Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Zanimivo, samo bom še kar nekaj časa s temle letel... ;) V ponedeljek v Debrecenu:

LHDC.jpg

Teoretično, če bi mene hotel kam peljat - kaj me moraš spodaj kot atomsko bombo privezat? :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idi raje na Utvo, zgleda bol zabavna :). Ko sem se vozil s Petro me je vedno blo strah ko pes...... :surrender:

D.

Petra je ja tak fajn! Za 4 je, pa še avtopilota ima! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teoretično, če bi mene hotel kam peljat - kaj me moraš spodaj kot atomsko bombo privezat? :)

Ne, samo goriva bi moral manj natankat, da ne bi bila pretežka... :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furči, da nisi ti slučajno malo zgrešil foruma ?

Bi ti prijazno predlagal, da svoje fotke zložiš v kak album, pa naj si jih pogleda vsakdo, ki ga zanima, kaj pač počne Furioso.

Nekako se mi ne zdi OK, da se na forumu, kjer bi pričakoval poste v zvezi z motoriranjem, prebijam in preglejujem neke slikce, ki so precej "nad motoristi".

Pa brez zamere, Robert M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furči, da nisi ti slučajno malo zgrešil foruma ?

Bi ti prijazno predlagal, da svoje fotke zložiš v kak album, pa naj si jih pogleda vsakdo, ki ga zanima, kaj pač počne Furioso.

Nekako se mi ne zdi OK, da se na forumu, kjer bi pričakoval poste v zvezi z motoriranjem, prebijam in preglejujem neke slikce, ki so precej "nad motoristi".

Pa brez zamere, Robert M.

Pod to zelo vljudno napisano pripombo se tudi jaz podpišem.

OK, fotko ali dve na mesec, za "lušt", pa le prilimaj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furči, da nisi ti slučajno malo zgrešil foruma ?

Bi ti prijazno predlagal, da svoje fotke zložiš v kak album, pa naj si jih pogleda vsakdo, ki ga zanima, kaj pač počne Furioso.

Nekako se mi ne zdi OK, da se na forumu, kjer bi pričakoval poste v zvezi z motoriranjem, prebijam in preglejujem neke slikce, ki so precej "nad motoristi".

Pa brez zamere, Robert M.

kaj pa če so slike ostalim všeč :headbang:

aja Motosvet krožek Maribor ni nekako ful dotično povezan samo z motoriranjem :closedeyes: ali......

pol AtaIba tudi kuzekov ne bi lepil itn.....

naprimer.......

lp Hilton

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro :hmm: ... ???

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro jutro :hmm: ... ???

jutroooo :kava:

očitno je treba malo.................... zgelda dolgcajt pa to

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bi blo treba malo pa imam same težave. Htel sem na kratek skokec v morje preko vikenda (Stinica) pa so me veslači spet ... Moram v nedeljo sprejeti prve slovenske mladinske olimpijske prvake (ki so čisto po naključju spet veslači) in tokrat celo iz Maribora.

Teško je biti veslaški funkcionar - kak te naj hujšam, če mi pa samo špeh raste od tega (no malo tudi od pogostitev).

Mašina pa na servisu (Tecumseh 6,0). Sem že nervozen - trava čaka.

Še dobro, da je danes dan po malem petku.

Mejte se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bi blo treba malo pa imam same težave. Htel sem na kratek skokec v morje preko vikenda (Stinica) pa so me veslači spet ... Moram v nedeljo sprejeti prve slovenske mladinske olimpijske prvake (ki so čisto po naključju spet veslači) in tokrat celo iz Maribora.

Teško je biti veslaški funkcionar - kak te naj hujšam, če mi pa samo špeh raste od tega (no malo tudi od pogostitev).

Mašina pa na servisu (Tecumseh 6,0). Sem že nervozen - trava čaka.

Še dobro, da je danes dan po malem petku.

Mejte se

Darko, da nisi ti slučajno malo zgrešil foruma ?

Bi ti prijazno predlagal, da takšne poste napišeš na kak drug forum, pa naj si jih pogleda vsakdo, ki ga zanima, kaj pač počne Darko.

Nekako se mi ne zdi OK, da se na forumu, kjer bi pričakoval poste v zvezi z motoriranjem, prebijam in preglejujem neke poste, ki s slednjim nimajo nobene veze.

Pa brez zamere, David.

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Darko, ne mi zamerit, nisem se mogel zadržat .

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1481 strani preveč, da bi šel vse brat... se kje kaj zbirate?

V glavnem tu na forumu - in nakladmo o motorju, ribah, življenju in še čem.

Pa tu pa tam kak torek ob osmih pri Bokiju, Aliju, Gojzerju, flukplacu ali pač kje se zmenimo.

Zadnje čase v glavnem pri Bokiju - v Houčah, no v bistvu v Bohovi.

@David in Mohorko: Je to dovolj motoristčna tema?:D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Darko, da nisi ti slučajno malo zgrešil foruma ?

Bi ti prijazno predlagal, da takšne poste napišeš na kak drug forum, pa naj si jih pogleda vsakdo, ki ga zanima, kaj pač počne Darko.

Nekako se mi ne zdi OK, da se na forumu, kjer bi pričakoval poste v zvezi z motoriranjem, prebijam in preglejujem neke poste, ki s slednjim nimajo nobene veze.

Pa brez zamere, David.

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Darko, ne mi zamerit, nisem se mogel zadržat .

David pa ravno ti: Kako nekateri ne morejo razumeti, da razen motorja in veslanja ni nobene pomembne stvari na svetu (no morda še kdo na zadnjem sedežu - ampak tu pa je David malce hendikepiran)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

David pa ravno ti: Kako nekateri ne morejo razumeti, da razen motorja in veslanja ni nobene pomembne stvari na svetu (no morda še kdo na zadnjem sedežu - ampak tu pa je David malce hendikepiran)

Se oproščam, pa ravno pri tebi :(. Trenutek nezbranosti in nezrelosti... Iskreno se ti opravičujem.

:surrender:

D-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je ravno petek; je kdo mogoče žejen? :beer2: :naughty:

Yes! (angl.) :whistle:

Sedaj sem pripravljal cca 12 kg meseka za roštilj. IBA ima okroglih 31 let :doze: te pa bomo vrgli kaj na ojgn.

Motora sn pospravo v klet neoprana :angry: in me je malo sram, ker cel teden nisem našel časa odstranit muh.

Bom pa sedaj za dezinfekcijo najprej travaričko, pol pa eno pivce .....

Na obisek sem dobil sestrico od Cvička....Javim se kasnejeeee

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tudi hudi offtopic a ne? :) (zadnja dva "prispevka")

Ja ful! :wallbash:

D.

Popravljeno . Popravil davidg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam da vsi udeleženci foruma nemudama opustite vse druge hobije razen motorja. Namreč ni priporočljivo da se tukaj piše o biločem drugem kot o motoriranju, saj to tu in tam koga zmoti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!