Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Kolko jaz vem se tam vozi po 20 min.cena pa je od enih naprej 50 evrov za celi dan pa 100.Če plačaš 50 evrov se lahko pelješ mislim,da 4 krat.No,tak je blo vsaj pred tednom dni

Če je Pannonia ring prost, je 60 EUR poldnevna karta za prosto vožnjo, 80 EUR pa dnevna (za motorna kolesa, 220 / 300 EUR za avto). Letos je prost še 26.8.05, po tem pa šele oktobra...

Če pa ni prost, pa so cena in pogoji/pravila odvisni od organizatorja dogodka.

Vir: www.pannonia-ring.com

lp, D.

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vidim,da ste več ali manj že pozanimali glede Sárvára a.k.a. Pannonia ring-a.

Tudi informacije od Prekmurcev (verjetno je gody01 tudi v njihovih krogih) so takšne, da oni nimajo nobenega termina rezerviranega. Torej ostaneta dve opciji,

-da se priključite enemu od rednih eventov

-ali pa da se po eventu dogovoriš z organizatorjem, da greš zvečer malo na progo (nekaj € manj)

pa Lp...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pick me, pick me... Panoniaring... :yea2:

Jaz bi šel, samo povejte, kdaj okvirno. Ampak resnično bo treba letos večkrat iti kot lani (ko je bilo 0 :cry: )... pa prehitel bi rad leto 2003, ko je bilo 2x na pisti... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pannonia Ring je 26.8.05 še prost. Vprašal sem jih, kolko stane najem cele proge - čakam odgovor...

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že en lep cajt se matram za Ducati klub Slovenija, da bi se priključili kateri od skupin, ki so že rezervirale Pannonia Ring, pa bolj slabo kaže. Resno sem že razmišljala, da bi 26.8. ali oktobra pisto najeli skupaj s še nekaterimi iz Slo. Sicer si predstavljam, da mora biti precej drago, a predvidevam, da brez problema spravimo gor 60+ motorjev in tako bi se mogoče izšlo ... Dovolite - z vami pričakujem odgovor, pa da vidimo, če gremo v akcijo. Če pa mi uspe, da dobim kaj več prostora v katerem od terminov, za katere smo se potegovali, vas povabim zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že en lep cajt se matram za Ducati klub Slovenija, da bi se priključili kateri od skupin, ki so že rezervirale Pannonia Ring, pa bolj slabo kaže. Resno sem že razmišljala, da bi 26.8. ali oktobra pisto najeli skupaj s še nekaterimi iz Slo. Sicer si predstavljam, da mora biti precej drago, a predvidevam, da brez problema spravimo gor 60+ motorjev in tako bi se mogoče izšlo ... Dovolite - z vami pričakujem odgovor, pa da vidimo, če gremo v akcijo. Če pa mi uspe, da dobim kaj več prostora v katerem od terminov, za katere smo se potegovali, vas povabim zraven.

Odlično. Jaz si zaenkrat niti približno ne predstavljam, koliko bi tak najem lahko stal - prav poceni pa sigurno ni... Vendar, kot praviš, če se zdaj začne organizirat, se morda nabere dovolj interesentov, da to nekako znese.

Upam, da bo odgovor kmalu.

lp, D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na vremensko napoved za danes popoldne :SS pridem po vseh 4 (kolesih) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so možnosti in pogoji pridružitve vašemu krožku? Ob kolkih imate apel pri ML?

Vnaprej hvala za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so možnosti in pogoji pridružitve vašemu krožku? Ob kolkih imate apel pri ML?

Vnaprej hvala za odgovor.

Plačaš :beer1:, :beer2: se predstaviš in to je to! Drugače pa zbor vsak torek (torej danes) cca. 20.00 do 20.30. :grupni: Odhod po želi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pa še eno extra šarf TNT moraš v sebe zbasat v roku pet minut pa potem še eno uro nič gor pit. :eek: :whistle:

eh saj ne...šalim se, samo šalim... :yes:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gec: Ti si plačal :beer1: :beer2: ???

hmmmm... :hmm: :ninja:

LP

Marko :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Gec: Ti si plačal  :beer1:  :beer2: ???

hmmmm... :hmm:  :ninja:

LP

Marko :lol:

Ja valjda!!!! :naughty: Samo je že tolk nazaj, da si pozabuuu (EMSO)!! Ajde ti pa počastim :beer1: dnes!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...no te pa jaz tudi pridem po vseh štirih.. in očitno tudi oddidem po vseh štirih.. :doze:

LPMM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK. Se vidimo v bljižnji prihodnosti. Najprej moram popravit vozilo s streho (glede na vremenske razmere).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, ste ga že prestrašli.......

Ne vem, če pridem, ker ne vem, kdaj bojo pjesa infali.

Če pa pridem, vas pa ukurčim, ker ste skrajno neresni .......... razen dveh!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, ste ga že prestrašli.......

Ne vem, če pridem, ker ne vem, kdaj bojo pjesa infali.

Če pa pridem, vas pa ukurčim, ker ste skrajno neresni .......... razen dveh!

:?

Lahko še nam štajercem po slovensko poveš kaj si napisala? :blink: :blink: :blink: :blink:

El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alka se ne ve, ce bo lahko prisla. bodo baje tisto stirinozno grizoco "zadevsno" cepili - samo se ne ve kdaj.

pa baje vas bo z moskim spolnim organom prestrasevala - od kdaj ma pa ona kaj takega :blink: - enivej, ker so nekateri baje skrajno neresni.

mene potemtakem ne bo (chickenpress) - sam bi pa rad videl totega skrata kak se ukurcuje. :lol1: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, alka je sicer prišla, ampak jaz sem glavno očitno zamudila.....mahanje oz. prestraševanje z moškimspolnimorganom :eek: :eek: :eek:

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!