Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

jaz pa bokija :closedeyes: aja ki se dobimo ?

Kaj zaj, pri Aliju !?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem k ALIju,če pa tam ne bo nobenega pa k Bokiju

Jaz si bom doma pustil masirat hrbet. Zjutraj sem komaj dvignil sidro iz postelje. Ne smem nagajat moji :wub: ...

Uživajte!

:beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa pravkar prilezel iz kopeli...

Paše full!!!

Se mi zdi kot da sem odpotoval nekam kjer je full bol mrzlo kot doma :D Čez dan me je prav prezeblo, kljub sorazmerno debeli obleki. Ne paše mi niti pivo, saj mam v grlu že dva dni nek knedl, ki ob zaužitju biločega hladnega nabrekne :BUA:

Čez vikend bi naj blo kr lepo vreme, nekak mam plan it na marof... :kva2: moped - pista - roštilj - čevapi - pivce - domov

a še gre kdo hcoj???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kak je zahladilo in v Švici že sneži, je treba dilce vun dat. Včeraj sem dehnil za Lendavo via Ptuj in Ormož, obrnil za Mursko Soboto - Gederovce in po 69 od začetka do konca. Domu čez Dravograd - Maribor. Malo sem pretegnil gume sinovemu BMW 1100 S. Ne, nisem mel KTM-ovega kombinezona :whistle: ....

Imam sorazmerno nujno pot v Švico, ker bi rad šel pozdravit sestro pred njenim vračilom za stalno v Avstralijo. Če bom šel solo, kar je najbolj verjetno, je to en dan tja, prespat in drugi dan domu. Samo vreme čakam O:-) .

Ajoj,škoda ker nimam motorja bi se le odpravil če bi me hotel,bi pomoje virago zdržu,XTjka pa brez problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa pridem v Alija :)

Kaj zaj, pri Aliju !?

Jaz si bom doma pustil masirat hrbet. Zjutraj sem komaj dvignil sidro iz postelje. Ne smem nagajat moji :wub: ...

Uživajte!

:beer1:

Jaz sem pa pravkar prilezel iz kopeli...

Paše full!!!

Se mi zdi kot da sem odpotoval nekam kjer je full bol mrzlo kot doma :D Čez dan me je prav prezeblo, kljub sorazmerno debeli obleki. Ne paše mi niti pivo, saj mam v grlu že dva dni nek knedl, ki ob zaužitju biločega hladnega nabrekne :BUA:

Čez vikend bi naj blo kr lepo vreme, nekak mam plan it na marof... :kva2: moped - pista - roštilj - čevapi - pivce - domov

a še gre kdo hcoj???

No, tak se je včeraj zbralo približno 80 % Totega motosveta (če merimo inteligenčni kvocient :whistle: ). Pa še Gody in Marvin sta bila tam :lol1: .

Pa smo fsekali debato o fsem in fseh. Prav paše, ko jih tolko manjka, lahko šimfaš vse povprek.

Zna biti, da spet dolgo ne bom mogel na srečanje (al pa po 10 uri zvečer).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda bo koga zanimalo to: Bambi61, predava svoj potopis z motorjem po Mongoliji, jutri, 10.09.10/18:00 v Baru Conte caffe na Regentovi 005. Upam, da nebo zameril, ker sem mu naredil malo reklame.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda bo koga zanimalo to: Bambi61, predava svoj potopis z motorjem po Mongoliji, jutri, 10.09.10/18:00 v Baru Conte caffe na Regentovi 005. Upam, da nebo zameril, ker sem mu naredil malo reklame.

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Kaj bo zameril. Taki podatki so dobrodošli:worship: . Jebiga, jaz sem imel obveznosti in sem prišel prepozno domov, da bi se udeležil vsekakor zanimivega predavanja.

Čez po urce krenem za jug z mojo :wub: ( :devil: ). Danes nekje do pojma nimam, juti Črna Gora do kod bom prišo, pol pa čez Kosovo ali Albanijo v Grčijo...

Kam naju bo neslo za cca 10 dni bova povedala ob prihodu.

Pridno šauflajte.

:yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

serbus

ve keri za zelo poceni avtošolo v mariboru z okolico? (B kategorija)

se pardoniram če sen pikno v napačno temo!

Hello, nekih velikih razlik v cenah po mojem ni, po mojem je bolj važno da te kvalitetno naučijo vožnje.

Sem bil na bambijevem predavanju in je bilo zanimivo, Rocky hvala za objavo,maš v dobrem :beer1:

Ata Iba uživajta na dopustu in seveda varno vožnjo! :OK:

Baraccudek, ki so fotke z včerajšnjega ''dirkanja''. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello, nekih velikih razlik v cenah po mojem ni, po mojem je bolj važno da te kvalitetno naučijo vožnje.

Sem bil na bambijevem predavanju in je bilo zanimivo, Rocky hvala za objavo,maš v dobrem :beer1:

Ata Iba uživajta na dopustu in seveda varno vožnjo! :OK:

Baraccudek, ki so fotke z včerajšnjega ''dirkanja''. :P

Seos Vangec!

Kje se skrivaš, nobenega kadilca ni več v torek!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos Vangec!

Kje se skrivaš, nobenega kadilca ni več v torek!

He, he nikjer se ne skrivam, drugače pa že sam nekaj časa razmišljam, da bi opustl :smoke: vsaj za kakšen dan ali dva :lol1:. Ko bo čas dopuščal pa pridem na drink v torek. :OK:

Komi čakam da daobim odškodnino pa da si kupim motor pa da vas pridem malo pogledat po dolgem času.

Cvičkar lepo počasi, vse ob svojem času.Seveda se bomo videli, lep pozdrav vse tvojim. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem bil na bambijevem predavanju in je bilo zanimivo, Rocky hvala za objavo,maš v dobrem :beer1:

Ni panike, z veseljem! Na pir pa zagotovo ne bom pozabil! :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello, nekih velikih razlik v cenah po mojem ni, po mojem je bolj važno da te kvalitetno naučijo vožnje.

Sem bil na bambijevem predavanju in je bilo zanimivo, Rocky hvala za objavo,maš v dobrem :beer1:

Ata Iba uživajta na dopustu in seveda varno vožnjo! :OK:

Baraccudek, ki so fotke z včerajšnjega ''dirkanja''. :P

He he!

Javljam se iz Motela Lea v smeri iz Pristine proti Skopju. Malo sva z mojo zabusavala. Od doma krenila vceraj sele ob 13h, vlekla do Sarajeva do Amre, prespala pri njeni mami, o vcerajsnjih cevapih na Bascarsiji z jogurtom menda ni treba komentarja, danes ob 12 krenila iz Sarajeva via Uzice (jebes Zeljine cevape! Toti so bli 2 x vecji in mnooogo boljsi, pa se pivo si dobil zraven!!!!!). Jutri smer Skopje - Bitola in Grcija. Pojma nimam kam, ker je tak najboljse. Zavarovanje za Kosovo (15 EUR) mi velja 15 dni, tak da je velika verjetnost povratka cez Kosovo za Crno Goro.

Ce bom naletel se na tak nobel Motel, ki ima sanjske bungalove za 30 eurov, se se javim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furry, včeraj 41 ? :photo:

Fury ima več rojstnih dnevov na forumu. Upam da je ta pravi.

Čestitam Fury! :boobies::worship:

Pridemo k Aliju! :alko:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hepibrzdej Furi. :beer2: :beer2:

Naredite še kaki požirek v najinem imenu - naju žal ne bo ... Sem bil neroden, zdaj pa sem nepremičnina :).

D.

Popravljeno . Popravil davidg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!