Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Zopet imamo čudovito vreme, pa nobene ideje za kakšno furo! :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zopet imamo čudovito vreme, pa nobene ideje za kakšno furo! :wallbash:

Še dobro, da maš ti za danes že neko nalogo... :whistle:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zopet imamo čudovito vreme, pa nobene ideje za kakšno furo! :wallbash:

Danes je idealen čas, da dva štromarja popravite štrleče dele na enem V-Stromu.

Jaz bom pa tak dober, da originalni šravf prispevam :)

Pa pol še :beer1: al pa pet ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je idealen čas, da dva štromarja popravite štrleče dele na enem V-Stromu.

Jaz bom pa tak dober, da originalni šravf prispevam :)

Pa pol še :beer1: al pa pet ...

Kaj ti vidiš kakšno podobnost med imenom tvojega mopeda in nama z Dančijem? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je idealen čas, da dva štromarja popravite štrleče dele na enem V-Stromu.

Jaz bom pa tak dober, da originalni šravf prispevam smile.gif

Pa pol še trance_06_beer2.gif al pa pet ...

Krota pesjamad.gif ! Sem študiral, da sta potrebna dva KTM-a pri hišiheadbang.gif . Pol je vedno en vozeneek.gif . Moj je na servisu z diagnozo - pušča dihtunga na glavitwak.gif . Bomo videli, če bo KTM pokril popravilo z garancijo. Benti, to se taaaki znamki ne sme zgodit trance_19_hmm.gif . Dobro, da je v Simonovih rokah. V četrtek je z mojo wub.gif planirana daljša fura. Bomo videli jutri kaj bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krota pesjamad.gif ! Sem študiral, da sta potrebna dva KTM-a pri hišiheadbang.gif . Pol je vedno en vozeneek.gif . Moj je na servisu z diagnozo - pušča dihtunga na glavitwak.gif . Bomo videli, če bo KTM pokril popravilo z garancijo. Benti, to se taaaki znamki ne sme zgodit trance_19_hmm.gif . Dobro, da je v Simonovih rokah. V četrtek je z mojo wub.gif planirana daljša fura. Bomo videli jutri kaj bo.

Ja če so to nebi zgodilo KTM-u, komu pa bi se???

Vidiš moja diagnoza je bila pravilna :whistle:...

Kupiš Suzukija, pa nerabiš ne olja ne vode dolivat :boobies: Pač motor na mestu ne pa neko sranje kot ostali motori... (Verjemi tudi ta diagnoza je pravilna) :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krota pesjamad.gif ! Sem študiral, da sta potrebna dva KTM-a pri hišiheadbang.gif . Pol je vedno en vozeneek.gif . Moj je na servisu z diagnozo - pušča dihtunga na glavitwak.gif . Bomo videli, če bo KTM pokril popravilo z garancijo. Benti, to se taaaki znamki ne sme zgodit trance_19_hmm.gif . Dobro, da je v Simonovih rokah. V četrtek je z mojo wub.gif planirana daljša fura. Bomo videli jutri kaj bo.

Saj ni čudno, če pa ga nonstop pereš, KTM-i morajo biti blatni! :closedeyes:

Še dobro, da ima 2 glavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...............

Še dobro, da ima 2 glavi.

yes.gif

Kira puščawallbash.gif ? Kira puščaheadbang.gif ? Kiiiira puuuščaaaaheadbang.gifwallbash.gif ? ..... Pa menjaš obetwak.gif .l_01.gifl_01.gifl_01.gif!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yes.gif

Kira puščawallbash.gif ? Kira puščaheadbang.gif ? Kiiiira puuuščaaaaheadbang.gifwallbash.gif ? ..... Pa menjaš obetwak.gif .l_01.gifl_01.gifl_01.gif!!!!

eh....

prvo eno mnjaš, pa pol probaš in če še vedno pušča menjaš še drugo! hehe

predlagaj to mehaniku :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ataiba zgleda prepočasi voziš pa premalo terena, se je dihtunga enostavno polenila :naughty:

Upam da simon čimprej poštima moped (pa nič ga ne bomo vmes motli :whistle: ), pa da boš še naprej hepi bajker.

Tak mimogreede, si že razmišljal o bolj cestni gumi z daljšo kilometrino, pa boljšim občutkom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laba diena iz deževnega Vilniusa.

Marvin je imel kar prav, ko je rekel, da bo deževalo in naj ne grem z motorjem, jaz pa tudi, ko ga nisem ubogal. Deževalo je ravno tam, kjer nisem pričakoval, od Gleisdorfa do Dunajskega novega mesta (cirka 2 uri in ne premočno). Potem pa skozi suha cesta, še malo sonca za pokušino.

V soboto sem naklepal celih 16 ur sedenja na motorju, da so me pošteno bolela ušesa (čelada tišči predebeli okvir za očala). Prespal sem po 981 km, severno od Varšave (Poltusk) v hotelu s poldrugo zvezdico(po moji oceni).

Poljske ceste so precej dolgočasne, ravno do konca, na koncu pa ovinek, ki sem se ga tako razveseli, da sem ga skoraj pozabil zvoziti. Pa njihova avtocesta - štiripasovnica s križiščem, kjer se lahko pelješ le naravnost čez avocesto. Najprej do sredine, počakaš in nato čez drugo polovico. Podobno ravne so ceste v Litvi. Prispel pa sem pol ure preden se je vlilo.

Za sredo in četrtek me malo skrbi, ker je napoved lepa, bom pa poskusil ubrati malce bolj južno varianto čez Krakov.

Lepo se imejte v torek (jaz se gotovo bom), ko se vrnem pa detajli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......................

Tak mimogreede, si že razmišljal o bolj cestni gumi z daljšo kilometrino, pa boljšim občutkom?

eek.gif Reči katera je to? Meni bi tak bolj pasala cestna guma, ker Mc Adam tak ni "moja krvna slika". Drugo je, ko bom šel v Afganistan ali Johanesburg whistle.gif

(samodaspizdimvpenzijopress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eek.gif Reči katera je to? Meni bi tak bolj pasala cestna guma, ker Mc Adam tak ni "moja krvna slika". Drugo je, ko bom šel v Afganistan ali Johanesburg whistle.gif

(samodaspizdimvpenzijopress)

ti kr prilimam pa si test poglej, da neom enkaj na pamet bluzo, sicer bi pa blo bolje ob :beer1:

http://www.conti-online.com/generator/www/de/en/continental/motorcycle/general/links/news/testsieger_motorrad_trail_en.html

Koliko sem bral forume, se zelo lepo peljejo, več kot dovolj dobro držijo na suhem in mokrem, najbolj pomembno pa je to,

da so edini ki so naredili zadnjo gumo v 18" dimenziji. Koliko sem gledal online ponudnike gum se da dobiti komplet že okoli 180€,

kar se mi zdi ugodno, glede na to da bi naj zdržala več km, torej to pri tebi preko 10k km.

Vsekakor poročaj, jaz jih bom nabavil ko znucam orginale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti kr prilimam pa si test poglej, da neom enkaj na pamet bluzo, sicer bi pa blo bolje ob trance_06_beer2.gif

http://www.conti-onl...d_trail_en.html

.............

Vsekakor poročaj, jaz jih bom nabavil ko znucam orginale.

Grem v akcijo za nabavo.

Žal sem sveže preobul mojega v klasiko, sedaj mu samo menjamo dihtunge, pol pa gasa.... Sem pa naredil 14.500 km s klasiko. Od tega 7000 km z max. speed 120 km (lani na poti v Egipt).... Drugače jih menjujem pri 10.000 km v kompletu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem pred 10 minutami pri Bokiju na dobrem trance_06_beer2.gif. Prinesla ga je našaboobies.gif ...tongue.gif .

Padlo je vprašanje.

boobies.gif :"Kaj danes pridete?"

Odgovor:"Pojma nimam!"

Vprašanje: "Kaj danes pridemo?"

Jaz sem si vuni pred firmo pustil prikolico z drvami za zimo, ki je ne morem odvlečt domu, ker sem z dvokolesnikom. Tak, da moram prit trance_17_emot-angel.gif po prikolicowhistle.gif .

Torej?

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem pred 10 minutami pri Bokiju na dobrem trance_06_beer2.gif. Prinesla ga je našaboobies.gif ...tongue.gif .

Padlo je vprašanje.

boobies.gif :"Kaj danes pridete?"

Odgovor:"Pojma nimam!"

Vprašanje: "Kaj danes pridemo?"

Jaz sem si vuni pred firmo pustil prikolico z drvami za zimo, ki je ne morem odvlečt domu, ker sem z dvokolesnikom. Tak, da moram prit trance_17_emot-angel.gif po prikolicowhistle.gif .

Torej?

Lahko pa kar tam počakaš, nadaljuješ s :beer1: pa te pol kar naložimo na prikolico in zvlečemo v bajstrco... ;)

Jaz obkrožam 'za' Bokija... Samo opomni jih, naj CocaColoZero naložijo v hladilnik. ;)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa kar tam počakaš, nadaljuješ s trance_06_beer2.gif pa te pol kar naložimo na prikolico in zvlečemo v bajstrco... trance_44_wink5.gif

Jaz obkrožam 'za' Bokija... Samo opomni jih, naj CocaColoZero naložijo v hladilnik. trance_44_wink5.gif

D.

Prepozno za opomin, ker sem že krenil domu. Bom pa zaj poklical in strogo zahteval naročenotrance_44_wink5.gif .

Sem zgoraj napisal, da mam dobrega mehanika Simona za KTM-a. Nova diagnoza za pitje hladilne tekočine. Ni dihtunga na glavi ampak vodna pumpa. Dobra novica, če že mora kaj crknitmad.gif .

Slaba novica pa je, da so prijatelju v Polskavi zastrupli Deltinega mladičatwak.gif . Banda pokvarjena nevoščljiva. Ne vem, če bog obstaja. Vem pa, da je šiba božja. Takega gnoja že dovolj tepe življenje, če mu je edino veselje povzročati drugemu bolečino.

Torej, danes bo treba po kakem pivcu vrezat.

Aja, če bo kdo imel kako željo po pici, jo šef zrihta iz Minutke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepozno za opomin, ker sem že krenil domu. Bom pa zaj poklical in strogo zahteval naročenotrance_44_wink5.gif .

Sem zgoraj napisal, da mam dobrega mehanika Simona za KTM-a. Nova diagnoza za pitje hladilne tekočine. Ni dihtunga na glavi ampak vodna pumpa. Dobra novica, če že mora kaj crknitmad.gif .

Slaba novica pa je, da so prijatelju v Polskavi zastrupli Deltinega mladičatwak.gif . Banda pokvarjena nevoščljiva. Ne vem, če bog obstaja. Vem pa, da je šiba božja. Takega gnoja že dovolj tepe življenje, če mu je edino veselje povzročati drugemu bolečino.

Torej, danes bo treba po kakem pivcu vrezat.

Aja, če bo kdo imel kako željo po pici, jo šef zrihta iz Minutke.

Imejte se skrajno dobro. Vidimo se drugi teden, ker se moram jutri aktivirati že ob 3:00 :wallbash: , si ne upam prikolovratiti na kraj zločina.

(dobrodajecrknilavodnapumpanamestoglave, to je pač prostata press :bounce: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imejte se skrajno dobro. Vidimo se drugi teden, ker se moram jutri aktivirati že ob 3:00 :wallbash: , si ne upam prikolovratiti na kraj zločina.

(dobrodajecrknilavodnapumpanamestoglave, to je pač prostata press :bounce: )

Edina pametna varianta ti je, da se aktiviras direktno iz Bokija. Ce bos pridno skrbel za :beer1:, bos ziher nasel prostovoljce za druzbo... ;)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prepozno za opomin, ker sem že krenil domu. Bom pa zaj poklical in strogo zahteval naročenotrance_44_wink5.gif .

Sem zgoraj napisal, da mam dobrega mehanika Simona za KTM-a. Nova diagnoza za pitje hladilne tekočine. Ni dihtunga na glavi ampak vodna pumpa. Dobra novica, če že mora kaj crknitmad.gif .

Slaba novica pa je, da so prijatelju v Polskavi zastrupli Deltinega mladičatwak.gif . Banda pokvarjena nevoščljiva. Ne vem, če bog obstaja. Vem pa, da je šiba božja. Takega gnoja že dovolj tepe življenje, če mu je edino veselje povzročati drugemu bolečino.

Torej, danes bo treba po kakem pivcu vrezat.

Aja, če bo kdo imel kako željo po pici, jo šef zrihta iz Minutke.

Kaj te takoj ni posumil na pumpo, uf ga bo treba skurcat :bum: pa še za rundo bo moral dat :beer1:

Sožalje za peseka :(

Če boš uspel zmontiral trailattacke pred mano pa poročaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj te takoj ni posumil na pumpo, uf ga bo treba skurcat twak.gif pa še za rundo bo moral dat trance_06_beer2.gif

Sožalje za peseka sad.gif

Če boš uspel zmontiral trailattacke pred mano pa poročaj.

Na pumpi se ni vidlo, dokler je malo "scalo"!

Hvala za peseka. Nisem se še slišal z lastniki, ker vem da jim je huuuudo. Takega veselja in ljubezni vseh treh do te male kepice, je bilo veselje gledat ob več obiskih pri nas.

Ta trailattacke sem klical na 01/6009390, prevezava je narejena v Nemčijo. Simpatičen ženski glasek mi je pojasnil, da so na zalogi samo sprednje. Veš kje bi se jih dalo dobit v kompletu?

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na pumpi se ni vidlo, dokler je malo "scalo"!

Hvala za peseka. Nisem se še slišal z lastniki, ker vem da jim je huuuudo. Takega veselja in ljubezni vseh treh do te male kepice, je bilo veselje gledat ob več obiskih pri nas.

Ta trailattacke sem klical na 01/6009390, prevezava je narejena v Nemčijo. Simpatičen ženski glasek mi je pojasnil, da so na zalogi samo sprednje. Veš kje bi se jih dalo dobit v kompletu?

Probaj tukaj: http://www.sirnik.net/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Širnik jih nima, ti ponudi orginal škorpijone.

Še nisem našel nekoga v slo da bi imel zadnjo 18 na zalogi, saj veš da nas ni dosti takih z čudnimi dimenzijami ;) bi bilo lažje če bi imeli zadaj 17ko je večja izbira.

Sem gledal na gume takoj 112e zadnja pa 76e spredaj ampak v V hitrostnem razredu, res da orginal škorpijonke so pri njih malo cenejše, ampak po moje se splača dat par totih ta novih več da ne vuli sprednja gume, pa baje lepo mirno laufajo, meni gre malo na živce škorpijonka spredaj, ker vsaj pri meni postane stopničasta oz 3 stopenjska guma, res pa je da sem se navadil na njih pa držijo do roba, torej bi moglo it z contiji it še lažje vse skupaj :boobies:

Sem pozdravil črno lubico včeraj, da ne bo preveč žalostna med tem ko čaka na dihtungo pol pa spet veselo dalje :l_01:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Širnik jih nima, ti ponudi orginal škorpijone.

...................

Dokler nebo kompleta Contija, bom na Pirelijevkah. Niso slabe, sprednja tudi rata žagasta, ampak ni zime....

Novica!

Šef Bokija je odpustil torkovo kelnerco, ker .... vemo zakaj.

Z ozirom, da sva z Baracudekom navijala za to dobro in simpatično oštarijo in ker je ded in mu ni vseeno za dobro družbo, se mi je danes opravičil in v opravičilo vsem torkovcem časti narezekworship.gif . V ponedeljek mu moram javit število (v štartu sem rekel med 10 do 200 evilgrin.gif... aja, saj sem napisal - vsem "prizadetim" torkovcem drunk.gif ).

Torej se v ponedeljek pišemo, jaz pa že pakiram, ker moja wub.gif hoče na jug. Danes do Ključa, jutri Hvar ali Črna Gorawhistle.gif ....

Bom pa s "ta oranžnim"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!