Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Oj, Cvičko!

Glede odškodnine je težko tako na daleč kaj reči, saj nisi povedal, če si bil zavarovan? Pomembno je tudi kakšne vrste je zavarovanje.

Malo več podatkov bi moral dati, da bi ti lahko kdorkoli odgovoril na to.

Ti pa vsi držimo pesti, da bi se čim bolje izteklo zate - v vseh pogledih.

:friend2:

OOOO zavarovan pa dobro,kar dobro ,šolsko zavarovanje pa AO+ pa tist ka pride pr registraciji,tak da sm se mel kar dobro.Je dobro naredu Oče.Ni blo škoda dnarja.

Aja pa odvetnik mi je reku lepo cifro.Si bom lahk ene par motorju kupu.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A potem ti dobiš zato, ker delaš za njih reklamo, več popusta? ;-)

Viš ga, fakina :evilgrin: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Čujta vidva..........Star in ataIba :hmm:

To sem poslal vsem v info; za vaju2 pa sem opazil prevsem tole : :yea2:KINDERHUPFBURG • BRATWÜRSTEL (e 2,50,-) • BIER (e 1,50) :OK: . Predvsem tisto na prvem mestu (povdarjeno) je za vaju2 :lol1:

Midva bova šla juri malo gor pogledat (pa preverit za popust ; če ne pa jodlarje :bum: .

Lep dan še naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Čujta vidva..........Star in ataIba :hmm:

To sem poslal vsem v info; za vaju2 pa sem opazil prevsem tole : :yea2:KINDERHUPFBURG • BRATWÜRSTEL (e 2,50,-) • BIER (e 1,50) :OK: . Predvsem tisto na prvem mestu (povdarjeno) je za vaju2....

Ti si moj najboljšejši prijatelj. Bom pa jutri raje probal nekaj drugega. Dobil sem zeleno luč :OK: od moje :wub: in lahko jutri zaran krenem na furoooooo. Kam in s čim bom ocenil zjutraj O:-) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si moj najboljšejši prijatelj. Bom pa jutri raje probal nekaj drugega. Dobil sem zeleno luč :OK: od moje :wub: in lahko jutri zaran krenem na furoooooo. Kam in s čim bom ocenil zjutraj O:-) .

:rolleyes: kak je tebi lejpo :wallbash::headbang::wallbash::headbang::wallbash::headbang::wallbash::headbang:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AtaIba kako je stanje?

Gledam slike baje moped hotel v breg ti pa v gostilno pa je blinker fasal, pa baje :pos: še samo na hrbtu al so rebre že vredu?

Malo me firbec mantra me tud vleče po tej poti, samo treba prvo lubico skupaj sestavit, trenutno je nagica :boobies: je dobla welnes no saj si ga je zaslužila :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AtaIba kako je stanje?

Gledam slike baje moped hotel v breg ti pa v gostilno pa je blinker fasal, pa baje :pos: še samo na hrbtu al so rebre že vredu?

Malo me firbec mantra me tud vleče po tej poti, samo treba prvo lubico skupaj sestavit, trenutno je nagica :boobies: je dobla welnes no saj si ga je zaslužila :worship:

AtaIBA???

:eek:

Kaj se je zgodilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AtaIBA???

:eek:

Kaj se je zgodilo?

Sice ne vem točno ampak je objavil slikice ko je šel preko pohorja, pa je med drugim tud pripisal da je šel žmigavec na malemu dakarju, pa da je nekaj mantral rebra, ampak zgleda nič kaj takega kar ataiba ali pa bmf ne bi mogla prenest :naughty:

Še prilimam link do slikice ko omenja da se je ulegel ampak ga piči dalje :yea2:

dokumentirano dremanje malega dakarja

Popravljeno . Popravil Electric
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo da nekaj povem čeprav ne bi smel se mi zdi,meni je odvetnik rekel da bom dobbil ogromnnih za mene 50.000 evrov.Ali je to možno?

Seveda ko je pogledal vse izvide.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj to čujem! :wacko: AtaIBA,tudi najboljšim se zgodi kaj takega.Upam da so rebra dobro,pa tudi žmigavce še hvala bogu prodajajo. :angry: Samo glej da ti taki izleti ne pridejo v navado. :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene zanima kje se danes dobite (dobimo)

Glede na to, da sva, kot kaže, edina interesenta, lahko midva določima... ;)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene zanima kje se danes dobite (dobimo)

Samo če se dobimo, te lahko zanima. :whistle:

Jaz predlagam Bokija, da se bo AtaIba lahko pripeljal po neluknjasti cesti zaradi natolčenih rebrc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da sva, kot kaže, edina interesenta, lahko midva določima... ;)

D.

Te pa dajta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo če se dobimo, te lahko zanima. :whistle:

Jaz predlagam Bokija, da se bo AtaIba lahko pripeljal po neluknjasti cesti zaradi natolčenih rebrc.

Boookiiiiii pri :boobies:. Prideva z mojo in, če bo suho še manekenki zraven. Kiri neujo :l_01: , tudi pridejo :evilgrin: .

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AtaIba kako je stanje?

Gledam slike baje moped hotel v breg ti pa v gostilno pa je blinker fasal, pa baje :pos: še samo na hrbtu al so rebre že vredu?

Malo me firbec mantra me tud vleče po tej poti, samo treba prvo lubico skupaj sestavit, trenutno je nagica :boobies: je dobla welnes no saj si ga je zaslužila :worship:

Stanje OK! Sem mojo :wub: v nedeljo že vozil po Prekmurju, Varaždinu,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj to čujem! :wacko: AtaIBA,tudi najboljšim se zgodi kaj takega.Upam da so rebra dobro,pa tudi žmigavce še hvala bogu prodajajo. :angry: Samo glej da ti taki izleti ne pridejo v navado. :nono:

Kak že gre tista pesem? Bolj star, bolj... :whistle: Jebiga, se piše skupaj :rolleyes: ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet sem malo zamudo, sem hotel predlagati novo lokacijo. Hotel Amalka, Straškov blizu Roudnic nad Labem, kakih 50 km naprej od Prage. Majo pravo češko pivo po 23 korun (skoraj en ever).

Pa nič, bom pa še danes spil kakega. Pa jutri tudi. In tako do nedelje, ko gremo domov.

Na žalost spet nič motorja ampak kombi s prikolico za čolne.

Sicer pa sem ravno priletel s 1300km moto dopusta po Jadranu. Na TDM je to prava muka. Sploh za :wub: na zadnjem sedežu. Sem se moral ustavljati celo med postanki za tankanje.

Naslednji teden spet Jadran, nato pa morda celo Boki ali ALI ali Gojzer ali flukplac ali kaj novega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...........................

Sicer pa sem ravno priletel s 1300km moto dopusta po Jadranu. Na TDM je to prava muka. Sploh za :wub: na zadnjem sedežu. Sem se moral ustavljati celo med postanki za tankanje.

Naslednji teden spet Jadran, nato pa morda celo Boki ali ALI ali Gojzer ali flukplac ali kaj novega.

Moja bi te fentala:evilgrin: . Maš za stat vsako uro ali 100 km za pet minut :whistle: .... Čas izkoristiš za :004 , drugače fašeš :fight2: .

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali gre kdo kam v nedeljo.

Malo ste tiho :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi sel jutri... saj ze abstiniram slaba 2 meseca :(

accuweather govori samo o špric(erjj)ih ;)

smeri se nimam dolocene, prav tako tudi ne stevilo prevozenih km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!