :hmm:

:hmm: Zato mi je še manj jasno o kakšnem "pranju cot" govoriš in na kakšen način si prišel do takšnih zaključkov, ki mi jih očitaš? Pišeš o nekih motornih saneh. Če te prav razumem, si mi želel povedati, da imaš poleg motorjev tudi nekaj motornih snežnih sank, tako kot cesarski Atapingvin na Antarktiki in da boš pozimi organiziral in povabil svoje kolege na skupno motorno sankanje in nato še na kuhano vino. Mene pa ne boš, ker sem poreden, ker neupravičeno jezim tvojo Mutiko in ker ti očitno nisem simpatičen.

Pomeni, da imata ti in Atapingvin na Antarktiki le nekaj skupnega? Oba imata snežne motorne sanke. In v tem delu si se spoznal? Kako dobro! Ne moreš verjeti,. Pa ti si "ful vredi faca", še bolj kot sem si mislil.

Pozabil sem napisati, da je bila vsaka podobnost mojega prejšnjega posta, ki te je tako razburila in dvignila tlak, zgolj samo slučajnost in nič drugega.

Ataiba, še zadnjič bi ti želel povedati, da sem te na srečanjih vedno pozorno opazoval in še bolj poslušal. Predvsem zaradi tega, ker tako dobro poznaš naš bivši morski jug, njihovo papico kot ji praviš ti, ker skoraj ni stvari, v katero se ti ne bi tak dobro spoznal, ker je videti tako, da imaš samo ti tam doli toliko frendov in ker vse ljudi ob sebi znaš kratek čas zelo pozorno poslušati, predvsem iz razloga, ker si v skrbeh, da si ne bi prisotna družba morala preveč naprezati svojih glasilk. Zato si bil vedno tako prijazen, da si namesto nas, vse povedal kar ti.

Takšna prijazna duša kot si, bi z zagotovostjo rekel, da si vse svoje ženske :pos: zaradi te tvoje nežnosti celo z mehkim, da jih ja ne bi bolelo ali da jih ne bi slučajno prizadel. Da vsega tvojega zanimivega razlaganja in doživetij ob samo tvoji dobri travarici niti ne omenjam. Vedi, da si zame bil glavni, občudoval sem te bolj kot Chuck Norrisa.

Pišeš o cenenem pljuvanju in sprašuješ, če je moj namen, da delam razdor? V tej zadevi sem že vse povedal. Še najmanj, pa da bi po kom ceneno pljuval ali delal razdor.

Vse kaže, da sem se do sedaj motil o tebi in si mislil, da si celo boljši od Chuck Norrisa. Kot vidim, bi ti bilo bolj všeč, če bi se šel hinavščine in preko foruma Mutiki in ostalim pošiljal poljubčke, jo tolažil, ker mora revica samo ona toliko delati cele dneve in noči in seveda razumeti, da se lahko neki projekt enostavno pač zalomi. Zakaj pa se nisi zavzel zame in za moj denar, ki ga določen čas nisem dobil nazaj zaradi nesposobnosti in nekih mučk organizatorja in organizacije v kateri je sodelovala tudi Mutika.? Seveda ne, ker je to pač Mutika in ker ste nekateri »tiči« pač fkup, kot si dobesedno napisal. Gliha vkup štriha. In kdo vam brani, da ste gliha, ki vkup štriha, fkup? Jaz ne.

Kot najvažnejše pri vsem tem pa je naslednje in zadnje.

Zakaj se ti vtikuješ v aprilske dogodke in kdo te je sploh prosil za kakšno mnenje zaradi katerih ste nekateri sedaj tako užaljeni, seveda z Mutiko na čelu? Si mogoče njen odvetnik, zavetnik ali kaj drugega? Pri tvojih letih bi že lahko vedel, da se ljudje ne praskajo tam kjer jih ne srbi! Se ti ne zdi?

S svojim odhodom iz foruma pa je Mutika samo pokazala svojo resnično otročjost in nezrelost za svoja leta. Če je že užaljena in prizadeta bi lahko ignorirala samo mene, ne pa da je sedaj zaradi mene jezna na vse ostale in kot nekakšna najstnica neprijavljena kuka na forum, oz. pošilja samo zasebna sporočila. »Res zelo zrelo in odgovorno za žensko njenih let«.

Kot drugo pa se zamisli in se vprašaj, zakaj se na strani MB krožka več ne pojavljajo ali zelo malo naslednji člani, ki so nekoč krojili to stran? Lindau, Uti, Bauca, Elbarto, Dašenka, Alka Rocky, Ico, Ike, DrBig, Ski fanatic, Pupa, Lobo, Provokator, Stigmata, Mačica, Wind,, Hals, T Boy in mnogi drugi. Nekaj o tem ti je povedal tudi Vuk.

Nekaj je očitno narobe. Ali so se enostavno naveličali in prerasli tale forum, nimajo časa ali pa jim enostavno kaj ni všeč?

Le kdo bi vedel? Od nas verjetno nihče, razen tebe, ki imaš doma toliko pasjih tac in vedno in povsod veš kam pes taco moli.

Po vsem kaj si napisal pa boš seveda v očeh Mutike še večji Jacko. Le kaj počne njen tip, da se ti moraš zavzemati in skrbeti za njo?

Ne bom se vmešaval v vsebino tvojih romanov, ker ne bi bilo pošteno. Pa vendar, a se ti ne zdi, da bi svoj venček kompleksov lahko pozdravil kje drugje - morda v kakšnem privatnem okolju na štiri oči?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom se vmešaval v vsebino tvojih romanov, ker ne bi bilo pošteno. Pa vendar, a se ti ne zdi, da bi svoj venček kompleksov lahko pozdravil kje drugje - morda v kakšnem privatnem okolju na štiri oči?

Si se se ze vmesal.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bog te vido Šokac,

kaj je vzrok vsega tega sarkazma in cinizma, ki meji na neokusno žaljenje vseh in vsakega.

Zelo dobro je nekdo nekdaj, ki ga ne bom imenoval, izjavil: "Če ne zmoreš povedati kaj dobrega, raje molči!".

Meni se zdi zelo koristen rek, moram pa reči, da imam slabši petkov večer, kot bi ga imel, če ne bi pogledal na totek forum. Škoda. :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bom se vmešaval v vsebino tvojih romanov, ker ne bi bilo pošteno. Pa vendar, a se ti ne zdi, da bi svoj venček kompleksov lahko pozdravil kje drugje - morda v kakšnem privatnem okolju na štiri oči?

Kdo pa si ti?

Ne bom ti delil nasvetov, ker to ne bi bilo pošteno. Pa vendar, a se ti ne zdi, da bi bilo bolje, če bi molčal?

Bog te vido Šokac,

kaj je vzrok vsega tega sarkazma in cinizma, ki meji na neokusno žaljenje vseh in vsakega.

Zelo dobro je nekdo nekdaj, ki ga ne bom imenoval, izjavil: "Če ne zmoreš povedati kaj dobrega, raje molči!".

Meni se zdi zelo koristen rek, moram pa reči, da imam slabši petkov večer, kot bi ga imel, če ne bi pogledal na totek forum. Škoda. :wallbash:

Se strinjam s teboj, da je prisoten sarkazem in cinizem. Ampak zakaj nisi napisal Bog te vidi Ataiba? Zakaj pod njegov post nisi napisal koristnega reka? In zakaj si tako pristranski in dvoličen?

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak zakaj nisi napisal Bog te vidi Ataiba? Zakaj pod njegov post nisi napisal koristnega reka? In zakaj si tako pristranski in dvoličen?

Zakaj misliš da nisem?

Lahko ti povem, ne morem pa napisati na forum. :cry:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A LADY

A little old lady was walking down the street dragging two large plastic garbage bags behind her. One of the bags rips,

and every once in a while a $20 bill falls out onto the sidewalk.

Noticing this, a policeman stops her, and says, "Ma' am, there are $20 bills falling out of your bag."

"Oh, really? Damn!" said the little old lady. "I'd better go back, and see if I can find them. Thanks for telling me."

Well, now, not so fast," says the cop. "How did you get all that money?

You didn't steal it, did you?"

"Oh, no", said the little old lady. "You see, my back yard is right next to the football stadium parking lot.

On game days, a lot of fans come and pee through the fence into my flower garden. So, I stand behind the fence with my hedge clippers.

Each time some guy sticks his thing through the fence, I say, '$20 or off it comes'.

"Well, that seems only fair" laughs the cop. "OK. Good luck! Oh, by the way, what's in the other bag?"

"Well, you know", "not everybody pays …! «

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pa si ti?

Ne bom ti delil nasvetov, ker to ne bi bilo pošteno. Pa vendar, a se ti ne zdi, da bi bilo bolje, če bi molčal?

Se strinjam s teboj, da je prisoten sarkazem in cinizem. Ampak zakaj nisi napisal Bog te vidi Ataiba? Zakaj pod njegov post nisi napisal koristnega reka? In zakaj si tako pristranski in dvoličen?

pa dobro šokac se ti ne zdi, da bi mogoče pri svojih letih moral vedet kdaj je modro molčati?

drugače pa malce v razmislek vsem!!!

Ni prijatelja na svetu, ki zaupaš mu lahko, ker čez noč prijatelj zvesti, lahko sovražnik ti bo!

lep dan vsemyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZGODBICA

Nekega dne sem ujel taksi za na letališče. Vozili smo po desni strani

vozišča, ko je z parkirišča ob cesti, direktno pred nas zapeljal črn avto.

Moj voznik taksija je močno pritisnil na zavoro, odvil in se za mišjo dlako

izognil trčenju v črn avto. Voznik črnega avta je pomoli glavo skozi okno

in se pričel dreti na nas.

Voznik taksija se je samo nasmehnil in mu pomahal. In resno mislim, bil je

povsem miren in prijazen. Takoj sem ga vprašal; "Zakaj ste to naredili? Ta

človek je zapeljal pred naju in naju skoraj spravil v bolnišnico!"

Nato mi je voznik taksija povedal to, kar danes imenujem Zakon tovornjaka

za smeti!

Razložil mi je, da je veliko ljudi, ki so kot tovornjaki za smeti. Vozijo

se naokoli polni smeti, polni frustracij, polni jeze in polni razočaranj. V

trenutku, ko se smeti nabere preko roba, potrebujejo prostor kamor jih

stresejo in včasih jih stresejo nate. Ne jemlji tega osebno. Samo nasmehni

se jim, pomahaj, in jim zaželi vse dobro. Ne sprejemaj njihovih smeti in

jih ne raztresaj naokoli doma, v službi ali po ulicah, ko voziš avto,motor ali se

sprehajaš. Spodnja meja je, da uspešni ljudje ne dovolijo, da bi jim

tovornjaki za smeti uničili dan. Življenje je prekratko, da bi se zjutraj

zbujali z obžalovanjem v svojih mislih. Zato ljubimo tiste, ki se do nas

obnašajo prijazno in ignorirajmo tiste, ki se do nas ne obnašajo prijazno.

Življenje je 10 % tistega kar naredimo in 90 % tistega, kar sprejmemo v

svoje misli iz okolja.

Imejte fantastičen in smeti prazen dan ali noč! trance_07_beerchug.giftrance_12_console.giftrance_20_hug.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!