Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Od moje mame sestra. :music3:

Aja maš še žlahto dol,lepo.Sem mislna da teta,kr neka kuharca v oštariji....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od moje mame sestra. :music3:

Od mamine sestre nečak sem pa jaz :010....:P...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od mamine sestre nečak sem pa jaz :010....:P...

ej ej ej .. to sm tud jas :O ... kak je to možno :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V izjemno čast, veselje in zadovoljstvo mi je bilo, da sem bil z atejomIBO ob tej posebni priložnosti. :worship::yea2:

Kontra :yea2: !!!!

Ali drugače povedano: "Ob pomembnih dogodkih je zelo pomembno s kom jih deliš!" Jaz sem imel danes pač srečo :eek:!

Jutri pa na relaksacijsko turo, samo še kaj moram naredit, da jo zaslužim :P...

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni mojstri.

Vašo temo spremljam že dalj časa, sedaj pa se hočeš nočeš moram obrniti na vas po vašo pomoč, pamet in znanje.

Ponujen mi je

BMW R1150 RT, Bj 2003/7, Silbermet., 7895km mit Seitenkoffer, GIVI

Topcase 52Lit.

Griffheizung, Radiovorbereitung. Zustand WIE NEU!!!!

Ima ga starejši gospod iz Avstrije, oče moje prijateljice, ki pa ga zaradi starosti in zdravja že nekaj let ne vozi. Sedaj se ga je odločil prodati.

Ker sem na pri motorjih popolnoma zelen vas prosim za nasvet.

Kakšen motor je to, njegove slabosti in prednosti in seveda kakšna je pametna cena za to zverino.

Malo me skrbi, da moj proračun ne bo prenesel tega in da ga bom mogo prepustit komu drugemu ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni mojstri.

Vašo temo spremljam že dalj časa, sedaj pa se hočeš nočeš moram obrniti na vas po vašo pomoč, pamet in znanje.

Ponujen mi je

BMW R1150 RT, Bj 2003/7, Silbermet., 7895km mit Seitenkoffer, GIVI

Topcase 52Lit.

Griffheizung, Radiovorbereitung. Zustand WIE NEU!!!!

Ima ga starejši gospod iz Avstrije, oče moje prijateljice, ki pa ga zaradi starosti in zdravja že nekaj let ne vozi. Sedaj se ga je odločil prodati.

Ker sem na pri motorjih popolnoma zelen vas prosim za nasvet.

Kakšen motor je to, njegove slabosti in prednosti in seveda kakšna je pametna cena za to zverino.

Malo me skrbi, da moj proračun ne bo prenesel tega in da ga bom mogo prepustit komu drugemu ....

Pozzdrav motor si videl probaj ga peljat, pa bos videl ce ti odgovarja ali ne. Kar se tiče km samo dober servis naret vse tekočine zamenjat zaradi starosti in ne bo problema z motorjem. Slabosti... ne vem... prednosti kardan, vsaj zame. Pobrskaj malo po foromu je kar nekaj o njem napisano. Drugače ga vozi bmwslo med štamperli, pa ti bo on lahko več povedal o rt-ju, jaz imam gs-a ampak je to vseeno malo drugačen motor. O ceni pa... malo pobrskaj po avtonetu pa mobile.de, pa boš videl kje se gibljejo cene, pol pa samo stvar dogovora kaj in kako.

Ce pa kakšno konkretno vprašanje pa kar na plano z njim. Tukaj ti bo vsakdo rad pomagal, po moje. Seveda pa bo vsak svoje živinče hvalil.

Lep pozdrav

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi to se dogaja :cry: !

Tak lepo vse splanirano, praktično tudi spakirano za furo po bosanskih hribih skupaj s Starom ... Jebiga, dopusti in moram jutri delat od 9h do 12 h. IBA je šel danes z motorčkom k ženički in sinu na Krk, drugi dečko pa krene danes na letni dopust.

Kaj se bo reklo jutri popoldne, bomo videli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni mojstri.

Vašo temo spremljam že dalj časa, sedaj pa se hočeš nočeš moram obrniti na vas po vašo pomoč, pamet in znanje.

Ponujen mi je

BMW R1150 RT, Bj 2003/7, Silbermet., 7895km mit Seitenkoffer, GIVI

Topcase 52Lit.

Griffheizung, Radiovorbereitung. Zustand WIE NEU!!!!

Ima ga starejši gospod iz Avstrije, oče moje prijateljice, ki pa ga zaradi starosti in zdravja že nekaj let ne vozi. Sedaj se ga je odločil prodati.

Ker sem na pri motorjih popolnoma zelen vas prosim za nasvet.

Kakšen motor je to, njegove slabosti in prednosti in seveda kakšna je pametna cena za to zverino.

Malo me skrbi, da moj proračun ne bo prenesel tega in da ga bom mogo prepustit komu drugemu ....

Če ti cena odgovarja in rad potuješ, potem nimaš kaj za čakat. Kupit, zamenjat olje in zavorno tekočino in gasa :notworthy: :010

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čas prve žetve: pazite se razsute pšenice na cesti ! Danes naletel na dve taki situaciji !

lahko ugibam kje :closedeyes:

izvoz ac na rogozi

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko ugibam kje :closedeyes:

izvoz ac na rogozi

izvoz ac na rogozi + lokalne ceste po dravskem polju + lokalne ceste po prekmurju + avstrijska relacija G.Radgona - Šentilj.

Pa najbrž še marsikje !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izvoz ac na rogozi + lokalne ceste po dravskem polju + lokalne ceste po prekmurju + avstrijska relacija G.Radgona - Šentilj.

Pa najbrž še marsikje !

Sem te videl ko si šel iz Hoč proti MB po hitri...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vam je prevroče, pa se vsi hladite na mopedih?

Jaz sn se zašvicu fuŁ, pa nisn biu na mopedu sploh.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sn se zašvicu fuŁ, pa nisn biu na mopedu sploh.

D.

Jaz sem pa potoval kot zadnje dneve cel dan sem bil z eno nogo na malti, z drugo pa v švici... Ti dve deželi sta si zelo blizu :D

Jutri opet, da se rešim do pondeljka tega sranja in zaidem nazaj na višine...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj vam je prevroče, pa se vsi hladite na mopedih?

Točno tak je bilo včeraj popoldan :naughty: ! Do 12 imel stranke, prišel ob 12,30 domov in videl, da sem dobil SMS pred eno uro od Stara. Napisal je, da je na Dvoru, grejo čez Glino - Prijedor - Banjo Luko za Livno in kdaj pridem.... Pol ure kasneje sem krenil čez Bizeljsko - Brežice - čez Plešivico za Jastrebarsko - Karlovac - Glina in DVOR. Te sem šele pogruntal, da niso bili v Dvoru pri Žužemberku:evilgrin: . Zvečer smo se našli v Motelu v Šuici pred Livnom. Danes od motela v Livno na kavico, kopanje v Breli in preko Knina - Karlovca - Ozalja - Jurovski brod - Kostanjevica - Brežice - domov. Odlična kondicijska tura za dva "začetnika", ki sta imela do sedaj prevoženih malenkost km (2000?!). :notworthy: :worship: Neverjetno trpežna, vzdržljiva in polna humorja:beer2: . Ena najlepših kondicijskih tur.

Malo slikic: zjutraj odhod iz Motela, pogled na morje, kopanje v Breli, Kninske dobrote, Metlika in dom.

post-17531-046896100 1279480616_thumb.jpg

post-17531-096851000 1279480718_thumb.jpg

post-17531-049445000 1279480845_thumb.jpg

post-17531-087516500 1279480886_thumb.jpg

post-17531-013088800 1279480936_thumb.jpg

post-17531-073497300 1279480969_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tak je bilo včeraj popoldan :naughty: ! Do 12 imel stranke, prišel ob 12,30 domov in videl, da sem dobil SMS pred eno uro od Stara. Napisal je, da je na Dvoru, grejo čez Glino - Prijedor - Banjo Luko za Livno in kdaj pridem.... Pol ure kasneje sem krenil čez Bizeljsko - Brežice - čez Plešivico za Jastrebarsko - Karlovac - Glina in DVOR. Te sem šele pogruntal, da niso bili v Dvoru pri Žužemberku:evilgrin: . Zvečer smo se našli v Motelu v Šuici pred Livnom. Danes od motela v Livno na kavico, kopanje v Breli in preko Knina - Karlovca - Ozalja - Jurovski brod - Kostanjevica - Brežice - domov. Odlična kondicijska tura za dva "začetnika", ki sta imela do sedaj prevoženih malenkost km (2000?!). :notworthy: :worship: Neverjetno trpežna, vzdržljiva in polna humorja:beer2: . Ena najlepših kondicijskih tur.

Malo slikic: zjutraj odhod iz Motela, pogled na morje, kopanje v Breli, Kninske dobrote, Metlika in dom.

Lepo, lepo eni uživate :D

Prav lepo vas je videt tolk na kupu...

Bi bil prav vesel če bi naredli eno tako VELKO skupno furo, se pelali nekam, se tam malo okopali, nekaj popapcali, drigi dan pa počasi proti domu...

:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!