Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Dokler nebo kompleta Contija, bom na Pirelijevkah. Niso slabe, sprednja tudi rata žagasta, ampak ni zime....

Novica!

Šef Bokija je odpustil torkovo kelnerco, ker .... vemo zakaj.

Z ozirom, da sva z Baracudekom navijala za to dobro in simpatično oštarijo in ker je ded in mu ni vseeno za dobro družbo, se mi je danes opravičil in v opravičilo vsem torkovcem časti narezekworship.gif . V ponedeljek mu moram javit število (v štartu sem rekel med 10 do 200 evilgrin.gif... aja, saj sem napisal - vsem "prizadetim" torkovcem drunk.gif ).

Torej se v ponedeljek pišemo, jaz pa že pakiram, ker moja wub.gif hoče na jug. Danes do Ključa, jutri Hvar ali Črna Gorawhistle.gif ....

Bom pa s "ta oranžnim"...

Lepo se mejta! Jaz tudi komaj čakam, da bom fraj in z mojim cool.gif oddrvima na moooooorrrjjeeeee!trance_41_w00t2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo se mejta! Jaz tudi komaj čakam, da bom fraj in z mojim cool.gif oddrvima na moooooorrrjjeeeee!trance_41_w00t2.gif

Jaz tudi jutri na morje ! Samo še ne vem, ali na Panonsko (Virovitica, Osijek, ...) ali na Jadransko (Opatija, Krk, ...) !

Vsem želim lepe, podaljšane, vikend-kilometre !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novica!

Šef Bokija je odpustil torkovo kelnerco, ker .... vemo zakaj.

Z ozirom, da sva z Baracudekom navijala za to dobro in simpatično oštarijo in ker je ded in mu ni vseeno za dobro družbo, se mi je danes opravičil in v opravičilo vsem torkovcem časti narezekworship.gif . V ponedeljek mu moram javit število (v štartu sem rekel med 10 do 200 evilgrin.gif... aja, saj sem napisal - vsem "prizadetim" torkovcem drunk.gif ).

Tista, ki ni bila v torek tudi pride, ker ima dopust... ob narezku, objubim, se bom zadržala. Marvin pa tako in tako ne sme!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista, ki ni bila v torek tudi pride, ker ima dopust... ob narezku, objubim, se bom zadržala. Marvin pa tako in tako ne sme!

Novica o kelnarci preverjena! Drugi dan je baje že pakirala :D hehe upam da jo še kaj vidim in jo vprašam, čee ji je šef kaj reko... Če je ža bla tak glasna češ, vi mu kr povejte!

ps: komaj čakam narezek...

Tista, ki ni bila v torek tudi pride, ker ima dopust... ob narezku, objubim, se bom zadržala. Marvin pa tako in tako ne sme!

ja lahko sam da za rundo :devil: ker je zadnič manjkala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naredi policija (ŠKODA SUPEB) ko se jim na avtocesti pripišiš z mopedom zadi 257 km/h? Nič, ti pa prvi izvoz dol pa pomahaš... Treba spremljat 24ur zdaj da vidimo če me objavijo hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novica!

Šef Bokija je odpustil torkovo kelnerco, ker .... vemo zakaj.

Z ozirom, da sva z Baracudekom navijala za to dobro in simpatično oštarijo in ker je ded in mu ni vseeno za dobro družbo, se mi je danes opravičil in v opravičilo vsem torkovcem časti narezekworship.gif . V ponedeljek mu moram javit število (v štartu sem rekel med 10 do 200 evilgrin.gif... aja, saj sem napisal - vsem "prizadetim" torkovcem drunk.gif ).

Hm, na ta isti torek imam otvoritev Folkarta, pa žal ne morem prit. Šefu Bokija pa hvala! Sem prej šla, preden je imela ta mlada frklja svojih 5 minut, (no, saj je že prej kazala znake očitnega pomanjkanja osnovne vzgoje) in po pripovedovanjih ne morem sodit, mirno pa lahko rečem, da se šef pametno obnaša - bolje ena prenapeta, še za ušesi mokra kelnerca manj, kot kup gostov.

Tista, ki ni bila v torek tudi pride, ker ima dopust... ob narezku, objubim, se bom zadržala. Marvin pa tako in tako ne sme!

Upam, da boš pripravljena prit tudi naslednji torek, 6.7., ko bom jaz poskrbela za narezek! :naughty: Da te končno spet vidim in objamem.

Nekaj za jutri

Če je kdo zainteresiran SMS ...

Jaz!!!

:whistle::rolleyes::winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo mopedistična banda.

Ne morem verjamet, sedaj že kelnerce odstavljate, če vam niso po volji!

Jaz mislim da izgled ni štimal. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo mopedistična banda.

Ne morem verjamet, sedaj že kelnerce odstavljate, če vam niso po volji!

Jaz mislim da izgled ni štimal. :whistle:

hmm...

Ne more bit tak lušna, da se ji bi TO spregledalo!!!

ps: baje se pika z đojntsami

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo!

Plan kar izpolnjen. Via Bosna na Hvar, po Hvaru in danes po celi obali za Crikvenico - Delnice - Ljubljana in domov.

Nabasal sem si nekaj kg dalmatinskega paradajza slap.gif . Paše z olivnim oljem in sirom iz Točka....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo!

Plan kar izpolnjen. Via Bosna na Hvar, po Hvaru in danes po celi obali za Crikvenico - Delnice - Ljubljana in domov.

Nabasal sem si nekaj kg dalmatinskega paradajza slap.gif . Paše z olivnim oljem in sirom iz Točka....

to je oni sir ki bi se barakudeku pokvaro v hladilniku whistle.gif oz bi ga ata uničilclosedeyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je oni sir ki bi se barakudeku pokvaro v hladilniku whistle.gif oz bi ga ata uničilclosedeyes.gif

ja tisti menda ja, za sir tak vem da je dober, sam morem it paradajz probat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tisti menda ja, za sir tak vem da je dober, sam morem it paradajz probat biggrin.gif

Boš dobo košček whistle.gif ...

Grem nacoffee.gif k Bokiju. Za jutri bom rekel, naj zrihta narezek za cca 10 oseb, saj toliko nas je vedno. Nemo ga slekli, toliko da malo zamezimo zraven obilne pijačetrance_06_beer2.gif + drinka.gif + trance_07_beerchug.gif = drunk.gif ( drinka.gif ).

Dobro, da mamo zraven šoferjeboobies.gif .

Bom mu pa povedal, da je ta narezek testni za Mutikin čez 7 dnitrance_40_thumbup.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš dobo košček whistle.gif ...

Grem nacoffee.gif k Bokiju. Za jutri bom rekel, naj zrihta narezek za cca 10 oseb, saj toliko nas je vedno. Nemo ga slekli, toliko da malo zamezimo zraven obilne pijačetrance_06_beer2.gif + drinka.gif + trance_07_beerchug.gif = drunk.gif ( drinka.gif ).

Dobro, da mamo zraven šoferjeboobies.gif .

Bom mu pa povedal, da je ta narezek testni za Mutikin čez 7 dnitrance_40_thumbup.gif .

sem mislil, da me boš tam doli počakal trance_41_w00t2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo!

Plan kar izpolnjen. Via Bosna na Hvar, po Hvaru in danes po celi obali za Crikvenico - Delnice - Ljubljana in domov.

Nabasal sem si nekaj kg dalmatinskega paradajza slap.gif . Paše z olivnim oljem in sirom iz Točka....

si me prehitel v prvem tunelu na trojanah ko smo se vračali s ture :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si me prehitel v prvem tunelu na trojanah ko smo se vračali s ture trance_43_wavetowel2.gif

Nisem bil ziher, če si bil ti prvi v ekipi treh CE! Ampak si vido? Leva roka je šinila v luft za pozdravtrance_30_punk.gif .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem bil ziher, če si bil ti prvi v ekipi treh CE! Ampak si vido? Leva roka je šinila v luft za pozdravtrance_30_punk.gif .

Ja kak te lahko pozdravljaš z levo!? Veš kaj arabci delajo z levo? :whistle:

Da barem desna, pa če tudi noga, kot Star! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kak te lahko pozdravljaš z levo!? Veš kaj arabci delajo z levo? :whistle:

Da barem desna, pa če tudi noga, kot Star! :yea1:

jaz sem kar dve roke vidu :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil sem pri Bokiju na coffee.gif z whistle.gif .....

Naši boobies.gif sem naročil, naj šef zrihta za cca 10 oseb narezek, ker se nemo prišli šopat ampak prigriznit...

Se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem ga "vžgal" do Pannonia Ringa.

1 uro in 54 minut tja in nazaj. :fredy:

Jaz pa par dni pred tabo do Nassfelda pa nazaj :naughty:

Rabil 6ur (ni blo neke gužve) pa čez hribe sem šel :evilgrin: je bližje samo 393km tja in nazaj :naughty: pa skoraj nič bencina nena potrošiš :whistle:

posnetek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem ga "vžgal" do Pannonia Ringa.

1 uro in 54 minut tja in nazaj. :fredy:

Super, komi čakam da me lahk pelješ zraven :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!