Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

eek.gif No Ataiba, kaj pa si se ti tako spravil name?

Veš, odločil sem se, da ti bom odgovor napisal bolj počasi, ker vem, da ti bolj počasi bereš. Bo šlo, ali je še vedno prehitro? OK!

Ne morem ti povedati, kako mi je hudo in kako me je tvoje pisanje presenetilo in prizadelo. trance_13_cry.gif Do sedaj si mi bil takšen jack cool.gif in kar nekaj časa bom potreboval, da se bom pobral. Najbolje bi bilo, da se za nekaj časa tudi jaz umaknem na forum Planeta lepote wub.gif in si tam v ženski wub.gif družbi zaližem svoje globoke rane, ki si mi jih zadal na takšen način.

Vedi, da si od prvega dne ko sem te srečal postal moj motoristični idol. Ti pa me zaradi napačno razumljenih besed in zgolj zaradi neke slučajne podobnosti mojega posta, ter neke mehke dušice, oz. mariborske matere Tereze, za katero se bolj zavzemaš kot za svojo lastno ženo, prideš tiho, me vržeš "v treske" in vstopiš med večne legende.

Ni fer Ataiba, ni fer. Pa kaj sem ti storil, za božjo voljo, da si izkoristil mojo nesebično naivnost in nepripravljenost na takšen udarec? trance_19_hmm.gif

trance_19_hmm.gif Zato mi je še manj jasno o kakšnem "pranju cot" govoriš in na kakšen način si prišel do takšnih zaključkov, ki mi jih očitaš? Pišeš o nekih motornih saneh. Če te prav razumem, si mi želel povedati, da imaš poleg motorjev tudi nekaj motornih snežnih sank, tako kot cesarski Atapingvin na Antarktiki in da boš pozimi organiziral in povabil svoje kolege na skupno motorno sankanje in nato še na kuhano vino. Mene pa ne boš, ker sem poreden, ker neupravičeno jezim tvojo Mutiko in ker ti očitno nisem simpatičen.

Pomeni, da imata ti in Atapingvin na Antarktiki le nekaj skupnega? Oba imata snežne motorne sanke. In v tem delu si se spoznal? Kako dobro! Ne moreš verjeti,. Pa ti si "ful vredi faca", še bolj kot sem si mislil.

Pozabil sem napisati, da je bila vsaka podobnost mojega prejšnjega posta, ki te je tako razburila in dvignila tlak, zgolj samo slučajnost in nič drugega.

Ataiba, še zadnjič bi ti želel povedati, da sem te na srečanjih vedno pozorno opazoval in še bolj poslušal. Predvsem zaradi tega, ker tako dobro poznaš naš bivši morski jug, njihovo papico kot ji praviš ti, ker skoraj ni stvari, v katero se ti ne bi tak dobro spoznal, ker je videti tako, da imaš samo ti tam doli toliko frendov in ker vse ljudi ob sebi znaš kratek čas zelo pozorno poslušati, predvsem iz razloga, ker si v skrbeh, da si ne bi prisotna družba morala preveč naprezati svojih glasilk. Zato si bil vedno tako prijazen, da si namesto nas, vse povedal kar ti.

Takšna prijazna duša kot si, bi z zagotovostjo rekel, da si vse svoje ženske pos.gif zaradi te tvoje nežnosti celo z mehkim, da jih ja ne bi bolelo ali da jih ne bi slučajno prizadel. Da vsega tvojega zanimivega razlaganja in doživetij ob samo tvoji dobri travarici niti ne omenjam. Vedi, da si zame bil glavni, občudoval sem te bolj kot Chuck Norrisa.

Pišeš o cenenem pljuvanju in sprašuješ, če je moj namen, da delam razdor? V tej zadevi sem že vse povedal. Še najmanj, pa da bi po kom ceneno pljuval ali delal razdor.

Vse kaže, da sem se do sedaj motil o tebi in si mislil, da si celo boljši od Chuck Norrisa. Kot vidim, bi ti bilo bolj všeč, če bi se šel hinavščine in preko foruma Mutiki in ostalim pošiljal poljubčke, jo tolažil, ker mora revica samo ona toliko delati cele dneve in noči in seveda razumeti, da se lahko neki projekt enostavno pač zalomi. Zakaj pa se nisi zavzel zame in za moj denar, ki ga določen čas nisem dobil nazaj zaradi nesposobnosti in nekih mučk organizatorja in organizacije v kateri je sodelovala tudi Mutika.? Seveda ne, ker je to pač Mutika in ker ste nekateri »tiči« pač fkup, kot si dobesedno napisal. Gliha vkup štriha. In kdo vam brani, da ste gliha, ki vkup štriha, fkup? Jaz ne.

Kot najvažnejše pri vsem tem pa je naslednje in zadnje.

Zakaj se ti vtikuješ v aprilske dogodke in kdo te je sploh prosil za kakšno mnenje zaradi katerih ste nekateri sedaj tako užaljeni, seveda z Mutiko na čelu? Si mogoče njen odvetnik, zavetnik ali kaj drugega? Pri tvojih letih bi že lahko vedel, da se ljudje ne praskajo tam kjer jih ne srbi! Se ti ne zdi?

S svojim odhodom iz foruma pa je Mutika samo pokazala svojo resnično otročjost in nezrelost za svoja leta. Če je že užaljena in prizadeta bi lahko ignorirala samo mene, ne pa da je sedaj zaradi mene jezna na vse ostale in kot nekakšna najstnica neprijavljena kuka na forum, oz. pošilja samo zasebna sporočila. »Res zelo zrelo in odgovorno za žensko njenih let«.

Kot drugo pa se zamisli in se vprašaj, zakaj se na strani MB krožka več ne pojavljajo ali zelo malo naslednji člani, ki so nekoč krojili to stran? Lindau, Uti, Bauca, Elbarto, Dašenka, Alka Rocky, Ico, Ike, DrBig, Ski fanatic, Pupa, Lobo, Provokator, Stigmata, Mačica, Wind,, Hals, T Boy in mnogi drugi. Nekaj o tem ti je povedal tudi Vuk.

Nekaj je očitno narobe. Ali so se enostavno naveličali in prerasli tale forum, nimajo časa ali pa jim enostavno kaj ni všeč?

Le kdo bi vedel? Od nas verjetno nihče, razen tebe, ki imaš doma toliko pasjih tac in vedno in povsod veš kam pes taco moli.

Po vsem kaj si napisal pa boš seveda v očeh Mutike še večji Jacko. Le kaj počne njen tip, da se ti moraš zavzemati in skrbeti za njo?

Pa kak si lahko Grunfa pozabo.....pa ne morš tako, no...drinka.gif

Popravljeno . Popravil GRUNF
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj, kje, zakaj....me je kdo klical? :kva2:

Mislim da ne.....pa kdaj drugič. B)

Zzzzzzeeeeeeehhhhhhhh..........:doze::zzz:

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Skijali pa bomo skoro!:grim

Sine, pozabi na skijanje. :grrr

Pa kak si lahko Grunfa pozabo.....pa ne morš tako, no...drinka.gif

Nisem te pozabil. Si pa preveč nevaren, da bi te omenil. :whistle:

post-9142-127658418947_thumb.jpg

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi jutri rata, zvečer pijemo... ;) ;)

Seveda ti bo. Kar pogumno in brez strahu.

Potem pa na lovske, pred penzijo pa še na CRJ.

post-9142-12765849029_thumb.jpg

post-9142-127658497345_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se bojda dobimo v Boki-ju...

D.

grim.gif .... kolikor je uspela povezava po mobijih.

hooray.gif- Fury

.... Mi3je zaj krenemo....

....eek.gif ..... drunk.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep večer! Fury je pokril 75 % cehetrance_30_punk.gif zaradi odlično opravljenega izpita. Top Guneek.gif !!!!

Ta Boki je res odlična oštarija za taaakooo klapotrance_40_thumbup.gif . Šef nas je kar posvojiltrance_05_banana.gif .

Prijetno presenečenje je naredil naš totek iz Vrhnike - Igorr. Pozabila sva se dogovorit za eno cestno furo. Bo spet probal Dakarčka, saj ga že dolgo niwhistle.gif .

Lahko nočyawn.gif ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je bilo, če odštejem to, da niste hoteli domov... pa perutničke so bile taboljše!

K Bokiju bom še prišla.

Popravljeno . Popravil Kamikazica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super je bilo, če odštejem to, da niste hoteli domov... pa perutničke so bile taboljše!

K Bokiju bom še prišla.

Tudi jaz moram pohvalit perutničke...

Pohvalit moram tudi družbo, ki je bila super! Nevem sploh zakaj bi čakali spet do torka? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep večer! Fury je pokril 75 % cehetrance_30_punk.gif zaradi odlično opravljenega izpita. Top Guneek.gif !!!!

Ta Boki je res odlična oštarija za taaakooo klapotrance_40_thumbup.gif . Šef nas je kar posvojiltrance_05_banana.gif .

Prijetno presenečenje je naredil naš totek iz Vrhnike - Igorr. Pozabila sva se dogovorit za eno cestno furo. Bo spet probal Dakarčka, saj ga že dolgo niwhistle.gif .

Lahko nočyawn.gif ...

ataIba je prav uzival v druzbi Ginnesa pa nekoga..... whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj mu še samo miceno Kelly McGillis najdemo...he, he, he....je razlika če nardiš izpit leta 1987 al pa 2010...trance_25_naughty.gif

post-18094-127668346359_thumb.jpg

post-18094-127668347811_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če smo že pri Top Guni...ded je zanoso...

Ne ono žogo iz prve slike je menda pojedo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se gre kdo malo pelat proti Murski in Lendavi ? Krenem cca. ob osmih.

trance_13_cry.gif .... grrr.gif .... je treba delat

Te pa pred furo pridi na coffee.gif k Bokiju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!