Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Kaj zaj, a bote samo kokodakali ali se gre kdo kam pelat?!?!

D.

Okoli desetih štartama proti Logarski na kafe. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa malce v razmislek vsem!!!

Ni prijatelja na svetu, ki zaupaš mu lahko, ker čez noč prijatelj zvesti, lahko sovražnik ti bo!

Žalostnih čas sma doživeli,

tacih nejsmo nkul imeli.

Grozno zmejšan je zdej svejt,

ves hudobn folk in slep.

Ofrt, prevzetnost zdej regira,

adn z druzm se prepira,

prave lbezni pa več ni,

poglejma mi na vse strani.

ocitno pomaga samo se sam voziti, da se ne zameris enemu ali drugemu. grande. :BUA:

Ne pomaga. Lahko se grande zameriš enemu ali drugemu policistu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A LADY

A little old lady was walking down the street dragging two large plastic garbage bags behind her. One of the bags rips,

and every once in a while a $20 bill falls out onto the sidewalk.

Noticing this, a policeman stops her, and says, "Ma' am, there are $20 bills falling out of your bag."

"Oh, really? Damn!" said the little old lady. "I'd better go back, and see if I can find them. Thanks for telling me."

Well, now, not so fast," says the cop. "How did you get all that money?

You didn't steal it, did you?"

"Oh, no", said the little old lady. "You see, my back yard is right next to the football stadium parking lot.

On game days, a lot of fans come and pee through the fence into my flower garden. So, I stand behind the fence with my hedge clippers.

Each time some guy sticks his thing through the fence, I say, '$20 or off it comes'.

"Well, that seems only fair" laughs the cop. "OK. Good luck! Oh, by the way, what's in the other bag?"

"Well, you know", "not everybody pays …! «

Ob nogometu in pivu se potem res dosti lula. Mariborski Volksgarten je v njegovi okolici kar precej polulan. Bi Lady tam lahko kar precej zaslužila, če bi si kupila stanovanje z vrtom kje na mladinski ulici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamikazicaaaaa!

Danes sem ugotovila, da imaš fantastičen, enkraten in sploh ah-in-oh moped! :trance_27_notworthy::trance_27_notworthy::trance_27_notworthy:

Joj, kak pa se to fajn pelje! Ziher sem vletavala v ovinke hitreje kot s Kwakom, pa nič utrujena nisem bila in mnogo manj mušic se je zaletavalo v mojo čelado. Uživala sem tristo/uro, po dolgem času sem spet odlične volje in vsaj začasno imam ful lahek občutek.

Ja, res je, v Godyjevi terminologiji se je tole 'nevozno sranje' izkazalo za odlično Suzukijevo napako! :OK::yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepih 333km padlo, skoraj sem že pozabil kaki je filing. :kva2::kva1::kva2::kva1::kva2:

Fakin, drugi teden delama servis, pridi, boma skupaj improvizirala. :whistle:

Lepo nedeljo še naprej! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Ja, res je, v Godyjevi terminologiji se je tole 'nevozno sranje' izkazalo za odlično Suzukijevo napako! :OK::yes:

...

Napačna uporaba terminologije. Ostali Suzukiji (ki sem jihj imel do sedaj možnost vozit) so nevozno sranje, pri tem so se pa očitno zmotli :)

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostnih čas sma doživeli,

tacih nejsmo nkul imeli.

Grozno zmejšan je zdej svejt,

ves hudobn folk in slep.

Ofrt, prevzetnost zdej regira,

adn z druzm se prepira,

prave lbezni pa več ni,

poglejma mi na vse strani.

Ne pomaga. Lahko se grande zameriš enemu ali drugemu policistu.

preprosto mislim, da so vsa trenja nepotrebna... glede na to da ste marsikaj doživeli skupaj......

tako da..........

tako da.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepih 333km padlo, skoraj sem že pozabil kaki je filing. trance_41_w00t2.giftrance_38_surprise.giftrance_41_w00t2.giftrance_38_surprise.giftrance_41_w00t2.gif

Fakin, drugi teden delama servis, pridi, boma skupaj improvizirala. whistle.gif

Lepo nedeljo še naprej! worship.gif

Servis? Na komu? Enih par bi blo potrebno pošteno "servisirat" evilgrin.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

770,7 km od včeraj 18:00 do danes 21:30 :ninja:

malo kopanja, čevapi, odojek, super družba...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ocitno pomaga samo se sam voziti, da se ne zameris enemu ali drugemu. grande. trance_39_thumbdown.gif

Maš praf!

Zato sem včeraj naložil wub.gif na KTM-a, ki je celo vžgaltrance_19_hmm.gif in jo odpeljal na čevape k Željotu v Sarajevo. Via Bihač in Mlin tja in nazaj. V Sarajevu pri Amri srečal dva Varadero para, šli skupaj na večerjo. Enkraten pogled je na cele ulice lokalov polnih TV-jev.... Brez odličnega sira iz Točka nisem smel domovtrance_17_emot-angel.gif .

post-17531-127646083536_thumb.jpg

post-17531-127646088465_thumb.jpg

post-17531-127646093092_thumb.jpg

post-17531-127646096279_thumb.jpg

post-17531-127646104294_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mohorko se je tudi mel danes fajn: zjutraj ob 7 uri iz Skok, smer Ormož - Čakovec - Prelog - Donja Dubrava - Drnje - Koprivnica - Ludbreg - Varaždin - Lepoglava - Trakoščan - Cvetlin - Leskovec - Videm - Hajdina in ob 11 dopoldan že doma !

Kar lepe in predvsem prazne ceste. Bom ob priliki ponovil še v obratni smeri.

Popravljeno . Popravil Mohorko
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamikazicaaaaa!

Danes sem ugotovila, da imaš fantastičen, enkraten in sploh ah-in-oh moped! trance_27_notworthy.gif:trance_27_notworthy:trance_27_notworthy.gif

Joj, kak pa se to fajn pelje! Ziher sem vletavala v ovinke hitreje kot s Kwakom, pa nič utrujena nisem bila in mnogo manj mušic se je zaletavalo v mojo čelado. Uživala sem tristo/uro, po dolgem času sem spet odlične volje in vsaj začasno imam ful lahek občutek.

Ja, res je, v Godyjevi terminologiji se je tole 'nevozno sranje' izkazalo za odlično Suzukijevo napako! trance_40_thumbup.gifyes.gif

Si že dobila podatek, da so "tvoj ovinek" na novo asvaltirali? Lep ko roža.trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet en vikend z veslaško regato na Bledu pa na srečo z motorjem (no, v resnici s TDM). Tja prek Ljubelja, nazaj pa v dvoje prek Korenskega sedla . Kar lep izlet združen s koristjo (omne tulit punctum qui miscuit utile dulci). Le cesto med Prevaljami in Ravnami, ki jo sicer popravljajo, so poškropili z vodo proti prahu in spet sem bil bel do kolen. Še doma sem komaj spral ta pesek z motorja. Malce se tudi odkrival nove ceste (nazaj grede falil Holmec in šel preko Mežice). Malo treninga pred sobotnim izletom v Vilnius.

Ampak v četrtek sem pa šparal, prišparal sem točno 125 eurov, samo v osmih dneh moram plačat. Pa še tri pike sem dobo. I to s Kawasakijem. V Dravogradu proti MB sem peljal 68. Nisem bil pozoren, tam se Dravograd skoraj konča, bele astre nisem videl spljoh, saj nisem bil pozoren, misleč, da ne vozim prehitro (taki smo mi, vampasti, neobriti, zapiti čoperistični divjaki). Sem se pa vstrašil, ko je klical na centralo in so mu povedali, da imam že štiri prekrške. Rekel mi je, da, če bi imel štiri takšne, kot je bil tale, bi mi zasegel vozilo. Moram preveriti, kako je s tem zaseganjem pri povratnikih - koliko kakšnih prekrškov je dovolj, da ti zasežejo vozilo.

Pa še sam sem kriv, ker sem šel raje čez Dravograd, namesto, da bi v Labotu obrnil in šel nazaj na Golico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaseg motornega vozila

238.a člen

(1) Policist zaseže vozniku motorno vozilo, s katerim je bil zaloten pri storitvi hujšega prekrška:

1. če je bil kršitelj v zadnjih dveh letih najmanj trikrat pravnomočno kaznovan za prekršek iz točke d) sedmega odstavka 32. člena, točke d) devetega odstavka 32. člena, točke e) desetega odstavka 32. člena, 130., 131., 132. ali sedmega oziroma osmega odstavka 138. člena tega zakona;

2. če je kršitelj kljub prepovedi nadaljnje vožnje nadaljeval ali ponovil prekršek, zaradi katerega mu je bila prepovedana nadaljnja vožnja.

(2) Zaseženo motorno vozilo je treba takoj oddati sodišču, ki je pristojno za postopek o prekršku, lahko pa se do izdaje sodbe o prekršku hrani pri policiji.

(3) Za hujši prekršek iz prvega odstavka tega člena se šteje prekršek, za katerega je predpisana globa najmanj 250 eurov in stranska sankcija kazenskih točk v cestnem prometu ali prepovedi vožnje motornega vozila.

Zgleda, da imaš neverjetno smolo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si že dobila podatek, da so "tvoj ovinek" na novo asvaltirali? Lep ko roža.trance_40_thumbup.gif

Ja, slišala sem že, danes pa sem se celo sama prepričala. Gody je določil, da se morava peljati preko Poljčan in Pečice do Šentjurja, te pa sva šla.

In sem videla, da so kolesnice res lepo zglajene. Hec ... samo in izključno tisti ovinek ... :rolleyes:!

Zunaj pa nekaj toči podobnega pada. Grdo. Še dobro, da je Fugly danes v garaži.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.............. da so kolesnice res lepo zglajene. Hec ... samo in izključno tisti ovinek ... rolleyes.gif!

Saj je bil najbolj zjahan. Rojen za vaterpolo v kombinaciji s hokejem v dežju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamikazicaaaaa!

Danes sem ugotovila, da imaš fantastičen, enkraten in sploh ah-in-oh moped! trance_27_notworthy.gif:trance_27_notworthy:trance_27_notworthy.gif

Joj, kak pa se to fajn pelje! Ziher sem vletavala v ovinke hitreje kot s Kwakom, pa nič utrujena nisem bila in mnogo manj mušic se je zaletavalo v mojo čelado. Uživala sem tristo/uro, po dolgem času sem spet odlične volje in vsaj začasno imam ful lahek občutek.

Ja, res je, v Godyjevi terminologiji se je tole 'nevozno sranje' izkazalo za odlično Suzukijevo napako! trance_40_thumbup.gifyes.gif

Sem vesela, da si uživala na črnem lepotcu, kar je normalno saj je... rolleyes.gif

Ostali pa vidim, da ste uživali in čuvali nase, kjerkoli ste že bili. trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pa cel tedn nič ne pišemo skoraj. Pride nedelja zvečer, pa kr mrgoli postov... Vidim da smo vikend v povprečju kr izkoristili!

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj te popravim: če ti jutri rata, JUTRI zvečer pijemo ! Ker drugače ne bomo nikoli pili ! tongue.gif

Mohorko, za takšna razkritja, v bodoče, prosim, uporabljaj zasebna sporočila! :angry: :P:boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mohorko, za takšna razkritja, v bodoče, prosim, uporabljaj zasebna sporočila! :angry: :P:boobies:

Ne skrbi - ne glede na to, ali ti rata ali ne, bomo žejni... :naughty: Ali od veselja ali od žalosti je v končni fazi vseeno. :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mohorko, za takšna razkritja, v bodoče, prosim, uporabljaj zasebna sporočila! mad.giftongue.gifboobies.gif

Zaj mi pa še povej, KAJ ti mora jutri ratat, da vsaj približno ocenim, ali bomo pili ali ne ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!