Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

torek jetrance_25_naughty.gif

Razkošje od roštilja ob dobri tekmi. Mnogo lep in prijeten večer. Pa še nič ni stalotrance_17_emot-angel.gif !!!! Mutika je trance_40_thumbup.gif ! Škoda, da ni vsaki teden kaki rojstni dantongue.gif ...

Zaj pa yawn.giftrance_34_sleepy.gif....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razkošje od roštilja ob dobri tekmi. Mnogo lep in prijeten večer. Pa še nič ni stalotrance_17_emot-angel.gif !!!! Mutika je trance_40_thumbup.gif ! Škoda, da ni vsaki teden kaki rojstni dantongue.gif ...

Res ni nič stalo niti hrana niti pijača!?! blush.gifworship.gif

Kar se pa tiče tekme ataIba, sem vidla samo tvojo glavo, naslednjič sedim v prvi vrstiwinkiss.gif... ali pa ne, ker so tam bili sami komarji?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, dragi vsi ... hvala, da ste včeraj prišli, fajn je bilo! trance_27_notworthy.gif Še tekma je bila ful zanimiva (čeprav sem napak napovedala penale, hehe) in roštilđija je car!

Vsem, ki niste utegnili prit, ki ste se spomnili name ali pa se še boste in vsem, ki ste dobre želje še posebej napisali - Fakin, David, Vuk, T-boy winkiss.gif , Rocky (15 jih imam, 15, hehe ..wink.gif), Šokac in Vangec - hvala lepa!

Popravljeno . Popravil Mutika
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šokac je bil tudi? trance_14_devil2.gif

če je p....a:whistle:

pozabo je prit no:closedeyes:

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ni nič stalo niti hrana niti pijača!?! blush.gifworship.gif

Kar se pa tiče tekme ataIba, sem vidla samo tvojo glavo, naslednjič sedim v prvi vrstiwinkiss.gif... ali pa ne, ker so tam bili sami komarji?!

Lahko se mi boš fsedla v naročje :evilgrin: . O komarjih pa si dobro rekla. Pun sn špliterof :cry:.

:wub: pakira kufre. Jutri popoldan duneva cca 400 km do Gornje Sanice pri Ključu in prespiva pri taščici, v petek pa dalje proti Črni Gori ali Veli Luki.

Moram še naložiti GPS z YU, ker mi Garmin pri reklamaciji oz. zamenjavi starega, ki je crknil, ni naložil starih kart.:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@furi, Danes greš na lent na AirShow?

Tisti, ki grete dol povejte kdaj, lahko še kaki pir spijemo fkup.

D.

Popravljeno . Popravil davidg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mutika, sicer z malo zamude, ampak vseeno iz srca; vse najtalepšeše želje tudi od mene !

Joj :boobies:(to je smeško za Mutiko) od mene tudiiiiii :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!