Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Zaj mi pa še povej, KAJ ti mora jutri ratat, da vsaj približno ocenim, ali bomo pili ali ne ?

PPL/A skill test, oz. izpitni let... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PPL/A skill test, oz. izpitni let... ;)

Sploh ne dvomim, da ne boš opravil ;).

Tisti, ki boste prisotni, spijte še kakšno pivo v imenu moje žene in mene prosim :rolleyes:.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne dvomim, da ne boš opravil ;).

Tisti, ki boste prisotni, spijte še kakšno pivo v imenu moje žene in mene prosim :rolleyes:.

D.

Hvala! :music3:

No, ko se že ravno pogovarjamo, a vajino poroko smo že zapili? :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PPL/A skill test, oz. izpitni let... trance_44_wink5.gif

Hvala na obvestilu! Na streho firme sem ti zmontiral puščice, ki kažejo proti pisti, da se neoš zgubotongue.gif . Firmo sem dol zaprl, sosede obvestil kaj naj delajo v primeru čudnih zvokov....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala na obvestilu! Na streho firme sem ti zmontiral puščice, ki kažejo proti pisti, da se neoš zgubotongue.gif . Firmo sem dol zaprl, sosede obvestil kaj naj delajo v primeru čudnih zvokov....

Če bo sila, priletim direkt v Bokija. Dobesedno. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PPL/A skill test, oz. izpitni let... trance_44_wink5.gif

Brez heca: ti privoščim da položiš ta nesrečni PPL, ker mam že "pun k____ vajencof", ki mi frčijo nad bajto !

Če rabiš, še ti jaz kake znake namalam na dvorišče, samo da ti bo uspelo !

Zaj pa res brez heca: ob kolkih pri Bokiju ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 14. ure? Potrdim prej. trance_44_wink5.gifboobies.gif

Kolko okoli? Jaz grem že zaj tja. Kaj bo, bo. Da neboš kaj zapos.giftrance_17_emot-angel.gif .

boobies.gif dela do 14 urewhistle.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoli 14. ure? Potrdim prej. trance_44_wink5.gifboobies.gif

Potrdim riziko: če jutri položiš, častiš rundo ti, če ne položiš, častim rundo jaz.

Če pa jaz kaj položim, pa itak častim jaz boobies.gif

Matersemprevzelvelkirizikopress

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da bo jutri prvič srečanje motoristov motosvet, krožka Maribor v Bokiju pri Hočah???

Al flugplatz???

Jaz se za lokacijo nekje ODZUNAJ, da izkoristimo tople večere!!!

Za obe lokaciji lahk zorganiziramo kak gril, nekaj čevapov! (jaz lahk dam kugel-grill pa pečem lahko) Poberemo po 100€/glavo od tega 5% porabimo za hrano, preostanek ostane meni za enosmerno karto na otok Susak B)

ogled tekme: torek, 20:30 Skupina G, Brazilija - Severna Koreja (Johannesburg) :beer2: ????

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da bo jutri prvič srečanje motoristov motosvet, krožka Maribor v Bokiju pri Hočah???

Al flugplatz???

Jaz se za lokacijo nekje ODZUNAJ, da izkoristimo tople večere!!!

Za obe lokaciji lahk zorganiziramo kak gril, nekaj čevapov! (jaz lahk dam kugel-grill pa pečem lahko) Poberemo po 100€/glavo od tega 5% porabimo za hrano, preostanek ostane meni za enosmerno karto na otok Susak B)

ogled tekme: torek, 20:30 Skupina G, Brazilija - Severna Koreja (Johannesburg) :beer2: ????

glej za bokija se zmenite, da se kajčiju prej reče( porcija mešanega je 3€........) tak da.

če hočete bit na terasi, al pa vip sedežih pred platnom al pa v klimatiziranem delu.....

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej za bokija se zmenite, da se kajčiju prej reče( porcija mešanega je 3€........) tak da.

če hočete bit na terasi, al pa vip sedežih pred platnom al pa v klimatiziranem delu.....

Ja p*zda kak bom pa jaz na Susak prišo jeb0te???

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furry....holding on Delta report PPL established :) Waiting for Bravo Echo Echo Romeo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furry....holding on Delta report PPL established :) Waiting for Bravo Echo Echo Romeo. :)

Continue holding until PPL established. Wilco. Expect late clearance. ;) Put Bravo Echo Echo Romeo into Known Icing Condition. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da bo jutri prvič srečanje motoristov motosvet, krožka Maribor v Bokiju pri Hočah???

Al flugplatz???

Jaz se za lokacijo nekje ODZUNAJ, da izkoristimo tople večere!!!

Za obe lokaciji lahk zorganiziramo kak gril, nekaj čevapov! (jaz lahk dam kugel-grill pa pečem lahko) Poberemo po 100€/glavo od tega 5% porabimo za hrano, preostanek ostane meni za enosmerno karto na otok Susak cool.gif

ogled tekme: torek, 20:30 Skupina G, Brazilija - Severna Koreja (Johannesburg) trance_07_beerchug.gif ????

trance_40_thumbup.gif

Jaz sem za Bokija + fuzbal + roštilj + Furya (mislim Bravo Echo Echo Romeo in Ice kondiciontrance_06_beer2.gif ). Roger? Za rezervacijo mize bi bilo dobro vedeti število.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potrdim riziko: če jutri položiš, častiš rundo ti, če ne položiš, častim rundo jaz.

Če pa jaz kaj položim, pa itak častim jaz boobies.gif

Matersemprevzelvelkirizikopress

headbang.gifheadbang.gifheadbang.gif ... kaj to mislijo...wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif .... spomni se ....headbang.gifwallbash.gif

... da ni to pos.gif ..ali l_01.gif ... zaradi boobies.gif ...eek.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_40_thumbup.gif

Jaz sem za Bokija + fuzbal + roštilj + Furya (mislim Bravo Echo Echo Romeo in Ice kondiciontrance_06_beer2.gif ). Roger? Za rezervacijo mize bi bilo dobro vedeti število.

ataiba

zunaj ma gasilske klopi, tako da mislim da ne bo težav z rezervacijoevilgrin.gif

aja pa na ju3 kavici šefici reči, da nas bo zvečer malo več, ki bomo lačniwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

headbang.gifheadbang.gifheadbang.gif ... kaj to mislijo...wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif .... spomni se ....headbang.gifwallbash.gif

... da ni to pos.gif ..ali l_01.gif ... zaradi boobies.gif ...eek.gif

Eh, AtaIBA, nikar se ne sekiraj !

Sem položil par kvadratov keramike na terasi. To je to ! Nisi valjda mislo kaj drugega !

Sicer bi bilo boljše, če bi položil par ovinkov ali pa celo položil kaj v smismlu pos.gif ...

Samo če bi čakal na take prilike, nebi mogel nikoli častit runde, he he ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot drugo pa se zamisli in se vprašaj, zakaj se na strani MB krožka več ne pojavljajo ali zelo malo naslednji člani, ki so nekoč krojili to stran? Lindau, Uti, Bauca, Elbarto, Dašenka, Alka Rocky, Ico, Ike, DrBig, Ski fanatic, Pupa, Lobo, Provokator, Stigmata, Mačica, Wind,, Hals, T Boy in mnogi drugi. Nekaj o tem ti je povedal tudi Vuk.

Kaj, kje, zakaj....me je kdo klical? :kva2:

Mislim da ne.....pa kdaj drugič. B)

Zzzzzzeeeeeeehhhhhhhh..........:doze::zzz:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Skijali pa bomo skoro!:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!