Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Včeraj in danes sem na streho namontiral dobrih 100kW modulov. Crkjen sem ko svinja in zdaj grem nekaj zmazat, da mi več nebo krulilo...

Jutri shoping @ Graz, nedelja pa piknik na Koroškem...

Zadnja dva dni mi ulico asfaltirajo, upam da lahko pol drugi tedn malo z gokardom sosede v luft vržem.

Aja pa sonce me je malo ožgalo tak da bom spet zakurjen. Da ne bote v torek spet mimo mene hodli v bokiju, češ ko je ovi cigo...

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj in danes sem na streho namontiral dobrih 100kW modulov. Crkjen sem ko svinja in zdaj grem nekaj zmazat, da mi več nebo krulilo...

Jutri shoping @ Graz, nedelja pa piknik na Koroškem...

Zadnja dva dni mi ulico asfaltirajo, upam da lahko pol drugi tedn malo z gokardom sosede v luft vržem.

Aja pa sonce me je malo ožgalo tak da bom spet zakurjen. Da ne bote v torek spet mimo mene hodli v bokiju, češ ko je ovi cigo...

B)

Ej, pa sej ne morem verjet!!!! pa kaj ste res VSI VES ČAS OFFTOPIC. Mater....... Jaz se več ne grem! :surrender:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, pa sej ne morem verjet!!!! pa kaj ste res VSI VES ČAS OFFTOPIC. Mater....... Jaz se več ne grem! :surrender:

D.

Davidkuuuuu! Jas sem oftropik :wacko: : Speko sn čuda mesa, spili smo malo morje, picknickovich uspel samo na pol, ker Baracudec ni prišo okoli. Jebiga, bomo pa jutri ponovili.

Torej, da se skoncentriram,.... če bo jutri dež NE grem na furo. Kuham govejo juho z domačimi rezanci, pečem svijo, ki je ostala od danes, motori pa bojo zraven delali brmbrmbrm...

Malo se hecam, ker sem spil samo 4 x pivce ob vročem KTM-u (beri:roštilju :P )...

Obisk Cvičkove sestrice Gaby, je bil dober začetek, vreme ga je malo sralo,....

post-17531-064062000 1282942878_thumb.jpg

post-17531-040184400 1282942992_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, pa sej ne morem verjet!!!! pa kaj ste res VSI VES ČAS OFFTOPIC. Mater....... Jaz se več ne grem! :surrender:

D.

Stari ne se sekirat sej pozimi, ko se ne bo šlo vsak dan na moped, bomo pa cel čas sam o njih sanjarli, routali razne ture, od katerih bomo pol lih 5% odpelali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stari ne se sekirat sej pozimi, ko se ne bo šlo vsak dan na moped, bomo pa cel čas sam o njih sanjarli, routali razne ture, od katerih bomo pol lih 5% odpelali...

Seos banda, vse drugo, samo mopedistična ne :slap:

Jaz sem tudi včeraj preveslal Dravo od Barona do Ribiča. Garmin je pomagal porazdeliti piva po celi poti, saj je povedal koliko še do konca.

Zakaj to tukaj pišem!? Ker sem se na raft in potem domov pripeljal z motorko :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos banda, vse drugo, samo mopedistična ne :slap:

Jaz sem tudi včeraj preveslal Dravo od Barona do Ribiča. Garmin je pomagal porazdeliti piva po celi poti, saj je povedal koliko še do konca.

Zakaj to tukaj pišem!? Ker sem se na raft in potem domov pripeljal z motorko :kva2:

:rolleyes:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes:

D.

Ata ma vas rad!!!! :naughty:

Pa je tema živnila, kar je tudi bil dober namen rojenega zafrkanta Mohorkota :worship: .

Sem v službi, ker je IBA od včerajšnjega praznovanja še v rožicah :beer1: .

Potreben sem :kava: , ko stari pes šusa ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nakup puno cot, nekaj za moped, nagledal sem si pohištvo...

Pojedel čevape v Sarajevu in pri Dančiju pogledal raztrančiranega SV-ja.

Čevapi so bili preslani in pot premokra...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nakup puno cot, nekaj za moped, nagledal sem si pohištvo...

Pojedel čevape v Sarajevu in pri Dančiju pogledal raztrančiranega SV-ja.

Čevapi so bili preslani in pot premokra...

LP

Ka te ti to bluziš? Čevapi so vaju čakali (še danes jih moram jest), mokrote smo se rešli s teraso....

Sobota pa je prav tečna.... moram ruknit eno travarico :boobies: , ups... mislil sem :alko: ...

post-17531-061693000 1283013225_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka te ti to bluziš? Čevapi so vaju čakali (še danes jih moram jest), mokrote smo se rešli s teraso....

Sobota pa je prav tečna.... moram ruknit eno travarico :boobies: , ups... mislil sem :alko: ...

Baraba travarica brez mene???

Hmmm...

Ti bom že pokazal v pon @ Boki :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zgleda vreme cool razen na koroškem ni primerno za pknik, tako da me zanima če gre kdo kam na kako furo??? Mogoče se bom lahko doma izmuznil in šel z vami noret...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zgleda vreme cool razen na koroškem ni primerno za pknik, tako da me zanima če gre kdo kam na kako furo??? Mogoče se bom lahko doma izmuznil in šel z vami noret...

:hmm: mislim, da bo šlo. Pogledam vreme, povem :wub: , da me nekaj časa nebo in dunem za podravino in krog "H" .... tam neki kakih 400 km :hmm::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. za podravino in krog "H" ....

Jaz pa grem jutri, če bo vreme kolko-tolko, zapravit 3000 forintov in 200 kun.

Ne morem prevzeti rizika, da bi ti dve valuti čez zimo devalvirali !

Najbrž MB - Lenti - Keszthely - Nagykanisza - Letenye - Čakovec in domov.

Če bom imel vmes cajt, naberem še malo gob ... ( če bodo glih silile na cesto ...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa grem jutri, če bo vreme kolko-tolko, zapravit 3000 forintov in 200 kun.

Ne morem prevzeti rizika, da bi ti dve valuti čez zimo devalvirali !

Najbrž MB - Lenti - Keszthely - Nagykanisza - Letenye - Čakovec in domov.

Če bom imel vmes cajt, naberem še malo gob ... ( če bodo glih silile na cesto ...)

Kot vidim, ti že razmišljaš na konec sezone!? :unsure:

Ne bo! Verjetno pa imaš to za izgovor. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vidim, ti že razmišljaš na konec sezone!? :unsure:

Ne bo! Verjetno pa imaš to za izgovor. :whistle:

Slovo od sezone bo dolgo in boleče: kot slovo od mladosti, he he ...

Sicer pa imam v skritem rokavu še par Bosanskih KM, ki jih bom tudi še moral letos potrošit, ha ha ... Samo tega :wub: še ne ve ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vidim, ti že razmišljaš na konec sezone!? :unsure:

Ne bo! Verjetno pa imaš to za izgovor. :whistle:

Kak je zahladilo in v Švici že sneži, je treba dilce vun dat. Včeraj sem dehnil za Lendavo via Ptuj in Ormož, obrnil za Mursko Soboto - Gederovce in po 69 od začetka do konca. Domu čez Dravograd - Maribor. Malo sem pretegnil gume sinovemu BMW 1100 S. Ne, nisem mel KTM-ovega kombinezona :whistle: ....

Imam sorazmerno nujno pot v Švico, ker bi rad šel pozdravit sestro pred njenim vračilom za stalno v Avstralijo. Če bom šel solo, kar je najbolj verjetno, je to en dan tja, prespat in drugi dan domu. Samo vreme čakam O:-) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak je zahladilo in v Švici že sneži, je treba dilce vun dat. Včeraj sem dehnil za Lendavo via Ptuj in Ormož, obrnil za Mursko Soboto - Gederovce in po 69 od začetka do konca. Domu čez Dravograd - Maribor. Malo sem pretegnil gume sinovemu BMW 1100 S. Ne, nisem mel KTM-ovega kombinezona :whistle: ....

Imam sorazmerno nujno pot v Švico, ker bi rad šel pozdravit sestro pred njenim vračilom za stalno v Avstralijo. Če bom šel solo, kar je najbolj verjetno, je to en dan tja, prespat in drugi dan domu. Samo vreme čakam O:-) .

Glede na hladnočo predlagam, da se danes zberemo spet na zimski lokaciji v Aliju :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na hladnočo predlagam, da se danes zberemo spet na zimski lokaciji v Aliju :)

lp

Se strinjam.

Pride kdo z mopedom? :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm...

upam da še majo ono sobo sploh tam zadi, da niso ki dol zazidali vse fkup ko nas tak dugo ni blo???

Drgač pa lahko ki čete, sam da bo dal kdo za rundo :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak je zahladilo in v Švici že sneži, je treba dilce vun dat. Včeraj sem dehnil za Lendavo via Ptuj in Ormož, obrnil za Mursko Soboto - Gederovce in po 69 od začetka do konca. Domu čez Dravograd - Maribor. Malo sem pretegnil gume sinovemu BMW 1100 S. Ne, nisem mel KTM-ovega kombinezona :whistle: ....

Imam sorazmerno nujno pot v Švico, ker bi rad šel pozdravit sestro pred njenim vračilom za stalno v Avstralijo. Če bom šel solo, kar je najbolj verjetno, je to en dan tja, prespat in drugi dan domu. Samo vreme čakam O:-) .

Če je tvoja seka ki blizu bodnzeja se lahko zmenima ;D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je tvoja seka ki blizu bodnzeja se lahko zmenima ;D

Je med Amdenom in Zurichom.

Dolga zima bo. Danes sem 5 ur žagal drva na cirkular. Še daaaleč nisem fertik :wacko: ! Po grobi računici je za tri dni dela. Zaj moram izbrat med masažo razbolelega hrbta ali Alijevim pivcem. Mislim, da bom šel pod tuš in krpe :zzz: .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak je zahladilo in v Švici že sneži, je treba dilce vun dat. Včeraj sem dehnil za Lendavo via Ptuj in Ormož, obrnil za Mursko Soboto - Gederovce in po 69 od začetka do konca. Domu čez Dravograd - Maribor. Malo sem pretegnil gume sinovemu BMW 1100 S. Ne, nisem mel KTM-ovega kombinezona :whistle: ....

Imam sorazmerno nujno pot v Švico, ker bi rad šel pozdravit sestro pred njenim vračilom za stalno v Avstralijo. Če bom šel solo, kar je najbolj verjetno, je to en dan tja, prespat in drugi dan domu. Samo vreme čakam O:-) .

Vidim da ti 69 pomeni še samo št. ceste. :whistle::boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naklepal danes 345 km v glavnem po Madžarski.

Sem mislil na enem štantu kupit orginal madžarski kotel z drajfusom za kuhanje golaža oz. bograča, pa ga s hendlerom nisva uspela dovolj dobro fiksirat na top-case štender.

Namreč, zimski "moto-totek-piknik" se nezadržno približuje ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!